Įkraunama...
Įkraunama...

Sicilija

QUOTE(sandrasa @ 2014 05 12, 06:39)
O ši dalis nesako, kad draudžiami ratai,stogas,dugnas ir stiklai: Full Super Insurance coverage  which is an all inclusive coverage, zero excess and it  also covers you against damages to tires , crystals, wheels, rims, undercarriage and roof. ? ax.gif
Mašinos nuoma iš tos firmos mums kainuotų be pilno draudimo 280 eurų, o tas  Full Super Insurance coverage  - dar papildomai 70 eurų 7 dienoms.  ax.gif

Taigi, lieka nelabai aišku, kam dar tie 400 eurai deponuojami  mirksiukas.gif


nezinau kiek cia teisybes, bet Lietuvoje, kelioniu agenturoj mums isaiskino, kad depozitas imamas tam, kad - automobili atvarysi ne pilnu baku, dar jei pvz suges auto paliksi ji kazkur vidury salos, na nezinau kiek cia teisybes, bet....
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2014 05 11, 23:56)
Nieko cia keisto,kad nori depozito,juk neapdrausti lieka ratai,stogas,dugnas ir stiklai.

Manau,cia svarbiausia,kad visiskai aiskiai pasakyta,kad yra 0 francize.Todel del visiskos ramybes as dar apsidrausciau ta visa likuti ar bent langu stiklus,jei visko neimanoma.Tai butu dar 5-15eur /dienai(cia is patirities kitose salyse).

Tas depozitas,kai praktiskai viskas yra apdrausta,nieko baisaus,juk ji grazins.Be to 400eur ner dar ypac daug.Mes esam palike ir 900eur, ir viska grazino.


kaip tai neapdrausta? skaityti atidziau reikia.
del to ir keistra, kad praso depozito kai draudimas toks geras ale, kai viska ieina ir dar be francizes.

na o del uzstato tai kiekvieno asmeninis reikalas, bet as tikrai nerizikuociau palikti 900 eur uzstata, tuo labiau ten kur niekas praktiskia nekalba angliskai....
Papildyta:
QUOTE(sfinkse @ 2014 05 12, 10:01)
nezinau  kiek  cia  teisybes, bet  Lietuvoje, kelioniu  agenturoj mums  isaiskino, kad  depozitas  imamas  tam, kad -  automobili  atvarysi  ne  pilnu  baku, dar  jei  pvz  suges  auto  paliksi  ji  kazkur  vidury  salos, na  nezinau  kiek  cia  teisybes, bet....


na tai vat reikia rasyti tiems nuomotojams ir klusti, kokiu tikslu jie ima depezita. 400 eur uz kuro baka gerooookai per daug........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukine_Feja: 12 gegužės 2014 - 09:06
QUOTE(Laukine_Feja @ 2014 05 12, 10:06)
na tai vat reikia rasyti tiems nuomotojams ir klusti, kokiu tikslu jie ima depezita. 400  eur uz kuro baka gerooookai per daug........

parašiau aš jiems, man irgi turi būti aišku, kas, už kiek ir kodėl - tūkstantinių sumų negaliu ir nenoriu taškyti depozitams, na, dar 400 eurų pusė bėdos rolleyes.gif
Kažkaip viskas čia labai sudėtingai - Kretoj nuėjom, išsinuomavom mašiną už grynus, ir viskas. O čia...
Matysim. Grįš va Nerty iš kelionės, ir tikiuosi viską nušvies, kaip ten su tais depozitais ir pilnais draudimais toje firmoje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 12 gegužės 2014 - 09:46
QUOTE(ralija @ 2014 05 12, 08:58)
laba rytą,
paaiškinkite man tunrdai, kokie apratamentai /kambariai skaitosi bed and breakfest gigi? šeimyninis? ar būna kokia atskira lova?
kaip galima apibūdinti tokio tipo apartamentus?  blush2.gif  4u.gif


Buna visokiu> ziurekite aprasyma internete arba imeskit cia nuoroda: kolektyviai beigi geranoriskai " isblusinesime" kas ir kaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2014 05 12, 10:43)
parašiau aš jiems, man irgi turi būti aišku, kas, už kiek ir kodėl - tūkstantinių sumų negaliu ir nenoriu taškyti depozitams, na, dar 400 eurų pusė bėdos  rolleyes.gif
Kažkaip viskas čia labai sudėtingai - Kretoj nuėjom, išsinuomavom mašiną už grynus, ir viskas. O čia...
Matysim. Grįš va Nerty iš kelionės, ir tikiuosi viską nušvies, kaip ten su tais depozitais ir pilnais draudimais toje firmoje smile.gif



