Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Gemma @ 2014 04 15, 09:00)
mano akimis, čia jau išeina už KET ribų  rolleyes.gif  nes niekur KET nėra tokio punkto, kad degant sekcijai su žalia rodykle priešpriešiais atvažiuojantiems visada degs raudona. čia gyvenimiška logika.  smile.gif
be to realioj situacijoj juk irgi nematytume, koks šviesoforas dega priešpriešiais atvažiuojantiems, o žiūrėtume, ar tos mašinos važiuoja ar stovi ir atsižvelgdami į jų veiksmus važiuotume arba praleistume sukdami į kairę
Aš visiškai sutinku su Denaxos paaiškinimu ir iki šitų žinučių man net minties nebuvo, kad gali būti kažkaip kitaip. Tai juk tame ir yra šviesoforų esmė, kad nebūtų susidūrimų, todėl vienu metu tikrai niekada nedegė ir nedegs prieštaraujantys vienas kitam šviesoforo signalai, jei tau dega žalia rodyklė papildomoj sekcijoj sukti į kairę ir kartu žalia šviesa, tu esi kelio karalienė biggrin.gif niekas tikrai nekirs tavo trajektorijos ir nei vieno automobilio neturi praleisti, visiems kitiems tikrai yra draudžiama įvažiuoti į tavo trajektoriją arba jei leidžiama, jie turi tave praleisti. Jei taip nebūtų, koks tikslas išvis tos papildomos sekcijos? Pakaktų pagrindinio šviesoforo su žalia šviesa. Jei tau dega papildomoj sekcijoj žalia rodyklė plius pagrindiniame šviesofore geltona arba raudona, taip, tokiu atveju elgiesi taip, lyg važiuotum iš šalutinio kelio, nes kažkas tikrai gali kirsti tavo trajektoriją.
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 04 15, 09:00)
mano akimis, čia jau išeina už KET ribų  rolleyes.gif  nes niekur KET nėra tokio punkto, kad degant sekcijai su žalia rodykle priešpriešiais atvažiuojantiems visada degs raudona. čia gyvenimiška logika.  smile.gif
be to realioj situacijoj juk irgi nematytume, koks šviesoforas dega priešpriešiais atvažiuojantiems, o žiūrėtume, ar tos mašinos važiuoja ar stovi ir atsižvelgdami į jų veiksmus važiuotume arba praleistume sukdami į kairę

Logiska,kad uzsidegus zaliam signalui kuris leidzia eisma konkreciai tik ta viena kryptimi,vaziuojantiems kita kryptimi degs raudona-sviesoforo signalai niekaip negali priestarauti vienas kitam ir ket,taip nebuna ir butent tai jau butu visai nelogiska nei ket,nei gyvenimisku poziuriu smile.gif ( 78.2. žalias rodyklių formos signalas tamsiame fone leidžia eismą tik rodyklių nurodytomis kryptimis. Tą pačią reikšmę turi ir žalia rodyklė papildomoje šviesoforo sekcijoje (rodyklė, leidžianti sukti į kairę, leidžia ir apsisukti); )
Realioj situacijoj-logiska,kad kai tau dega zalia-kertantiems tavo trajektorija degs raudona,ir to visai nebutina matyti,nes kitaip paprasciausiai nubuna-tai priestarautu ket smile.gif Va kai yra papildoma lentele su nupiesta rodykle-tada taip,siuo atveju absoliuciai jokio pirmumo neturi ir privalai praleisti visus smile.gif

Aisvyde labai puikiai viska paaiskino drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 15 balandžio 2014 - 09:21
QUOTE(denaxa @ 2014 04 15, 09:20)
Logiska,kad uzsidegus zaliam signalui kuris leidzia eisma konkreciai tik ta viena kryptimi,vaziuojantiems kita kryptimi degs raudona-sviesoforo signalai niekaip negali priestarauti vienas kitam ir ket,taip nebuna ir butent tai jau butu visai nelogiska nei ket,nei gyvenimisku poziuriu  smile.gif

