Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

[quote=Vėja2,2014 03 20, 20:00]
Draudimine frančizė tai pinigų suma, kuria tu pati turesi padengti, jei bus draudiminis atvejis (sudaužyta/pavogta mašina) ,virš šitos sumos padengia draudimo kompanija, jei pvz. frančize 600Lt., o už mašinos remonta paskaičiavo 2000, tai draudimas tau sumoka 1400 skirtuma, francizes gali buti skirtingos, kuo mažesne francize, tuo didesnis draudimas ,
[b][/b]

Tai kaip čia suprasti: draugė įbrėžė šiek tiek kitos mašinos sparną (vyras sako, kad kainuotų apie 100 Lt, nors sparnas sparnui nelygu), o iš jos savininkas paprašė 400 Lt (ir tai sakė, kad labai mažai), nes mašina drausta frančizės draudimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Milda": 20 kovo 2014 - 19:54
Sveikos merginos, na pagaliau ir aš jau turiu teises. Dabar iškilo toks klausimas: tiek mokymo mokykloje, tiek regitroje mašinos pajudėdavo iš vietos vos tik atleidus sankabą g.gif Na ir įpratau taip važiuoti. Įsėdusi į vyro mašiną iš vietos pajudėjau tik po kelių bandymų; tai dabar iškilo klausimas, ar tik mokomukai ir regitros mašinos negęsta nespaudžiant gazo, ar kitos mašinos taip gali važiuoti? O gal pas mus mašinoje labai jautri sankaba?
Atsakyti
QUOTE(sadija @ 2014 03 20, 21:01)
Sveikos merginos, na pagaliau ir aš jau turiu teises. Dabar iškilo toks klausimas: tiek mokymo mokykloje, tiek regitroje mašinos pajudėdavo iš vietos vos tik atleidus sankabą g.gif Na ir įpratau taip važiuoti. Įsėdusi į vyro mašiną iš vietos pajudėjau tik po kelių bandymų; tai dabar iškilo klausimas, ar tik mokomukai ir regitros mašinos negęsta nespaudžiant gazo, ar kitos mašinos taip gali važiuoti? O gal pas mus mašinoje labai jautri sankaba?


Hmm...taigi jau kitoj temoj to paties klausei... g.gif ten atsakymas ir laukia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE("Milda" @ 2014 03 20, 19:53)
Tai kaip čia suprasti: draugė įbrėžė šiek tiek kitos mašinos sparną (vyras sako, kad kainuotų apie 100 Lt, nors sparnas sparnui nelygu), o iš jos savininkas paprašė 400 Lt (ir tai sakė, kad labai mažai), nes mašina drausta frančizės draudimu.
Aš tai nelabai suprantu kas per "paprašė"? Jūsų draugės draudimas padengs jam tiek, kiek reikės.

Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 03 20, 16:57)
ai, tik nereikia čia lia-lia. gyvenau aš ir Amerikoje ir ne tik Amerikoje. Žinau, kad ten vaiku vienų negalima palikti. Bet tai pat žinau, kad vaikas, žaidžiantis privataus namo kieme tėvams esant name nesiskaito vaiko palikimas be priežiūros ir tikrai nemanau, kad jūs jūsų vaikams išėjus į kiema pažaisti, viską metate ir einate kartu su jais.

Taip pat yra labai naivu tikėti, kad net ir idiliškoje aplinkoje gyvenant nepasitaiko vagių. Galų gale tai gali būti žmogus su psichine negalia, koks nors hoarderis ar kleptomanas wink.gif Norvegijoj ten irgi žiauriai saugu ir t.t. (nepalyginamai saugiau nei JAV), bet net ir ten opa ir atsirado Breivikas.

