Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 23, 12:04)
Vyras man irgi sakė pirkt džipą. Kiba aukštai sėdėsi, viską matysi..... Negi tikrai įsivaizdavo, kad šitaip žiemą ir langus pasilipusi grandysiu  laugh.gif
lotuliukas.gif reiškia aukštas mašinas verta pirkti, tik jei turi joms garažą biggrin.gif
QUOTE(aisvyde @ 2014 01 23, 13:05)
o aš negaliu atsidžiaugti nusipirkus gremžtuką su ilgu kotu, na, kur kitam gale šepetys, pajutau skirtumą, vis dėlto, size matters biggrin.gif
biggrin.gif Aš turiu tokį ir turiu mažiuką, kur be šluotos. Tai jie tarpusavy efektyvumu skiriasi - ilgasis efektyvesnis
QUOTE(denaxa @ 2014 01 23, 14:03)
As nusivalau tik priekini langa ir priekinius soninius,ir veidrodelius ax.gif  daugiau kazka valyti neverta,nes kitais langais ar siaip ar taip nesinaudoju... ax.gif
Nori pasakyti važiuodama nežiūri į glainio vaizdo veidrodėlį, kad matytum, kas dedasi už tavęs? g.gif
O aš šiandien padariau atradimą, nors mašiną turiu jau seniai - pas mane veidrodėliai šildomi bigsmile.gif Pasijutau kaip totali blondė laugh.gif
Atsakyti
kaimynas irgi ilgu grandė laugh.gif

aš dažniau sniegą nušluoju ir tada jau purškiu ledo tirpdiklio. bet turint tokį tanką tai vis tie kreiktų pasilipt, kad užpurkšt...

Ale matot, kaip mane antrą dieną užspaudžia g.gif nu dundukai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vaniliukė*: 23 sausio 2014 - 15:25
QUOTE(Little feet @ 2014 01 23, 16:21)
Nori pasakyti važiuodama nežiūri į glainio vaizdo veidrodėlį, kad matytum, kas dedasi už tavęs?  g.gif

Beveik ne,viskas puikiai matosi pro soninius...kartais akis prabegdama "uzkabina" salono veidrodi,bet jis man nera informatyvus tiek,kad jo pasigesciau...Man galinio stiklo valytuvas sugedo-nuo nesinaudojimo,na,ir netaisau jo,nes nematau prasmes-vel suges,nes nu nereikalingas jis man... ax.gif Vnz.,jei matosi pro ji kas-labai gerai,bet jei nesimato-as kazkaip jo nepasigendu,nes ipratus tik soniniais vadovautis,darbineje juk-tik soniniai... ax.gif
Atsakyti
jei gerai sureguliuoti šoniniai veidrodėliai, tai puikiai matosi, kas už tavęs dedasi. praktiškai tuo įsitikinau: mat rytais galinio nevalau, nes jis šildomas, bet kol atšyla, dalį kelio vis vien važiuoju be galinio veidrodžio rolleyes.gif atbula išvažiuodama iš kiemo per šoninius dairausi - aklosios zonos gal truputį didesnės, bet tikrai įmanoma viską sužiūrėt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 01 23, 15:52)
jei gerai sureguliuoti šoniniai veidrodėliai, tai puikiai matosi, kas už tavęs dedasi. praktiškai tuo įsitikinau: mat rytais galinio nevalau, nes jis šildomas, bet kol atšyla, dalį kelio vis vien važiuoju be galinio veidrodžio  rolleyes.gif atbula išvažiuodama iš kiemo per šoninius dairausi - aklosios zonos gal truputį didesnės, bet tikrai įmanoma viską sužiūrėt  mirksiukas.gif

