Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(zuikis5 @ 2014 03 27, 17:39)
Tai žurnalistai tada prikūrė vėl  biggrin.gif  ...nes net per dviejų kanalų žinias pasakojo, kad tipo filmavo, vijosi ir paskui supakavo nežymėtu policijos automobiliu važiavę pareigūnai.. Įtikimiau aišku, kad atsitiktinis vairuotojas filmavo  drinks_cheers.gif

Taip,vairavo atsitiktinis vairuotojas-ne policija drinks_cheers.gif Nezymeti policijos automobiliai irgi turi mirgalkes ir sirenas (kurias ir ijungia esant reikalui),ir normalia iranga viduje,o ne pypina greta sustoje rolleyes.gif
Atsakyti
mane ta bobele svelniai tariant pasiurpino blink.gif blink.gif
na kaip sitaip kely elgtis galima, ir dar amziuje ne pacanke ir marozas koks plikagalvis g.gif
Atsakyti
Tai kad dabar teises belekam isdavineja-be psichiatro patikros,va ir turim ka turim smile.gif Pries gal pusantru metu panasiai buvo irgi vienas toks idomus atvejis su panasaus amziaus moterele-norejo isvaziuoti is buvusios Sigmos gamyklos teritorijos,o vartai ten buvo uzrakinti-tai ji isibegejo ir taranavo vartus biggrin.gif Isverte biggrin.gif Pasibaige tuo,kad ja psichusken issiveze biggrin.gif

Dabar va pagalvojau-o gal cia ta pati??? g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 27 kovo 2014 - 20:29
Bobelei tikrai reik psichiatro pagalbos. O teisių jai visai nereikia.

Ką tik grįžau namo po okulisto. Važiuoti su išplėstais vyzdžiais, prie aitrios saulės ne kas. Dar turėjau nuvaryti į vieną vietą, bet skutau namo. Ne tokiai žabalai važinėtis doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 03 27, 21:32)
Ką tik grįžau namo po okulisto. Važiuoti su išplėstais vyzdžiais, prie aitrios saulės ne kas. Dar turėjau nuvaryti į vieną vietą, bet skutau namo. Ne tokiai žabalai važinėtis  doh.gif


As ir pescia pareit nesugebeciau su isplestais vyzdziais doh.gif Nesakei okulistui,kad vaziuota? Ar vis tiek lasina? Nes pas mus nelasina,apziuri ir taip,jei pasakai,kad vairuoji ar siaip be pagalbos nesugebesi grizti...
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 27, 15:00)
As ir pescia pareit nesugebeciau su isplestais vyzdziais doh.gif  Nesakei okulistui,kad vaziuota? Ar vis tiek lasina? Nes pas mus nelasina,apziuri ir taip,jei pasakai,kad vairuoji ar siaip be pagalbos nesugebesi grizti...

Sakiau, bet iki jų visi važiuoja, pesčia nenueisi ten, šaligatvių net nėra. Matyti tai mačiau į tolį, arti tik nieko nesimatė. Akys labai jautrios saulei, todėl ir į tolį sunku žiūrėti. Bet visai arti važiavau, tik nepilnus 2km.
Ryt sutvarkysiu ko šiandien nesapėjau, nebėda.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 03 27, 23:15)
Sakiau, bet iki jų visi važiuoja, pesčia nenueisi ten, šaligatvių net nėra. Matyti tai mačiau į tolį, arti tik nieko nesimatė. Akys labai jautrios saulei, todėl ir į tolį sunku žiūrėti. Bet visai arti važiavau, tik nepilnus 2km.
Ryt sutvarkysiu ko šiandien nesapėjau, nebėda.

na jo,dzin jiems ten...o plecia vyzdzius,nes jiems taip paprasciau akis apziureti,o kad nusivartyt kur nuo kelio gali saulei apakinus-tai vienodai... g.gif Pas mane labai blogas regejimas,be akiniu esu visiskai bejege,tai uzlasinus bunu praktiskai akla.Jau daug metu nera man plesti vyzdziai,nuo zalios jaunystes laiku-apsiziuri ir taip,kai pasakau,kad iki namu pati nenusikrapstysiu...o man ir nepraeina ilgai net ir po trumpo poveikio lasiuku... doh.gif As tavo vietoj irgi buciau taip vaziavus-o ka daryti,na,ir ramus kelias tai ne miesto knibzdelynas juk...bet labai labai nesaugu taip na ir negalima... schmoll.gif
Atsakyti
http://tv.lrytas.lt/...384791393702305

Ar pateisinate tokį "gaudančio" vairuotojo elgesį?
aš taip blush2.gif manai važiuodamas per raudoną įvertino situaciją blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 03 27, 23:30)
http://tv.lrytas.lt/...384791393702305

Ar pateisinate tokį "gaudančio" vairuotojo elgesį?
aš taip  blush2.gif  manai važiuodamas per raudoną įvertino situaciją  blush2.gif

Tokie ir pan. veiksmai sulaikant nusikalteli yra iteisinti istatymo pagal kazkoki ten straipsni,taigi vadovaujantis juo "gaudantis" vairuotojas yra nekaltas ir baudziamas nebus smile.gif Ir,aisku-situacija buvo ivertinta,o kaip gi kitaip-akys juk neuzristos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 27, 22:53)
Tokie ir pan. veiksmai sulaikant nusikalteli yra iteisinti istatymo pagal kazkoki ten straipsni,taigi vadovaujantis juo "gaudantis" vairuotojas yra nekaltas ir baudziamas nebus  smile.gif Ir,aisku-situacija buvo ivertinta,o kaip gi kitaip-akys juk neuzristos ax.gif


žinau, straipsnį skaičiau.
klausiau kiekvienos iš jūsų asmeninės nuomonės.
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 03 28, 00:00)
žinau, straipsnį skaičiau.
klausiau kiekvienos iš jūsų asmeninės nuomonės.

Sitoj situacijoj as pasielgciau taip pat ax.gif Net ir be registratoriaus-su lengvike as be jo vazineju,tik darbineje filmuoju viska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 27, 15:24)
na jo,dzin jiems ten...o plecia vyzdzius,nes jiems taip paprasciau akis apziureti,o kad nusivartyt kur nuo kelio gali saulei apakinus-tai vienodai... g.gif Pas mane labai blogas regejimas,be akiniu esu visiskai bejege,tai uzlasinus bunu praktiskai akla.Jau daug metu nera man plesti vyzdziai,nuo zalios jaunystes laiku-apsiziuri ir taip,kai pasakau,kad iki namu pati nenusikrapstysiu...o man ir nepraeina ilgai net ir po trumpo poveikio lasiuku... doh.gif  As tavo vietoj irgi buciau taip vaziavus-o ka daryti,na,ir ramus kelias tai ne miesto knibzdelynas juk...bet labai labai nesaugu taip na ir negalima... schmoll.gif

Mano geras regėjimas, ir plėtė pirmą kartą nuo mokyklos laikų. Tikrai nebuvo taip, kad nematyčiau kur važiuoju. O ir su akiniais tamsiais buvau. Tiesiog nesmagus jausms, ir aišku regėjimas suprastėjęs, todėl geriau reikalus jau atidėti.
Tik skaitymui akinius prirašė, kairė akis tinginiauja truputuką.
Atsakyti