Beje, man ir Lietuvoje buvo, kad ir telefoną, ir pinigine sugrąžino. Kaip ant ko pataikysi wink.gif

man taip pat teko gyvent amerikėj. šalis kaip šalis. nieko ypatingo.
o lietuvoj buvau bankomate 200 lt palikus, kortelę pasiėmiau ir nuėjau sau patenkinta. tai žmogus paskui stovėjęs pašaukė ir pasakė

QUOTE(sadija @ 2014 03 20, 20:01)
Sveikos merginos, na pagaliau ir aš jau turiu teises. Dabar iškilo toks klausimas: tiek mokymo mokykloje, tiek regitroje mašinos pajudėdavo iš vietos vos tik atleidus sankabą g.gif Na ir įpratau taip važiuoti. Įsėdusi į vyro mašiną iš vietos pajudėjau tik po kelių bandymų; tai dabar iškilo klausimas, ar tik mokomukai ir regitros mašinos negęsta nespaudžiant gazo, ar kitos mašinos taip gali važiuoti? O gal pas mus mašinoje labai jautri sankaba?

gal mokėtės ir egzą laikėt ant dyzelinės mašinos, o jūsiškė benzininė? nes dyzelį užtenka sankabą atleist ir jau mašina rieda, o benzininėj būtina užlaikyt truputuką ir tuo pačiu truputį pagazuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE("Milda" @ 2014 03 20, 21:53)
[Tai kaip čia suprasti: draugė įbrėžė šiek tiek kitos mašinos sparną (vyras sako, kad kainuotų apie 100 Lt, nors sparnas sparnui nelygu), o iš jos savininkas paprašė 400 Lt (ir tai sakė, kad labai mažai), nes mašina drausta frančizės draudimu.

Nera frančizes draudimo, yra draudimine frančize, ji buna dažniausiai KASKO draudime, o civilinis draudimas padengia viska, jusu draugei reikejo pildyt deklaracija, ir jos draudimas pilnai padengtu remonta, kaip suprasti "papraše" ,gal jusu drauge neturejo civilinio draudimo ir nenorejo pildyt deklaracijos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 21 kovo 2014 - 15:40
QUOTE(Taurė @ 2014 03 20, 17:30)
Jei tikrai viską žinotumėt, tai žinotumėt, kad JAV yra labai dideli skirtumai tarp gyvenviečių. Vienoje baisu, kitoje sunku patikėti kaip skiriasi. Visi normalūs žmonės gyvena kuo toliau nuo blogų vietų. Aš kaip tik labai toli. Čia žmonėms kalpokai nereikalingi, tikrai nevogs. Buvau pametus iphona išlipdama iš mašinos. Tai kažkas rado, paskambino į paskutinį rinktą numerį ir pasakė, kad nunešė į banką, prie kurio ir pamečiau. Nuėjau ir pasiėmiau. Arba mb piniginę gavo paštu, nors net neprisiminė kur pametė. Kažkas rado ir atsiuntė adresu rastu pagal asmens dokumentą. Arba man mašinos pirkimo dokumentus atvežė žmonės, nes jiems nusiuntė sumaišę adresą. Ir dar daug dalykų yra nutikę.
Galų gale, man tuos kalopkus už dyką uždėjo neprašytas žmogus, kuris dar ir pats pažiūrėt sugalvojo tuos ratus mano. Tai ar tikrai jie kažkam reikalingti ?
Man jau trečią kartą iš eilės visai atsitiktiniuose servisuose nieko nereikėjo mokėti (nesakau, kad neatsilyginau, bet sakė, kad nereikia), aišku, neatliko jie grandiozinių darbų, smulkmenas, bet vis vieną sugaišo savo laiką. Kai kamštyje "nuleido ratą", kažkokia moteriškė net paknopstom atbėgo tarp mašinų, kad parodytų į mano ratą (beje, net pamaniau, kad gal Denaxa), o kai keičiau ratą, net norėjau lentelę pasikabinti, kad pagalbos man nereikia, nes ne vienas žmogus siūlė padėti. Draugė sugebėjo vežtis piniginę ant automobilio stogo, tai nustebo, kai ją pasivijęs vaikinukas ištiesė jos piniginę, kuri nukrito kažkur pakeliui, o jis ją vijosi kelis kilometrus. Esu grąžinus du mobiliuosius ir piniginę su nemenka suma ir dokumentais, visais atvejais man siūlė pinigus kaip atsilyginimą už surastus daiktus, galėčiau dar ne vieną atvejį papasakoti, bet man tai neatrodo kažkas ypatingo, bet tikrai, reikia baigti šią temą ne į temą, peace biggrin.gif

