Įkraunama...
Įkraunama...

Sicilija

QUOTE(jurkutee1 @ 2014 05 02, 00:17)
Esu isdescius komentare vienam visus niuansus del etnos. Yra keli variantai - atvaziuoti ir lipti i du senesnius vulkanus nemokamai, kitas- keltis funikulierium uz 25 eurus/zm ir nieko nepamatyti ir del to moketi dar 25 euris uz autobusus kurie atveza prie vulkano papedes ir vistoek nieko nematai ispudingo wink.gif ten nedaveza iki virsutinio vulkano juo labiau veikiancio, eiti pestute nera vilciu ir nieks neleidzia beto. Mes 2 suauge ir 1 vaikas sumokejom 160 euru ir pasigailejom, nes graziausi buvo tie 2 nemokami vulkanai ir kopimas i juos, vaiksciojimas kraterio krastais! Iejimas tai vienas turbut. Vaziuojant nuo Catanios arba Mesinos yra tokie rudi zenklai su uzrasu Etna, ju laikais ir vaziuoji i kalna kol pasieki aikstele su kavinem. Stovejimas mokamas kaip ir visur. Darbo valandos - paskutinis funikulierius nuo kalno zemyn apie 15 val kazkur. Nemokami krateriai manau veikia visada wink.gif


O nuo tos automobilių aikštelės yra nuorodos, kur eiti į tuos nemokamus kraterius? Ir kiek laiko maždaug užtruktų toks pasivaikščiojimas?
Atsakyti
Nuorodos i kraterius yra prie tos aiksteles. Tie krateriai is esmes salia aiksteles ir yra, jei ka, paklauskit konors, nors ten - akivaizdu. pasivaiksciojimasi juose uzimtu i mazesniji - kokius 30 min i didesniji nelipom nes as laukiuosi - manau valandos pakaktu uzkopti ir i ji. Pasikelimas funikulierium pats kaip procesas gan fainas ir vaizdingas, bet ten pakilus nera kur eiti,yra tik kavine. jei busit su vaiku nepatariu bandyti eiti pestute tolyn, niekur nenueisit, pavargsit siaubingai, iki vietos kur veza autikai funivia - keli km. Mes buvom balandzio 10, buvo sniego, tekejo upeliai, visur astri lava, be tinkamos aprangos ir avalynes tai neisivaizduoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurkutee1: 03 gegužės 2014 - 18:19
Sveikos, kita sav. skrendam į Palermą, gal kas nesenai buve galėtu pasakyti ar vakarais prie jūros labai šalta g.gif Mane nugazdino, kad striukės vakare reikės prie jūros
Atsakyti
QUOTE(ingriga @ 2014 05 03, 18:43)
Sveikos, kita sav. skrendam į Palermą, gal kas nesenai buve galėtu pasakyti ar vakarais prie jūros labai šalta  g.gif  Mane nugazdino, kad striukės vakare reikės prie jūros

Mes vakare su striukem ir su batais buvom prie juros ar mieste, nes +15 buvo gan vesu, dar siaures vejai nemazi. Diena buvo karsta +22 ir daugiau. Buvom balandzio 7-14 dienomis. Diena tai ir maudytis galima, vanduo kaip musu Baltijoj vasara wink.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip jūs sukatės iš tokios padėties??

11 d. skrendam į Comiso. Į priekį bilietus jau turim. Atgal- ne. Atsiūs 12 d. likus 7 dienoms iki atgalinio skrydžio, nes anksčiau aceit neleidžia registruoti.
Bėda, kad mes tą dieną jau sėdėsim Sicilijoje, be kompų ir tuo labiau be spausdintuvų.

Gal kas žinote, kur Comiso pigiai galima rasti interneto svetainę ir bilietus atsispausdinti?? rolleyes.gif bigsmile.gif
Ar bet kuris viešbutis tokią paslaugą mokamai suteikia ir užėjusiam iš gatvės? Nežinom ar buto šeimininkai mums pagelbės...

g.gif g.gif

Dar neįsėdau į Ryanairą, bet jau jis mane siutina.... Wizairas tokių pokštų nekrečia... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 05 05, 14:26)
Merginos, o kaip  jūs sukatės iš tokios padėties??

11 d. skrendam į Comiso. Į priekį bilietus jau turim. Atgal- ne. Atsiūs 12 d. likus 7 dienoms iki atgalinio skrydžio, nes anksčiau aceit neleidžia registruoti.
Bėda, kad mes tą dieną jau sėdėsim Sicilijoje, be kompų ir tuo labiau be spausdintuvų.

