Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Na va,sudalyvavau Delfio KET egzamine rolleyes.gif klaidų buvo tikrai,bet visumoj tikėjausi daugiau pridaryt. Nors esu dar žalias klevas,bet metus laiko nesėdėjau už vairo ir KET knygelės nevarčius,tad pati save vertinu gerai blush2.gif tik supratau,kad klausimai apie greitį,juostų žymėjimą besimokant buvo peilis,dabar irgi blush2.gif ypatingai greitis. Kai pamačiau klausimą apie keturračių greitį,net mintyse susikeikiau biggrin.gif


Kaip kitos,gal meginot irgi 4u.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidos: 11 balandžio 2014 - 11:22
Hmm, rezultatų man nerodo.
Atsakyti
aš taip pat mėginau, bet rezultatų nerodo g.gif

o ką ten per filmukus rodė? ar turi įtakos atsakymams? mano kompas darbe nustatytas taip, kad filmukų neužkrautų, o aš pati neturiu admino teisių, negaliu pasireguliuot, kaip man reikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2014 04 10, 16:06)
Pastebėjau, kad labai padidėja įtampa kai kažkas važiuoja iš užpakalio prie pat manęs - tada ir klaidų daugiau, ir skubėjimas atsiranda, pradedu kažkaip ypač nervingai vairuot...
Užtat prieky visada stengiuosi pasilikt atstumą, ir jei kas įlenda - tai pamirksi dėkodamas  biggrin.gif  nors per žiopla dar kad užleisčiau  tongue.gif  taip gaunasi, kai lėčiau važiuoju...
Tokiom bangom - būna dienų, kai ir geriau sekasi, o būna kad ir labai sunkiai, ir klaidų daugybės... Pastebiu, kad vyrai supratingiau ir atlaidžiau elgiasi, negu moterys....
Dar labai daug streso kelia duobės - ir išvengt nevisada pavyksta, ir prisistabdau tiek, kad iš paskos eilė didžiausia susidaro  verysad.gif

Tai apie mane ax.gif Žodis į žodį blush2.gif Ir atstumus didelius palieku, ir bangos nerimo ir įtampos būna, ir prie dešinio krašto prisispaudžiu, kad prilipusias prie užpakalio mašinas (viršijančias greitį) praleisčiau... Vienąkart net sustot turėjau, nes, praleidusi mašinas, norėjau grįžti kairiau (priekyje buvo pristatyta mašinų), o manęs nebeįleido... Turėjau visą virtinę sustojus praleist...
O jau įkalnėj prieš trumpai degantį šviesoforą sustot - visiškai baisu (nors su estakada lengvai susitvarkydavau). Laikau nuspaudus ir sankabą, ir stabdį (kas labai blogai), kad tik spėčiau išsijudint ir nepariedėt prieš pradedant kitiems pypsėt..
Na va, išsipasakojau ir palengvėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 04 11, 13:14)
aš taip pat mėginau, bet rezultatų nerodo  g.gif

o ką ten per filmukus rodė? ar turi įtakos atsakymams? mano kompas darbe nustatytas taip, kad filmukų neužkrautų, o aš pati neturiu admino teisių, negaliu pasireguliuot, kaip man reikia  rolleyes.gif

Na rezultatų konkrečiai nerodė,bet parodė paskui visus klausimus ir buvo pažymėtos klaidos 4u.gif

Tuose filmukuose buvo pavaizduota situacija realiai gatvėje 4u.gif man padėjo jie,nereikėjo mintyse įsivaizduot
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2014 04 11, 12:35)
Na rezultatų konkrečiai nerodė,bet parodė paskui visus klausimus ir buvo pažymėtos klaidos  4u.gif

Tuose filmukuose buvo pavaizduota situacija realiai gatvėje  4u.gif man padėjo jie,nereikėjo mintyse įsivaizduot


a, aišku tada. aš tikėjausi, kad iškart parodys kas ir kaip. antrąkart spręst nebeturiu ūpo biggrin.gif

Atsakyti
Taip,rezultatus rodo,issprendus varai is naujo ir matai kur buvo atsakyta teisingai,o kur klaida smile.gif Iveliau net tris klaidas blush2.gif Sprendziau labai paskubom blush2.gif Dviejuose klausimuose vienas buvo "nedazymetas",o viename (kur su apsisukimu) suklaidino pavaizduota sankryza-nes butent toje tuo paciu dega ir rodykle sukantiems i desine,tada apsisukantys pirmenybes kaip ir neturi smile.gif .
Papildyta:
QUOTE(Aidos @ 2014 04 11, 12:22)
Na va,sudalyvavau Delfio KET egzamine  rolleyes.gif klaidų buvo tikrai,bet visumoj tikėjausi daugiau pridaryt. Nors esu dar žalias klevas,bet metus laiko nesėdėjau už vairo ir KET knygelės nevarčius,tad pati save vertinu gerai  blush2.gif tik supratau,kad klausimai apie greitį,juostų žymėjimą besimokant buvo peilis,dabar irgi  blush2.gif ypatingai greitis. Kai pamačiau klausimą apie keturračių greitį,net mintyse susikeikiau  biggrin.gif
Kaip kitos,gal meginot irgi  4u.gif ?


Sprendei prie kompo? Tada kas trukde atsidaryti dar viena langa ir pasiziureti ket ta keturraciu greiti? bigsmile.gif Ar buvai nuvaziavusi i vieta paspresti rastu?
Atsakyti
persprendžiau vis gi dar kartą, bet man paspaudus "baigti testą" visus atsakymus rodo vienodam pilkam fone, t.y. matau, kur mano sudėtos varnelės, bet nėra kažkaip pažymėta teisingi atsakymai g.gif


Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2014 04 11, 12:57)
Papildyta:
Sprendei prie kompo? Tada kas trukde atsidaryti dar viena langa ir pasiziureti ket ta keturraciu greiti?


aš specialiai neturėjau šperos, nes norėjau savo žinias pasitikrint rolleyes.gif
Atsakyti
Parodė atsakymus ir man.

18 klausymo "teisingas" atsakymas visiškai į pievas...
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 04 11, 14:18)
Parodė atsakymus ir man.

18 klausymo "teisingas" atsakymas visiškai į pievas...


Cia gal tas kur su apsisukimu buvo?
Atsakyti
Denaxa prie kompo namie sprendžiau. Žinau,kad galėjau pasižiūrėt,bet norėjau save patikrint sąžiningai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2014 04 11, 22:24)
Denaxa prie kompo namie sprendžiau. Žinau,kad galėjau pasižiūrėt,bet norėjau save patikrint sąžiningai ax.gif

As tai sita paziurejau,nes tiksliai zinojau,kad nezinau smile.gif Spelioti nesinorejo smile.gif
Atsakyti