Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Little feet @ 2014 01 03, 13:58)
O aš vežiau draugės vaikus be kėdutės ne kartą, nes tai yra saugiau, nei važiuoti autobusu, mano galva.

As nevezciau...vienas dalykas-baudos,kitas dalykas-jei kas atsitiks,atsakysi uz tai tiesiogiai,nes neuztikrinai keleivio-vaiko saugumo.Autobusu,manau,butu saugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 01 03, 21:04)
As nevezciau...vienas dalykas-baudos,kitas dalykas-jei kas atsitiks,atsakysi uz tai tiesiogiai,nes neuztikrinai keleivio-vaiko saugumo.Autobusu,manau,butu saugiau smile.gif

drinks_cheers.gif nevezciau ir as..
kad ir kiek esi atsakingas vairuotojas.. pastabus,stazas didelis..ir t.t.bet esi kelyje nevienas. nes kieno nors kito klaida kelyje.. gali pasisukti i negeraja puse. 4u.gif

*Vaniliukė* paguodei biggrin.gif kad ne as viena tokia. bigsmile.gif 4u.gif

Denaxa... kai slyykstu..
as po teisybei.. praeitais metais.. maciau kaip pazistama is darbo kuolom ejo... o as pravaziavau ..vaziavau su kita bendradarbe.. ji sako..o ziurek..eina Marina... o ji TOKIA girta.. doh.gif kazka svente darbe..o as tik pasakiau.. Nieks i burna nepyle. ir nuvaziavau toliau net nestabtelejusi. g.gif poto pasijauciau blogai.. gal reikejo nuvezti...
bet tie zodziai is galvos neisejo bendradarbes.. ka ant tiek prigere,kad zaksejo ir prakalbet negalejo ta Marina doh.gif nu blin.. poto krapstyk is masinos...jei uzmigtu.. arba valyk jos skrandzio turini nuo sedyniu... a nu nafik. ax.gif
Atsakyti
Man kartais tenka girtus kolegas paveziot smile.gif Nu bet dar stovintys ant koju...smile.gif O cia berods praeita ziema,penktadienis buvo,ir pirmas saltis,nakciai iki -10 zadejo,iseinu is darbo-o ten du kolegos siltuteliai,geroj kondicijoj jau,penktadieni atsvente...senukai...smile.gif Sakau-pavesiu iki Akropolio,as su masina,na susisodinau,o pakeliui paaiskejo kad jie patys nezino kur nori,ir matau,kad kondicija gera,o cia saltis nakti zadamas,blyn,susals dar kur atsijunge...baisu pasidare smile.gif Sakau-kur gyvenat,nuvesiu namo,tai vienas sako-namie pas mane kobra,nevaziuosiu,vaziuosiu pas savo cigone doh.gif ,o kitas pradejo man pinigus kisti uz nuvezima kaip taksistei kokiai doh.gif tai tam pirmam pasakiau kad nevesiu pas cigone,vaziuosim pas kobra,o antram pasakiau kad jei dar pamegins-tuoj pat skris is masinos biggrin.gif Isveziojau,tai tas,kur pinigus siule,kita diena nieko neprisimine,net kaip namo parsirado lotuliukas.gif
Bet tavo atveju irgi buciau neemusi :ax:girtos moterys-bjaurus reikalas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 04 sausio 2014 - 01:52
Man autobusas visad atrodė gan saugus. Didelis, stabilus...

Va, tik denaxos postus pradėjusi skaityt ėmiau abejoti...

Bet atsakomybės už kitą vaiką, prisegtą ne saugiai aš nesiimu schmoll.gif Net nesvarbu,kas kaltas...Aš ar kitasvairuotajas, bet būčiau neužtikrinusi kito žmogučio saugumo.
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 05, 00:00)
Bet atsakomybės už kitą vaiką, prisegtą ne saugiai aš nesiimu  schmoll.gif  Net nesvarbu,kas kaltas...Aš ar kitasvairuotajas, bet būčiau neužtikrinusi kito žmogučio saugumo.

