Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(denaxa @ 2014 01 16, 13:12)
Jei dega lempute,reiskia,tuo metu kol ji dega abs neveikia.Pirmiausia reiketu apziureti abs davikliu kontaktus,laidus-jie prie ratu,abs ziedus-gal kazkas kazkur uzsiterse,gal uztektu tik pravalyt...jei nepades-tada jau galima kazkur giliau slieku ieskoti...

aciu 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 01 15, 22:21)
Varyk treniruotis i aikstele,dabar pats laikas,kad ant posukiu nenesiotu biggrin.gif


Aš tai labai norečiau, bet šia savaite mačiau grupines treniruotes ten , o kitą sav. sūnaus gimtadienis, bet gal užteks ir man dar sniego biggrin.gif ,nors truputi baugu kaip ten davažiuot jei daug sniego bus, nemoku aš iš pusnių krapštytis
Dark Elf kiek tavo POLO kuro dabar valgo, žiuriu pašalo mano sanaudos dar padidėjo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 17 sausio 2014 - 17:00
QUOTE(Vėja2 @ 2014 01 17, 17:58)
Aš tai labai norečiau, bet šia savaite mačiau grupines treniruotes ten , o kitą sav. sūnaus gimtadienis, bet gal užteks ir man dar sniego  biggrin.gif  ,nors truputi baugu kaip ten davažiuot jei daug sniego bus, nemoku aš iš pusnių krapštytis
Dark Elf kiek tavo POLO kuro dabar valgo, žiuriu pašalo mano sanaudos dar padidėjo  verysad.gif

Iki ten kelias nuvalytas buna,o jei ir kas-istrauks,ner ko bijoti,o ten ir is pusniu issikrapstyti ismoksi smile.gif bet kita savaite Andrejus isvaziuoja atostogu,deja...as taip buvau prisiplanavus kad cia po egzu atsipalaiduot i aikstele varysiu-ir sis,neisdege... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 01 17, 19:24)
Iki ten kelias nuvalytas buna,o jei ir kas-istrauks,ner ko bijoti,o ten ir is pusniu issikrapstyti ismoksi smile.gif bet kita savaite Andrejus isvaziuoja atostogu,deja...as taip buvau prisiplanavus kad cia po egzu atsipalaiduot i aikstele varysiu-ir sis,neisdege... schmoll.gif

Kas čia per atostogos kai LT sniegas iškrito smile.gif ,pats darbas
Tai galma bus sveikinti su pirma sesija išlaikyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 01 17, 18:31)
Kas čia per atostogos kai LT sniegas iškrito  smile.gif  ,pats darbas
Tai galma bus sveikinti su pirma sesija išlaikyta  biggrin.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Man iš principo tas pats kokiom sąlygom važiuot. Yra vienintelė vieta, kurios bijau, aplink Katedros aikštę, kur gatvės tom keistom trinkelėm slidžiom išklotos (facepalm) kai pašąlę ten siaubas važiuot, slysti elementariam vingyje pasukus, nedideliu gana greičiu važiuojant doh.gif Gal aišku čia tik su nešipuotom padangom, bet tikrai baisu, nes vieną kartą išvis esu ten kontrolę mašinos praradus, dėkui Dievui, kad nei viena mašina nevažiavo apie 30 sek. nei viena eismo juosta doh.gif Bandai tiesint auto, o ji tik slydinėja iš vienos eismo juostos į kitą doh.gif Gana greit priėmiau sprendimą stabdyt kuo greičiau, tai tik džiaugiausi niekur neatsitrenkus doh.gif Šiaip vairuoju kasdien 9 mėnuo jau, nuvairavau tikrai daug, visokiom sąlygom (lietus, šlapdriba, liūtis didžiulė, slidi danga, vieškeliai, pustymas šioks toks, visiška tamsa, spūstys ir tt.).
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 01 17, 16:58)

Dark Elf kiek tavo POLO kuro dabar valgo, žiuriu pašalo mano sanaudos dar padidėjo  verysad.gif

padidejo padidejo:)... jei pvz pildziaus benzo.. menesiui uztekdavo 100lt.. tai dabar pravare 2sav. o jau 70 lt isleidau biggrin.gif
QUOTE(denaxa @ 2014 01 17, 17:24)
Iki ten kelias nuvalytas buna,o jei ir kas-istrauks,ner ko bijoti,o ten ir is pusniu issikrapstyti ismoksi smile.gif bet kita savaite Andrejus isvaziuoja atostogu,deja...as taip buvau prisiplanavus kad cia po egzu atsipalaiduot i aikstele varysiu-ir sis,neisdege... schmoll.gif

kelio nezinau. ir mane nervas ema.. as noriu ten nuvaziuot smile.gif bet nesiregistravau.. butina registruotis ania? blush2.gif parodyk kelia biggrin.gif