įmanoma, bet jei yra galimybė naudotis ir galiniu tai kodėl gi ne...
man jis labai patinka. ir galinis stiklas permatomas patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 01 23, 15:30)
Beveik ne,viskas puikiai matosi pro soninius...kartais akis prabegdama "uzkabina" salono veidrodi,bet jis man nera informatyvus tiek,kad jo pasigesciau...Man galinio stiklo valytuvas sugedo-nuo nesinaudojimo,na,ir netaisau jo,nes nematau prasmes-vel suges,nes nu nereikalingas jis man...  ax.gif Vnz.,jei matosi pro ji kas-labai gerai,bet jei nesimato-as kazkaip jo nepasigendu,nes ipratus tik soniniais vadovautis,darbineje juk-tik soniniai... ax.gif
Na gerai, imkime pavyzdį - važiuojame užmiestyje, abiems eismo kryptims po vieną juostą. Priešais mus - lėtai važiuojantis automobilis, kurį mes ketiname lenkti, bet ir už mūsų visai arti važiuoja kitas lengvasis automobilis, bet jis važiuoja čiut arčiau kelkraščio, todėl kairiajame veidrodėlyje jo net nesimato. Ir jūs parodote kairį posūkį, pradedate manevrą, bet nepamatėte, kad ir už jūsų važiuojantis nori daryti tą patį, nes šoniniame veidrodėlyje jo kairiojo krašto nesimatė. Aišku tai nėra kažkokia mirtinai pavojinga situacija, bet vis tiek riziką sukelia.
Na ir galų gale, jei jau įdėtas daiktas, tai jis ten ne šiaip sau, juk pati nuolat sakai, kad vairuotojas privalo viską aplinkui matyti ir įvertinti visų eismo dalyvių glaimus veiksmus. Galinis veidrodėlis ir langas - papildomas informacijos gavimo srautas.
Lengvasis automobilis - ne autobusas, nereikia lyginti mirksiukas.gif
QUOTE(Gemma @ 2014 01 23, 15:52)
jei gerai sureguliuoti šoniniai veidrodėliai, tai puikiai matosi, kas už tavęs dedasi. praktiškai tuo įsitikinau: mat rytais galinio nevalau, nes jis šildomas, bet kol atšyla, dalį kelio vis vien važiuoju be galinio veidrodžio  rolleyes.gif atbula išvažiuodama iš kiemo per šoninius dairausi - aklosios zonos gal truputį didesnės, bet tikrai įmanoma viską sužiūrėt  mirksiukas.gif
Man galinis vaizdas aktualiausias važiuojant mieste eismo sraute, o parkavimuisi tai tikrai jis nėra būtinas
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 01 22, 18:14)
JUK AŠ TEISUS, tada buvau teisus ir dabar teisus.


o reikejo nenumot ranka. as tokiai mergai buvau issaiskinus.. is namo..
pasakiau.. esi jauna.. grazi... turi rankas kojas..BET... jei nesizvalgysi ..ir eisi per gatve lyg karaliene... gali atsitikt taip,kad liksi darzove.geriausiu atveju..nesuprasi kas aplink daros.. blogiausiu ..protas liks... ir suprasi ,kad pora sekundziu padare visam laikui, nepakeiciamu dalyku. suzalosi gyvenima sau.. ir tam zmogui,kuris gal Taves tamsoje nepastebes.. ar nebus galimybes stabdyti.Kam gera padarysi... ,kad reikes sudus Tavo valyti.. nes pati to negalesi padaryt..
Supyko labai. nekalba su manim...nesisveikina.. bet maciau ,kad kai ejo per pereja.. tai buvo sustojus ir apsizvalge.
Tokiems zmonem reikia viska vaizdingai ir be uzuolanku aiskinti. ax.gif

QUOTE(aisvyde @ 2014 01 23, 13:05)
[size=1][/size] lotuliukas.gif Mane tai stebina tokie, kurie prasikrapšto dvi skylutes akims priekyje ir važiuoja, nei šonų, nei galo nenusigramdo, arba didžiulę pusnį ant galinio stiklo veža, aš neįsivaizduoju kaip važiuoti be galinio stiklo, aišku, yra šoniniai veidrodėliai, bet man jie daugiau pasitikrinimui.


Galinio lango negramdau.. nes tam yra funkcija... kur atitirpdo langa smile.gif soniniu galiniu irgi negramdau. ner tikslo.issivalau priekini ir soninius smile.gif
Atsakyti
pas mane gale nuolatinis keleivis yra, tai pirmiausia jam langai tur but nuvalyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 01 23, 17:50)
Na gerai, imkime pavyzdį - važiuojame užmiestyje, abiems eismo kryptims po vieną juostą. Priešais mus - lėtai važiuojantis automobilis, kurį mes ketiname lenkti, bet ir už mūsų visai arti važiuoja kitas lengvasis automobilis, bet jis važiuoja čiut arčiau kelkraščio, todėl kairiajame veidrodėlyje jo net nesimato. Ir jūs parodote kairį posūkį, pradedate manevrą, bet nepamatėte, kad ir už jūsų važiuojantis nori daryti tą patį, nes šoniniame veidrodėlyje jo kairiojo krašto nesimatė. Aišku tai nėra kažkokia mirtinai pavojinga situacija, bet vis tiek riziką sukelia.
Na ir galų gale, jei jau įdėtas daiktas, tai jis ten ne šiaip sau, juk pati nuolat sakai, kad vairuotojas privalo viską aplinkui matyti ir įvertinti visų eismo dalyvių glaimus veiksmus. Galinis veidrodėlis ir langas - papildomas informacijos gavimo srautas.
Lengvasis automobilis - ne autobusas, nereikia lyginti  mirksiukas.gif
Man galinis vaizdas aktualiausias važiuojant mieste eismo sraute, o parkavimuisi tai tikrai jis nėra būtinas

