Įkraunama...
Įkraunama...

Sicilija

Gražu visur, o man asmeniškai Etna, kopimas į ją paliko didžiausią įspūdį smile.gif

Bet čia jau aišku kiekvienam savo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 08 11, 21:06)
supratau. Bet tai jeigu liepa vejukas nemalonus, tai kas bus spali  unsure.gif turbut net striukiu neis nusirengti  g.gif

o kas buvot siaurinej salos daly irgi prie juros tokie vejai? ar cia tik pietinej pusej taip?

Ne ne, vejukas tai malonus thumbup.gif Tik labai labai stpirus. biggrin.gif Bet kai karsta, tik jis ir gelbeja. Viena diena pliaze vejo nebuvo, tai nemalonu labai, dregnas toks visas guli, man taip nepatinka... Ir vaiksciot tada kancia, kai tvanku rolleyes.gif Idomu, kaip rudeni jis. Siaip jau aisku, vesesnis turetu buti... Va, rudens vejo tai nemegstu, o vasara thumbup.gif
Beje, buvom tuo metu, kai LT buvo karsciai. Tai Sicilijoj laipsniu panasiai buvo, bet oras zymiai gaivesnis, malonesnis wub.gif Gal velgi del vejuko, nera to nepakeliamo tvankumo mirksiukas.gif Bijojom vasara ten skrist, bet dabar tai rekomenduociau, nebuvo nemaloniai karsta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2014 08 11, 20:11)
Gražu visur, o man asmeniškai Etna, kopimas į ją paliko didžiausią įspūdį smile.gif

Bet čia jau aišku kiekvienam savo  mirksiukas.gif


As esu buvus "ant" Vezuvijaus, tai daugmaz isivaizduoju ir Etna, tik aisku Etna veikianti ir daznai, tai siek tiek viskas kitaip. Galvoju jeigu reiktu rinktis gal Stromboli sala man idomiau butu ax.gif Bet kadangi programa ne vien nuo manes priklauso, tai kaip bus taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 08 11, 21:25)
As esu buvus "ant" Vezuvijaus, tai daugmaz isivaizduoju ir Etna, tik aisku Etna veikianti ir daznai, tai siek tiek viskas kitaip. Galvoju jeigu reiktu rinktis gal Stromboli sala man idomiau butu  ax.gif Bet kadangi programa ne vien nuo manes priklauso, tai kaip bus taip   smile.gif

Mes galvojome dar ir į Stromboli salą plaukti, bet paskui nutarėme, kad ir taip daugiau pavargsim nei pailsėsim lakstydami...
Aš pati ant Teidės ugnikalnio Tenerifėj buvus, gražu.
Bet Etna, pamatyta veikianti gyvai, padarė neišdildomą įspūdį, ypač kai rūkstančią lavą matai iš gana arti smile.gif

Dar labai patiko Pantalikos nekropolis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 11 rugpjūčio 2014 - 21:15
QUOTE(enura @ 2014 08 11, 19:27)
del Etnos, tai mes visi suauge busim, tai del kopimo dzin, tik gal laiko gaila, nes jauciu visa diena jau butu vien tam skirta  g.gif


jei kilsite iš pietinės pusės tai 4val. skaičiau, kad reikia kopti į vieną pusę, tai dar atgal tai praktiškai visą dieną reikia skirti Etnai.
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 08 11, 20:25)
As esu buvus "ant" Vezuvijaus, tai daugmaz isivaizduoju ir Etna, tik aisku Etna veikianti ir daznai, tai siek tiek viskas kitaip. Galvoju jeigu reiktu rinktis gal Stromboli sala man idomiau butu  ax.gif Bet kadangi programa ne vien nuo manes priklauso, tai kaip bus taip  smile.gif


Aš buvau ant abiejų - visai kas kita schmoll.gif Na nebent išsiveržęs Vezuvijus buvo neseniai - buvau ten prieš 8 metus. Vezuvijus pakankamai apžėlęs, krateris žalias, kelias lipimui toks kaip žvyrkelis paprastas. O ant Etnos viskas kur kas šviežiau, visi šlaitai (ir takai) tokia biria juoda klampia "skalda" pasidengę, kur ne kur augalėliai įsikibę.
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2014 08 11, 20:57)
Dar labai patiko Pantalikos nekropolis smile.gif


cia tas kur mumijos "kaip gyvos" g.gif prie Katanijos jei neklystu?

