Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(denaxa @ 2014 03 22, 16:26)
As taip ir supratau smile.gif Nemalonumai draudimo pavidalu jai butu kainave gerokai daugiau negu tie 400lt,ir testusi ne vienerius metus,taip kad gali nuraminti,kad sutaupe gerokai  smile.gif

O aš tai nerizikuočiau taip tartis, kas žino, o gal tas vyrukas paskui praneš policijai kad kaltininkas paspruko, nera gi niekur patvirtinta kad ji sumokėjo tos 400 Lt, nemanau kad draudimas labai brangs del ibrežto sparno, čia berods Kliamka kažkada raše, kad po avarijos jai labai nedaug pabrango draudimas, geriau užpildai deklaracija ir rami galva
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 03 22, 19:34)
O aš tai nerizikuočiau taip tartis, kas žino, o gal tas vyrukas paskui praneš policijai kad kaltininkas paspruko, nera gi niekur patvirtinta kad ji sumokėjo tos 400 Lt, nemanau kad draudimas labai brangs del ibrežto sparno, čia berods Kliamka kažkada raše, kad po avarijos jai labai nedaug pabrango draudimas, geriau užpildai deklaracija ir rami galva

naaa...kaip cia pasakius-nelabai brangs...smile.gif Man pries pora metu pabrango net ne dvigubai,o beveik penkiagubai,o jau gi net ne zalias lapas,ir avariju seniai nebuvau turejusi-tik pacioj vairavimo pradzioj viena...brokere tada knisosi po visus draudimus ir surado man pati geriausia varianta uz 680lt-kaip ne keista,to paties draudimo,gal akcija kokia buvo vienadiene... g.gif Draudimai neziuri kokia zala padaryta,fiksuoja tik pati autoivykio fakta,neturi reiksmes,ar ibrezei sparna,ar 10 masinu isdauzei ax.gif Jei jau yra stazo 10 metu-tada brangsta labai mazai arba ir visai nebrangsta,bet 10 metu turi buti svarus,be ivykiu smile.gif As tos drauges vietoje irgi buciau tarusis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 22, 20:48)
naaa...kaip cia pasakius-nelabai brangs...smile.gif Man pries pora metu pabrango net ne dvigubai,o beveik penkiagubai,o jau gi net ne zalias lapas,ir avariju seniai nebuvau turejusi-tik pacioj vairavimo pradzioj viena...brokere tada knisosi po visus draudimus ir surado man pati geriausia varianta uz 680lt-kaip ne keista,to paties draudimo,gal akcija kokia buvo vienadiene... g.gif Draudimai neziuri kokia zala padaryta,fiksuoja tik pati autoivykio fakta,neturi reiksmes,ar ibrezei sparna,ar 10 masinu isdauzei  ax.gif Jei jau yra stazo 10 metu-tada brangsta labai mazai arba ir visai nebrangsta,bet 10 metu turi buti svarus,be ivykiu smile.gif  As tos drauges vietoje irgi buciau tarusis  ax.gif

Bet tavo gal draudimas jau buvo kad ir dukra galetu vairuoti, o jinai jauna, ir be stažo, tai bendrai susumavus tiek ir gavosi
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 03 22, 20:03)
Bet tavo gal draudimas jau buvo kad ir dukra galetu vairuoti, o jinai jauna, ir be stažo, tai bendrai susumavus tiek ir gavosi

Nee,cia be dukros dar buvo...biski seniau nei pries du metus...ir isejo labai pigiai,nes kiti draudimai skaiciavo nuo 1100 iki net 4000 blink.gif O dar po metu man kartu su dukra ir tai pigiau gavosi... rolleyes.gif Dabar masina drausta be vaiko,vis tiek neduodu jai vaziuot,na,ir nevaziuos ji be manes viena juk... ax.gif Vasara jau gal pavyks koki masiniuka nupirkti jai,galvoju apie reno clio arba twingo-manevringos labai masinytes ir remontas nebrangus ax.gif
As,va,dar net galvoju,kad draudimas vis tik i ivykio aplinkybes atsizvelge gal po kiek laiko,kad taip kaina numazejo...nes ten kaip ir kalta be kaltes gavausi-butu laiko,butu galima buve kviesti policija ir tegu aiskinasi,bet neturejom to laiko nei as,nei tas kitas vairuotojas...o as tikrai negalvojau,kad draudimas sitaip kaina uzkels-deklaracija supildyti atrode zymiai paprasciau... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 22 kovo 2014 - 19:51
Šiandien buvau aikšteleje, fainai pavažinejau, tik per tokia ilga pertrauka truputi praradau igudžius, visa šlapia grižau, be ranku, be koju, o man vis sako kad vaira per letai suku biggrin.gif ,jau į pabaiga pamokos sakau gal parukom lotuliukas.gif ,jau jegu nebeturejau lotuliukas.gif ,pastebejau kad po pamokos mano greitis kažkaip savaime padideja 10-20 km ir autostradoj ir mieste, reikia vis mašina paristabdyt
Graži diena šiandien buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 03 23, 22:41)
Šiandien buvau aikšteleje, fainai pavažinejau, tik per tokia ilga pertrauka truputi praradau igudžius, visa šlapia grižau, be ranku, be koju, o man vis sako kad vaira per letai suku  biggrin.gif  ,jau į pabaiga pamokos sakau gal parukom  lotuliukas.gif  ,jau jegu nebeturejau  lotuliukas.gif  ,pastebejau kad po pamokos mano greitis kažkaip savaime padideja 10-20 km ir autostradoj ir mieste, reikia vis mašina paristabdyt Graži diena šiandien buvo  smile.gif