Tas punktas, kuris sako, kad degant rodyklei kartu su pagrindiniu raudonu, visą šitą jūsų logiką sugriauna iki pamatų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 04 15, 15:12)
Tas punktas, kuris sako, kad degant rodyklei kartu su pagrindiniu raudonu, visą šitą jūsų logiką sugriauna iki pamatų smile.gif

Ne sugriauna,o patvirtina-nes degant rodyklei kartu su raudonu vairuotojai ipareigoti praleisti kitus,kertancius ju trajektorija,taip nurodyta ket...nesuprantu,kas cia gali buti neaiskaus... smile.gif Jau kazkodel nebesistebiu,kad dabar regitroje daug kas nebeislaiko ket teorijos,kai bent trecdalis klausimu tapo paremta loginiu mastymu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 04 13, 21:58)
Nezinau,gali buti kad gal ir organizuos,nes labai populiaru buvo  smile.gif .Gana daznai buna bendros treniruotes-kodel nesiregistruoji? Tikrai gerai laika praleistum smile.gif Info buna FB,visos grupes uzsipildo praktiskai per keliolika minuciu  smile.gif

Na man kažkaip atrodo kad ten žmones susirenka daugiau pabendraut ir gerai praleist laika negu treniruotis, kiek gi ten kartu speji pravažiuot kai 10 mašinu, o aš kažkaip ten nieko nepažistu, bet visai norečiau kada nuvažiuot ax.gif , bet gi taip greit užsipildo grupes kad suspeti nerealu, reikia visa diena prie kompo būti
O mano granata su ABS žiedu "Eolte" 89 Lt ,tai visai dar nieko smile.gif , tik problema tame, kad reikia sena detale vežti ir tik tada gali pasakyt ar tiks ar ne, tai važiuk pas mechanika, prašyk kad jis nuimtu, važiuoti su detale, ar prašyt kad mechanikas nuvažiuotu ,vienu žodžiu doh.gif ,reikia dvieju mašinų blink.gif
Atsakyti
Pirmyn įgūdžių gaudyti į Panevėžį. Laukiu, kada prie Klaipėdos tokį pat pastatys bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 04 15, 18:43)
Na man kažkaip atrodo kad ten žmones susirenka daugiau pabendraut ir gerai praleist laika negu treniruotis, kiek gi ten kartu speji pravažiuot kai 10 mašinu, o aš kažkaip ten nieko nepažistu, bet visai norečiau kada nuvažiuot  ax.gif  , bet gi taip greit užsipildo grupes kad suspeti nerealu, reikia visa diena prie kompo būti
O mano granata  su ABS žiedu "Eolte" 89 Lt ,tai visai dar nieko  smile.gif  , tik problema tame, kad reikia sena detale vežti ir tik tada gali pasakyt ar tiks ar ne, tai važiuk pas mechanika, prašyk kad jis nuimtu, važiuoti su detale, ar prašyt kad mechanikas nuvažiuotu ,vienu žodžiu  doh.gif  ,reikia dvieju mašinų  blink.gif

Na,jei rinktusi zmones tik pabendraut-tai nebutu tokios populiarios tos treniruotes smile.gif Viena jau prazioplinai-siandien ryte paskelbta registracija,ir jau visos trys grupes uzpildytos smile.gif kad nieko nepazisti-nu taigi atvaziuosi ir susipazinsi,cia ne problema smile.gif As irgi ten ne visus atvaziuojancius pazistu smile.gif
Taigi sek info fb ir jau kai bus sekanti-stverk registracija smile.gif As prisireginau pirmoje grupeje,jei kartais negaleciau vaziuoti-galesiu perleisti smile.gif
Del granatos-o del ko jie nezino tiksliai kokia? Truksta gal kazkokiu duomenu apie masina? Kaina tai visai normali. Man kazkodel karts nuo karto uzsidega abs,speju,kad gedimas elektroj,prie progos servise kai bus uzkelta reiks laidus patikrinti ir daviklius... g.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 04 15, 21:52)
Del granatos-o del ko jie nezino tiksliai kokia? Truksta gal kazkokiu duomenu apie masina? Kaina tai visai normali. Man kazkodel karts nuo karto uzsidega abs,speju,kad gedimas elektroj,prie progos servise kai bus uzkelta reiks laidus patikrinti ir daviklius... g.gif

