Įkraunama...
Įkraunama...

Sicilija

QUOTE(Italija25 @ 2014 05 19, 14:47)
Ir mes ką tik grįžome iš saulėtosios Sicilijos. Kelionė buvo nuostabi, italai begalo draugiški ir nuolat besišypsantys.
Mes taip pat skridome i Comiso oro uosta ir mašiną nuomojomes Locauto....teko beveik 2 valandas eilėje pastovėti, kol sulaukėme savo mašiniuko. Nelabai jie patikimi pasirodė, nors mašiną gavome beveik naują.
Teko aplankyti įstabaus grožio Noto, Modica, Scicili, Sirakūzus, žymiąją Etną, Ispica ir t.t. Labai patiko. Nuolat buvo geras oras, šiltas jūros vanduo, švieži vaisiai ir pan.
Keista, bet uodu nematėme, o gyvenome pačioje pietinėje Sicilijos dalyje - šalia Pozzallo. Apartamentai visiškai nauji, o šeimininkai ypač dėmesingi ir rūpestingi. Keliaujančiai šeimai su vaikais - pats tas, viskas įrengta svečių patogumui (radome net skalbykle, kuri labai pravertė  ax.gif  ). Jų firminiai saldumynai tikras atradimas.
Tad sėkmės visiems planuojantiems atostogas Sicilijoje  thumbup.gif


Na dėl gero oro ir šilto vandens šiek tiek nesutinku, pietinėje dalyje trečiadienį vėjas pūtė, net ausys linko..O vanduo net keliuose aplankytuose paplūdymiuose nebuvo jau toks itin šiltas, bet čia labai subjektyvu. mirksiukas.gif Mano viena kompanjonė maudėsi ir daug, nes jai vanduo tiko, man buvo peršaltas.
Sekmadienį išvykstant išvis lietus lijo, nusileidus Kauno oro uoste netgi šilčiau buvo... Atsivežėm šilumą kartu, kaip sakant... cool.gif
Atsakyti
Nerty, o kaip su ta autonuoma GMservizi? Nebuvo kokių pokštų ? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Birželio 8-19 keliaujam į Siciliją, leidžiamės Comiso.

Ar galite kas patarti ?

1. Ar būtina birželio mėnesį iš anksto rezervuotis nakvynę, ar nebus problemų surandant nakvynę vietoj, ten kur tiesiog patiks ?

2. Nuomosimės automobilį, todėl labai norisi suderinti poilsį su pažinimu. Gal galit patarti kaip geriau, ar rezervuoti vieną vietą nakvynei ir iš jos keliauti aplink, ar paimti kelis taškus, tarkim Sirakūzus ir Palermą ?

3. Parekomenduokite kokį gerą miestelį poilsiui kokiom 4-5 dienom kuriame ir paplūdymiai būtų geri ir be jūros būtų ką veikti.
Atsakyti
Man toks blush2.gif klausimukas: skrendam liepos pradžioje - ar nereikia imti šiltų rūbų atsargos (na tarkim megztuko kokio) - ar užteks tik suknelių ir šortų?
Atsakyti
QUOTE(remarka @ 2014 05 21, 11:11)
Sveikos,
Birželio 8-19 keliaujam į Siciliją, leidžiamės Comiso.

Ar galite kas patarti ?

1. Ar būtina birželio mėnesį iš anksto rezervuotis nakvynę, ar nebus problemų surandant nakvynę vietoj, ten kur tiesiog patiks ?

2. Nuomosimės automobilį, todėl labai norisi suderinti poilsį su pažinimu. Gal galit patarti kaip geriau, ar rezervuoti vieną vietą nakvynei ir iš jos keliauti aplink, ar paimti kelis taškus, tarkim Sirakūzus ir Palermą ?

3. Parekomenduokite kokį gerą miestelį poilsiui kokiom 4-5 dienom kuriame ir paplūdymiai būtų geri ir be jūros būtų ką veikti.

1. jeigu nekeliat didelių reikalavimų nakvynei, manyčiau, galima ir vietoj būnant. tik pirmą rezervuokitės iš anksto. kitas galima internetu, matysit, kiek galit/norit nuvažiuot per dieną.

2. vienos vietos nerekomenduoju, per dideli atstumai, geriau kasnakt/kas porą naktų vis kitur, taip daugiau pamatysit

QUOTE(san @ 2014 05 21, 13:01)
Man toks  blush2.gif klausimukas: skrendam liepos pradžioje - ar nereikia imti šiltų rūbų atsargos (na tarkim megztuko kokio) - ar užteks tik suknelių ir šortų?

jeigu ruošiatės į etną, reikės.
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2014 05 20, 22:04)
Nerty, o kaip su ta autonuoma GMservizi? Nebuvo kokių pokštų ?  4u.gif


Jei trumpai, tai viskas buvo super, nei eiliu nei nesamoniu.
Sorry,kad neissamiai, nes telefonu rasyti neismokau smile.gif

P.s. jei butumem patys apsiziopline ir pateike kita kortele nei uzsakovo, tai gal irgi butumem tureje "pokstu" nes sis punktas ir pas juos irasytas jog uzsakovas ir cardholder'is turi buti tas pats.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerty: 21 gegužės 2014 - 19:37
QUOTE(Nerty @ 2014 05 21, 19:32)
Jei trumpai, tai viskas buvo super, nei eiliu nei nesamoniu.


