Įkraunama...
Įkraunama...

Sicilija

QUOTE(lasorita @ 2014 04 01, 23:20)
...ar įmanoma išsiversti vien su autobusais-kojomis-dviračiais? ...

Dviratis tikrai ne pats geriausias sprendimas: atsizvelgiant i Italijos pietu vairavimo stiliu "vaziuoju kur man reikia ir kaip man patogiau" vaziavimas dviraciu tikrai nebutu saugus ir komfortabilus. Miesto transportu galesite pasiekti Erice. Be to kiek teko dometis (patys visgi nuomojom automobili) is Trapani yra tiesioginiai autobusai i Marsala, San Vito lo Capo, Palerma...
Atsakyti
QUOTE(san @ 2014 03 31, 17:33)
na bet, jei kas ieškosit ten prekybos centre, tai praneškit, kaip sekėsi.

4u.gif

QUOTE(Nerty @ 2014 04 01, 22:58)
Mes užsakę mašiniuką per http://www.gmservizicomiso.it]GMServizi[/URL] tai už pašikniuką visai savaitei 15Eu paskaičiavo, nemanau, kad verta vežtis ar pirkti vietoj.
Žinoma jei žiūrėt per visokius brokerius tai kainą tikrai prašo nekuklią.
O ir šiaip jų kaina su visais draudimais išėjo net geresnė nei tų kur per visokius "rentalcars" ir pan. svetaines siūlomų bet tripadvaiser'į labai jau nekokį reitingą turinčių kompanijų.
Tik kai aš dar prieš mėnesiuką jais domėjaus tai jie neturėjo net savo saito anglų kalba išvertę, teko draudimo sąlygas google transleitu skaityt  smile.gif  rašykit tiesiai jiems, atsako gan greitai.

15 eur tikrai gera kaina, bet automobiliai tik mini pas juos. deja, mums netinka.
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2014 04 02, 08:19)
4u.gif
15 eur tikrai gera kaina, bet automobiliai tik mini pas juos. deja, mums netinka.


Na bet krautuvėj ir 10 eur galima gauti : http://www.prenatal....m?id=cat2130052
O vežantis (mums viskas telpa) tai 0 eur gaunasi biggrin.gif

Bet, o.k. reik dar pasidomėti tais vietiniais, nes kažkaip nesaugiai jaučiuosi, kai tik itališkai viskas - o jei ir nuskridus jie tik itališkai kalbės, tai jei kokios problemos - sunkoka bus g.gif


Papildyta:
QUOTE(Nerty @ 2014 04 01, 22:58)
Mes užsakę mašiniuką per http://www.gmservizicomiso.it]GMServizi[/URL]


o kodėl rinkotės šitą, o ne, pvz., morgan? Na man šitų dviejų kompanijų (nurodytų Comiso oro uosto puslapyje) puslapius teatidaro.
Ar randat dar kitų Comiso oro uoste, prie kurių būtų galima tiesiogiai prieiti?

QUOTE(Apelsina @ 2014 04 02, 15:13)


nu aš tai ten nesuprantu unsure.gif ką spausti norint rezervuoti? reikia "logintis" ar nereikia -nes paspaudus "create an account" išmeta klaidą. ar ten tiesiog laišką jiems rašyti?
nu jo, atrodo reik tiesiog jiems rašyti - ar teisingai supratau?
Atsakyti
QUOTE(san @ 2014 04 02, 12:52)
o kodėl rinkotės šitą, o ne, pvz., morgan? Na man šitų dviejų kompanijų (nurodytų Comiso oro uosto puslapyje) puslapius teatidaro.
Ar randat dar kitų Comiso oro uoste, prie kurių būtų galima tiesiogiai prieiti?


Pirmiausiai juos rekomendavo italas pas kurį gyvensime, antra ne mažiau svarbi buvo pati mašina, jie pasiūlė dyzeliuką Nissan Note (jo nerodo jų "parke" Compact kategorijoj jei žiūrite anglišką versiją) didesnės Italijoj aš ir nenorėčiau vairuot smile.gif ,

pas "Morgan" kiek pamenu vien benzinai aišku mažo litražo ir pilnai mašinai esant bijau, kad būtų ne kas.. Jiems nerašiau, nesitikslinau bet jų saite dyzelių nematyt kompaktiškų mašinų klasėje.

