Įkraunama...
Įkraunama...

Sicilija

QUOTE(Udrius @ 2014 10 21, 20:15)
Na va sumečiau viską apie mano kelionę į Sicliją, dar pridėjau ir viešbučių mini aprašymus smile.gif jei turėsite klausimų - rašykite smile.gif

http://www.supermama...;#entry67711820

Mane domina Acacia ir Fiesta smile.gif

QUOTE(Melajja @ 2014 10 22, 07:33)
Isiterpsiu, bet taip idomiai tie 9 men. skamba, per tiek laiko ir atzalos galima susilaukt  biggrin.gif


Aha, gaila, kad nebeplanuojam biggrin.gif

P.s. o siaip, tiesa pasakius, tai nupirkti tik bilietai, kurie tikrai pigus. Viesbuciu ir auto niekada neuzsakineju taip anksti. Tad jei ka (tfu tfu tfu), tai geriau prarasti tuos kelis simtus litu, nei likus keliems menesiams iki keliones pirkti brangius arba nuolat sekti kainas. As pamaciau, man tiko kaina ir perku. Kiekvieni planuojasi savaip keliones smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 22 spalio 2014 - 07:55
QUOTE(inga_ @ 2014 10 11, 09:05)
kiek dienų buvote 7d. supratau ? tai matai rugsėjo viduryje dar geras oras labai, tai vadinasi į spalį jau rizika pirkti bilietus g.gif  ax.gif


spalio 16-20 dienomis Taorminoje ir aplink buvo dar apie 30 laipsniu diena, tikrai karsta, vanduo siltas. Vakarais atvesdavo iki mazdaug 20, bet netgi be megztuko galima buvo vaiksciot vakarais. Sirakuzuose 20-22 dienomis irgi buvo apie 25 laipsnius ir net daugiau vidudieny tik vakarop vejas pakilo ir atveso, o 23 diena visai apsiniauke. Galima rizikuoti ir spali, bet vietiniai sake, kad siemet neiprastai silta siuo metu buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 10 25, 00:10)
Galima rizikuoti ir spali, bet vietiniai sake, kad siemet neiprastai silta siuo metu buvo  4u.gif

na šiemet visur kažkaip ruduo šiltesnis Europoje, tai va faina, kad geras oras.
O kaip Etnoje nebuvo vėjo didelio ten jau viršuje pakilus???
Nes ta mano pažįstama kai buvo rugsėjo viduryje, tą dieną kai je kilo į ETNĄ neleido gidas net daug vaikščioti, kad jų nenupūstų verysad.gif toks stiprus buvo vėjas sakė, kaip tik vakar kalbėjom su ja apie Siciliją.
Fainai, kad dar galima pabėgti spalį kur šilčiau, smagu, kad pataikėte į gerą cikloną ką ir skao vietiniai, neįprastai šiltą wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2014 10 25, 09:33)
na šiemet visur kažkaip ruduo šiltesnis Europoje, tai va faina, kad geras oras.
O kaip Etnoje nebuvo vėjo didelio ten jau viršuje pakilus???
Nes ta mano pažįstama kai buvo rugsėjo viduryje, tą dieną kai je kilo į ETNĄ neleido gidas net daug vaikščioti, kad jų nenupūstų  verysad.gif  toks stiprus buvo vėjas sakė, kaip  tik vakar kalbėjom su ja apie Siciliją.
Fainai, kad dar galima pabėgti spalį kur šilčiau, smagu, kad pataikėte į gerą cikloną ką ir skao vietiniai, neįprastai šiltą wub.gif  wub.gif


Etnoj vejas buvo, atrode kad stiprus, bet turbut toks ir yra normalus tokiam aukstyje, nes mums nieko nesake gidas, o ir vaiksciot normaliai buvo galima. Ir sakyciau nelabai salta buvo ten virsuje. Bliuzono + plonos striukes pilnai uzteko. Kazkas apie pirstines minejo, kad praverte. As turejau odines, bet net nereikejo. Ir is musu chebros ir dar kiti kas su mumis kelesi buvo nemazai netgi su sortais vyrai, tai sake buvo nemalonu, bet nebaisiai. Vienas net su trumpom rankovem buvo doh.gif bet tam jau matesi ne pyragai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 10 25, 01:10)
spalio 16-20 dienomis Taorminoje ir aplink buvo dar apie 30 laipsniu diena, tikrai karsta, vanduo siltas. Vakarais atvesdavo iki mazdaug 20, bet netgi be megztuko galima buvo vaiksciot vakarais. Sirakuzuose 20-22 dienomis irgi buvo apie 25 laipsnius ir net daugiau vidudieny tik vakarop vejas pakilo ir atveso, o 23 diena visai apsiniauke. Galima rizikuoti ir spali, bet vietiniai sake, kad siemet neiprastai silta siuo metu buvo  4u.gif


