Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(valkata @ 2014 04 17, 11:37)
*Ne. As pasiziūrėsiu ar vaziuojantys is priekio važiuoja ar stovi. Jei stovi - tada ir suksiu. Jei važiuoja - praleisiu juos ir tada suksiu.
Baikite jūs sitą nesąmonę apie pirmenybę tvirtinti. Nėra jokios pirmenybės. Nėra to KET perašyta. Žalia šviesa viso labo leidžia važiuoti per sankryžą, ne daugiau.

**Taigi reziume: jūs nurodotykite KET punktus, kurių aš nesugebėjau rasti, o jei to nesugebate nurodyti, tai reiškia, kad visos tos kalbos apie pirmenybę tėra jūsų fantazijos vaisius ir tiek.


*Nepagalvojot,kad per jusu ket nezinojima gatvese susidaro kamsciai? Kol laukiate ir ziurite,kai privalote vaziuoti...del tokiu mieganciu sankryzose marsrutiniai autobusai veluoja pagal grafika,arba turi paskui per raudona vaziuoti ir pazeidineti ket doh.gif

**jei yra problemu su teksto suvokimu ir analize-cia as jau niekuo nepadesiu ir nieko neprivalau ieskoti-viskas parasyta ket...punktai buvo nurodyti jau ne viena karta-ir Aisvydes,ir mano... doh.gif Viskas cia labai elementaru rolleyes.gif
Atsakyti
Na,merginos- pirmyn,gera proga papramogauti,kitu pasiziureti ir save parodyti bigsmile.gif
http://www.15min.lt/...420248?cf=gazas
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 04 17, 13:24)
*Nepagalvojot,kad per jusu ket nezinojima gatvese susidaro kamsciai? Kol laukiate ir ziurite,kai privalote vaziuoti...del tokiu mieganciu sankryzose marsrutiniai autobusai veluoja pagal grafika,arba turi paskui per raudona vaziuoti ir pazeidineti ket  doh.gif
Aš matau, kad KET žymiai geriau už jus žinau.

QUOTE(denaxa @ 2014 04 17, 13:24)
**jei yra problemu su teksto suvokimu ir analize-cia as jau niekuo nepadesiu ir nieko neprivalau ieskoti-viskas parasyta ket...punktai buvo nurodyti jau ne viena karta-ir Aisvydes,ir mano... doh.gif Viskas cia labai elementaru  rolleyes.gif
Vat būtent pas jus ir yra problemų su teksto suvokimu. Jūsų tuose nurodytuose punktuose nėra nei puse žodžio užsiminta apie kažkokį pirmumą. Prisifantazuojate, o paskui visą forumą klaidinate.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 04 17, 15:19)


Persiskaitykite dar karta ket-atidziai smile.gif daugiau ,deja,nebeturiu ka pasakyti...tik gal tai,kad nebesistebiu kazkaip,kodel zmones neislaiko regitroje ket teorijos-kai klausimai ten pirmoko suvokimo lygio... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(valkata @ 2014 04 17, 15:19)
Aš matau, kad KET žymiai geriau už jus žinau.


Panasu,kad ne-ne tik pasimovet ant to 18 klausimo,bet ir pateikus paaiskinimus nesugebejote jo suprasti mirksiukas.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau tą klausimą. Būčiau neabejodama atsakius 3 numeriu. Paveiksliuke nedega papildomai raudona, todėl sukama kairėn nepraleidžiant priešais eismo, nes jis net nevažiuos (negali 2 eismo nurodymai prieštarauti vienas kitam). Jei degtų raudona, kartu su žalia sekcija, tada gal, bet pas mus tokių nėra tai tikrai.

Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 04 17, 16:03)
Pažiūrėjau tą klausimą. Būčiau neabejodama atsakius 3 numeriu. Paveiksliuke nedega papildomai raudona, todėl sukama kairėn nepraleidžiant priešais eismo, nes jis net nevažiuos (negali 2 eismo nurodymai prieštarauti vienas kitam). Jei degtų raudona, kartu su žalia sekcija, tada gal, bet pas mus tokių nėra tai tikrai.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 04 16, 19:19)
Skaitau jūsų diskusijas, net galva susisuko.

Ir man visiškai susisuko, net negaliu suprasti kur problema, jei dega žalia rodykle į kaire tai mini gazą ir važiuoji, turi visiška pirmenybe,joks kitas transportas nebevažiuos ,kiekviena diena prie namu tokia sankryža važiuoju, jei stovečiau ir žiurečiau ar važiuoja kas priešpriešai, mane ten jau nušautu, nes rodykle dega trumpai
Atsakyti
Nu jau taip suintigavot, kad peržiurėjau visus klausimus lotuliukas.gif ,jau ten kur videoklausimai tai problemu nekilo, gal todel kad Vilniaus gatves beveik visur atpažistu, tai praktiškai visos tos sankryžos pravažiuotos, o tas 18 klausimas tai irgi lengvas, turi pirmenybe kuris važiuoja per rodykle, man kažkaip abejonių nekilo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 04 17, 20:54)
Ir man visiškai susisuko, net negaliu suprasti kur problema, jei dega žalia rodykle į kaire tai mini gazą ir važiuoji, turi visiška pirmenybe,joks kitas transportas nebevažiuos ,kiekviena diena prie namu tokia sankryža važiuoju, jei stovečiau ir žiurečiau ar važiuoja kas priešpriešai, mane ten jau nušautu, nes rodykle dega trumpai


Problema tame,kad ne visiems aisku tai kas akivaizdu lotuliukas.gif Pasiskaityk Delfio komentarus dar-rasi daugiau tokiu "problemu",ir ties kitais klausimais-kur viskas labai akivaizdu ir paprasta... biggrin.gif Kyla tik naturalus klausimas-kaip tie visi zmones sugebejo teises issilaikyti... g.gif
Atsakyti
Skaitiniai pries miega sankabos tematika smile.gif
http://automanas.lt/...-zodzio-sankaba
Atsakyti
Sveikos,simtas metu nebuvau sioje temoje biggrin.gif ,nikas kitas,tai neatpazinsit manes smile.gif .Negaliu patiketi,kad liepa jau 3 metai bus,kaip vairuoju,nors atrodo,kad visa gyvenima vairavau lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 04 20, 18:45)
Sveikos,simtas metu nebuvau sioje temoje biggrin.gif ,nikas kitas,tai neatpazinsit manes smile.gif .Negaliu patiketi,kad liepa jau 3 metai bus,kaip vairuoju,nors atrodo,kad visa gyvenima vairavau lotuliukas.gif .


Yra kelios dingusios,dabar galvoju-kuri is ju esi smile.gif Bet is esmes tai nesvarbu,sveika sugrizusi 4u.gif
Atsakyti