Įkraunama...
Įkraunama...

Sicilija

QUOTE(Nerty @ 2014 05 22, 21:20)
Teisių kopijas prašė atsiųst su adresu ir telefonu?
Man prašė ir jokio vaučerio nedavė, kai atvažiavau buvo jau paruošta sutartis

Teisių kopijos, namų adreso, bilietų kopijų paprašė smile.gif

Skaitėm, kad kreditinė turi būti vaidruotojo vardu, tai dėl to problemos nekils smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2014 05 22, 23:03)

Skaitėm, kad kreditinė turi būti vaidruotojo vardu, tai dėl to problemos nekils smile.gif



kazkas piktinosi, kad kreditine turi but vairuotojo vardu, tai anokia cia naujiena, kiek man teko susidurti ir skaityti salygas tai visad taip.....
Atsakyti
Mes neseniai grįžome iš Sicilijos.

Dėl auto nuomos - ėmėm per http://instantcars.eu - Dollar, tas Dollar tai turi nekokius atsiliepimus, bet mums viskas gerai buvo. Comiso Oro uoste eilutės dvi maždaug vienodos išsirikiavo tiek prie GM Servizi, tiek prie kito langelio (kuri visi kiti tokie kaip Dollar). Eilės lėtokai slinko, nes tai vieni neužsirezervavę vietoj klausinėjo, kitiems vėl dėl to didelio užstato problemos, bet kai pasiruošus ir žinant, tai viskas OK su jais.

Apvažiavome salą aplink (7 nakvynės, 5 viešbučiai) - su mažu vaiku tai tas kaip ir nepatogumas, bet mums šiuo atveju pliusų daugiau. Pvz viename viešbutyje Hotel Bel 3 labai patiko vaizdas į Palermą, maudynės šiltame baseinėlyje su tokiu vaizdu - gyvenant čia 7 naktis tai būtų nepatogu vis į tą kalną užkilinėti... kitame viešbutyje Trapanyje - visai šalia senamiesčio, dar kitame - modernūs apartamentai su "nuosavu" lauku pasisėdėjimui prie baseino... tai taip smagu buvo išnaudoti kas kartą vis kitus viešbučio privalumus, o ir viešbučio kaina porai (su vaiku) vidutiniškai gavosi 42 EUR už naktį smile.gif

Kaip ir daug kas sako, kad siciliečiai vaikus myli, tai manoji tikrai sulaukė daug užkalbinimų, o kavinėse - ir pavaišinimų ledais, sultimis ir pan...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DLike: 23 gegužės 2014 - 12:34
QUOTE(Laukine_Feja @ 2014 05 23, 07:50)
kazkas piktinosi, kad kreditine turi but vairuotojo vardu, tai anokia cia naujiena, kiek man teko susidurti ir skaityti salygas tai visad taip.....

Mums GMservizi iš karto parašė, kad vairuotojo vardu t.b. kreditinė, ir nurodė, kokios kreditinės priimamos smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Kripu @ 2014 05 14, 07:59)
Iskilo dar 1 kl.-ar kas nors bandet nuomotis auto Trapani,o grazint Comiso?perziurejau pora kompaniju,nera tokios galimybes verysad.gif


Skrendam uz savaites Kaunas-Trapani-Comiso-Kaunas.
Masina nuomojames one way per Hertz'a . Comiso orouostas tik dabar pradeda priimti automobilius i skitu nuomos tasku.
Atsakyti
Na grizom ir mes is Sicilijos, tai galiu pasidalinti ispudziais...

Dziaugemes kad skridom siuo metu ir nelaukem liepos-rugpjucio menesio, kada pas juos sezonas, nes karsciai paskutines kelias dienas buvo jau sunkiai pakeliami.

Skridom is Kauno i Trapani, ir is Trapanio atgal. Gyvenom dvejuose vietose, siaurineje ir pietineje. Tai siaurineje patiko labiau, daugiau kalnu, krastovaizdis idomesnis, o pietineje jau lygumos...