ką tik grįžome iš Sicilijos, visiems kas skrendate į Komiso ir nuomojasi automobilį rekomenduoju turėti kortelėje daug pinigų smile.gif ir apsišarvoti kantrybe, nes eilė atsiimti automobilį buvo kosminė, visas lėktuvas ir sustojo prie vieno langelio: Sicily by car, jie išdavinėjo automobilius, kaip supratau išsinuomotus per kitas agentūras, ten yra trys langeliai, vienas iš jų Morgan, kuris buvo beveik tuščias, kitas nepamenu, trečias Sicily by car prie kurio atsistojo beveik visas lėktuvas. Taip pat reikalaukite, kad agentūros per kurias nuomojatės aiškiai įvardintų kokio deposito jiems reikės, nes mūsų paprašė 1.200 eur deposito, kaip beje ir iš kitų visų. Ir daug kas neturėjo tokių pinigų, tad eilėje reikės stovėti labai ilgai, nes kol viską susiderini praeina daug laiko. Plius tas depositas turi būti Visoje, Mastercardas netiko arba dar grynais ima smile.gif jei neturi tokio deposito, tada turi pirkti jų papildomą draudimą, kuris kainuoja 183 eur ir dar vis tiek paima 300 eur depositą smile.gif vienam šalia stovinčiam klientui išvis pareiškė, kad jo autonuoma neapmokėta ir automobilio neduos, nors žmogus aiškina, kad nuo kortelės viskas nuskaičiuota, bet daugmaž nieko nežinau, eik kur nori. Prie interneto oro uoste irgi nepavyko prisijungti.
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2014 05 12, 11:09)
ką tik grįžome iš Sicilijos, visiems kas skrendate į Komiso ir nuomojasi automobilį rekomenduoju turėti kortelėje daug pinigų smile.gif ir apsišarvoti kantrybe, nes eilė atsiimti automobilį buvo kosminė, visas lėktuvas ir sustojo prie vieno langelio: Sicily by car, jie išdavinėjo automobilius, kaip supratau išsinuomotus per kitas agentūras, ten yra trys langeliai, vienas iš jų Morgan, kuris buvo beveik tuščias, kitas nepamenu, trečias Sicily by car prie kurio atsistojo beveik visas lėktuvas. Taip pat reikalaukite, kad agentūros per kurias nuomojatės aiškiai įvardintų kokio deposito jiems reikės, nes mūsų paprašė 1.200 eur deposito, kaip beje ir iš kitų visų. Ir daug kas neturėjo tokių pinigų, tad eilėje reikės stovėti labai ilgai, nes kol viską susiderini praeina daug laiko. Plius tas depositas turi būti Visoje, Mastercardas netiko arba dar grynais ima smile.gif jei neturi tokio deposito, tada turi pirkti jų papildomą draudimą, kuris kainuoja 183 eur ir dar vis tiek paima 300 eur depositą smile.gif  vienam šalia stovinčiam klientui išvis pareiškė, kad jo autonuoma neapmokėta ir automobilio neduos, nors žmogus aiškina, kad nuo kortelės viskas nuskaičiuota, bet daugmaž nieko nežinau, eik kur nori. Prie interneto oro uoste irgi nepavyko prisijungti.


kazkoks nesusipratimas tas Comiso, geriau jau tada i trapani skristi.
beje, kodel dabar taip visi pasinese ant to Comiso? bilietai pigesni?
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2014 05 12, 11:09)
ką tik grįžome iš Sicilijos, visiems kas skrendate į Komiso ir nuomojasi automobilį rekomenduoju turėti kortelėje daug pinigų smile.gif ir apsišarvoti kantrybe, nes eilė atsiimti automobilį buvo kosminė, visas lėktuvas ir sustojo prie vieno langelio: Sicily by car, jie išdavinėjo automobilius, kaip supratau išsinuomotus per kitas agentūras, ten yra trys langeliai, vienas iš jų Morgan, kuris buvo beveik tuščias, kitas nepamenu, trečias Sicily by car prie kurio atsistojo beveik visas lėktuvas. Taip pat reikalaukite, kad agentūros per kurias nuomojatės aiškiai įvardintų kokio deposito jiems reikės, nes mūsų paprašė 1.200 eur deposito, kaip beje ir iš kitų visų. Ir daug kas neturėjo tokių pinigų, tad eilėje reikės stovėti labai ilgai, nes kol viską susiderini praeina daug laiko. Plius tas depositas turi būti Visoje, Mastercardas netiko arba dar grynais ima smile.gif jei neturi tokio deposito, tada turi pirkti jų papildomą draudimą, kuris kainuoja 183 eur ir dar vis tiek paima 300 eur depositą smile.gif 

na Sicily by Car ir Locauto aš iš savo sąrašo išmečiau, prisiskaičiusi nekokių atsiliepimų rolleyes.gif
Gmservizi parašė pasiūlyme, kokios kortelės tinka, ir koks depozitas.
O va tokį pasiūlymą gavau iš Morgan:

Toyota Aygo € 350.00 with 100km per day or € 420 with unlimited mileage.

The Polizza Kasko has a cost of € 15 per day (it is a coverage that not including wheels , cristals , roof ...)