Aš galvoju palikti pasų duomenis sesei, ji padarys online check-in ir atsiųs PDF (tikiuosi ten gaunasi suformuot). Tada tik PDF atspausdinti manau bus galima kokiame viešbutyje, ir gal nusiųsti (jau ir iš mobiliako per wi fi galima) viešbučio email'u...
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 05 05, 13:26)
....
11 d. skrendam į Comiso. Į priekį bilietus jau turim. Atgal- ne. Atsiūs 12 d. likus 7 dienoms iki atgalinio skrydžio, nes anksčiau aceit neleidžia registruoti.
...


"ramumas širdies ir nervų" kainuoja 19 litų nosiai: nusiperkate pasirenkamas vietas lėktuvo salone ir kartu galimybę chek-in'tis mėnesį prieš skrydį.
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 05 05, 14:26)

Dar neįsėdau į Ryanairą, bet jau jis mane siutina.... Wizairas tokių pokštų nekrečia... unsure.gif


tai kad kaip tik anksciau ryanair leisdavo chekintis pries menesi, o wizzair tik pries dvi savaites. cia matyt sitie "gerieji" atnaujinimai susije su tuo, kad chekindamasis gauni vieta nurodyta..... nepatinka man tokia nauja tvarka....

o siaip buvom su tuo viena karta susidure tik su wizzairu, tai viesbutyje be problemu atspausdino mums bilietus
Atsakyti
QUOTE(Apelsina @ 2014 05 05, 15:27)
"ramumas širdies ir nervų" kainuoja 19 litų nosiai: nusiperkate pasirenkamas vietas lėktuvo salone ir kartu galimybę chek-in'tis mėnesį prieš skrydį.


Pirkom ne tiesiogiai, o per gerb. platintojus. (su kreditine turėjom užstrigimų) tai jie ne 19 lt prašo, o 29. Viso 4 asmenys- tai logiškai mąstant už 4 lapų atspausdinimą sumokame 120 lt. doh.gif

..o visur tik rašoma, kad italai labai paslaugūs ir geranoriški... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 05 06, 07:32)
..o visur tik rašoma, kad italai labai paslaugūs ir geranoriški... rolleyes.gif

Jie is tikruju paslaugus ir geranoriski, tik..... Sicilijoje kaip zinia gyvena sicilieciai> pas juos amzinai kas nors neveikia doh.gif Man paciai teko Cefalu ieskoti kur atspausdinti boardingo pasus> uzsukau i pirma pasitaikiusi viesbuti miesto centre ir paprasiau; maloniai sutiko. Nuvede mane i kazkoki ofisiuka, kuriame niekaip nesijunge mano hotmeilas, tada pakviete kazkoki plianciuka, tas plukesi kol pagaliau ijunge. Po to paaiskejo, kad neveikia prie to kompo prijungtas spausdintuvas, tada man liepe eiti prie recepcijos kompo, bet tas tuomsyk buvo uzimtas, reikejo palaukti doh.gif Zodziu, keturiems lapukams atspausdinti uztrukau apie valanda laiko. Bet visi buvo labai geranoriski smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 05 05, 14:26)
Merginos, o kaip  jūs sukatės iš tokios padėties??

11 d. skrendam į Comiso. Į priekį bilietus jau turim. Atgal- ne. Atsiūs 12 d. likus 7 dienoms iki atgalinio skrydžio, nes anksčiau aceit neleidžia registruoti.
Bėda, kad mes tą dieną jau sėdėsim Sicilijoje, be kompų ir tuo labiau be spausdintuvų.

Gal kas žinote, kur Comiso pigiai  galima rasti interneto svetainę ir bilietus atsispausdinti??  rolleyes.gif  bigsmile.gif 
Ar bet kuris viešbutis tokią paslaugą mokamai suteikia ir užėjusiam iš gatvės?  Nežinom ar buto  šeimininkai mums pagelbės...

g.gif  g.gif

Dar neįsėdau į Ryanairą, bet jau jis mane siutina.... Wizairas tokių pokštų nekrečia... unsure.gif


Uzejus i bet kokia interneto kavine galit padaryt chek-in ir atsispausdint.Mes net Meksikoj sugebejom ta padaryt,nors teko zenklais viska rodyt,nes jie nekalbejo angliskai visiskai biggrin.gif
Ir viesbutyje galima paprasyt ta padaryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 07 gegužės 2014 - 19:05
mes irgi susiruoseme i Sicilija 4u.gif
Perskaiciau visas temas ir vis delto noriu paklausti blush2.gif
1. Ar kas bande nuskride i Comiso vietoj nuomotis automobili? Be isankstines rezervacijos. Ar tai jau misija neimanomma? ax.gif Galbut tai stipriai brangiau g.gif
2. Ar kas bande ieskoti apartamentu ar viesbuciu vaziuodami po sala? Ar visi uzsirezervuojate is anksto?
Atsakyti