Kas del masinos, tai nuomojomes pries skridi is Locauto, depozita paeme 1200 euru, kadangi masina buvo praejusiu metu, keliavome 4-iese ir 2 m.vaikas, kedute reikejo papildomai nuomotis uz 63 eurus, bet problemu nekilo. Nekilo bedu ir del depozito grazinimo. Siaurineje dalyje angliskai galima susikalbeti, o va pietuose tai jau sunkiai biggrin.gif , is kiek sutikome zmoniu, tai tik du pora kalbejo angliskai, bet labai gerai einasi gestais... Kam kyla abejoniu nuomotis ar ne, tai vienareiksmiskai jei neketinate guleti viesbutyje prie baseino, masina reikalinga. Neisivaizduoju kaip kitaip sala apziureti be jos. Pati mieste kur gyvenome 4 kilometrai nuo miesto centro, tai mums viesbutyje sake jei neturime masinos, galime issikviesti taxi, bet kelione iki miesto 15-20 euru, tai nuvaziuot ir parvaziuot, jau suma susidaro, o jei dar ne viena karta, tai doh.gif

Atskride matem kad zmones nuomojasi neuzsisake is anksto, daugiausia eiliu buvo prie Hertz ir Avis Budget cool.gif

Sicilieciai tikrai mieli ir silti zmones, tikrai galima ju paklausti jei kas neaisku, jei kalbos nemoka, tai gestais parodys ar parasys, na galu gale nuves iki vietos jei bus paslaugus. Dar vaikus jie myli, maniskis tai ir suvenyru gavo davonu, ir paglostytas, nuciupinetas buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 05 27, 14:54)

Dziaugemes kad skridom siuo metu ir nelaukem liepos-rugpjucio menesio, kada pas juos sezonas, nes karsciai paskutines kelias dienas buvo jau sunkiai pakeliami.


Mano pažįstama buvo rugpjūčio mėnesį, sakė buvo apie 40laipsnių, tai tokiu atveju visą dieną beveik siesta, visi sėdi namie, o išeiti kažkur tik ryte arba vakare galima smile.gif
Pritariu dėl siciliečių draugiškumo - tikrai labai paslaugūs, anglų kalbos daugelis nemoka, bet susikalbėdavom ženklais biggrin.gif

Kam įdomu - mano įspūdžiai iš Sicilijos, dar ir dabar taip gera širdyje pasidaro žiūrint nuotraukas wub.gif
Laukinė Sicilija
dar daugiau prirašysiu,nespėju visko, pasistengsiu su gerų kavinių adresais, autobuso maršrutais ir pan naudingais dalykais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitsouko: 27 gegužės 2014 - 15:49
Grįžom ir mes iš Sicilijos wub.gif

Įspūdžiai tikrai geri, bet kažin ar norėčiau važiuoti antrą kartą blush2.gif
Tikėjausi kažko tokio, bet to nebuvo.

Aplankytas Palermas su turu, Mašinos stovėjimas miesto centre visą dieną mums kainavo 5 eurus. Turas Palerme žmogui 20 eurų. Katakombų vienuolynai kaip čia pasakius, nėra ten nieko baisaus, tik skeletai biggrin.gif Lygtais įėjimas 3,5 eurų. Buvom dar Duomo katedroj.

Cefalu pasivaikčiojom senamieščio gatvelėm, Automobilio mokėjimas nuo ryto iki 13 va;, paskui iki 16 val nemokamas, nes siestos metas.

Buvom San vito paplūdimį, čia patiko tikrai, priminė mūsų Palangą, muzika grojo. Gultai ir skėtis dienai 10 eurų.

Eričė tikrai nuostabus miestukas. Tos gatvelės kažkas tokio. Nu bet užvažiavimas su mašina į tą kalną, tai jomajo biggrin.gif Net bloga pasidarė jau ant kalno lotuliukas.gif

Agrigentas bent jau man tai nieko gero.