Valio thumbup.gif

QUOTE(sandrasa @ 2014 05 22, 15:02)
Ačiū, Nerty smile.gif

Tai tada ramiai planuoju atostogas toliau - mes irgi iš jų užsisakėm auto, nemanau, kad iki liepos galo pradės pokštauti smile.gif


įdomumo dėlei: jau minėjau, kad jie (GMServ...) mums laiške kažkodėl parašė, kad laukit atsiųsim vaučerį. Na mėnesį palaukus parašėm paklausimą: tai kurgi tas vaučeris. Atrašė: oi, mano kompiuteris iki vakar buvo sugędęs lotuliukas.gif ir atsiuntė kažkokį popierėlį su užsakovo vardu ir kažkokiu kodu smile.gif
Atsakyti
Gal kas dabar esantis pietinėj/rytinėj daly ar ką tik grįžęs gali pasakyt, kaip ten vėjas, tebėra stiprus? Koks oras būna vėlų vakarą? Neapsisprendžiu, ar imt vasarines striukes. Jei ne vėjas, tai gal užtektų megztuko?

O gal jau šį pavasarį kas keliavo be automobilio? Kaip būtų smalsu nauji įspūdžiai...
Atsakyti
QUOTE(bananžuvė @ 2014 05 22, 18:55)
Gal kas dabar esantis pietinėj/rytinėj daly ar ką tik grįžęs gali pasakyt, kaip ten vėjas, tebėra stiprus? Koks oras būna vėlų vakarą? Neapsisprendžiu, ar imt vasarines striukes. Jei ne vėjas, tai gal užtektų megztuko?

O gal jau šį pavasarį kas keliavo be automobilio? Kaip būtų smalsu nauji įspūdžiai...


drinks_cheers.gif man taip pat būtų smalsu....

Bananžuve, jūs be automobilio keliausite? kada išvykstate, jei nepaslaptis?

man liko 2,5 sav iki kelionės, keliausim be automobilio, gal nepražūsim.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2014 05 22, 20:24)
teks tada parašyti laiškelį - kad atsiųstų popierėlį su kodu  bigsmile.gif

Nors viliuosi, kad viskas ten su jais gerai bus smile.gif


Teisių kopijas prašė atsiųst su adresu ir telefonu?
Man prašė ir jokio vaučerio nedavė, kai atvažiavau buvo jau paruošta sutartis, tai tik parašus sudėjau, nuo kortelės užstatą nuskaitė ir viskas, palydėjo iki automobilio, įdėjo kėdutę ir galėjau važiuot, bet aš radęs akivaizdų ibrėžimą pirštu tam bičiukui rodau, o jis man sutartyje rodo apibrauktą vietą ant auto piešinuko tipo viskas ok, pažymėta. Nors grižęs nemačiau ,kad jis labai kažką apžiūrinėtų, gal kai imi pilną draudimą tai ir netenka prasmės tie įbraukimai. Tik kilometražą nurašė ir pažiūrėjo ar kuro užpildyta.

P.s. dėl oro sąlygų, labai padėjo androidinė programėlė ir jų puslapis Sea Conditions kur matyt vandens temperatūra esama ir prognozuojama.
Taip pat vėjo kryptys, stiprumas, bangavimas. Jūros temperatūrą tai galiu patvirtinti- pataiko. Mes gyvenom Marina di Raguza tai vanduo buvo pats salciausias, kaip kad ir dabar rodo. Kai vaziavom link Sirakuzu tikrai siltesnis buvo, net issimaudziau smile.gif Bet tai tuoj bus neaktualu, dar kelios savaites ir maudytis galesite visur be streso thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lasorita @ 2014 05 22, 19:56)
Bananžuve, jūs be automobilio keliausite? kada išvykstate, jei nepaslaptis?

Aha, be automobilio. Jau sekmadienį kylam, susidariau planą, susirašiau autobusų grafikus, o jau kaip ten seksis, atraportuosiu (gal smile.gif ) grįžus.


QUOTE(Nerty @ 2014 05 22, 21:20)
P.s. dėl oro sąlygų, labai padėjo androidinė programėlė ir jų puslapis Sea Conditions kur matyt vandens temperatūra esama ir prognozuojama.
Taip pat vėjo kryptys, stiprumas, bangavimas. Jūros temperatūrą tai galiu patvirtinti- pataiko. Mes gyvenom Marina di Raguza tai vanduo buvo pats salciausias, kaip kad ir dabar rodo. Kai vaziavom link Sirakuzu tikrai siltesnis buvo, net issimaudziau smile.gif Bet tai tuoj bus neaktualu, dar kelios savaites ir maudytis galesite visur be streso  thumbup.gif

Dėkui, rodo 19-20 laipsnių jūroj, ir akurat, Marina di Ragusoj mažiausiai, o mes ten pirmą naktį nakvosim ir aš ją pasirinkau kaip tik tam, kad galėtume tą patį vakarą pasiplaukiot po skrydžio, vis dėlto pietinė pakrantė, be to, smėlio paplūdimiai ir pan. Ot kiaulystės dėsnis... bet vis tiek maudysiuos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerty @ 2014 05 22, 20:20)
Teisių kopijas prašė atsiųst su adresu ir telefonu?


mūsų dar lėktuvo bilietų kopijas prašė atsiųsti.
Atsakyti