QUOTE(inga_ @ 2014 08 11, 21:33)
jei kilsite iš pietinės pusės tai 4val. skaičiau, kad reikia kopti į vieną pusę, tai dar atgal tai praktiškai visą dieną reikia skirti Etnai.


aciu Inga 4u.gif

QUOTE(san @ 2014 08 11, 21:43)
Aš buvau ant abiejų - visai kas kita schmoll.gif Na nebent išsiveržęs Vezuvijus buvo neseniai  - buvau ten prieš 8 metus. Vezuvijus pakankamai apžėlęs, krateris žalias, kelias lipimui toks kaip žvyrkelis paprastas. O ant Etnos viskas kur kas šviežiau, visi šlaitai (ir takai) tokia biria juoda klampia "skalda" pasidengę, kur ne kur augalėliai įsikibę.


as ir rasiau, kad cia viskas turputi kitaip su Etna drinks_cheers.gif Vezuvijus kiek zinau jau senokai nebuvo
issiverzes biggrin.gif As buvau kazkur pries 15 metu. Tai apzele buvo tik tie slaitai kur iki aiksteles, kur
paliekami autobusai, masinos g.gif o nuo ten taip toks lavos zvyras prasideda, visi batai murzini lieka nuo dulkiu. Krateris tai visiskai nebuvo apzeles schmoll.gif

Atsakyti
Pantalikos nekropoly mumiju nematem smile.gif . L graziose uolu angose kazkada seniai seniai buvo kapai. Netoli sirakuzu ta vieta. Kaip ir sirakuzai, pantalikos nekropolis itrauktas i unesco pasaulio pavelda.

QUOTE(enura @ 2014 08 13, 10:13)
aciu, reiks pasidomet daugiau  4u.gif perskaiciau visas tris temas, tai truputi makalyne dar galvoj  rolleyes.gif

smile.gif O jūs atsirinkite, ką labai labai norite pamatyti wink.gif 4u.gif Po teisybei, tuo nekropoliu nesidomėjau labai, tiesiog važiuodami iš oro uosto į savo viešbutį rytinėj Sicilijos pusėj, spontaniškai sugalvojom ten nuvažiuoti - buvau kažkurioj temoj skaičiusi, kad įdomi vieta bigsmile.gif Pantalikos parkas didelis, privažiuoti galima ne iš vienos pusės. Bent iš tos pusės, kur mes važiavom, serpantininis kelias smile.gif Tik vidurdienį jautėmės kaip saunoj - buvo labai karšta, tam tarpekly jokio vėjuko rolleyes.gif Nedaug dėl to ir apėjom, bet kiek apėjom, tiek ir gana smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 13 rugpjūčio 2014 - 07:40
Noriu paklausti,kaip ten yra su kelių apmokėjimu?(kažkaip nemačiau temoje apie tai parašyta)
Kiek suprantu,tai autostradose keliai mokami...ir dar ne visi,o atskiri jos ruožai.Tai vat ir iškilo klausimėlis,kokiu būdu reikia apmokėti už pravažiavimą?...Ar ten yra kažkokie aparatai,kur reikia įmesti pinigėlius?..ar koks gyvas dėdė renka?...ar dar kažkokiu būdu?
Beje,kaip sužinoti,kad tas kelias apmokestintas?..yra kokie informaciniai stendai ar dar kažkas?...žodžiu nesinori pažeisti įstatymų per nežinojimą g.gif
Gal kas gali suteikti tokios info?..
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2014 08 14, 21:39)
Noriu paklausti,kaip ten yra su kelių apmokėjimu?(kažkaip nemačiau temoje apie tai parašyta)
Kiek suprantu,tai autostradose keliai mokami...ir dar ne visi,o atskiri jos ruožai.Tai vat ir iškilo klausimėlis,kokiu būdu reikia apmokėti už pravažiavimą?...Ar ten yra kažkokie aparatai,kur reikia įmesti pinigėlius?..ar koks gyvas dėdė renka?...ar dar kažkokiu būdu?
Beje,kaip sužinoti,kad tas kelias apmokestintas?..yra kokie informaciniai stendai ar dar kažkas?...žodžiu nesinori pažeisti įstatymų per nežinojimą g.gif
Gal kas gali suteikti tokios info?..
Ačiū

Yra slagbaumai pries mokejimo automatus-tai tikrai nepravaziuosit nepastebeje 4u.gif
Kas idomiausia tai apmokamo kelio pradzioje tik kvita automatas dave, o pravaziavus visa ruoza-buvo kitas automatas, kuriame reikejo sumoket 4u.gif
Teko ir dedei vieno ruozo pabaigoj sumoket-budelej lauke-gal automatas sugedes buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fairyland: 14 rugpjūčio 2014 - 21:06
QUOTE(Fairyland @ 2014 08 14, 22:04)
Yra slagbaumai pries mokejimo automatus-tai tikrai nepravaziuosit nepastebeje 4u.gif


Nuo Palermo link Katanijos. Pietinėje ir vakarinėje pusėse jokių mokamų kelių nėra.
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 08 11, 20:25)
As esu buvus "ant" Vezuvijaus, tai daugmaz isivaizduoju ir Etna, tik aisku Etna veikianti ir daznai, tai siek tiek viskas kitaip. Galvoju jeigu reiktu rinktis gal Stromboli sala man idomiau butu  ax.gif Bet kadangi programa ne vien nuo manes priklauso, tai kaip bus taip  smile.gif

as esu buvus ir prie vezuvijaus, ir prie etnos. tai tikrai visiskai skirtingi patyrimai. vezuvijus neveikia, o etna - dumija, smirda, aplink daug apysvieziu lavos lauku (ant vezuvijaus tokiu nera). verta tikrai nuvaziuot, kopti ten prie pacio kraterio gal ir nebutina, jei tingit. bet pasidairyt, su masina bent aplink pasivazinet, tai tikrai patiks
Atsakyti