Iš Scala dei Turchi irgi tikėjaus kažko tokio, iš kitų nuotraukų buvau susidariusi gražų įspūdį, nu bet tačiau lotuliukas.gif

Zingaro rezervatas tikrai įspūdingas, nu bet ėjimas kalnais ne mano sveikatai ir kojoms lotuliukas.gif Ėjom 4 km ir pamatėm 4 paplūdimius wub.gif

Scopelo irgi paliko labai gražų įspūdį wub.gif Bet deginimasis ant kėdžių tai nieko gero lotuliukas.gif

Visur vanduo buvo labai šiltas, net man tokiai šaltmirei lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(woogie22 @ 2014 04 08, 11:21)
sveiki visi 4u.gif
perskaiciau visas temas apie Sicilija, bet tokios info neradau. Ar teko kam nors is buvusiu Trapanyje, Marasaloje(Sicilijos vakarineje dalyje) susidurti su dideliu kiekiu uodu vakarais ir nakti? ar verta veztis apsauga nuo ju?
beje, mes jau esame viska uzsisake kelionei smile.gif masina emem is Hertz su pilnu draudimu, papildomu varuotoju. Gavosi 250 EUR ir 0 francize. Gal visai ir nieko kaina uz 8 dienas?
Gal kas zinote kur gauti Sicilijos atnaujinta mokamu keliu zemelapi?
aciu  bigsmile.gif

Gal galetumete imesti per kur auto uzsakinejot 4u.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Laukine_Feja @ 2014 04 08, 22:07)
na ziurint kas kaip ta jaunyste matuoja, vienam 5 metu masina yra nauja, kitam labai jau pagyvenus, tai kad bus objektyvesniai galiu pasakyti, kad musu Ford Focus buvo kokiu 10-12 metu senumo. na kaip nuomojama masina tai sakyciau tikrai pagyvenus, bet mums nieks nesugedo aciu D, kondicionierius veike, nelabai ko daugiau ir pasigedom. o as kadangi negaliu pakest visai mini masiniuku tai man geriua fokusas senesnis, nei kokia Micra ar pan. apynauje.o visa kita kaip apraset, sumoki grynais ir viskas, jokiu kreditiniu, jokiu uzstatu  thumbup.gif

Gal galetumet nuorodą nuomos firmos 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas is patirties pasakytu ar verta imtis automobilio kedute vaikui is nuomos kompanijos (kaina kazkur 75 EUR) ar ja geriau veztis patiems (su Ryanair skraidinti 75 lt). Man rodos geriau patiems skaridinti, vis tiek auto pasiimsime oro uoste.
Atsakyti
QUOTE(aleksiga @ 2014 05 28, 22:46)
Sveiki,

Gal kas is patirties pasakytu ar verta imtis automobilio kedute vaikui is nuomos kompanijos (kaina kazkur 75 EUR) ar ja geriau veztis patiems (su Ryanair skraidinti 75 lt).  Man rodos geriau patiems skaridinti, vis tiek auto pasiimsime oro uoste.

Patogiau imti is nuomos kompanijos (orouoste nereikia stoveti eiles prie registruoto bagazo pridavimo, atskridus nereikia laukti eiles prie bagazo isdavimo), bet, aisku, pigiau skraidintis.Sicilijoje skraidinsimes kedute.
Atsakyti
QUOTE(Fairyland @ 2014 05 28, 15:05)
Gal galetumet nuorodą nuomos firmos 4u.gif



prasom, kartoju visasavo zinute apie auto nuoma

Sveiki, mes ir dar vieni musu draugai nuomavomes cia: http://www.autovesco.it/HomeEn.html
siaip reikia jiems rasyti emaila ir del visko tartis.

masiniukai nera pirmos jaunystes, bet kaina superine, plius 0 francize, pilnas draudimas ir jokiu kreditiniu mums nereikejo. siule jie mums Fiat Panda, bet mes norejom truputi didesnes, tai gavom Ford Focus, kaina už 11 dienu mums gavosi 390 eur. kiek ieskojau ir domejausi niekur nieko net panasaus nebuvau macius sicilijoj.
atvare masiniuka du berniukai, sunkiai kalbantys angliskia, bet viska sutarem, issiiauskinom ir sutarem kelinta valanda grazinsim.
mes likom patenkinti, rekomenduoju 4u.gif

Atsakyti