Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Bubbleghost @ 2014 03 27, 20:02)
na kaip sitaip kely elgtis galima, ir dar amziuje ne pacanke ir marozas koks plikagalvis  g.gif
o prie ko čia pacankė? ji ryškiai nematė to džipo kairėje, bandė rikiuotis į antrą juostą privažiavusi pirmoj juostoj buvusią mašiną (aišku be posūkių) ir pystelėjo... aišku, sugebėti šitaip nesigaudyti tikrai riekia, bet amžius ne prie ko.
QUOTE(denaxa @ 2014 03 27, 22:24)
na jo,dzin jiems ten...o plecia vyzdzius,nes jiems taip paprasciau akis apziureti,o kad nusivartyt kur nuo kelio gali saulei apakinus-tai vienodai... g.gif
nu sorry, bet tikrai ne akių gydytojo rūpestis tai turėtų būti. Pats žmogus turi pasirūpinti, kad jį kažkas parvežtų po tokios procedūros.


Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 03 27, 20:02)
na kaip sitaip kely elgtis galima, ir dar amziuje ne pacanke ir marozas koks plikagalvis  g.gif
o prie ko čia pacankė? ji ryškiai nematė to džipo kairėje, bandė rikiuotis į antrą juostą privažiavusi pirmoj juostoj buvusią mašiną (aišku be posūkių) ir pystelėjo... aišku, sugebėti šitaip nesigaudyti tikrai riekia, bet amžius ne prie ko.
QUOTE(denaxa @ 2014 03 27, 22:24)
na jo,dzin jiems ten...o plecia vyzdzius,nes jiems taip paprasciau akis apziureti,o kad nusivartyt kur nuo kelio gali saulei apakinus-tai vienodai... g.gif
nu sorry, bet tikrai ne akių gydytojo rūpestis tai turėtų būti. Pats žmogus turi pasirūpinti, kad jį kažkas parvežtų po tokios procedūros.


Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 27, 23:18)
Sitoj situacijoj as pasielgciau taip pat  ax.gif Net ir be registratoriaus-su lengvike as be jo vazineju,tik darbineje filmuoju viska  smile.gif


o aš be registratoriaus nežinau... paskui nebūčiau įrodžiusi, kad tuo metu kai pralėkiau tikrai vijausi, o jau ne važinėjausi savais reikalais
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 03 28, 10:08)

nu sorry, bet tikrai ne akių gydytojo rūpestis tai turėtų būti. Pats žmogus turi pasirūpinti, kad jį kažkas parvežtų po tokios procedūros.

Kiek teko susidurti su tokiom ar panasiom procedurom-gydytojas pasidomi pries ja atlikdamas,ar zmogus ne uz vairo pats,o pries kai kurias proceduras yra perspejama,kad nevaziuotu su masina,nes po to negalima bus vairuoti...tai man cia atrodo normalu-pacientas juk negali zinoti,kaip jam bus po vienos ar kitos proceduros,jei jis ne medikas... g.gif Bent jau taip yra Lietuvoj.
Papildyta:
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 03 28, 11:20)
o aš be registratoriaus nežinau... paskui nebūčiau įrodžiusi, kad tuo metu kai pralėkiau tikrai vijausi, o jau ne važinėjausi savais reikalais

Jei nebutu registratoriaus-nebutu ir irodymo,kad pralekei ax.gif Be to,butum vertinga kaip avarijos liudininke ir visos nuodemes butu atleistos,tik be vaizdo iraso policijai butu daugiau knisliavos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 28, 12:28)
Jei nebutu registratoriaus-nebutu ir irodymo,kad pralekei  ax.gif


nu jau biggrin.gif jei kitas būtų filmavęs kai dedu per raudoną tai paskui kaip iš patarlės " norėjau kaip geriau, gavosi,kaip visada" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 03 28, 14:25)
nu jau biggrin.gif  jei kitas būtų filmavęs kai dedu per raudoną tai paskui kaip iš patarlės " norėjau kaip geriau, gavosi,kaip visada"  biggrin.gif

Tada butu nufilmaves ir kodel pralekei smile.gif bet paprastai juk tokiais atvejais,kai reikia kazkam padeti-nelabai galvojasi apie save ax.gif
Atsakyti
Naudinga info sankabos tema-kas tai ir su kuo valgoma,smulkiai ir aiskiai smile.gif
http://www.vienaturi...4050.html#p4050
Atsakyti
man tai keista kad džipo vairuotojas-a taip ramiai sureagavo į smūgį ir pats nepuolė vytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 04 01, 22:45)
man tai keista kad džipo vairuotojas-a taip ramiai sureagavo į smūgį ir pats nepuolė vytis smile.gif

ten buvo moteris,ji pasimete ir nuvaziavo namo,ir tik jau budama namuose iskviete policija.Jos nebaus uz pasisalinima is ivykio vietos. Taip buna,kai zmones isvaziuoja i gatves nezinodami ket-o ten aiskiai nurodyta,kaip elgtis avarijos atveju,ji privalejo sustoti,issikviesti policija ir laukti pareigunu.Jei ne tas filmuotojas-moteriske greiciausiai irgi butu gavusi baudos uz pasisalinima is ivykio vietos,nors ir nera kalta.Ir dar vienas niuansas-jei ji butu ziurejusi i veidrodzius ir stebejusi kelia,o ne miegojusi antra juosta vaziuodama-labai tiketina,kad eismo ivykio butu isvengusi ax.gif Bet,kita vertus-gal taip turejo buti-tam,kad ta beprote butu sugauta ax.gif
Atsakyti
kur ten pastebėsi, kaip torpeda atlėkė biggrin.gif
kita vertus, išties, antra juosta yra skirta lenkimui, o ne pastoviam važiavimui, na, bet tai nepateisina tos teroristės, gerai, kad viskas gerai baigėsi, kelias sausas, nieko nesumėtė, neapsuko, nesigavo baisios avarijos su nukentėjusiais, žuvusiais.
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 04 01, 23:28)
kur ten pastebėsi, kaip torpeda atlėkė biggrin.gif
kita vertus, išties, antra juosta yra skirta lenkimui, o ne pastoviam važiavimui, na, bet tai nepateisina tos teroristės, gerai, kad viskas gerai baigėsi, kelias sausas, nieko nesumėtė, neapsuko, nesigavo baisios avarijos su nukentėjusiais, žuvusiais.

Ta moteris su dzipu sake kad tik vargais negalais islaike masina-video medziagoj matosi kaip ja sumeto po smugio,ir nenuostabu-dzipai auksti,o tokios masinos gerai verciasi...Pastebeti siaip galima buvo jau is toli ta atlekiancia-tereikejo tik stebeti kelia uz saves,kazkodel sitai pas mus nemadinga ax.gif Be to,ji vaziavo tokiu pat greiciu,kaip ir vaziuojantys pirma juosta-kuri nebuvo uzimta,taigi,reikia tiketis,kad zmogus gal pasidare siokias tokias isvadas ax.gif
Atsakyti
Kaži ar visos protingai elgtūsi plūstelėjus adrenalinui g.gif Aš tai abejoju savo šaltakraujiškumu ir loginiu mąstymu avarijos metu. Jau esu pajautis laukinio adrenalino antplūdį seniau, kai dar tik buvau keleivė, būsena nekokia.
Nesistebiu, kad nukentėjusi nuvažiavo namo ant adrenalino ir šoko bangos.
Atsakyti