Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Uzsuku siandien i servisa prie namu,privaziuoju,saltkalviai du sedi,ruko,sakau,darbo norit? Abu purto galvas,paskui vienas klausia-koks darbas? Sakau-galinius sailenblokus pakeist...tai abu vienu balsu-"neee..." doh.gif lotuliukas.gif Vnz.,atkalbejo jie mane nuo to baisaus darbo pries sventes...bet po to tikriausiai man tai padarys kitam servise-kur sankaba tvarkysiu...smile.gif dar isgirdau priekaista,kad normalius darbus,kas lengviau-kazkur kitur darausi,o kai tik reikia kazka bjauraus padaryti-tada jau pas juos... doh.gif
Siulesi suvedima padaryti,bet kad,sakau,dar neismusiau,dar nereikia... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 30 balandžio 2014 - 19:36
QUOTE(Little feet @ 2014 04 29, 06:32)
O kodėl tave tai stebina? Tikrai į pilnai suremontuotą mašiną įkištos sumos neatgausi ją parduodamas, todėl tas ir nėra daroma.

oi, ne, nestebina, nemažai mašinų pakeičiau, remontas tai kas, bet jos ir nuvertėja žiauriai, o jeigu jau pradedi šiokius tokius patobulinimus dėt, anie jau visai tik dėl savęs, net panašių pinigų neatgausi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 30 balandžio 2014 - 21:16
QUOTE(denaxa @ 2014 04 30, 18:41)
Sveikinu,puiku  4u.gif

dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
Kliamkai sveikinimai su sėkminga TA thumbup.gif

Na o aš jau po truputi savarankiškai išvažiuoju į gatves. Po truputi,nes vairuoju tik grįžus į mažesnį miestą,kol kas į didesnį nesiveržiu per daug. Šiaip jaučiuosi ramiai už vairo,pirmą kartą išvažiavus pasistačiau mašiną gan sudėtingoj vietoj,tai kai reikėjo išvažiuot tampiausi tampiausi,galvojau,kad nieko nebus jau,mašinos važiuoja,niekas neįsileidžia,bet sustojo audi,gražiai be panikos palaukė, kol aš išsisuksiu blush2.gif galvojau,kad pažįstamas koks,na bet ne,pamojo ranka,nusišypsojo ir viskas. Pasitaiko visokių,kažkas ir papynina,kažkas aplenkia,bet man kažkaip dzin tokie,visiškai nesinervinu,kam nepatinka,tegu lenkia rolleyes.gif

Va kodėl esu nepatenkinta,tai,kad pavaros sunkiai jungiasi,spėju reikia tepalus keist,tikiuosi padės,o tai dabar vien dėl to aplenkiu didesnes,judresnes sankryžas
Atsakyti
O as pati jauciu kazkoki spaudima nebut stabdziu gatvej. Norisi ir prisiparkuot ir isvaziuot ir viska padaryt kuo greiciau. Kokioj sankryzoj tai isvis norisi kuo greiciau nest kudasiu, kad tik eismo neuzblokuociau. Po to visi galai uzsikemsa ir prasideda pypsinimai, koliojimai ir t.t. As pvz negaliu kairej juostoj letai vaziuot. Nemegstu jaustis kazkoks stabdis... Nors gal ir blogai, galeciau vilktis kairej ant 50. Ir siaip beveik visada vaziuoju +10km prie leistino greicio. Turiu kazkokii sraiges kompleksa doh.gif Gal del savo vyro, kuris jau 20metu vairuoja ir pastoviai burburiuoja ant visu letu/neapsisprendusiu ir t.t
Atsakyti
QUOTE(MartiKarti @ 2014 05 01, 15:57)
O as pati jauciu kazkoki spaudima nebut stabdziu gatvej. Norisi ir prisiparkuot ir isvaziuot ir viska padaryt kuo greiciau. Kokioj sankryzoj tai isvis norisi kuo greiciau nest kudasiu, kad tik eismo neuzblokuociau. Po to visi galai uzsikemsa ir prasideda pypsinimai, koliojimai ir t.t. As pvz negaliu kairej juostoj letai vaziuot. Nemegstu jaustis kazkoks stabdis... Nors gal ir blogai, galeciau vilktis kairej ant 50. Ir siaip beveik visada vaziuoju +10km prie leistino greicio. Turiu kazkokii sraiges kompleksa  doh.gif Gal del savo vyro, kuris jau 20metu vairuoja ir pastoviai burburiuoja ant visu letu/neapsisprendusiu ir t.t


