Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(denaxa @ 2014 04 03, 16:45)
Nebaude-nes ji pati geranoriskai paskambino policijai ir pranese apie ivyki.Tokiais atvejais policija ziuri atlaidziai,jie juk irgi zmones... smile.gif

drinks_cheers.gif

Manau 100proc moteriškė susiremontavo automobilį,kad niekas nesikabintų ir taip tyliai išvengtų kaltės.. rolleyes.gif tik įdomu kokia buvo pačios reakcija,kai pamatė save per žinias ar kokiam delfy bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 04 04, 10:14)
Vat tau ir šokas:

"Nepaisant to, kad suprato, jog išsisukti nepavyks, pati pareigūnams moteris neskambino ir laukė, kol policija ją suras. Ir per kelias savaites, praėjusias nuo įvykio, dar spėjo suremontuoti savo automobilį."

Manau, tai parodo, kad jokio šoko jai ten nebuvo, o tik "naglas" bandymas išvengti atsakomybės, tikrai įdomu, kaip viskas būtų pasisukę, jei jos nebūtų nufilmavę. Suprantu, kad visko pasitaiko ir niekas neapsaugotas nuo avarijos sukėlimo, taip pat suprantu, kad gal tikrai yra tokių žmonių, kuriems būna "šokas" net palyginus menkose situacijose ir jie neadekvačiai pasielgia, pvz., pabėga, bet visiškai nesuprantu, kodėl atsitokėjus nuo "šoko" nepranešti policijai plius pulti remontuoti automobilį iki pasirodymo policijai?


drinks_cheers.gif Labai tiketina,kad moteriske buvo girta,ir dar labiau tiketina-kad turi labai gera uznugari...nes jei paprastas eilinis vairuotojas be uznugario-suranda iskart ir tikrina blaivuma,jei suranda veliau-piktybinis pabegimas is ivykio vietos prilyginamas girtumui...o cia jie po poros savaiciu tik ja issikviete,kai turejo visus jos duomenis iskart po ivykio??? Kazkas cia labai neaiskaus ir jauciamas tam tikras suinteresuotumas iskart neieskoti... g.gif Jei nebutu video medziagos-nieks nieko nebutu irodes...Nukentejusiajai irgi nebuvo soko-ji sugebejo isidemeti ja taranavusios masinos numeri smile.gif
Papildyta:
Regitroje atviru duru dienos,apsilankiau ten siandien,pasisprendziau ket testa-is 35 klausimu 2 klaidas padariau-biski zioplas smile.gif Beveik metus nebuvau skaiciusi ket ir nesprendus bilietu-pasimirsta biski ax.gif Labai patiko klausimai-primesta daugiau loginiu tokiu,tai lengviau nei anksciau kad buvo-maziau zubrinimo,uztenka mastymo daug kur smile.gif Malonu buvo ten apsilankyt,kazkaip kaip i gimtus namus pasijutau sugrizus... ax.gif Gaila,masinu nauju nedave isbandyt,as ten biski "pasidantinejau",sakau,kokios cia atviru duru dienos,jei pavazinet neduodat...biggrin.gif
kas norit jegas teorijos isbandyt-berods dar rytoj bus galima,lyg tai 10 ir 15 val. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 04 04, 18:07)
Regitroje atviru duru dienos,apsilankiau ten siandien,pasisprendziau ket testa-is 35 klausimu 2 klaidas padariau-biski zioplas smile.gif Beveik metus nebuvau skaiciusi ket ir nesprendus bilietu-pasimirsta biski ax.gif  Labai patiko klausimai-primesta daugiau loginiu tokiu,tai lengviau nei anksciau kad buvo-maziau zubrinimo,uztenka mastymo daug kur  smile.gif Malonu buvo ten apsilankyt,kazkaip kaip i gimtus namus pasijutau sugrizus... ax.gif Gaila,masinu nauju nedave isbandyt,as ten biski "pasidantinejau",sakau,kokios cia atviru duru dienos,jei pavazinet neduodat...biggrin.gif
kas norit jegas teorijos isbandyt-berods dar rytoj bus galima,lyg tai 10 ir 15 val. ax.gif


gal žadi dalyvauti ir nacionaliniam KET egzamine šį penktadienį? biggrin.gif

daugiau info, kam įdomu: KET egzaminas
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 04 05, 13:17)
gal žadi dalyvauti ir nacionaliniam KET egzamine šį penktadienį?  biggrin.gif

daugiau info, kam įdomu: KET egzaminas


Noreciau,bet si karta nezadu-tam reikia ruostis,o as neturiu tam laiko butent dabar...iki penktadienio tikrai nespesiu...gal kitamet... rolleyes.gif

