Įkraunama...
Įkraunama...

Sicilija

o aš niekaip neišsirenku nei apartamentų kur nors privačiai nei viešbučio, akys baigia išvarvėt, bet nežinau kur pradžiai apsistot doh.gif bent pirmą naktį norėtųsi rezervuot, paskui manau jau įmanoma rugsėjo vidury ir taip rast nakvynę ar nelabai? nes nesinori prisirišti prie konkretaus viešb., o taip ramiai važiuojant, kur sumastysim sustot, ten ir pernakvot galima, ar per daug aš tikiuosi? biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Oi, aš irgi labai ilgai ieškojau kur apsitoti. Kadangi skrendam su dukryte tai norėjosi, kad jūra arti būtų, ir visi lankomi miesteliai ne per baisiai toli....vilas išsinuomavom iš šio puslapio http://www.mediavacanze.com/
Praktiškai visur kur norėjau apsigyventi siunčiau užklausimus ir kainas pasiūlė kitokias nei skelbia tam puslapy wink.gif
Bet taip fainiai su tais šeimininkais susirašinėt: aš jiems angliškai, jie man - itališkai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjų fėja @ 2014 08 26, 16:59)
Sveikos keliauninkės smile.gif
Į Siciliją išskrendam (mes ir mažoji 2,5 m.) rugsėjo 17 d. Būsim 2 savaites. Pirmą savaitę - Balestrate miestely, Palermo regione, antrą savaitę - Avoloj, netoli Noto bei Sirakūzos.
Man labai smalsu dėl turgų - kokiomis dienomis ir kokiuose miesteliuose Jums teko juose lankytis? Labai norisi  sudalyvauti smile.gif ką galite apie juos papasakoti? smile.gif Ačiū smile.gif

mes gyvenom prie Balestrade, ten nera turgaus. musu namo seimininke sake, kad sviezios zuvies galima nusipirkti rytais krantinej is zveju. bet mes turbut per ilgai miegodavom, niekad ju neaptikom schmoll.gif . darzoviu ir vaisiu yra mazose parduotuvelese miestelio centrinej gatvej. o siaip yra SISA prekybcentriukas paciam centre. siaip Balestrade lb mazas miestukas, realiai viena gatve, vakarais ten visas veiksmas ir vyksta. bet visos parduotuves uzsidaro 8-9 vakaro. per siesta irgi beveik niekas nedirba. uz tai pliazai ten nerealus wub.gif - gryno smelio, balto, minksto, platus, dideli, zmoniu nedaug (tik centriniam miesto pliaze daugoka liaudies, bet reikia toliau biski link Castelmare pavaziuot ir yra tuscias pliazas su tokia melyna iskaba prie gatves "Lido GREG")
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2014 08 26, 20:23)
o aš niekaip neišsirenku nei apartamentų kur nors privačiai nei viešbučio, akys baigia išvarvėt, bet nežinau kur pradžiai apsistot doh.gif  bent pirmą naktį norėtųsi rezervuot, paskui manau jau įmanoma rugsėjo vidury ir taip rast nakvynę ar nelabai? nes nesinori prisirišti prie konkretaus viešb., o taip ramiai važiuojant, kur sumastysim sustot, ten ir pernakvot galima, ar per daug aš tikiuosi? biggrin.gif  blush2.gif

mes visad uzsisakom per airbnb.com, man taip keliaut labiau patinka, nei viesbuciuose tunot. o ir pigiau iseina
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2014 08 26, 20:40)
mes gyvenom prie Balestrade,


o čia kurioj pusėj, prie Palermo? ar nusišneku blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Le Murka @ 2014 08 26, 20:44)
mes visad uzsisakom per airbnb.com, man taip keliaut labiau patinka, nei viesbuciuose tunot. o ir pigiau iseina



gal pamenat kur gyvenot? pasidalinkit prašau 4u.gif
Atsakyti
http://www.mediahols.com/
Štai tas pats puslaptis - tik anglų kalba smile.gif

Google translate, labai padeda susikalbėt smile.gif ir avansus padariau šio "įrenginio" pagalba ir viskas puikiai pavyko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Le Murka @ 2014 08 26, 20:40)
mes gyvenom prie Balestrade, ten nera turgaus. musu namo seimininke sake, kad sviezios zuvies galima nusipirkti rytais krantinej is zveju. bet mes turbut per ilgai miegodavom, niekad ju neaptikom schmoll.gif . darzoviu ir vaisiu yra mazose parduotuvelese miestelio centrinej gatvej. o siaip yra SISA prekybcentriukas paciam centre. siaip Balestrade lb mazas miestukas, realiai viena gatve, vakarais ten visas veiksmas ir vyksta. bet visos parduotuves uzsidaro 8-9 vakaro. per siesta irgi beveik niekas nedirba. uz tai pliazai ten nerealus wub.gif  - gryno smelio, balto, minksto, platus, dideli, zmoniu nedaug (tik centriniam miesto pliaze daugoka liaudies, bet reikia toliau biski link Castelmare pavaziuot ir yra tuscias pliazas su tokia melyna iskaba prie gatves "Lido GREG")


OI, kaip ačiū Le Murka už tokią išsamią info smile.gif
Būsim su mašina, tai jei norėsis kur nors triukšmingiau pavakaroti, ne bėda ir kur kitur nuvažiuot drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2014 08 26, 20:46)
o čia kurioj pusėj, prie Palermo? ar nusišneku  blush2.gif
Papildyta:
gal pamenat kur gyvenot? pasidalinkit prašau 4u.gif

cia tarp Castelmare del golfo ir Palermo, mazas miestukas.

