Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(denaxa @ 2014 04 27, 21:20)
Siaubiakas... blink.gif  man variklio remontas per puse pigiau kainavo... doh.gif

Tai va doh.gif ,bet tuom viskas nesibaige,nesenai ir radiatorius prakiuro doh.gif ,zodziu,kainuoja mano masiniukas daug,bet nenoriu keisti,nors vyras ir liepia biggrin.gif .
Atsakyti
oho, nepigiai atsiėjo dėžė, kokiai čia mašinai?
Atsakyti
Sveikos, čia aš, pražuvėlė. Aj žodžiu, niekaip nerasdavau kaip čia jus perskaityt, o, pasirodo, forumas buvo persijungęs į linijinį doh.gif na nesvarbu.
Aš vis dar su ta pačia, buvo šiokių tokių bėdelių, teko su meistriukais pabendraut. Keitė dusliarką, variklio tarpinę, benzino šlangutę... variau variklį plaut.

Dabar reikia varyt TA, tikrai nepraeisiu, nes visa man ji cypia, švilpia. unsure.gif Varau pirma, kad surašytų kas negerai. Tai va, prieš du metus variau Aleksote, o dbr noriu į Chemijos g., mat dbr man čia arčiau, tai klausimas: gal kuri važiavot į TA Chemijos g. kaip ten eilės ir kaip personalas? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliamka: 28 balandžio 2014 - 09:50
QUOTE(*Salt* @ 2014 04 27, 22:44)
Tai va  doh.gif ,bet tuom viskas nesibaige,nesenai ir radiatorius prakiuro doh.gif ,zodziu,kainuoja mano masiniukas daug,bet nenoriu keisti,nors vyras ir liepia biggrin.gif .


Na,jei nenori-tai ir nekeisk smile.gif Juk deze padaryta,tai kokia prasme ja atsikratyti dabar? O palyginus su dezes remontu-kas tas radiatorius...pasikeisi ir vazinesi toliau,o gal tik pavirinti uzteks... ax.gif


Kliamka,sveika parsiradusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 04 28, 08:33)
oho, nepigiai atsiėjo dėžė, kokiai čia mašinai?

Pezo 607 biggrin.gif .

QUOTE(denaxa @ 2014 04 28, 16:36)
Na,jei nenori-tai ir nekeisk smile.gif Juk deze padaryta,tai kokia prasme ja atsikratyti dabar? O palyginus su dezes remontu-kas tas radiatorius...pasikeisi ir vazinesi toliau,o gal tik pavirinti uzteks... ax.gif

Butent,as vyrui ir sakau,tiek sukista dabar i ja,bet kokiu atveju,pirkciau vel automata,vel gali sugesti,tai nera reikalo metytis,geriau sita tvarkytis ir vazineti,net nenoriu apie kita masina pagalvoti,nebent tokia pacia,tik naujesniu metu lotuliukas.gif .
Atsakyti
va būtent, kai pradedi ieškoti, ką pirkti, pamatai, kad vaizdas gan liūdnas, mažai kas parduoda visiškai sveiką automobilį, į kurį investuoti nebereikia. Požiūris daugumos yra maždaug damušti ir tada pardavinėti. g.gif
Papildyta:
va būtent, kai pradedi ieškoti, ką pirkti, pamatai, kad vaizdas gan liūdnas, mažai kas parduoda visiškai sveiką automobilį, į kurį investuoti nebereikia. Požiūris daugumos yra maždaug damušti ir tada pardavinėti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 04 28, 20:44)
va būtent, kai pradedi ieškoti, ką pirkti, pamatai, kad vaizdas gan liūdnas, mažai kas parduoda visiškai sveiką automobilį, į kurį investuoti nebereikia. Požiūris daugumos yra maždaug damušti ir tada pardavinėti.  g.gif

Tikrai taip.Keisciau dabar masina tik tokiu atveju,jei nauja pirkciau biggrin.gif ,nes kitos visiskai neapsimoka pirkti,ji lygiai taip pat ges,vel tepalu,dirzu keitimas is karto ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 04 28, 21:44)
va būtent, kai pradedi ieškoti, ką pirkti, pamatai, kad vaizdas gan liūdnas, mažai kas parduoda visiškai sveiką automobilį, į kurį investuoti nebereikia. Požiūris daugumos yra maždaug damušti ir tada pardavinėti.  g.gif
O kodėl tave tai stebina? Tikrai į pilnai suremontuotą mašiną įkištos sumos neatgausi ją parduodamas, todėl tas ir nėra daroma.
Atsakyti


Mano tėčio pežui irgi dėžė parėjo, tik jo mechaninė. Genda mašinos pavasarį kažkaip dažniau
Atsakyti
Aga,po ziemos visos silpnos vietos islenda... doh.gif Maniskei va dar galinius sailenblokus reikia keisti,servisas prie namu keitimo kaina pasake 100lt,kaip man-padarytu uz 90,tai dabar dar poroj vietu pasiklausiu,vienoj greiciausiai pigiau nebus,kitoj gali buti biski pigiau (tik neiseina prisiskambinti,reikes rytoj uzvaziuoti).Detales tai baikes kainavo pigios (jau turiu nusipirkusi),o pakeitimas tai... doh.gif Ir gal but statysiu dezes nuemimui-tvarkysim sankaba...smile.gif
Atsakyti
Praėjau TA clap_1.gif Atlaukiau 1,5 val., nesitikėjau praeit visiškai, bet pasitaikė toks fainas vyras, pajuokavom, pašnekėjom, lempas pats pareguliavo, sako na tai praleist? Tai negi sakysiu ne. biggrin.gif Tik greičių dėžės tepaliuką reikės pasitvarkyt. smile.gif Yuuhu, didelį darbą padariau:)
Atsakyti
Sveikinu,puiku 4u.gif
Atsakyti