Pritariu Enurai. Tikrai šilta spalio mėnesį Sicilijoje. Išskridinėjome spalio 19 iš Comiso namo, tai niekaip neprisiverčiau užsimauti džinsų doh.gif , 33 laipsnius Marina di Ragūzoje palikome. Taip buvo gaila išskristi verysad.gif
Dar parašysiu dėl Hertz autonuomos. Mes susigundėme Ryanair 30 off akcija, o dabar vaikomės tuos nenaudėlius dėl per daug nuskaitytų nuo kreditinės kortos pinigų. Kol kas nežinau priežasties - gal italai, gal pats Hertzas apsiriko. Aiškinamės.
Atsakyti
QUOTE(Perfecta @ 2014 10 25, 12:27)
Pritariu Enurai. Tikrai šilta spalio mėnesį Sicilijoje. Išskridinėjome spalio 19 iš Comiso namo, tai niekaip neprisiverčiau  užsimauti džinsų  doh.gif , 33 laipsnius  Marina di  Ragūzoje palikome. Taip buvo gaila išskristi  verysad.gif
Dar parašysiu dėl  Hertz autonuomos. Mes susigundėme Ryanair  30 off akcija, o dabar vaikomės tuos nenaudėlius dėl per daug nuskaitytų nuo kreditinės kortos pinigų. Kol kas nežinau priežasties - gal italai, gal pats Hertzas apsiriko. Aiškinamės.


mums tai pasiseke, kaip tik isskridimo diena atveso, tai dzinsai ir kazkas ilgom rankovem buvo pats tas, nes pradejo pusti saltas vejas unsure.gif tai nebuvo tokio milzinisko kontrasto nusileisti i LT su -3 laipsniais doh.gif bet vis tiek man megstanciai siluma dabar depresija verysad.gif

o kaip Marina di Ragusa dar nebuvo pasibaiges sezonas pajury? Nes mes buvom sustoje Donnalucata papludimy, tai ten viskas kaip ismire, visiskas nesezonas, buvom tik mes ir gal vietine bobute su anukais ... O Taorminoj, Giardini Naxos dar viskas ok buvo, visa infrastruktura veike. Buvom savaitgali tai netgi paciu italu buvo pilna ir net maudesi, nors esu girdejus, kad spalio menesi patys italai tikrai nesimaudo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 10 25, 14:38)
mums tai pasiseke, kaip tik isskridimo diena atveso, tai dzinsai ir kazkas ilgom rankovem buvo pats tas, nes pradejo pusti saltas vejas  unsure.gif tai nebuvo tokio milzinisko kontrasto nusileisti i LT su -3 laipsniais  doh.gif bet vis tiek man megstanciai siluma dabar depresija  verysad.gif

o kaip Marina di Ragusa dar nebuvo pasibaiges sezonas pajury? Nes mes buvom sustoje Donnalucata papludimy, tai ten viskas kaip ismire, visiskas nesezonas, buvom tik mes ir gal vietine bobute su anukais ... O Taorminoj, Giardini Naxos dar viskas ok buvo, visa infrastruktura veike. Buvom savaitgali tai netgi paciu italu buvo pilna ir net maudesi, nors esu girdejus, kad spalio menesi patys italai tikrai nesimaudo  4u.gif


Ragūzos Marinoje viskas veikė pilnu tempu - ir kavinės,ir pliažai. Pliaže pilna italų su šeimom ir pavienių. Ties molu, kur mes buvome, toks truputį kaip pakraštys, ne tiek daug žmonių, bet va toliau ties pliažo viduriu, vos ne Palanga - tiršta. Gal dėl to,kad buvo sekmadienis g.gif Jūroje mažai kas maudėsi, daugiau deginosi.
O Donnalucatoje mes buvome savaitės pradžioje, tikra tiesa - viskas kaip išmirę.
Giardinis man nepatiko verysad.gif Taormina kas kita wub.gif Giardinyje vietinių rekomendavimu vakarieniavome restorane A putia. Labai pasiteisino.

http://www.tripadvis...ina_Sicily.html
Atsakyti
QUOTE(Perfecta @ 2014 10 25, 15:17)
Ragūzos Marinoje viskas veikė pilnu tempu - ir kavinės,ir pliažai. Pliaže pilna italų su šeimom ir pavienių. Ties molu, kur mes buvome, toks truputį kaip pakraštys, ne tiek daug žmonių, bet va toliau ties pliažo viduriu, vos ne Palanga - tiršta. Gal dėl to,kad buvo sekmadienis  g.gif  Jūroje mažai kas maudėsi, daugiau deginosi.
O Donnalucatoje mes  buvome savaitės pradžioje, tikra tiesa - viskas kaip išmirę.
Giardinis man nepatiko  verysad.gif Taormina kas kita  wub.gif Giardinyje vietinių rekomendavimu vakarieniavome restorane A putia. Labai pasiteisino.