Man tas pats buvo,tik biski ziauriau biggrin.gif Super...O man iki treniruotes reikia 1500km nuvaziuoti-negalima dar motoro smaugti verysad.gif bet masinyte eina puikiai-o tai dziugina,sunku istverti ta "ramiai"... rolleyes.gif Sakiau reiks nuvaryt kada i aikstele atbuliniu pasivazinet-atbuliniu galima,net ir tuscia priekaba tampyti variklistai ax.gif
Atsakyti
pagaliau pagaliau išmokau normaliai dirbti su sankaba ir jos nesvilinti thumbup.gif aišku dar būna neatleidžiu kelias sekundes, bet šiaip ir pati jaučiu kad vis geriau ir geriau.. pirmą kartą važiavau ganą nemažą atstumą nakty, tai vajei įsitempus kaip turi būt buvau, bijojau kad užsižioplinsiu su šviesom bet viskas gerai praėjo.. bet daugiau tai nelabai norėčiau naktį važiuot schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2014 03 24, 12:14)
pagaliau pagaliau išmokau normaliai dirbti su sankaba ir jos nesvilinti  thumbup.gif  aišku dar būna neatleidžiu kelias sekundes, bet šiaip ir pati jaučiu kad vis geriau ir geriau.. pirmą kartą važiavau ganą nemažą atstumą nakty, tai vajei įsitempus kaip turi būt buvau, bijojau kad užsižioplinsiu su šviesom bet viskas gerai praėjo.. bet daugiau tai nelabai norėčiau naktį važiuot  schmoll.gif  4u.gif


Reikia smile.gif Nes jei vengsi vaziavimo nakti-taip ir nepriprasi,ir vaziavimas tamsiu paros metu visada kels stresa,jei vaziuosi-greitu laiku pasidarys tas pats,ar diena,ar nakti vairuoti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 24, 16:33)
Reikia smile.gif Nes jei vengsi vaziavimo nakti-taip ir nepriprasi,ir vaziavimas tamsiu paros metu visada kels stresa,jei vaziuosi-greitu laiku pasidarys tas pats,ar diena,ar nakti vairuoti... 4u.gif

tai suprantu.. reiks tai ir važiuosiu smile.gif draugas sako -kai tamsu, šlapdriba ir dar slidu va tada yra baisu o sausu keliu mašinų mažai tik kad tamsu tai baika smile.gif vienu žodžiu paguodė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2014 03 25, 16:45)
tai suprantu.. reiks tai ir važiuosiu smile.gif draugas sako -kai tamsu, šlapdriba ir dar slidu va tada yra baisu o sausu keliu mašinų mažai tik kad tamsu tai baika smile.gif vienu žodžiu paguodė  smile.gif


Aš irgi vis dar bijau tamsoj važiuot blush2.gif žinau reikia ryžtis ir treniruotis, bet kad ir dieną dar grybauju, o naktį tai išvis... trūksta dar orientacijos doh.gif Vakar vakare galvojau jau ryšiuos, bet kažkoks rūkas, tamsu, baisu, pavargus.... Vėl supasavau ir teko MB parvežt mane namo...
Baisiausia man dabar tos duobės, tamsoj jos dar labiau baugina - nemoku apvažiuot, vis pražioplinu, gaila mašinos ką tik po remontų, tai velkuos lėtai, visiems trukdau... doh.gif
Atsakyti
O man kazkaip nuo pat vairavimo pradzios nesifiksavo eismo/oro/paros salygos-aisku,tamsoj tada buvo sunku,akino ir pan.,bet kazkaip naturaliai ta priemiau ir net mintyse nebuvo to vengti ar pan.,jei reikejo-ir vaziavau,net nepagalvodavau,kad gal salygos netinkamos ar pan.,ir kad gali buti sunku...gal del to,kad neturejau jokios "aukles" ant savo galvos,tai niekas ant tokiu minciu neuzvede... g.gif ax.gif
Atsakyti
Siandien dar tokia situacija Nemencines plente apturejau-islindau is Karaciunu gatves,greitai isibegejau iki leistino maximalaus,minu-o man is paskos prilekia krovininis ir eina ant lenkimo,o as matau,kad is priekio musu autikas mina,irgi greitai,kad atstumas per mazas,mano greitis per didelis ir as dar begejuosi,ir anas nespes manes aplenkti-dejau ant stabdziu ir pusiau kelkrastin taip normaliai,kad pagelbeciau...autiko vairuotojui strioko matyt buvo,apmirksejo ilgom ana (juk nezinojo,kad padesiu-siaip butu nespejes doh.gif )...Tai tas krovininis toliau vare ant 90-100,per abi juostas sokinejo,lengvuskes lenke-o leistinas ten jau 60 buvo... doh.gif Pagalvojus-suniskas darbas sitaip lakstyti,darbdaviui juk visai neidomu,kokiu budu spesi (uz pasekmes juk ne jis atsako),bet privalai truks plys ir viskas... schmoll.gif O is Nemencines kai myniau ant uodegos konkreciai "Svirkos" autikas sedejo...leistinas kur 70,kur 80,as minu 90,o jis visai man ant galo pasikabines...blyn,baisu buvo pristabdyt-a vdrug pas ji stabdziai prapuls,ir man siknon ileks... doh.gif lotuliukas.gif Irgi,matyt,velavo-nes kai buvau iki 100 paspaudus-neatsiliko visai doh.gif
Atsakyti