Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(denaxa @ 2014 01 19, 00:01)
Ne,ne paslaptis smile.gif va cia smile.gif http://www.vsvc.lt/
Del uzsiemimu skambinti direktoriui-jei yra noras smile.gif
Ačiū už atsakymą 4u.gif Bet, *****, brangoka, dabar galvoju, gal reiktų kur nors susirasti kokią aikštelę ir vienai pasitreniruoti valdyti slystantį automobilį, bet nieko geresnio kaip prekybos centrų aikštelės nesugalvoju, aišku, reiktų anksti ryte savaitgalį bandyti, bet kažkaip nejaukiai jausčiausi, kaip koks chuliganas, spėju, dar ir kokią baudą galima nurauti už tokį pasivažinėjimą, o gal dar kažkokią nuošalią vietą galima rasti Vilniuj g.gif Nagi, fantazija, įsijunk biggrin.gif
Atsakyti
Vertos individualios pamokos tų pinigų. Andrejus viską pastebi - ir kad nelaiku reaguoji, ir kad nepakankamai stipriai reaguoji, ir kad vairą neteisingai valdai. Kai kurių dalykų pats net nesuvoki, kad darai, nors teoriškai žinai, kad taip daryti nereikėtų.
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 01 19, 00:22)
[size=1][/size]Ačiū už atsakymą 4u.gif Bet, *****, brangoka, dabar galvoju, gal reiktų kur nors susirasti kokią aikštelę ir vienai pasitreniruoti valdyti slystantį automobilį, bet nieko geresnio kaip prekybos centrų aikštelės nesugalvoju, aišku, reiktų anksti ryte savaitgalį bandyti, bet kažkaip nejaukiai jausčiausi, kaip koks chuliganas, spėju, dar ir kokią baudą galima nurauti už tokį pasivažinėjimą, o gal dar kažkokią nuošalią vietą galima rasti Vilniuj g.gif Nagi, fantazija, įsijunk biggrin.gif

Su savo masina pigiau...neziurek ten tu kainu,o paskambink direktoriui ir tarkis,galimi ivairus variantai...be to,tie sukisti pinigai labai atsiperka-man atsipirko tiek,kad kazkada Nemencines plente nuo pavirtimo i farsa issigelbejau,rankos ir kojos buvo taip atidirbtos,kad padare viska kaip reikia man dar pilnai nesuvokus situacijos...jei ka,situacija buvo ne del mano kaltes...taip kad nereikia bijot tiesiog paskambint smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Little feet @ 2014 01 19, 00:39)
Vertos individualios pamokos tų pinigų. Andrejus viską pastebi - ir kad nelaiku reaguoji, ir kad nepakankamai stipriai reaguoji, ir kad vairą neteisingai valdai. Kai kurių dalykų pats net nesuvoki, kad darai, nors teoriškai žinai, kad taip daryti nereikėtų.

drinks_cheers.gif Tikrai taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 01 18, 03:26)
kelio nezinau. ir mane nervas ema.. as noriu ten nuvaziuot smile.gif bet nesiregistravau.. butina registruotis ania?  blush2.gif parodyk kelia biggrin.gif

Nesunku ten rasti, tikrai rasi, jei nori aš tau jei jau važiuosi viska smulkiai parašysiu smile.gif
Atsakyti
idomiai us cia apie ta andeju. buciau arciau gal ir mane sugundytu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 01 19, 01:22)
[size=1][/size]Ačiū už atsakymą 4u.gif Bet, *****, brangoka, dabar galvoju, gal reiktų kur nors susirasti kokią aikštelę ir vienai pasitreniruoti valdyti slystantį automobilį,