Tai ir gerai,kad negali-nes ir negalima smile.gif As,pvz.,vaziuoju greitai iprastai,kazkur 10-15+,bet antra nevaziuoju...o kuriu galu i ja lysti? va jei pralenkti kazka prireikia-tada tam pralenkimui ir ilendi,o siaip antra juosta neskirta sliauziojimui smile.gif taip kad viskas cia teisingai,taip ir reikia vazineti drinks_cheers.gif
As tai kompleksu jokiu neturiu,tik siaip vazineju taip,kad niekam nesutrukdyciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MartiKarti @ 2014 05 01, 14:57)
O as pati jauciu kazkoki spaudima nebut stabdziu gatvej. Norisi ir prisiparkuot ir isvaziuot ir viska padaryt kuo greiciau. Kokioj sankryzoj tai isvis norisi kuo greiciau nest kudasiu, kad tik eismo neuzblokuociau. Po to visi galai uzsikemsa ir prasideda pypsinimai, koliojimai ir t.t. As pvz negaliu kairej juostoj letai vaziuot. Nemegstu jaustis kazkoks stabdis... Nors gal ir blogai, galeciau vilktis kairej ant 50. Ir siaip beveik visada vaziuoju +10km prie leistino greicio. Turiu kazkokii sraiges kompleksa  doh.gif Gal del savo vyro, kuris jau 20metu vairuoja ir pastoviai burburiuoja ant visu letu/neapsisprendusiu ir t.t

Blogai butu,jei vaziuotum antroje juostoje,kai laisva pirma ir vilktumeisi,nesuprantu tokiu vairuotoju,pikta iki negalejimo,vaziuoja pirmoje juostoje kazkas,o antroje ,tokioje pacioje linijoje su pirmoje juostoje vaziuojanciu,tai kaip apvaziuoti kitiems zmonems,kurie vaziuoja greiciau?
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 01, 17:50)
Blogai butu,jei vaziuotum antroje juostoje,kai laisva pirma ir vilktumeisi,nesuprantu tokiu vairuotoju,pikta iki negalejimo,vaziuoja pirmoje juostoje kazkas,o antroje ,tokioje pacioje linijoje su pirmoje juostoje vaziuojanciu,tai kaip apvaziuoti kitiems zmonems,kurie vaziuoja greiciau?


Aha...vaziavau cia kada i Santariskes ryte,velavau i proceduras,reikejo greitai,tai tokiu Jeruzalej antroj juostoj pilna buvo,kai pirma buvo praktiskai beveik tuscia (gal del to,kad prie Santariskiu ziedo reikes rikiuotis i antra juosta? bigsmile.gif ).Tai buvau priversta lakstyti per juostas kaip paskutinis gatviu chuliganas ,o labai nemegstu sitaip manevruoti doh.gif Pikta nebuvo-nepykstu del tokiu dalyku,nieko nepakeisi tuo pykciu,tik sau sveikatos pasigadinsi,o as savo sveikata rupinuosi,man jos dar reikes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 01, 18:04)
Aha...vaziavau cia kada i Santariskes ryte,velavau i proceduras,reikejo greitai,tai tokiu Jeruzalej antroj juostoj pilna buvo,kai pirma buvo praktiskai beveik tuscia (gal del to,kad prie Santariskiu ziedo reikes rikiuotis i antra juosta? bigsmile.gif ).Tai buvau priversta lakstyti per juostas kaip paskutinis gatviu chuliganas ,o labai nemegstu sitaip manevruoti  doh.gif  Pikta nebuvo-nepykstu del tokiu dalyku,nieko nepakeisi tuo pykciu,tik sau sveikatos pasigadinsi,o as savo sveikata rupinuosi,man jos dar reikes  ax.gif

Vat butent,gal zmogus is tikruju kazkur skuba,nejaugi negali persirikiuoti ir praleisti,galvoja,kad tik autostradoje tas galioja.
As tai labai emocinga,mane tokie dalykai labai erzina ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 01, 20:30)
Vat butent,gal zmogus is tikruju kazkur skuba,nejaugi negali persirikiuoti ir praleisti,galvoja,kad tik autostradoje tas galioja.
As tai labai emocinga,mane tokie dalykai labai erzina  ax.gif .