Viskas puikiai matosi per soninius,iki siol dar nera buve(tfu tfu tfu...),kad ko nors nepamatyciau...salyga viena-veidrodziai turi buti tinkamai sureguliuoti... smile.gif O kaip,tavo manymu,tada vazineja,autobusai,furos,arba lengvosios krovinines? ax.gif beje,jei pro kairi veidrodi nesimato to vaziuojancio arciau kelkrascio-juk jis matomas pro desiniji,tai kur tada cia rizika?Na,ir tokios situacijos,pagal mane,isvis negali buti,nes juk vaziuodama laikaisi desiniau,o lendi kairiau tik pries rikiuodamasi,taigi tas is paskos vaziuojantis,jei tik jis nevaziuoja saligatviu,visa laika buvo matomas,ir jo ketinimai taip pat... smile.gif Kad papildomas informacijos srautas-taip,as sutinku,ir jei labai reikia-naudojuosi ir tuo galiniu (pvz.,manevruodama labai uzgrustam kieme ant milimetrovkiu,na,ir parkuojantis-kai reikia privaryti prie pat kitos masinos ar kokio stulpo)-bet jis nera pagrindinis informacijos saltinis).Mieste kazkaip jis man butinos informacijos nesuteikia.Tiesa,kai buvo problemos su kaklu,skaudejo ir negalejau pasukti galvos,nesinaudojau desiniu veidrodziu,o vietoj jo buvau nusistaciusi i desine salono vedrodeli...buvo atsirades negeras iprotis,isgyvendinau paprastai-nusistaciau salonini taip kad per ji nieko nematyciau ir labai greitai atsipratinau... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 23 sausio 2014 - 18:18
QUOTE(Little feet @ 2014 01 23, 16:50)
Ir jūs parodote kairį posūkį, pradedate manevrą, bet nepamatėte, kad ir už jūsų važiuojantis nori daryti tą patį, nes šoniniame veidrodėlyje jo kairiojo krašto nesimatė. Aišku tai nėra kažkokia mirtinai pavojinga situacija, bet vis tiek riziką sukelia.
(...)
Man galinis vaizdas aktualiausias važiuojant mieste eismo sraute, o parkavimuisi tai tikrai jis nėra būtinas

jei jis dar tik ruošiasi daryti manevrą, tai matys ir palauks, kol tu jį padarysi. o jei jau daro, tai tiesiog neįmanoma, kad jo nesimatytų. plius, juk prieš lenkiant vairuotojas norės apsižiūrėti, kas priekyje dedasi, tai važiuos kaip įmanoma kairiau, o ne dešiniau
o mieste lygiai taip pat, kaip ir parkuojantis, galinis veidrodėlis yra tik papildomas informacijos šaltinis, viskas matosi per šoninius veidrodžius

QUOTE(Dark Elf @ 2014 01 23, 17:59)
Galinio lango negramdau.. nes tam yra funkcija... kur atitirpdo langa smile.gif soniniu galiniu irgi negramdau. ner tikslo.issivalau priekini ir soninius smile.gif

dėl galinio drinks_cheers.gif
o aš ir priekinio negramdau smile.gif turiu spec.uždangalą, tai jis pas mane būna švarus švarutėlis. ryte tik šoninius ir veidrodėlius prakrapštau
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 01 23, 15:52)
jei gerai sureguliuoti šoniniai veidrodėliai, tai puikiai matosi, kas už tavęs dedasi. praktiškai tuo įsitikinau: mat rytais galinio nevalau, nes jis šildomas, bet kol atšyla, dalį kelio vis vien važiuoju be galinio veidrodžio  rolleyes.gif atbula išvažiuodama iš kiemo per šoninius dairausi - aklosios zonos gal truputį didesnės, bet tikrai įmanoma viską sužiūrėt  mirksiukas.gif

Kai per šoninius veidrodėlius matosi tas pats, kas ir per galinio vaizdo veidrodėlį salone, reiškia jie yra blogai sureguliuoti - didžiulės aklosios zonos gaunasi, o visi trys veidrodėliai rodo iš esmės tą patį. Gerai sureguliuoti šoniniai veidrodėliai yra tada, kai eliminuojamos aklosios zonos ir kiekvienas veidrodėlis rodo tai, ko kiti du nerodo.

Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 01 24, 11:45)
Kai per šoninius veidrodėlius matosi tas pats, kas ir per galinio vaizdo veidrodėlį salone, reiškia jie yra blogai sureguliuoti - didžiulės aklosios zonos gaunasi, o visi trys veidrodėliai rodo iš esmės tą patį. Gerai sureguliuoti šoniniai veidrodėliai yra tada, kai eliminuojamos aklosios zonos ir kiekvienas veidrodėlis rodo tai, ko kiti du nerodo.

Netiesa-kai gerai sureguliuoti soniniai,viskas matosi per juos,ir aklu zonu tada visai nera...jei soniniai sureguliuoti taip,kad matai savo masinos sonus o kelio dalies nesimato-tada yra didziules aklos zonos ir be salono veidrodzio,aisku,niekaip neapsieisi,siuo atveju kiekvienas ir rodys tai,ko kiti nerodo... ax.gif
Atsakyti