Įkraunama...
Įkraunama...

Sicilija

QUOTE(Amžina studentė @ 2014 04 23, 14:05)
Sveiki, Sicilijos gerbėjai  smile.gif
Visi rašote, kad Sicilija brangi. Gal daugmaž galėtumėt pasakyti, kiek kainuotų kelionė 4 asmenų šeimai  ax.gif

4000lt.
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2014 04 23, 14:05)
Sveiki, Sicilijos gerbėjai  smile.gif
Visi rašote, kad Sicilija brangi. Gal daugmaž galėtumėt pasakyti, kiek kainuotų kelionė 4 asmenų šeimai  ax.gif

Labai priklausys nuo jusu poreikiu, kiek keliausit...
Lektuvo bilietai mums keturiems kainavo 1700 lt, autonuoma 50 eur dienai, nakvyne 60-120 eur nakciai, vakariene nuo 50 eur, kuras 1.70 eur uz litra, keltas i eolu salas 130 eur, etna panasiai. aritmetika tokia smile.gif

QUOTE(sakilot @ 2014 04 23, 21:15)

Mums geroookai daugiau viskas kainavo. Taigi viskas priklauso nuo poreikiu bei noru.
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2014 04 24, 06:27)
Dėkui   4u.gif Mūsų poreikiai, turbūt, vidutiniški. Nei labai taupom, nei labai išlaidžiaujam  smile.gif

mes irgi nei taupom nei islaidziaujam, bet dviems zmonems mums gavosi stai tokios sumos: bilietai 278 EUR(emem viena registruota lagamina ir parkinga Kauno oro uoste savaitei), masinos nuoma 250 eur(7dienoms su pilnu draudimu), apgyvendinimas 292 EUR. Is viso 833 EUR dviems. Na o maistas, muziejai ir t.t. jau pagal poreiki.
As tikejausi, kad mums gausis truputi pigiau smile.gif na bet yra kaip yra smile.gif) ispudziai ir emocijos viska atpirks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo woogie22: 24 balandžio 2014 - 08:54
Mums irgi daugiau kainavo.
5 dienos 2 žmonėms išleidom kažkur 3500-3700 lt

bet mes ne iš tų, kurie tik užkandžiautumėm, taupytumėm ant maisto ar lauktuvių.
lėktuvo bilietai 800 lt, nakvynė 4 naktims 800 Lt.
Auto nuoma 520 Lt, plius 350 Lt benzinas, plius autostovėjimas Palermo parkinge 80 Lt.
viskas kitkas maistas, lauktuves

Palermas nepatiko. Architektūra įdomi, verta pamatyti, bet daugiau niekas nepatiko. Eismas tragiškas, kur ramiai, normaliai pavalgyti sudėtinga rasti - visur užkandinės ir ledainės-kavinukės. šiukslių daug, pilna atvykėliu iš Pakistano, Šri lankos ir pan. kurie vis pristoja su savo niekučiais ar skėčiais.
plius oras buvo baisus - buvom dvi dienas, 13-15 laispnių, ir lietus. ne šiaip krapnojo, o lijo normaliai. turbūt kalnai pritraukia drėgmę. SU megstiniu ir striuke buvo šalta. nes tik išvykus iš Palermo, jau už 20 km, kur kalnai nebuvo arti - vėl 20-22 laipsniai ir saulė.

Šiaip kelionė patiko, tik bent jau su mano vaikais į tokią nevažiuočiau (važiavom vieni): daug važinėjimo, ilgas kelias, nes eismas daug kur ribotas iki 50 (norint važiuoti ne autostrada, kad daugiau pamatyti), plius mano panoms su maistu butų sudėtinga.
Papildyta:
Palerme galiu rekomenduoti mažą restoranėlį, skaniai pavalgėm. Vakarienė su užkandžiu, karštu patiekalu, desertu ir vyno buteliu sumokėjom 50 euru (jau už 2 asmenis).
nors vieta kur jis buvo, tai keista. daugiau jaunimo, kabaku vieta

http://www.tripadvis...rmo_Sicily.html



ir dar - kas valgysit ne užkandinėse, atkreipkit dėmesį į žvaigždutę prie žuvies ir jūros gėrybių patiekalų. dauguma būna iš šaldytų produktų.
mes ieškojom šviežių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 24 balandžio 2014 - 09:13
QUOTE(sakilot @ 2014 04 23, 22:15)