Ten reikia skaičiuoti kažkokius dantukus kad atitiktu, kiek supratau granata ant pusašio užsideda tai reikia kad atitiktu, o kitaip visa pusaši reikia keisti, nu jei aš teisingai supratau, tas berniokas Eolte ilgai pasakojo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 04 15, 20:52)
Man kazkodel karts nuo karto uzsidega abs,speju,kad gedimas elektroj,prie progos servise kai bus uzkelta reiks laidus patikrinti ir daviklius... g.gif

mano audi kai pradejo uzsidegineti abs,labai greitai nuduso generatorius,cia dar ziema buvo,per didziuosius salcius...
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 04 15, 22:19)
Ten reikia skaičiuoti kažkokius dantukus kad atitiktu, kiek supratau granata ant pusašio užsideda tai reikia kad atitiktu, o kitaip visa pusaši reikia keisti, nu jei aš teisingai supratau, tas berniokas Eolte ilgai pasakojo  biggrin.gif

Dantukai-abs ziedo...dabar prisiminiau,kai pirkau-irgi buvo toks klausimas kiles,bet ar rizikavom,ar pavyko atsekti kuris tiksliai-nebepamenu...man rodos,kad kompas tik viena rusi ismete gal... g.gif
Papildyta:
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 04 15, 22:52)
mano audi kai pradejo uzsidegineti abs,labai greitai nuduso generatorius,cia dar ziema buvo,per didziuosius salcius...

Sutapimas gal? g.gif Nes abs gedimas negali buti generatoriaus nudusimo priezastis,trumpino gal kur? Ne,pas mane su generu viskas tvarkoj,pagal simptomus-kazkur pradingineja kontaktas laiduose...dar variantas-patikrinti daviklius,gali buti kur nors purvu uzsinese...jei vis tik laidai-turiu viena atsargini nuo galo,bet jei davikliai-bus tragedija,brangus malonumas cia... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 04 15, 23:18)
Dantukai-abs ziedo...dabar prisiminiau,kai pirkau-irgi buvo toks klausimas kiles,bet ar rizikavom,ar pavyko atsekti kuris tiksliai-nebepamenu...man rodos,kad kompas tik viena rusi ismete gal... g.gif
Papildyta:

Sutapimas gal? g.gif  Nes abs gedimas negali buti generatoriaus nudusimo priezastis,trumpino gal kur? Ne,pas mane su generu viskas tvarkoj,pagal simptomus-kazkur pradingineja kontaktas laiduose...dar variantas-patikrinti daviklius,gali buti kur nors purvu uzsinese...jei vis tik laidai-turiu viena atsargini nuo galo,bet jei davikliai-bus tragedija,brangus malonumas cia... schmoll.gif


nezinau,gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 04 15, 14:25)
Ne sugriauna,o patvirtina-nes degant rodyklei kartu su raudonu vairuotojai ipareigoti praleisti kitus,kertancius ju trajektorija,taip nurodyta ket...nesuprantu,kas cia gali buti neaiskaus... smile.gif Jau kazkodel nebesistebiu,kad dabar regitroje daug kas nebeislaiko ket teorijos,kai bent trecdalis klausimu tapo paremta loginiu mastymu... ax.gif

Sugriauna, nes jūs teigiate, kad kai dega rodyklė, tai pagal logiką, rodyklės kryptimi važiuojantiems galintiems trukdyti turi degti draudžiami šviesoforo signalai. Tai kam tada tas punktas?

Atsakyti