Bet,zinai-internete on-line tai "ant durniaus" pameginsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 05 balandžio 2014 - 13:01
QUOTE(Gemma @ 2014 04 05, 13:17)
gal žadi dalyvauti ir nacionaliniam KET egzamine šį penktadienį?  biggrin.gif

daugiau info, kam įdomu: KET egzaminas

O geras,visai norėčiau rolleyes.gif aš turiu užsilikusių alsket.lt minučių nupirktų (jei dar galioja jos g.gif ) tai prieš pradedant aktyviai važinėtis planuoju išnaudot iki galo,reik prasukt galvą iš naujo rolleyes.gif reikia sušiaušt mintis visgi
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 04 05, 12:59)
Noreciau,bet si karta nezadu-tam reikia ruostis,o as neturiu tam laiko butent dabar...iki penktadienio tikrai nespesiu...gal kitamet... rolleyes.gif

Bet,zinai-internete on-line tai "ant durniaus" pameginsiu smile.gif

aš irgi bandysiu on-line, nes tokiu laiku darbe sėdžiu. galėtų egzaminą 6dienį daryt rolleyes.gif

QUOTE(Aidos @ 2014 04 05, 16:15)
O geras,visai norėčiau  rolleyes.gif aš turiu užsilikusių alsket.lt minučių nupirktų (jei dar galioja jos  g.gif ) tai prieš pradedant aktyviai važinėtis planuoju išnaudot iki galo,reik prasukt galvą iš naujo  rolleyes.gif reikia sušiaušt mintis visgi


būtinai pabandyk, jei turi galimybę mirksiukas.gif man pačiai baisiai įdomu, kiek tos teorijos išliko galvoje
Atsakyti
Sveikos, vairuotojo pažymėjimą turiu tik mėnesį, važinėju tik su vyru. Viena pati bijau, nežinau kaip reikia nugalėti šią baimę. Kaip sekėsi jums pirmą kartą išvažiuoti vienoms į gatvę?
Atsakyti
Jau net mėnesį teises šildote stalčiuke smile.gif
Mano vairavimo testas vyko prie pat namų. Išlaikiau testą, gavau talonėlį, kad išlaikiau ( su juo galima iškart važinėti, kol laukiama normalių teisių paštu), grįžau namo, sėdau į mašiną ir išvažiavau nusipirkti kavos cool.gif Nuo tada nepaleidžiu vairo.
Nė viena naujokė nesijaučia už vairo labai gerai pirmą laiką. Bent jau aš apie pusmetį bijojau važiuoti į greitkelį, bet važiuodavau. Ir grybo pripjaudavau greitkelyje, bet važiavau. Jei nevažiuočiau, baimė tik augtų man. Su vyru važiuoti pradžioje išvis vengiau, nes nenorėjau mokymų, kurie erzino ir taip stresuotoje situacijoje. Važinėjau tik viena. Praėjus dviems mėnesiams po teisių išlaikymo mb išvažiavo savaitei į užsienį. Tada gavau totalų krikštą važiuoti visur, nes nebuvo išeities visai jokios. Vaikų būreliai, šopingai, visur pati.
Dabar mb toks tinginys tapo. Jei kur šeima važiuojam, specialiai palieka namie teises umn.gif: Bet man patinka vairuoti, tai neburbu per daug.
Atsakyti
QUOTE(sadija @ 2014 04 07, 21:52)
Sveikos, vairuotojo pažymėjimą turiu tik mėnesį, važinėju tik su vyru. Viena pati bijau, nežinau kaip reikia nugalėti šią baimę. Kaip sekėsi jums pirmą kartą išvažiuoti vienoms į gatvę?


Aš irgi mėnesį turiu, ir patariu įveikt save ir kuo greičiau sėsti vienai važiuoti... Bet gerai, kad su vyru važinėjat - tai bent nepasimirš, neatsiras baimė sėst už vairo. Pastebėjau, užtenka keletą dienų nevairuot - ir jau baisu...
O mano pirmas kartas buvo tik gavus teises, kitą dieną reikėjo mašiną iš serviso pasiimt ir per miestą piko metu parvažiuot doh.gif Užvažiavau už serviso, sustojau aikštelėj, stoviu, žiūriu kaip švilpia mašinos ir tokia panika apėmė - jetau, galvoju - KĄ DABAR DARYT? Norėjosi palikt ir bėgt. Neužsirašysi gi - "aš pirmą kartą važiuoju viena". Paskui įsidrąsinau - et, galvoju, kaip bus taip... ir po truputį išvažiavau... ir ką - tai buvo bene geriausias mano važiavimas, paskui jau kur kas prasčiau vienai sekdavosi, prisimakaluodavau kur kas labiau biggrin.gif Kad ir šįryt.... ir užgesau, ir apsižioplinau, ir medį užpakaliu pabučiavau besiparkuodama blush-anim-cl.gif

Geriausia tai būtų pradžiai išvažiuot vienai kokiu ramesniu metu, žinomu maršrutu - tada mažiau streso įsivaro ir atsiranda daugiau pasitikėjimo savimi. Aš pirmą savaitę kasdien variau į darbą per Vilnių ir atgal, kai mašinų daug ir visi pikti, skubantys.... Tai sakyčiau gal ir per didelis extrymas gaunasi...


