Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(MartiKarti @ 2014 01 21, 09:43)
Bet koks zmogaus protelis turi but, kad vadovautis vairuotoju sviesoforu, o ne tuo kuris jiems specialiai skirtas  doh.gif  Man buvo sokas, bet jauciu reikejo sustot ir paaiskint jai, kad kita karta toks dalykas gali liudnai baigtis  doh.gif


iš pėsčiųjų visada reikia šito tikėtis. o jei dar kurioj nors pusėj viešasis transportas stovi, tai ir per raudoną lekia ir ne per perėją, ypač vaikai, paaugliai nedrausmingi doh.gif jei tik pamatau pėsčiuosius visada atidžiai juos stebiu
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 21, 11:47)
man irgi kartais to paties norisi  doh.gif
Nepadės. Pamenu kažkada kalbėjau su pagyvenusiu kaimynu, nežinau kiek jam tiksliai, bet labai inteligentiškas ir ne toks jau senas žmogus, pasakojo, kaip jo nereguliuojam pėsčiųjų perėjoj vos nepartrenkė automobilis, tik veidrodėliu kažkaip truputį brūkštelėjo, atsipirko jis mėlyne, sakau, kaip ten buvo, nematėt, kad atlekia? Sako, mačiau. Sakau, ko nepalaukėt? Sako, kad perėja. Tuo pokalbis baigės, maniau, gerą pamoką seniokas gavo. Po kelių dienų važiuoju netoli namų, žiūriu mano seniokas eina per perėją net akių nepakeldamas, jau nekalbu apie pažiūrėjimus į šonus, prie namo susitinkam, sakau, tai gavot jau kartą pamoką, ko nesižvalgot, o jis man - o kam žvalgytis, JUK AŠ TEISUS, tada buvau teisus ir dabar teisus. Numojau ranka į visą tą reikalą, tik supratau vieną dalyką, daug žmonių taip galvoja, aš teisus, todėl galiu užsimerkus eiti per gatvę. Tada supratau, kad į kiekvieną pėsčiąjį reikia žvelgti kaip į beprotį ir nesitikėti, kad jie protingai elgsis. O dar gąsdina dviratininkai, kurie lėkdami šaligatviu nemažu greičiu, staiga nusprendžia kirsti gatvę ir be jokių perspėjimų šoka į gatvę.
Atsakyti
bet tai ziauru..... bega ir man sitaip... ir tamsoj....

as va, kelis vakarus pavezinau savo giminaite vis liepdama ziuret ar pesciuju nemato. tai trecia vakara ji sedo i mano masina su ATSVAITU. sako tik dabar pamaciau kaip is tikro mes nesimatom...
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 01 22, 19:14)
O dar gąsdina dviratininkai, kurie lėkdami šaligatviu nemažu greičiu, staiga nusprendžia kirsti gatvę ir be jokių perspėjimų šoka į gatvę.

Aha...man po autiko ratais Pylimo gatvej vienas taip ispuole...net i gatve nepasiziurejes... doh.gif bet as ji maciau saligatviu vaziuojant ir to tikejausi,ir tik del to sugebejau jo nenuvozti...bet tai visiskai per plauka... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 22, 19:54)
as va, kelis vakarus pavezinau savo giminaite vis liepdama ziuret ar pesciuju nemato. tai trecia vakara ji sedo i mano masina su ATSVAITU. sako tik dabar pamaciau kaip is tikro mes nesimatom...


šiandien ryte pastebėjau vieną pėsčiąją tik dėl baltų batų lotuliukas.gif visa juodai apsirengus, be atšvaitų, be nieko doh.gif prieš mane važiavęs vairuotojas net nepristabdė, o ta gražuolė vis tiek eina pati sau graži ir pati sau protinga.
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 01 23, 09:07)
šiandien ryte pastebėjau vieną pėsčiąją tik dėl baltų batų  lotuliukas.gif visa juodai apsirengus, be atšvaitų, be nieko  doh.gif  prieš mane važiavęs vairuotojas net nepristabdė, o ta gražuolė vis tiek eina pati sau graži ir pati sau protinga.


ir tokiu labai daug sad.gif

patys nesizvalgo, o tas vairuotojas gali ir nepmatyt.....
Atsakyti
user posted image

Vyras man irgi sakė pirkt džipą. Kiba aukštai sėdėsi, viską matysi..... Negi tikrai įsivaizdavo, kad šitaip žiemą ir langus pasilipusi grandysiu laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vaniliukė*: 23 sausio 2014 - 12:06
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 23, 13:04)
Vyras man irgi sakė pirkt džipą. Kiba aukštai sėdėsi, viską matysi..... Negi tikrai įsivaizdavo, kad šitaip žiemą ir langus pasilipusi grandysiu  laugh.gif
lotuliukas.gif Mane tai stebina tokie, kurie prasikrapšto dvi skylutes akims priekyje ir važiuoja, nei šonų, nei galo nenusigramdo, arba didžiulę pusnį ant galinio stiklo veža, aš neįsivaizduoju kaip važiuoti be galinio stiklo, aišku, yra šoniniai veidrodėliai, bet man jie daugiau pasitikrinimui.

p. s. o aš negaliu atsidžiaugti nusipirkus gremžtuką su ilgu kotu, na, kur kitam gale šepetys, pajutau skirtumą, vis dėlto, size matters biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 23 sausio 2014 - 13:09
QUOTE(aisvyde @ 2014 01 23, 13:05)
[size=1][/size] lotuliukas.gif Mane tai stebina tokie, kurie prasikrapšto dvi skylutes akims priekyje ir važiuoja, nei šonų, nei galo nenusigramdo, arba didžiulę pusnį ant galinio stiklo veža, aš neįsivaizduoju kaip važiuoti be galinio stiklo, aišku, yra šoniniai veidrodėliai, bet man jie daugiau pasitikrinimui.


aš irgi iš tų, kur sąžiningai viską nusivalau. ir langus, ir lempas.
o tokiam bunkery kur tik akių ruoželis nuvalytas tai esu kaip keleivis sėdėjusi. nepatiko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 23, 13:04)
user posted image

Vyras man irgi sakė pirkt džipą. Kiba aukštai sėdėsi, viską matysi..... Negi tikrai įsivaizdavo, kad šitaip žiemą ir langus pasilipusi grandysiu  laugh.gif


Isivaizduok,kaip as autobuso langus gramdau... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 01 23, 13:51)
Isivaizduok,kaip as autobuso langus gramdau... lotuliukas.gif


ant kopeciu lipi?
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 23, 14:08)
aš irgi iš tų, kur sąžiningai viską nusivalau. ir langus, ir lempas.
o tokiam bunkery kur tik akių ruoželis nuvalytas tai esu kaip keleivis sėdėjusi. nepatiko  lotuliukas.gif

As nusivalau tik priekini langa ir priekinius soninius,ir veidrodelius ax.gif daugiau kazka valyti neverta,nes kitais langais ar siaip ar taip nesinaudoju... ax.gif Ir,aisku,jei apsnigta-tai sniega kruopsciai nuo visos masinos,kad ir man ant priekio pastabdzius neuzkristu,ir kitiems vairuotojams i langus nepustu... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 23, 14:54)
ant kopeciu lipi?

Nee...pasisokinedama kiek pasiekiu-mazdaug iki puses... doh.gif lotuliukas.gif O ties desiniu veidrodeliu buna kokio kolegos aukstesnio paprasau kad paskustu... ax.gif
Atsakyti