The super Insurance coverage (all inclusive coverage) has a cost of € 30 per day.

We take a deposit of € 200 from your credit card when you will pick up the car.
Irgi sumalta labai - man neaišku, ar tas 420 eurų plius 200 eurų depozitas - tai suma paskaičiuota su tuo super draudimu.
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2014 05 12, 11:24)
na Sicily by Car ir Locauto aš iš savo sąrašo išmečiau, prisiskaičiusi nekokių atsiliepimų  rolleyes.gif
Gmservizi parašė pasiūlyme, kokios kortelės tinka, ir koks depozitas.
O va tokį pasiūlymą gavau iš Morgan:

Toyota Aygo € 350.00 with 100km per day or € 420 with unlimited mileage.

The Polizza Kasko has a cost of € 15 per day (it is a coverage that not including wheels , cristals , roof ...)

The super Insurance coverage (all inclusive coverage) has a cost of € 30 per day.

We take a deposit of € 200 from your credit card when you will pick up the car.
Irgi sumalta labai - man neaišku, ar tas 420 eurų plius 200 eurų depozitas - tai suma paskaičiuota su tuo super draudimu.


jei raso atskirai ir gali rinktis tai man atrodo draudimas i nuomos kaina neieina teks paklot papildomai, sumele nemenka gaunasi, o dar masinyte Aygo doh.gif ir limituota rida.... kazkokia nesamone.
pries tai ikeltas jusu pasiulymas visai padorus, tik del to depozito neaisku, na bet blogiausiu atveju 400 eur ner dar labai katastrofa, o pasiulymas gan aiskus ir priimtinas, as rinksciausi ta varianata. tik nepamen kokia masinyte ten buvo. nes mano vyras su ttokiso klases kaip Aygo grieztai atsisako vaziuoti smile.gif o man ir paciai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
dar beje, anam pasiulyme iskaiciuotas antrasis vairuotojas, kas irgi yra didelis pliusas jei jums tai aktualu, nes mums keliaujant tai yra labai aktualu, ir dazniausiai uztai tenka papildomai suploti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukine_Feja: 12 gegužės 2014 - 10:38
QUOTE(Laukine_Feja @ 2014 05 12, 11:34)
jei raso atskirai ir gali rinktis tai man atrodo draudimas i nuomos kaina neieina teks paklot papildomai, sumele nemenka gaunasi, o dar masinyte Aygo  doh.gif  ir limituota rida.... kazkokia nesamone.
pries tai ikeltas jusu pasiulymas visai padorus, tik del to depozito neaisku, na bet blogiausiu atveju 400 eur ner dar labai katastrofa, o pasiulymas gan aiskus ir priimtinas, as rinksciausi ta varianata. tik nepamen kokia masinyte ten buvo. nes mano vyras su ttokiso klases kaip Aygo grieztai atsisako vaziuoti smile.gif o man ir paciai  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
dar beje, anam pasiulyme iskaiciuotas antrasis vairuotojas, kas irgi yra didelis pliusas jei jums tai aktualu, nes mums keliaujant tai yra labai aktualu, ir dazniausiai uztai tenka papildomai suploti

Na parašiau Morgan dar vieną laišką.
Antrasis vairuotojas neaktualu:) Mums irgi labiau tas pirmasis pasiūlymas arčiau dūšios.
Pirmajame pasiūlyme www.gmservizi.it siūle Nissan Micra, benzinas rolleyes.gif
Matau, nelabai ir pasirinkimo yra, depozitas pusiau su bėda. Ko gero, nesiblaškysim, ir rezervuosim g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 12 gegužės 2014 - 10:53
QUOTE(Laukine_Feja @ 2014 05 12, 11:21)
kazkoks nesusipratimas tas Comiso, geriau jau tada i trapani skristi.
beje, kodel dabar taip visi pasinese ant to Comiso? bilietai pigesni?

drinks_cheers.gif
Kam svarbu tai ten nėra Duty Free doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriga @ 2014 05 12, 12:13)
drinks_cheers.gif 
Kam svarbu tai ten nėra Duty Free  doh.gif


pataisykit kas jei klystu, bet man atrodo kad Trapanyje irgi... g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine_Feja @ 2014 05 12, 12:32)
pataisykit kas jei klystu, bet man atrodo kad Trapanyje irgi... g.gif  g.gif

Yra Trapanyje, tik nedidelė ir ypač kosminėm kainom.
Papildyta:
Čia galite pasiskaityti apie Komiso oro uostą http://simsicilijauz...na-ir-kaip.html
Ir šiaip labai fainas blogas apie Siciliją. O iš Komiso gal paprasčiau ir arčiau pasiekti gražiąsias Sicilijos vietas, nes Trapanio apylinkės skurdokos, o Sirakūzai ir kitos grožybės mano manynu, daug arčiau nuo Komiso.
Atsakyti