Įkraunama...
Įkraunama...

Sicilija

Išsiveržė Etna, sutriko Katanijos oro uosto darbas
http://www.15min.lt/...57-434464?cf=df
Atsakyti
QUOTE(snitha @ 2014 06 16, 22:20)
Ačiū labai. O jus visur su autobusais keliavot, kokiam puslapy žiūrėjot laikus? Ačiū

Mes naudojomės Tumino, Etna trasporti, Interbus ir Giamporcaro autobusais, tvarkaraščius galima rasti: http://www.etnatrasporti.it, http://www.tuminobus.it, http://www.giamporcaro.it. Yra ir daugiau tarpmiestinių autobusų bendrovių, žiūrint kur jums reikia. Iš Ragūzos į Ragūza Iblą važiavom su AST (jie taip pat veža iš Katanijos į Etną): http://www.aziendasi...anatrasporti.it.
Atsakyti
Aš taip pat keliavau Sicilijoj autobusais, traukiniais, dviračiu ir nuosavom kojomis. Sicilijoj lankiausi ne pirmą kartą, todėl apsiribojau vakarine dalimi, kuriai pritrūko laiko pirmos kelionės metu. Buvau buvus tik Erice, nu ir Palerme, bet jis gal jau ne prie vakarinės dalies priskiriamas.

1 d. Palermas
2 d. Castellamare del golfo, Scopello, Zingaro rezervatas ir neplanuotai San vito lo capo (buvau planavus jam atskirą dieną, bet kažkaip netyčia atkakus, pakako poros valandų. Žmonių grūdalynė ne man schmoll.gif Taigi, spec. ir nebevažiavau)
3 d. Marsala, druskų malūnas, ekskursija Florio vyninėje
4 d. Salos - levanzo ir favignana
5 d. Erice, Trapani
6 d. Prie Trapani esanti Saline ir į kitą pusę dviračiu pakrante iki Monte cofano
Dar buvo planuose Selinunte, bet Segestoj esu buvus, Agridžente irgi, tad nusprendžiau verčiau dviračiu pasivažinėt pakrantėmis su visais vandens malonumais smile.gif
Visus tvarkaraščius susižiūrėjau irgi namuose, buvo šiek tiek nuotykių, bet viskas išėjo tik į gera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(EditaGV @ 2014 06 17, 15:53)
Išsiveržė Etna, sutriko Katanijos oro uosto darbas
http://www.15min.lt/...57-434464?cf=df



Mano sunus dabar leidziasi nuo sio kalniuko. Tik perskaicius paskambinau issigandus.
Sake niekas nesutriko, tik pelenai issove ir tiek. Straipsnio nuotraukos ir video neatitinka tikroves smile.gif
Atsakyti
kiek kainuoja sicilijoj normaliam restorane pavakarieniaut? gal kas patartu koki tikrai gera vietinio maisto restorana kur nors aplink scopelo ar balestrade miestus?
Atsakyti
Planuoju trumpą išvyką rugpjūčio pradžioj, renkuosi tarp Sicilijos ir Kos'o. Gal kas buvę abejose, kur geriau/įdomiau? smile.gif Norisi ir pasideginti, pasimaudyti ir šiek tiek kažko pamatyti...

Į kurį oro uostą Sicilijoj geriau skristi - Comiso ar Trapani? Ar per 5 dienas įmanoma kažkiek salos apkeliauti?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2014 06 18, 18:29)
Planuoju trumpą išvyką rugpjūčio pradžioj, renkuosi tarp Sicilijos ir Kos'o. Gal kas buvę abejose, kur geriau/įdomiau? smile.gif Norisi ir pasideginti, pasimaudyti ir šiek tiek kažko pamatyti...

Į kurį oro uostą Sicilijoj geriau skristi - Comiso ar Trapani? Ar per 5 dienas įmanoma kažkiek salos apkeliauti?


as 5 dienom vaziuociau i Kosa, sala gerokai mazesne, o Sicilija tokia didele, per 5 dienas nieko labai ten nepamatysi, na turiu omeny, kad tik labai nedaug.... as rinkciausi Kosa.
del oro uosto, tai Comiso kaip suopratau problematiska gan su auto nuoma, Trapany gerokai geresne situacija, neaisku kokios bilietu kainos
Atsakyti
QUOTE(Laukine_Feja @ 2014 06 18, 19:26)
as 5 dienom vaziuociau i Kosa, sala gerokai mazesne, o Sicilija tokia didele, per 5 dienas nieko labai ten nepamatysi, na turiu omeny, kad tik labai nedaug.... as rinkciausi Kosa.
del oro uosto, tai Comiso kaip suopratau problematiska gan su auto nuoma, Trapany gerokai geresne situacija, neaisku kokios bilietu kainos