Mes planuojam 14 dienu bizelio-liepos men, tai bilietai ir nakvynes 6 skirtinguose viesbuciuose, vilose, sodybose jau kainavo virs 4000 lt. Siaip nakvyne 2 zm. dvivieciame kambaryje nuo 40 iki 80 euru.
Atsakyti
Sveikos, Sicilijos mėgėjos. Dairausi ir aš į tą salą, tik reikia vyrą kažkaip vasarą atostogų išvaryti biggrin.gif

Turiu klausimą: kažin, į kurį miestą geriau skristi - Comiso ar Trapani? blush2.gif

Įdomu tiesiog , koks skirtumas smile.gif Ryanair psl. kiek matau, tai kainos skirtumas mano pasirinktu metu akivaizdus - į Comiso skristi pigiau ax.gif Tai ir blaškausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2014 04 24, 22:09)
Sveikos, Sicilijos mėgėjos. Dairausi ir aš į tą salą, tik reikia vyrą kažkaip vasarą atostogų išvaryti biggrin.gif

Turiu klausimą: kažin, į kurį miestą geriau skristi - Comiso ar Trapani?  blush2.gif

Įdomu tiesiog , koks skirtumas smile.gif Ryanair psl. kiek matau, tai kainos skirtumas mano pasirinktu metu akivaizdus - į Comiso skristi pigiau ax.gif  Tai ir blaškausi  smile.gif


Tiesą pasakius, skirtumas yra esminis. Dėl to ir du Ryanair skrydžiai. Pietuose (Comiso) rasite pakankamai komfortabilias sąlygas poilsinei kelionei, nemažai tam pritaikytų kurortų, šiek tiek lankytinų objektų (nuo įspūdingų miestelių, iki Sirakūzų ir Cave Grande). Šiaurėje (Trapani) jūsų laukia salos sostinė (Palermas) ir daugybė pramogų (nuo Marsalos vynuogynų iki Mesinos jūrų uosto) bei bene didžiausias salos kurortas Cefalu. Pastaba dar, Comiso - Ryanair tvartelis, kur leidžiasi vos keli lėktuvai per dieną ir gali išsinuomoti automobilius vos iš kelių firmų. Trapani - tarptautinis ir gerai organizuotas oro uostas. Paskutinė pastaba: jei nori pietinės Sicilijos dalies ir žinai Comiso - tai netrukdo.
Atsakyti
Mes vykstame gegužės 11. 4 padružkės. group.gif

Apartamentai netoli Comiso 280 eurų. Dalinam ant 4- kiekvienai po 242 lt.
Lėktuvo bilietas su 15 kg. registruotu bagažu- 542 lt.
Autonuoma kiekvienai- apie 180 lt. + dar bus išlaidos kurui, parkingui.

Žodžiu, iki dabar kelionei jau išleidau apie 700 lt.
Dar kainuos maistas, kuras, lauktuvės, bilietai lankytinuose objektuose (jei eisim į tokius)...vynas po eurą už litrą... lotuliukas.gif

Atsakyti
Sėkmės ir puikaus poilsio smile.gif 4u.gif
p.s o kuriam čia laikotarpiui? Nes man 7 dienom jau gavosi didesnė suma (važiuojame taip pat 4 žmonės) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liivija @ 2014 04 25, 10:44)
Sėkmės ir puikaus poilsio smile.gif 4u.gif
p.s o kuriam čia laikotarpiui? Nes man 7 dienom jau gavosi didesnė suma (važiuojame taip pat 4 žmonės) unsure.gif


Gegužės 11-18 dienomis.

Galutinę sąmatą parašysiu po kelionės. Bet esu nusitiekusi, kad ji kainuos iki 2000 Lt.
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 04 25, 10:25)
Apartamentai netoli Comiso 280 eurų.

Pasidalinkit , jei negaila, apartamentų nuoroda wink.gif
Vis tik aš link skrydžio Comiso linkstu smile.gif
Įdomu aišku būtų dar išgirsti nuominių tų, kurios skrido būtent į Comiso. Ypač autonuomos galimybės domina:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 25 balandžio 2014 - 09:53

Apartamentai netoli Comiso 280 eurų.

Apartamentai tikrai laaabai pigūs smile.gif (na mes ne vienoje vietoje miegosim...kraustysimės iš vieno mietselio į kitą mirksiukas.gif).
Atsakyti