Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Kaip apsiprasti su vairavimu tamsoje užmiestyje? doh.gif Pažįstamu keliu iki kaimo važiuoti dar dar - kelią daugmaž jau žinau, o ir gana tvarkingas jis, neseniai sutvarkytas. Bet va vakar teko visai kitu keliu grįžinėti, tai namo grįžusi kritau į lovą su sunkia galva - taip įsitempusi važiavau... Likę šiek tiek snieguotų provėžų, dorai nesimato skiriamosios juostos, dar priešais mašinos akina.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 01 15, 15:16)
Kaip apsiprasti su vairavimu tamsoje užmiestyje?  doh.gif Pažįstamu keliu iki kaimo važiuoti dar dar - kelią daugmaž jau žinau, o ir gana tvarkingas jis, neseniai sutvarkytas. Bet va vakar teko visai kitu keliu grįžinėti, tai namo grįžusi kritau į lovą su sunkia galva - taip įsitempusi važiavau... Likę šiek tiek snieguotų provėžų, dorai nesimato skiriamosios juostos, dar priešais mašinos akina.


aš tikiuos, kad greitai jau pradės šviesėt ir nebereiks pratintis blush2.gif

man sunkiausia užmiesty, šviesos ir tai, kad atstumai atrodo kitokie.... Kažkaip kelis kartus posūkiai atrodė toliau nei iš tikro buvo, nors kelias ir labai puikiai žinomas. doh.gif
Atsakyti
O man sudetingiausia vaziuoti tamsoje, lyjant lietui... Per soninius veidrodelius visiskai nieko nesimato...Atrodo ir tap sunku atstumus suvokt, o dar tas lietus susikaupes. Sustoju nusivalau, o po keliu minuciu vel tas pats doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 15, 15:18)
aš tikiuos, kad greitai jau pradės šviesėt ir nebereiks pratintis  blush2.gif
vis tiek rečiau ar dažniau teks tamsoje važinėti, jei ne šiais metais, tai kitas, tad manau reikia kažkaip išmokti
QUOTE(MartiKarti @ 2014 01 15, 15:38)
O man sudetingiausia vaziuoti tamsoje, lyjant lietui...
Lyjant ne tiek slidu, bet matomumas tikrai tampa dar prastesnis. Važiavau prieš mėnesį ir otkiom sąlygom doh.gif Tik dar kelio šonuose nemažai gana gilių pelkių buvo, tai stengdavausi maksimaliai jų išvengti, kad mašina nenuplauktų
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 01 15, 16:16)
Kaip apsiprasti su vairavimu tamsoje užmiestyje?  doh.gif Pažįstamu keliu iki kaimo važiuoti dar dar - kelią daugmaž jau žinau, o ir gana tvarkingas jis, neseniai sutvarkytas. Bet va vakar teko visai kitu keliu grįžinėti, tai namo grįžusi kritau į lovą su sunkia galva - taip įsitempusi važiavau... Likę šiek tiek snieguotų provėžų, dorai nesimato skiriamosios juostos, dar priešais mašinos akina.

Pripratimo reikia,ir tiek smile.gif man irgi kazkada budavo sunku,kai visiskoj aklinoj tamsoj,o dabar beveik tas pats,kokiom salygom vaziuoti,svarbu,kad nesalta ir ant galvos nelyja smile.gif
Atsakyti
Kaip sekesi šiandien per sniegą važiuot, mane šiek tiek užneše siauroj gatvelej, bet išsitiesinau, atrodo ir greitis mažas buvo, bet matyt ant posukio gazo šiek-tiek paspaudžiau, iš šalutinio norejau greit pralist
O tamsoje ir man nejauku važiuot, tiesiog mažinu greiti ir atidžiau žiuriu, ypač prie pereju, o šiandien ryte kaip blogai buvo važiuot, kai juostos užsnigtos ir nesimato kurioj važiuoji
Atsakyti
Nėr jokio sniego sad.gif
Va, ledo tik į valias kai reik iš kiemų išvažinėt
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 15, 21:19)
Nėr jokio sniego sad.gif
Va, ledo tik į valias kai reik iš kiemų išvažinėt

Kur čia taip sniego nera ,galvojau visur LT sninga
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 01 15, 19:08)
Pripratimo reikia,ir tiek smile.gif man irgi kazkada budavo sunku,kai visiskoj aklinoj tamsoj,o dabar beveik tas pats,kokiom salygom vaziuoti,svarbu,kad nesalta ir ant galvos nelyja smile.gif
Jei būtų tik aklina tamsa, tai velniai dar nematė - įkalei tolimąsias ir važiuoji gana ramiai irnesakyk.gif bet priešpriešinis eismas neleidžia tiap daryti. Nu ką, reiškia pratinsimės pamažu biggrin.gif
QUOTE(Vėja2 @ 2014 01 15, 19:31)
Kur čia taip sniego nera  ,galvojau visur LT sninga
Savaitės pradžioj pasnigo šiek tiek ir viskas. Klaipėdoj pagrindiniai keliai švarūs, tik kur ne kur ant posūkių, nuvažiavimų likę. Na ir kiemuose suspaustas sniegas-ledas.
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 01 15, 20:17)
Kaip sekesi šiandien per sniegą važiuot, mane šiek tiek užneše siauroj gatvelej, bet išsitiesinau,  atrodo ir greitis mažas buvo, bet matyt  ant posukio gazo šiek-tiek paspaudžiau, iš šalutinio norejau greit pralist
O tamsoje ir man nejauku važiuot, tiesiog mažinu greiti ir atidžiau žiuriu, ypač prie pereju, o šiandien ryte kaip blogai buvo važiuot, kai juostos užsnigtos ir nesimato kurioj važiuoji


Varyk treniruotis i aikstele,dabar pats laikas,kad ant posukiu nenesiotu biggrin.gif As tai siandien galvojau i egza paveluosiu,baisiai letai visi vaziavo,o tikrai galima buvo bent jau maximaliu leistinu minti smile.gif Vos neuzmigau kol iki univero numyniau biggrin.gif destytojas pavelavo-jis visuomeniniu vazineja,sake,transporto nebuvo...kelias slidus, greitieji negalejo greitai lakstyti...biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,turiu klausima...dabar,atsalus orams uzvedus varikli uzsidega abs lempute[prietaisu skydely]truputi pavaziavus,ir masinai pasilus,ji pradingsta..kas negerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 01 16, 13:02)
sveikos mergaites,turiu klausima...dabar,atsalus orams uzvedus varikli uzsidega abs lempute[prietaisu skydely]truputi pavaziavus,ir masinai pasilus,ji pradingsta..kas negerai g.gif

Jei dega lempute,reiskia,tuo metu kol ji dega abs neveikia.Pirmiausia reiketu apziureti abs davikliu kontaktus,laidus-jie prie ratu,abs ziedus-gal kazkas kazkur uzsiterse,gal uztektu tik pravalyt...jei nepades-tada jau galima kazkur giliau slieku ieskoti...
Atsakyti