Kai pati viena ne visada matai ka ne taip darai, atrodo viskas teisingai, o ištikro darai klaidas, o ten žmogus iškart mato kas blogai, paaiškina, ir taip jau yra, kad nera pas mus tu aikštelių verysad.gif
Atsakyti
Denaxa...
ziauriai gaila man vyrioko.. verysad.gif aisku ir abai gaila dvieju gyvybiu... siaubinga tragedija.. taip eme..ir nutruko gyvybe.. verysad.gif
Nezinau,kaip istikruju viskas vyko... bet ir vairuotojo ziauriai gaila... kad i tokia situacija papuole. verysad.gif
Kvailokas gal klausimas... bet kaip Jis jaucias?
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 01 20, 20:09)
Denaxa...
ziauriai gaila man vyrioko.. verysad.gif aisku ir abai gaila dvieju gyvybiu... siaubinga tragedija.. taip eme..ir nutruko gyvybe..  verysad.gif
Nezinau,kaip istikruju viskas vyko... bet ir vairuotojo ziauriai gaila... kad i tokia situacija papuole. verysad.gif
Kvailokas gal klausimas... bet kaip Jis jaucias?
Aš taip pat pagalvojau apie vairuotoją, aišku, apie mirusiųjų artimuosius net kalbos nėra, bet vairuotojo irgi labai gaila, Denaxa, o dažnai nebūna taip, kad pėstieji galvoja, kad autobusas važiuos tiesiai, kol jis daro lanką, kad pasuktų į dešinę?
Atsakyti
man labiausiai istrigo komentaras po viena is foto, kad nepaisant policijos, 2 gyvybiu netukusiu ir dar ten gulinciu kunu zmones ir toliau lyg niekur eina degant raudonam sviesaforo signalui doh.gif
Atsakyti
Mergaites,neaisku,kaip ten viskas buvo...mes,vairuotojai,zinom ta pati ka ir visi is ziniasklaidos...tragedija baisi,man porininkas paskambino sekmadieni,pasake,vien nuo minties tokios baisu darosi...cia bet kuriam tas gali atsitikti-negali kaltinti,negali teisti...,dirbam labai pavojinga,baisu darba...kaip jis jauciasi-na,galima isivaizduoti,kokia gali buti savijauta uzmusus du zmones...cia yra baisu...tas zmogus soke kiek girdejau...paparaciai-jokios etikos,sumete i intika fotkes su sutraiskytom mesom...kaip jaustis zuvusiuju artimiesiems??? Gali buti toks variantas,kad jos isejo i gatve kai autobusas jau buvo priekiu pravaziaves ir likes galas,o galas eina arciau saligatvio (seni zmones iprastai lenda tiesiai po ratais,nes galvoja,kad masina va cia pat tucuojau ir sustos)...gali buti toks variantas,kad pestiesiems buvo uzsidegusi zalia sviesa kitoje puseje gatves,o sitoje dar ne-sioje ji lyg tai biski su pavelavimu isiziebia,o ta moteris uzmacius ana zalia rove i gatve nekreipdama demesio i autobusa...na,cia tik versijos,kaip buvo is tikruju niekas nesako...sankryza filmuojama,ten yra kameros,idomu,kodel nepasiziuri??? schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(aisvyde @ 2014 01 20, 20:35)
[size=1][/size]Aš taip pat pagalvojau apie vairuotoją, aišku, apie mirusiųjų artimuosius net kalbos nėra, bet vairuotojo irgi labai gaila, Denaxa, o dažnai nebūna taip, kad pėstieji galvoja, kad autobusas važiuos tiesiai, kol jis daro lanką, kad pasuktų į dešinę?

Pestieji paprastai visai negalvoja,deja...net neziuredami rauna i gatve,o jei ir mato kazka atvaziuojanti-vis tiek rauna i gatve...daznai per geltona,neleisdami kitiems pabaigti manevro... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 01 21, 01:13)
Pestieji paprastai visai negalvoja,deja...net neziuredami rauna i gatve,o jei ir mato kazka atvaziuojanti-vis tiek rauna i gatve...daznai per geltona,neleisdami kitiems pabaigti manevro... verysad.gif

Man viena karta buvo, kad bobulka isejo i gatve vadovaudamasi ne pesciuju sviesoforu, o vairuotoju doh.gif Pradejo eit per gatve, kai man uzsidege raudona (iki jos zalios dar tikrai kokios 5sekundes buvo) As ja ant saligatvio maciau, bet net nepagalvojau kad ji i gatve gali iseit doh.gif Tad mirksint geltonai padidinau greiti ir ruosiausi pervaziuoti pereja (kad nereiktu staigiai stabdyt). Ir per pereja vaziuojant pasuku galva - bobulka viduri kelio blink.gif Gerai, kad as buvau antroj juostoj, o ji grazuole nespejo iki antos ateit... Bet koks zmogaus protelis turi but, kad vadovautis vairuotoju sviesoforu, o ne tuo kuris jiems specialiai skirtas doh.gif Man buvo sokas, bet jauciu reikejo sustot ir paaiskint jai, kad kita karta toks dalykas gali liudnai baigtis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MartiKarti @ 2014 01 21, 09:43)
Man buvo sokas, bet jauciu reikejo sustot ir paaiskint jai, kad kita karta toks dalykas gali liudnai baigtis  doh.gif


man irgi kartais to paties norisi doh.gif
Atsakyti