As irgi emocinga,ir labai,bet ismokau tramdyti savo emocijas gatveje-nieko gero jos neduoda visu pirma saugumui. Kai pradejau dirbti uz vairo,labai greitai supratau,kad teturiu tik du pasirinkimus-arba sutvarkau nervus,arba negalesiu dirbti (ta sake ir kolegos-labai matesi,kad viska imu i galva).Kadangi sitas darbas man yra viskas,mano gyvenimo svajone,liko vienas pasirinkimas-susitvarkyti su nervais smile.gif Sitas procesas dar nebaigtas,nes is prigimties esu karstakose(sangviniko ir choleriko misinys biggrin.gif ),bet rezultatas akivaizdus ir nauda visapusiska smile.gif
Yra toks posakis,nepamenu kieno: Jei situacija gali pakeisti-neverta del to nervintis,keisk ja,jei situacijos negali pakeisti-irgi neverta nervintis,nes tai nieko nepakeis ax.gif ne tokie tiksliai zodziai,bet esme tokia smile.gif
Atsakyti
As i kaire juosta rikiuojuos tik tada, kai zinau, kad reiks sukt i kaire arba kai ji siaip reikalinga. Bet problema yra tame, kad as i ja rikiuojuos vos ne 2km likus iki manevro... lotuliukas.gif Sakykim as zinau, kad reiks sukt i kaire ir uz manes nera automobiliu - rikiuojuos ir vaziuoju(vaziuoju ne letai, nes nenoriu sudaryt vairuotuojam problemu). Mano beda-baime rikiuotis pries manevra. As vis bijau, kad likus 100 metru iki manevro nesugebesiu persirikiuot. Ir taip tikrai gali but, nes as i kita juosta galiu lyst tik tada kai uz manes nera automobiliu arba yra tikrai milziniskas tarpas....
Atsakyti
QUOTE(MartiKarti @ 2014 05 02, 10:02)
As i kaire juosta rikiuojuos tik tada, kai zinau, kad reiks sukt i kaire arba kai ji siaip reikalinga. Bet problema yra tame, kad as i ja rikiuojuos vos ne 2km likus iki manevro... lotuliukas.gif Sakykim as zinau, kad reiks sukt i kaire ir uz manes nera automobiliu - rikiuojuos ir vaziuoju(vaziuoju ne letai, nes nenoriu sudaryt vairuotuojam problemu). Mano beda-baime rikiuotis pries manevra. As vis bijau, kad likus 100  metru iki manevro nesugebesiu persirikiuot. Ir taip tikrai gali but, nes as i kita juosta galiu lyst tik tada kai uz manes nera automobiliu arba yra tikrai milziniskas tarpas....

su laiku ateis tas drasumas?
as rikiuojuos naglai..pirmai rodau posuki kad suksiu.. ir pradedu manevra.. bet nestaigiai.. o po truputi...kad turetu laiko pamatyt ar pristabdyt kita masina.
ant sesku kalno tai naglai lendu. nes vsiskai nagli visi.

Moterys..Jus man pasakykit.. ar JUS KULTURINGOS? leidziat persirikiuot.. ar praleidziat kitus auto?
nu *****.. nesikeikus.. jau menesi vazineju.. nuziauriai biesina moterys uz vairo. kas jom daros. treciadieni pavazinejus mieste..kazkoks kosmaras. kas nepraleidzia.. pasiziuriu..ogi boba uz vairo. jau gali but ikisus puse masinos jau i juosta... tai toji net i priesprisa isvaziuoja,kad tik apvaziuotir neuzleist vietos blink.gif blink.gif doh.gif doh.gif
tiesiog pakraupstu.
as ir is salutiniu praleidziu..jei matau,kad ilgai negali isvaziuot o iskito galo niekas nevaziuoja..is kiemu isleidziu jei pikas.. persirikiuoja be problemu visi pries mano auto. pristabdau. jokiu problemu. negaila.. nu BET KITOS! per visa diena.. jei reikejo pikuose pavazinet.. tai praleido viena moteris.. na nes jai nebuvo kur detis.
Atsakyti