QUOTE(Magnifique @ 2014 01 18, 00:58)
Man iš principo tas pats kokiom sąlygom važiuot. Yra vienintelė vieta, kurios bijau, aplink Katedros aikštę,

siandien fabuose sukau ratus..kur masina pasistatyt.. man baisiausia.. kai kiemuose.. is vienos ir kitos puses stovi masinos.. prasilenkti galimybes jokios.. jei is priekio varytu masina..tektu atbulom varyt gana dideli atstuma.. ir kas siektiek isgasdino.. tai gumbai dideli ant kelio.. bet kazkaip pravaziavau..ant pirmos pavaros.. lietai.. kad neuznestu...
svarbu neskubet.ir ivertinti masinos galimybes..
man si ziema.. su mano masina..yra antroji..ir as mazdaug zinau..kaip ji elgsies vienu ar kitu atveju.. 4u.gif padangos siputotos.. bet nesenai tuscioj aiksteleje pavarinejau.. kaip elgtis jei uznesa.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 01 17, 16:58)
Dark Elf kiek tavo POLO kuro dabar valgo, žiuriu pašalo mano sanaudos dar padidėjo  verysad.gif


mano polo benzino rodykle pakrito, bet duju sanaudos nepasakyciau, kad zenkliai padidejo
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2014 01 18, 01:58)
Man iš principo tas pats kokiom sąlygom važiuot. Yra vienintelė vieta, kurios bijau, aplink Katedros aikštę, kur gatvės tom keistom trinkelėm slidžiom išklotos (facepalm) kai pašąlę ten siaubas važiuot, slysti elementariam vingyje pasukus, nedideliu gana greičiu važiuojant doh.gif  Gal aišku čia tik su nešipuotom padangom, bet tikrai baisu, nes vieną kartą išvis esu ten kontrolę mašinos praradus, dėkui Dievui, kad nei viena mašina nevažiavo apie 30 sek. nei viena eismo juosta doh.gif Bandai tiesint auto, o ji tik slydinėja iš vienos eismo juostos į kitą doh.gif  Gana greit priėmiau sprendimą stabdyt kuo greičiau, tai tik džiaugiausi niekur neatsitrenkus doh.gif  Šiaip vairuoju kasdien 9 mėnuo jau, nuvairavau tikrai daug, visokiom sąlygom (lietus, šlapdriba, liūtis didžiulė, slidi danga, vieškeliai, pustymas šioks toks, visiška tamsa, spūstys ir tt.).

Ant tu slidziu trinkeliu slidu ne tik pasalus-lygiai tas pats ir vasara kai palyja,jos bet kokiu atveju kai slapios slidzios vienodai...tokiose vietose lengviau yra vaziuoti taip,kad neslystum,negu paskui gaudyti masina-is anksto nusistatai greiti kuriuo vaziuosi,kad paskui nereiketu nei daugiau gazuoti,nei per stipriai stabdyti-abu sie veiksmai slidziam pavirsiuje isprovokuoja slydima.Ypac posukyje.Su sipuotom padangom dar blogiau tokioje vietoje,metalas laaabai gerai slysta kietu slapiu pavirsiumi smile.gif.
Papildyta:
QUOTE(Dark Elf @ 2014 01 18, 02:26)
kelio nezinau. ir mane nervas ema.. as noriu ten nuvaziuot smile.gif bet nesiregistravau.. butina registruotis ania?  blush2.gif parodyk kelia biggrin.gif

I bendras treniruotes reikia registruotis is anksto,del asmeniniu-skambink Andrejui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2014 01 18, 00:58)
Man iš principo tas pats kokiom sąlygom važiuot. Yra vienintelė vieta, kurios bijau, aplink Katedros aikštę, kur gatvės tom keistom trinkelėm slidžiom išklotos (facepalm) kai pašąlę ten siaubas važiuot, slysti elementariam vingyje pasukus, nedideliu gana greičiu važiuojant doh.gif  Gal aišku čia tik su nešipuotom padangom, bet tikrai baisu, nes vieną kartą išvis esu ten kontrolę mašinos praradus, dėkui Dievui, kad nei viena mašina nevažiavo apie 30 sek. nei viena eismo juosta doh.gif Bandai tiesint auto, o ji tik slydinėja iš vienos eismo juostos į kitą doh.gif  Gana greit priėmiau sprendimą stabdyt kuo greičiau, tai tik džiaugiausi niekur neatsitrenkus doh.gif  Šiaip vairuoju kasdien 9 mėnuo jau, nuvairavau tikrai daug, visokiom sąlygom (lietus, šlapdriba, liūtis didžiulė, slidi danga, vieškeliai, pustymas šioks toks, visiška tamsa, spūstys ir tt.).


drinks_cheers.gif man irgi panašiai, neturiu baimės, savo mašiną jaučiu, tik dvi nejaukios vietos: rotušės aikštė, kuri tašytais akmenim išklota ir darbo aikštelė - ji truputį žemiau gatvės lygio, tai visas vanduo suteka, kai pašąla, ten būna grynas ledas doh.gif jei nespėja pabarstyt, tai visi čiuožinėja
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 01 15, 21:21)
Varyk treniruotis i aikstele,dabar pats laikas,kad ant posukiu nenesiotu biggrin.gif
O apie kokią aikštelę čia kalbat? Aišku, jei tai ne karinė paslaptis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 01 18, 23:50)
[size=1][/size]O apie kokią aikštelę čia kalbat? Aišku, jei tai ne karinė paslaptis 4u.gif


Ne,ne paslaptis smile.gif va cia smile.gif http://www.vsvc.lt/
Del uzsiemimu skambinti direktoriui-jei yra noras smile.gif
Atsakyti