Atsakyti
Pasiskaitymui mirksiukas.gif
http://www.cargonews...iezastys/?hash=

http://www.cargonews...pusantro-karto/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 10 balandžio 2014 - 11:00
QUOTE(zuikis5 @ 2014 04 08, 08:28)
O mano pirmas kartas buvo tik gavus teises, kitą dieną reikėjo mašiną iš serviso pasiimt ir per miestą piko metu parvažiuot  doh.gif Užvažiavau už serviso, sustojau aikštelėj, stoviu, žiūriu kaip švilpia mašinos ir tokia panika apėmė - jetau, galvoju - KĄ DABAR DARYT? Norėjosi palikt ir bėgt. Neužsirašysi gi - "aš pirmą kartą važiuoju viena".

Tikrai, kelios dienos be vairo ne į naudą - po savaitgalio jaučiu daug didesnę įtampą.
Aš du mėnesius važinėju į darbą ir atgal, į parduotuves prie namų ir negaliu pasigirt, kad jaučiuosi visiškai laisvai už vairo... Prieš porą savaičių ir aš užpakaliu darbe metalinę kiemo tvorelę (gerai, kad ji nebenaudojama) "pabučiavau" blush2.gif Kai nuvažiuoju į darbą kaip priekaištą matau ją tokią pasvirusią... ax.gif
Pirmąkart viena išvažiavau į darbą labai anksti ryte, kol dar mažai mašinų. Na, įsitempusi nuvairavau, bet kai reikėjo grįžti... Irgi apėmė panika... Galvojau palikti mašiną kieme ir grįžti troliku... Nuėjau į mašiną, pasėdėjau, susikaupiau ir šiaip ne taip parvairavau...
Aš irgi galvoju, kad reikia ramiai, kai mažai mašinų, po miestą pavažinėt. Artėja atostogos, gal pavyks sumanymą įgyvendint smile.gif
Atsakyti
QUOTE("Milda" @ 2014 04 10, 16:16)

Pirmąkart viena išvažiavau į darbą labai anksti ryte, kol dar mažai mašinų. Na, įsitempusi nuvairavau, bet kai reikėjo grįžti... Irgi apėmė panika... Galvojau palikti mašiną kieme ir grįžti troliku... Nuėjau į mašiną, pasėdėjau, susikaupiau ir šiaip ne taip parvairavau...
Aš irgi galvoju, kad reikia ramiai, kai mažai mašinų, po miestą pavažinėt. Artėja atostogos, gal pavyks sumanymą įgyvendint smile.gif


Aš iki šiol atvažiuoju į darbą vos ne valanda anksčiau... Kad išvengt mašinų išvažiuoju kuo anksčiau iš namų.... blush2.gif Irgi galvoju - ateis vasara, sumažės eismas, galėsiu tada jau gal ir pamiegot ilgiau, ir stresuosiu mažiau. Lengva panika apima kaskart, kai reikia grįžt iš darbo...
Pastebėjau, kad labai padidėja įtampa kai kažkas važiuoja iš užpakalio prie pat manęs - tada ir klaidų daugiau, ir skubėjimas atsiranda, pradedu kažkaip ypač nervingai vairuot... Vakar susipažinau su akląja zona - ačiū Dievui, kad laimingai - vos spėjau pasitraukt doh.gif Tai šiandien bijau rikiuotis ir laukiu prieš įvažiuodama į žiedą ar išsukdama kol visos mašinos pravažiuos unsure.gif čia jau toj nervų temoj kliūtų man ax.gif biggrin.gif
Užtat prieky visada stengiuosi pasilikt atstumą, ir jei kas įlenda - tai pamirksi dėkodamas biggrin.gif nors per žiopla dar kad užleisčiau tongue.gif taip gaunasi, kai lėčiau važiuoju...
O iki laisvumo prie vairo tai nežinau dar kiek praeis laiko... Tokiom bangom - būna dienų, kai ir geriau sekasi, o būna kad ir labai sunkiai, ir klaidų daugybės... Pastebiu, kad vyrai supratingiau ir atlaidžiau elgiasi, negu moterys.... Kartais pagalvoju, kad gal irgi tokias pat susitinku, kur per daug dar įsitempusios, kad kitus pastebėtų g.gif
Dar labai daug streso kelia duobės - ir išvengt nevisada pavyksta, ir prisistabdau tiek, kad iš paskos eilė didžiausia susidaro verysad.gif
Atsakyti