mes gyvenom cia https://www.airbnb.com/rooms/2849350. namas labai geras, bet prie juros nors ir netoli - pesciom nenueisit, reikia vaziuot. 2 aukstu, 1 aukste yra melynieji apartamentai (mes juose ir buvom), 2 aukste raudonieji (sitie man rodos mazesni). musu apartamente buvo 2 miegami su 2 dvigulem lovom, virtuve su svetainele, dusas ir nuostabi terasa su kiemu ir alyvmedziu giraite wub.gif . vieta labai nuosali, salia nera jokiu kaimynu, vaziuot per tokius krumus reikia biggrin.gif ( bet seimininkai pasitiko prie autostrados ir parode kelia). ramybe visa para ten (tiesa, nuo autostrados garsas girdisi, bet sicilija - tankiai apgyvendinta, jauciu ten visur kas nors girdisi). seimininkai lb draugiski - susirasinejau su mergina Gracia, jinai puikiai kalba angliskai, ji ir pasitiko, viska paaiskino, atsake i klausimus. veliau mus kas pora dienu aplankydavo jos tevas - labai fainas ir draugiskas italas (kazkaip su juo susikalbedavom zenklais), jis pvz atnese mums sviezio naminio alyvuogiu aliejaus litra dovanu, vaisiu, darzoviu pridejo. papasakojo kaip nuvaziuot i geraji pliaza, kur skaniai ir nebrangiai pavalgyt. name buvo absoliuciai viskas, ko reikia - visi virtuves reikmenys, grilis, pliazo skeciai, ranksluosciai, skalbimo masina su milteliais. nu nieko visiskai nepritrukom.

klauskit dar jei kas rupi, nes nzn ka taip dar ant greicio papasakot biggrin.gif
blyn kaip pavydziu planuojancioms ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2014 08 26, 21:42)
cia tarp Castelmare del golfo ir Palermo, mazas miestukas.

mes gyvenom cia https://www.airbnb.com/rooms/2849350. namas labai geras


ačiū labai už informaciją 4u.gif

o visa kelionės laiką ten ir pragyvenot? ar buvo patogu po salą važinėt iš gyv.vietos?
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2014 08 26, 21:49)
ačiū labai už informaciją 4u.gif

o visa kelionės laiką ten ir pragyvenot? ar buvo patogu po salą važinėt iš gyv.vietos?

taip, visa laika gyvenom, 11 naktu. mes per daug nesivazinejom, nes norejom tokiu daugiau poilsio, o ne pazintiniu atostogu. ir ta vieta puikiai tam tiko thumbup.gif
buvom 1 vakara Erice (netoli, gal valanda kelio), 1 diena po zingaro vaisciojom (tas is vis uz keliolikos min kelio), dar viena pusdieni nuvarem i San Vito lo Capo (irgi netoli, gal 1,5 val., bet nebuvo verta ten varyt, man palanga primine). 1 diena praleidom Palerme (labai patiko, rekomenduoju tikrai, ir netoli). ir 1 diena skyrem Taorminai ir Etnai (nu sita diena ziauriai pravargom - i 1 puse daugiau kaip 4 val vaziavom doh.gif , bet buvo verta). paskutine diena pries isskrisdami praleidom Trapanyje. o siaip dienotvarke atrode mazdaug taip: issimiegam, pavalgom, pasipliazinam iki kokiu 3 val, tada griztam namo, uzkandam ir kur nors pavakary varom. Taip vakarais aplankem Erice, Castelmare del Golfo, Marsala, Pantinico (sitas gal uz 15 km, labai autentiskas sicilietiskas miestas, primine Krikstatevi biggrin.gif ), arba siaip pasliauziodavom po Balestrade, pasededavom kavinej. o vakarais grize dar dazniausiai ka nors kepdavom kieme, vakarodavom su naminiu italisku vynu rolleyes.gif
nu tokios tingios musu atostogos buvo, nelekem niekur, pailsejom nuo dusios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Le Murka: 26 rugpjūčio 2014 - 21:59
oi, kaip fainiai pailsėjot wub.gif
mes labiau pasivažinėti norim, tai užtai gal nelabai tiktų prie vienos gyv.vietos prisirišt g.gif nes atstumai nemaži, eismas intensyvus... na mąstau dar, bet jau galvą skauda nuo ieškojimo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2014 08 26, 22:06)
oi, kaip fainiai pailsėjot wub.gif
mes labiau pasivažinėti norim, tai užtai gal nelabai tiktų prie vienos gyv.vietos prisirišt g.gif nes atstumai nemaži, eismas intensyvus... na mąstau dar, bet jau galvą skauda nuo ieškojimo  tongue.gif

o jus su visais vaikais keliausit? g.gif
Atsakyti
Dar parasysiu blush2.gif

Vandens batu taip ir neprireike mums 4u.gif Mes buvom is vazinejanciu, aplankem apie 15 papludimiu skirtingu - kai kur erzino tik karstas smelis, per kuri begte iki vandens reikejo begt biggrin.gif bet su vandens batais per dvi sav tik kelis zmones matem. Zinoma, akmenuotojoj Isola Bella nesimaudem. Bet kai smulkus akmenukai, imanoma ir basam.

ir dar apie papludimius - virsuje - Capo d'orlando, Milazzo ir tarp ju miesteliu papludimiuose yra dusai nusiprausti juros druskoms, ko nera kitam gale - prie Taorminos, Giardini Naxos, Fontane bianche, Catanijos ir Marina di Ragusoj, cia kalbu apie viesiuosius, nemokamus papludimius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pukė: 27 rugpjūčio 2014 - 07:57