Ir nieko ten registruotis nereik, rašote užklausimą info@gmservizicomiso.it ir tiek.
Net avanso nepaprašė, tik teisių kopiją ir gyv. adresą reikėjo duot.

Prie kitų galima prieiti, "Sicily by car", "Locauto". Bet jose neradau gerų variantų su nuline franšize, arba visai nesiūlo arba siūlo tik su franšizės draudimu, o tai reiškia, kad pasiimant mašiną reiks palikti nemenką sumelę užstato ir po to viltis ,kad nepradės kabinėtis dėl kiekvieno įbrėžimo ir jį visą grąžins. Plius visi šie nuomotojai kurie randasi Comiso aerousto saraše išskyrus GMservizi ir Morgan yra "vengtinų" nuomotojų kategorijoj pasak Tripadvisor forumo vartotojų..

Sėkmės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerty: 02 balandžio 2014 - 19:58
QUOTE(Nerty @ 2014 04 02, 19:51)


Ačiū už informaciją. Jau nurašėm užklausą.
Bet tai rezervacijos patvirtinimui jie tik teisių kopiją paima?
Jūs gal greičiau skrisit (mes tik liepos mėn.), tai parašykit grįžę, ar viskas tvarkoj buvo.

QUOTE(Nerty @ 2014 04 01, 22:58)
rašykit tiesiai jiems, atsako gan greitai.


dar patrukdysiu ax.gif "gan greitai" - tai čia kiek: diena, savaitė?
Atsakyti
Dėl Comiso auto nuomos - neblogas variantas.

o gal kas galit rekomenduoti autonuomą, kad į Trapanio oro uostą mašiną pristatytų. reikia su pilnu draudimu ir nuline frančize. o tai kiek ieškau su tokiom sąlygom, tai 4 dienom 1000 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 04 balandžio 2014 - 12:02
QUOTE(vikta @ 2014 04 04, 12:46)
Dėl Comiso auto nuomos - neblogas variantas.

o gal kas galit rekomenduoti autonuomą, kad į Trapanio oro uostą mašiną pristatytų. reikia su pilnu draudimu ir nuline frančize. o tai kiek ieškau su tokiom sąlygom, tai 4 dienom 1000 lt



Sveiki, mes ir dar vieni musu draugai nuomavomes cia: http://www.autovesco.it/HomeEn.html
siaip reikia jiems rasyti emaila ir del visko tartis.

masiniukai nera pirmos jaunystes, bet kaina superine, plius 0 francize, pilnas draudimas ir jokiu kreditiniu mums nereikejo. siule jie mums Fiat Panda, bet mes norejom truputi didesnes, tai gavom Ford Focus, kaina už 11 dienu mums gavosi 390 eur. kiek ieskojau ir domejausi niekur nieko net panasaus nebuvau macius sicilijoj.
atvare masiniuka du berniukai, sunkiai kalbantys angliskia, bet viska sutarem, issiiauskinom ir sutarem kelinta valanda grazinsim.
mes likom patenkinti, rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerty @ 2014 04 01, 22:58)
Mes užsakę mašiniuką per http://www.gmservizicomiso.it]GMServizi[/URL] tai už pašikniuką visai savaitei 15Eu paskaičiavo, nemanau, kad verta vežtis ar pirkti vietoj.
Žinoma jei žiūrėt per visokius brokerius tai kainą tikrai prašo nekuklią.
O ir šiaip jų kaina su visais draudimais išėjo net geresnė nei tų kur per visokius "rentalcars" ir pan. svetaines siūlomų bet tripadvaiser'į labai jau nekokį reitingą turinčių kompanijų.
Tik kai aš dar prieš mėnesiuką jais domėjaus tai jie neturėjo net savo saito anglų kalba išvertę, teko draudimo sąlygas google transleitu skaityt  smile.gif  rašykit tiesiai jiems, atsako gan greitai.


