Įkraunama...
Įkraunama...

Sicilija

QUOTE(Kriziukas @ 2014 10 01, 10:02)

Labai skaniai valgėm "La Scogliera" berods vadinasi, per kelią nuo jūros, tai tikrai ir pasirinkimas patiko ir pats maistas, o pats miestukas tai mano manymu nekurortinis..bet visai netoli, gal už 8 km. Noto yra, buvom ten nuvažiavę, labai patiko wub.gif



Mes irgi sitam net du kartus vakarieniavom, mano vyras net visiskai padoru kepsni gavo smile.gif tikrai geras restoranas.
Gyvenam viloj, miesto pradzioj. Www.mediahols.com.
Noto tikrai nuostabus, buvom dar nuleke i Marzemimi ir Porto Palo del passo - super.
Rytoj - Ragusos eile smile.gif
Papildyta:
QUOTE(enura @ 2014 09 30, 21:50)
o man cia toks kvailas klausimas iskilo  blush2.gif  o pas juos siesta ir vasara, ir ziema buna?  g.gif nepriklausomai nuo temperaturos, ta prasme kiaurus metus ?  ax.gif


Siuo metu siesta tikrai yra ir veikia 100 proc. Bet didieji prekybos centrai dirba. Labai patogu apsipirkti kai nera vietiniu wink.gif
Su kavinem uztai prastai - diena geriausiu atveju tik kava su visokiais kepinukais.
Ir dar - dauguma degaliniu nedirba sekmadieniais...
Atsakyti
QUOTE(Vėjų fėja @ 2014 10 01, 18:38)
Mes irgi sitam net du kartus vakarieniavom, mano vyras net visiskai padoru kepsni gavo smile.gif tikrai geras restoranas.
Gyvenam viloj, miesto pradzioj. Www.mediahols.com.
Noto tikrai nuostabus, buvom dar nuleke i Marzemimi ir Porto Palo del passo - super.
Rytoj - Ragusos eile smile.gif
Papildyta:
Siuo metu siesta tikrai yra ir veikia 100 proc. Bet didieji prekybos centrai dirba. Labai patogu apsipirkti kai nera vietiniu wink.gif
Su kavinem uztai prastai - diena geriausiu atveju tik kava su visokiais kepinukais.
Ir dar - dauguma degaliniu nedirba sekmadieniais...

O kaip jus nuvažiavote iki kurorto kur apsistojote? Ir dal klausimas kaip to nuostabaus miestuko Noto pliazai ?
Atsakyti
QUOTE(sindiokas @ 2014 10 01, 17:22)
O kaip jus nuvažiavote iki kurorto kur apsistojote? Ir dal klausimas kaip to nuostabaus miestuko Noto pliazai ?


Nuomuojames masina. Be jos butu labai sudetinga. Netoli Comiso yra puikus miestas Ragusa, ir pliazai geri. Bet masina su navigacija padaro atostogas nepakartojamas. Del pliazu - miestukuose daug nuorodu i "spiaggia" - pliazus.
Atsakyti
O ka merginos manote apie si miestuka Aci castelo, gal teko lankytis?

jame viesbutukas ant juros kranto su pusryciais, 76 Eu , para mes gyventume 4-, du is musu vaikai. ar verta?

http://www.booking.c...9575fe825fdecX1

Atsakyti
QUOTE(sindiokas @ 2014 10 01, 17:22)
O kaip jus nuvažiavote iki kurorto kur apsistojote? Ir dal klausimas kaip to nuostabaus miestuko Noto pliazai ?


mes irgi visoms 10d. nuomavomės, be mašinos aš ten sunkiai įsivaizduoju keliavimą. o taip apvažiavom visa salą, nuo nieko nepriklausai, kur nori kada nori sustoji, liuks pagal mane smile.gif

o Noto pats miestukas dabar jei neklystu, tai jis šiek tiek toliau nuo jūros, kiek Avoloj ir aplinkui pliažuose buvom, tai smėlis.

sekmadienį veikia degalinės, ten daug automatinių, įdedi pinigus ir prisipili už tą sumą..

dar man žiauriai patiko (kadangi dieną normalios kavinės neveikė) supermarketuose nusipirkti kumpio, sūrio, alyvuogių, labai skanūs saulėje džiovinti pomidorai wub.gif tai pavalgydavom tokius pietus kur nors gamtoj, ant jūros kranto ir pan. wub.gif o Caltabelotoj tai užsikabarojom į apleistos pilies viršų, laiptukai jau tokie apžėlę buvo, bet vaizdas nuo viršaus buvo fantastiškas, labai skaniai valgėsi biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Mums mažuose miestukuose pasitaikė tokių degalinių, kur nebuvo nei automatų apmokėjimui..
Atsakyti
Merginos, kokiomis kainomis i Sicilija (Trapani) pirkot bilietukus? 162lt zmogui i viena puse gera kaina ar buvo ir pigiau (pirmyn/atgal gaunasi 324lt)?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2014 10 08, 17:41)
Merginos, kokiomis kainomis i Sicilija (Trapani) pirkot bilietukus? 162lt zmogui i viena puse gera kaina ar buvo ir pigiau (pirmyn/atgal gaunasi 324lt)?


mano manymu, labai gera kaina bigsmile.gif
kad būčiau už tiek gavus doh.gif
Atsakyti
Mes irgi po 324 Lt pirkome mirksiukas.gif Skrendame 13 d.
Atsakyti
Dėl bilietų kainų viskas aišku, ačiukas mirksiukas.gif Dabar iškilo sekantis klausimas, kada geriau vykti, gegužę ar rugsėjį? Vasaros mėnesius "atmetu" iš karto, nes norim daug keliauti, o vasarą, tai lygu mazochizmui unsure.gif Gegužę turėtų viskas žydėti ir žaliuoti, bet šaltas vanduo, rugsėjį vanduo šiltas, bet ar nebus viskas nužydėję ir nurudavę?
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2014 10 08, 19:30)
mano manymu, labai gera kaina bigsmile.gif
kad būčiau už tiek gavus doh.gif

taip mes skridom tokia kaina net vasara thumbup.gif thumbup.gif birželio 29- liepos 10d.
tai nuskilo mums su kaina nerealiai gera kaina pagavome thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2014 10 10, 08:03)
Dėl bilietų kainų viskas aišku, ačiukas  mirksiukas.gif Dabar iškilo sekantis klausimas, kada geriau vykti, gegužę ar rugsėjį? Vasaros mėnesius "atmetu" iš karto, nes norim daug keliauti, o vasarą, tai lygu mazochizmui  unsure.gif Gegužę turėtų viskas žydėti ir žaliuoti, bet šaltas vanduo, rugsėjį vanduo šiltas, bet ar nebus viskas nužydėję ir nurudavę?


Oi, ne tikrai žalia aplink smile.gif mes prieš keletą dienelių grįžom iš Sicilijos. Išvažiavom rugsėjo vidury - pats tas oras, pirmom dienom buvo karštoka, iki 33 'C, buvo ir iki 36 pakilę, bet vietiniai pasakojo, kad tai nėra būdingas oras rugsėjui, vėjai iš Afrikos atpūtė. O vėliau, nukrito dienomis iki 25-27, vakarais apie 20-22 būdavo, vanduo šiltutėlis smile.gif
Aš už rugsėjį, turistų mažiau, kainos mažesnės, pliažuose laisvė smile.gif
Atsakyti