http://www.tripadvis...ina_Sicily.html


Aisku, kita karta reiks i Marina di Ragusa vaziuot drinks_cheers.gif

Giardini tai nieko ten nera, bet uztat pliazas geras, ir krantas, ir infrastruktura. Nes pacioj Taorminoj tai tik ties Isola Bella buvom, tai ten krantas ner baisiau doh.gif gal kam ir patinka pedu masazas, bet as tai be batu net vaiksciot negalejau unsure.gif
O paciu kurortu tai tikrai nera ka lyginti, Taorminos gatveles nuostabios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfecta @ 2014 10 25, 15:17)
Giardinis man nepatiko  verysad.gif Taormina kas kita  wub.gif Giardinyje vietinių rekomendavimu vakarieniavome restorane A putia. Labai pasiteisino.

http://www.tripadvis...ina_Sicily.html



nes irgi vakarieniavom A putia, man labai labai patiko torteli wub.gif nu dieviško skonio buvo wub.gif
vyras nebuvo taip stipriai sužavėtas savo pasirinktais patiekalais biggrin.gif tiesiog nepataikė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2014 10 25, 18:22)
nes irgi vakarieniavom A putia, man labai labai patiko torteli wub.gif  nu dieviško skonio buvo wub.gif
vyras nebuvo taip stipriai sužavėtas savo pasirinktais patiekalais biggrin.gif  tiesiog nepataikė biggrin.gif



Mes du kartus ten buvome, tai antrą kartą turėjome progos pasitaisyti biggrin.gif
Aš pirmą kartą rinkausi kardžuvę, tai nelabai, sakyčiau. Ir panna cota man Vapiano skanesnė, negu jos tėvynėje g.gif Anti pasti irgi šiaip sau buvo.
Antrą kartą ėmiau kalmarus su kuskusu ir kitą desertą - super thumbup.gif
Vyras kažkokius koldūniukus (pamiršau pavadinimą) - irgi patiko.
Ir padavėja jų nereali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfecta @ 2014 10 25, 16:45)
Mes du kartus ten buvome, tai antrą kartą turėjome progos pasitaisyti  biggrin.gif
Aš pirmą kartą rinkausi kardžuvę, tai nelabai, sakyčiau. Ir panna cota man Vapiano skanesnė, negu jos tėvynėje  g.gif Anti pasti irgi šiaip sau buvo.
Antrą kartą ėmiau kalmarus su kuskusu ir kitą desertą - super  thumbup.gif
Vyras kažkokius koldūniukus (pamiršau pavadinimą) - irgi patiko.
Ir padavėja jų nereali  smile.gif


kad kardzuve kaip supratau tokia zuvis pati is saves sausoka. Pati taip ir nevalgiau, nes vis ka nors kito pasiimdavau, bet kas valge visi sake, kad sausoka buvo ...

Panna cota valgiau Sirakuzuose, Ortidzijoje, vietinio rekomenduotame restoranelyje, tai buvo labai skanu wub.gif

Kuskusa kolegos valge irgi Ortidzijoje, as tik ragavau, taip pat labai patiko. pritruko dienu viska isragauti doh.gif

paskui dar kai apmastysiu surasysiu kur kas skanu buvo, tik va iskart ateina i galva kur neskanu unsure.gif Tikrai nerekomenduoju eiti i restoraneli Katanijoje salia katedros aikstes. Emem visi
skirtingus patiekalus, bet isvada buvo viena - pavalgem neskaniausiai is visu vietu doh.gif ir dar apsukt norejo. kai uzsisakinejom meniu buvo parasyta pvz kaina 7eur, kai atnese saskaita jau pasidare 10eur, kai paprasem meniu, tai atnese toki, kur ranka 7eur buvo pataisyti i 8eur, bet jau spjovem ir sumokejom ta viena eur'a, bet daugiau ten negrisiu ir kitiems nerekomenduoju cool.gif
Nepamenu dabar kaip ji vadinasi bet jeigu stovi nugara i katedra, po desinei dramblio fontanas, tai priesais yra kavinuke su drambliuku (ten kava gerem, viskas ok), o po kairei yra fontanas, tai tas "restoranelis" iskart uz jo. Salia dar turgus vyksta, bet tik is ryto.
Atsakyti
QUOTE(Perfecta @ 2014 10 25, 17:45)
kalmarus su kuskusu

aš ERICE miestelyje tokiam mažam restoraniuke valgiau su jūros gėrybėm kuskusą, labai patiko wub.gif wub.gif nes rekomendavo viešbučio registratūroje mums. smile.gif 4u.gif
Atsakyti