O kiek kainavo auto nuoma savaitei per juos? Atsiliepimai lyg ir neblogi, nes tripadvisor prisiskaičiau, kad per Sicily by car ir Locauto tikrai nenuomoti - labai nepatikimi, dažnai jau grįžus namo nuskaičiuoja franšizę už kažkokius padarytus įbrėžimus ar pan., kurių tu net nesitikėjai padaręs ir t.t.
Iš Comiso tripadvisor forume rekomenduoja imti nebent iš Gm servizi arba Morgan, bet mūsų datai (gegužės 22-29 d.) Morgan jau neturi mažų mašiniukų, tik minivenus. Pabandėm išsiųsti užklausą ir GM servizi, gal jie ką pasiūlys, nes jau darosi galvos skausmas su ta nuoma... doh.gif verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(san @ 2014 04 03, 18:31)
dar patrukdysiu ax.gif "gan greitai" - tai čia kiek: diena, savaitė?


Ar sulaukėt atsakymo?
Papildyta:
QUOTE(Nerty @ 2014 04 02, 19:51)
Pirmiausiai juos rekomendavo italas pas kurį gyvensime, antra ne mažiau svarbi buvo pati mašina, jie pasiūlė dyzeliuką Nissan Note (jo nerodo jų "parke" Compact kategorijoj jei žiūrite anglišką versiją) didesnės Italijoj aš ir nenorėčiau vairuot smile.gif  ,

pas "Morgan" kiek pamenu vien benzinai aišku mažo litražo ir pilnai mašinai esant bijau, kad būtų ne kas..  Jiems nerašiau, nesitikslinau bet jų saite dyzelių nematyt kompaktiškų mašinų klasėje.

Ir nieko ten registruotis nereik, rašote užklausimą info@gmservizicomiso.it ir tiek.
Net avanso nepaprašė, tik teisių kopiją ir gyv. adresą reikėjo duot.

Prie kitų galima prieiti, "Sicily by car", "Locauto". Bet jose neradau gerų variantų su nuline franšize, arba visai nesiūlo arba siūlo tik su franšizės draudimu, o tai reiškia, kad pasiimant mašiną reiks palikti nemenką sumelę užstato ir po to viltis ,kad nepradės kabinėtis dėl kiekvieno įbrėžimo ir jį visą grąžins. Plius visi šie nuomotojai kurie randasi Comiso aerousto saraše išskyrus GMservizi ir Morgan yra "vengtinų" nuomotojų kategorijoj pasak Tripadvisor forumo vartotojų..

Sėkmės


O Gm servizi jums pasiūlė su nuline franšize? Pinigai neįšaldomi kreditinėje? Locauto sumažinti franšizę daugiausia radom iki 450 Eur, tai tikrai nemenka sumelė...Aš kaip suprantu, jei imi "full super insurance" franšizės draudimą, net ir nelaimės atveju ar įbrėžimų, išdaužto stiklo ir pan. atvejais turėtų grąžinti visus pinigus, ar ne? unsure.gif
Atsakyti
sveikos, toks klausimas: o kokiomis kalbomis susikalbate? tik anglų? ar moka kokią vokiečių/prancūzų? 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau ir pas mus jau visi reikalai sutvarkyti bigsmile.gif

Bilietai yra, viešbutis užsakytas, mašina išnuomota thumbup.gif

Vyras iš pradžių išnuomavo per Locauto, ir tik paskui paskaitė atsiliepimus, tai mygom atšaukė lotuliukas.gif Ačiū D pinigus grąžino thumbup.gif

Mūsų planas toks :

05 16 atskrendam
05 17 pležinamės
05 18 Agrigentas ir Cala de Turci
05 19 pležinamės
05 20 Favignana sala
05 21 Palermas
05 22 pležinamės
05 23 Eričė ir namulio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2014 04 06, 15:11)
sveikos, toks klausimas: o kokiomis kalbomis susikalbate? tik anglų? ar moka kokią vokiečių/prancūzų?  4u.gif



kiek asmeniskai man teko susidurti tai angliskai kalbejo tik viesbuciu reseption. Daugiau NIEKUR doh.gif doh.gif doh.gif siaip labai tuo nustebus buvau.... niekur keliaudama dar tokios patirties neturejau
Atsakyti
QUOTE(Pilnatis @ 2014 04 06, 12:27)

Papildyta:
Ar sulaukėt atsakymo?


Taip, po 3 dienų nuo užklausimo.
Atsakyti