Kaina praktiškai ta pati ar į Comiso, ar į Trapani skristi, tik dienos skiriasi, bet reikšmės nelabai yra... Na, galimas variantas ir savaitei į Siciliją, į Kosą šiaip ar taip savaitei gaunasi, nes kitom dienom skrydžių nėra, tai vat ir nežinau, ką rinktis. biggrin.gif Bet šiaip Sicilija 3 kartus mažesnė už Lietuvą, tai, sakau, kažką vis tiek pamatytume...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2014 06 18, 22:15)
Kaina praktiškai ta pati ar į Comiso, ar į Trapani skristi, tik dienos skiriasi, bet reikšmės nelabai yra... Na, galimas variantas ir savaitei į Siciliją, į Kosą šiaip ar taip savaitei gaunasi, nes kitom dienom skrydžių nėra, tai vat ir nežinau, ką rinktis. biggrin.gif Bet šiaip Sicilija 3 kartus mažesnė už Lietuvą, tai, sakau, kažką vis tiek pamatytume...

kazka tai zinoma pamatytumet, bet as vistiek rinkciausi mazesne sala trumpesniam laikui smile.gif ir rinkciausi Trapanio oro uosta vien del didesnes automnuomos pasiulos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2014 06 18, 18:29)
Planuoju trumpą išvyką rugpjūčio pradžioj, renkuosi tarp Sicilijos ir Kos'o. Gal kas buvę abejose, kur geriau/įdomiau? smile.gif Norisi ir pasideginti, pasimaudyti ir šiek tiek kažko pamatyti...

Į kurį oro uostą Sicilijoj geriau skristi - Comiso ar Trapani? Ar per 5 dienas įmanoma kažkiek salos apkeliauti?

Dėl įdomumo, tai net nelygintinas dalykas, aišku, kad Sicilija. Ji tokia tiršta visko, tiek senovės paminklų, tiek architektūros, tiek gamtos. Per 5 dienas, susiplanavus, galima net labai daug pamatyti. Aš iki šiol neatsigaunu nuo įspūdžių rolleyes.gif
Kosas... pusdienis miestui (tvirtovė, platanas ir antikos griuvėsiai), diena apvažiuot salą.
Pasidegint ir pasimaudyt galima ir ten, ir ten. Nakvynė pigesnė Kose, maitintis kavinėse irgi.
Beje, man abi salos patiko, savaip.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2014 06 18, 18:29)
Planuoju trumpą išvyką rugpjūčio pradžioj, renkuosi tarp Sicilijos ir Kos'o. Gal kas buvę abejose, kur geriau/įdomiau? smile.gif Norisi ir pasideginti, pasimaudyti ir šiek tiek kažko pamatyti...

Jei kaina nesiskiria, rinkčiausi tik Siciliją. Man labai patiko. Rugpjūčio mėn. nakvynės pigios nelabai rasite, bet Siciliją įsiminsit ilgam. Galima pakeliauti ir traukiniu, jei nenorit nuomoti mašinos. Mes ilgiau sugaišdavom su parkavimu. Keliavom ir su auto, ir traukiniais. Labai patiko Katanija.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2014 06 18, 17:29)
Planuoju trumpą išvyką rugpjūčio pradžioj, renkuosi tarp Sicilijos ir Kos'o. Gal kas buvę abejose, kur geriau/įdomiau? smile.gif Norisi ir pasideginti, pasimaudyti ir šiek tiek kažko pamatyti...

Į kurį oro uostą Sicilijoj geriau skristi - Comiso ar Trapani? Ar per 5 dienas įmanoma kažkiek salos apkeliauti?


Praėjusiai metais buvom KOS'e su šeima, o šiais Sicilojoje, jei reiktų rinktis, kur važiuoti dar kartą, tai tikrai pasirinkčiau KOS'ą, nes čia patiko ir vietinių žmonių šiltenis bendravimas ir paslaugumas, paplūdimiai smėlio ir pamatyti tikrai yra ką ir į šalia esančias saleles galima plaukti, o esant norui ir Turkiją pasiekti, tuo tarpu Sicilijoje taip gražu, bet sala pakankamai didelė, tad čia geriau ilgesniam laikui atvykti, plius ir kainų skirtumas tarp KOS'o ir Sicilijos ženklus smile.gif
Atsakyti