Labai teisingas poziuris drinks_cheers.gif O autobusai is tikruju saugus,vien gabaritai ka reiskia rolleyes.gif
Atsakyti
Praleidau kelias dienas Vilniuje, teko pavažinėti ir tamsoje, ir tamsoje lyjant - buvo šiek tiek baisoka, nes gatvių nepažįstu, važiavau aklai GPSu pasitikėdama, bet sekėsi gerai smile.gif Apipypinta tik porą kartų buvau smile.gif Labai patiko nauja aplinkkelio atkarpa thumbup.gif
Ekstremalaus vairavimo pamokėlė patiko, reikės kada esant progai pakartoti. O vietą rasti buvo visai nesunku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 01 07, 20:32)
Praleidau kelias dienas Vilniuje, teko pavažinėti ir tamsoje, ir tamsoje lyjant - buvo šiek tiek baisoka, nes gatvių nepažįstu, važiavau aklai GPSu pasitikėdama, bet sekėsi gerai smile.gif Apipypinta tik porą kartų buvau smile.gif Labai patiko nauja aplinkkelio atkarpa  thumbup.gif
Ekstremalaus vairavimo pamokėlė patiko, reikės kada esant progai pakartoti. O vietą rasti buvo visai nesunku smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas vakaras bigsmile.gif

As su tokiu klausimeliu blush2.gif

Baigiasi mano 2m teisiu galiojimas(16d), reikia pasikeist i nuolatines, ir dabar galvoju, ten raso kad as negaliu anksciau negu baigsis galiojimas, diena po... Bet as tada kaip ir neturesiu teisiu vazinet kol pagamins naujas g.gif . Tai va ir galvoju, ar man duos koki lapa kad keiciamos jos yra, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(raciren @ 2014 01 09, 21:34)
Labas vakaras  bigsmile.gif

  As su tokiu klausimeliu  blush2.gif

  Baigiasi mano 2m teisiu galiojimas(16d), reikia pasikeist i nuolatines, ir dabar galvoju, ten raso kad as negaliu anksciau negu baigsis galiojimas, diena po... Bet as tada kaip ir neturesiu teisiu vazinet kol pagamins naujas  g.gif . Tai va ir galvoju, ar man duos koki lapa kad keiciamos jos yra, ar ne?


anoj temoj kelis kartus apie tai kalbejom

man spalio menesi nieko nedave nors perasiau, kitom dave.
Atsakyti
QUOTE(raciren @ 2014 01 09, 23:34)
Labas vakaras  bigsmile.gif

  As su tokiu klausimeliu  blush2.gif

  Baigiasi mano 2m teisiu galiojimas(16d), reikia pasikeist i nuolatines, ir dabar galvoju, ten raso kad as negaliu anksciau negu baigsis galiojimas, diena po... Bet as tada kaip ir neturesiu teisiu vazinet kol pagamins naujas  g.gif . Tai va ir galvoju, ar man duos koki lapa kad keiciamos jos yra, ar ne?

Duoda lapą kad keičiamos teises, reikia tik paprašyt, aš važinejau ir nesukau galvos
Atsakyti
Pažiūrėjau vieno RU dvigubo autobuso vairuotojo registratoriaus video su avarinėmis situacijomis. Kai kuriais momentais man kyla abejonių dėl jo pačio kaltės, bet sau pasidariau vieną išvadą - prieš autobusą ar kitą sunkiasvorį transportą galima tik bėgėtis, jokiais būdais ne stabdyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 01 11, 11:51)
Pažiūrėjau vieno RU dvigubo autobuso vairuotojo registratoriaus video su avarinėmis situacijomis. Kai kuriais momentais man kyla abejonių dėl jo pačio kaltės, bet sau pasidariau vieną išvadą - prieš autobusą ar kitą sunkiasvorį transportą galima tik bėgėtis, jokiais būdais ne stabdyti biggrin.gif

drinks_cheers.gif teisinga isvada pasidarei thumbup.gif
Atsakyti