QUOTE("Milda" @ 2014 03 20, 20:53)
Tai kaip čia suprasti: draugė įbrėžė šiek tiek kitos mašinos sparną (vyras sako, kad kainuotų apie 100 Lt, nors sparnas sparnui nelygu), o iš jos savininkas paprašė 400 Lt (ir tai sakė, kad labai mažai), nes mašina drausta frančizės draudimu.
Spėju, draugė nenorėjo pildyti deklaracijos, kad jai nepabrangtų draudimas ir nebūtų įrašo apie įvykį, o nukentėjusysis tiesiog norėjo sumos, ne tik tokios, už kurią pasitaisytų mašiną, bet dar ir trupučio viršaus, nes jo draudimas Kasko jam nieko neišmokės už automobilio sugadinimą, nes tas sugadinimas menkavertis, t. y. nesiekia jo frančizės sumos, spėju, jei jo draudimas būtų be frančizės (jei toks būna Kasko), jis sutiktų paimti tuos šimtą litų, o automobilį jam sutvarkytų draudimo įgaliotas servisas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 21 kovo 2014 - 17:08
QUOTE(aisvyde @ 2014 03 21, 10:01)
[size=1][/size]Man jau trečią kartą iš eilės visai atsitiktiniuose servisuose nieko nereikėjo mokėti (nesakau, kad neatsilyginau, bet sakė, kad nereikia), aišku, neatliko jie grandiozinių darbų, smulkmenas, bet vis vieną sugaišo savo laiką. Kai kamštyje "nuleido ratą", kažkokia moteriškė net paknopstom atbėgo tarp mašinų, kad parodytų į mano ratą (beje, net pamaniau, kad gal Denaxa), o kai keičiau ratą, net norėjau lentelę pasikabinti, kad pagalbos man nereikia, nes ne vienas žmogus siūlė padėti. Draugė sugebėjo vežtis piniginę ant automobilio stogo, tai nustebo, kai ją pasivijęs vaikinukas ištiesė jos piniginę, kuri nukrito kažkur pakeliui, o jis ją vijosi kelis kilometrus. Esu grąžinus du mobiliuosius ir piniginę su nemenka suma ir dokumentais, visais atvejais man siūlė pinigus kaip atsilyginimą už surastus daiktus, galėčiau dar ne vieną atvejį papasakoti, bet man tai neatrodo kažkas ypatingo, bet tikrai, reikia baigti šią temą ne į temą, peace biggrin.gif



Tikrai ne į temą. Nesuprantu kodėl jaučiate pareigą man tai papasakoti. Labai smagu, kad jūs dora pilietė, daugiau tokių, ir nebedarys niekas detektyvo i kalpokų, apie ką ir bandžiau šnekėti. Kiekvienas vertina situaciją pagal savo sugedimo laipsnį.
Papildyta:
*Dark Elf* išsiregistravo g.gif
Atsakyti
[quote="Milda",2014 03 20, 20:53]
[quote=Vėja2,2014 03 20, 20:00]
Draudimine frančizė tai pinigų suma, kuria tu pati turesi padengti, jei bus draudiminis atvejis (sudaužyta/pavogta mašina) ,virš šitos sumos padengia draudimo kompanija, jei pvz. frančize 600Lt., o už mašinos remonta paskaičiavo 2000, tai draudimas tau sumoka 1400 skirtuma, francizes gali buti skirtingos, kuo mažesne francize, tuo didesnis draudimas ,
[b][/b]

Tai kaip čia suprasti: draugė įbrėžė šiek tiek kitos mašinos sparną (vyras sako, kad kainuotų apie 100 Lt, nors sparnas sparnui nelygu), o iš jos savininkas paprašė 400 Lt (ir tai sakė, kad labai mažai), nes mašina drausta frančizės draudimu.
[/quote]


400lt uz ibrezima normali kaina-tiek kainuoja vienos detales perdazymas servise,jei dazyti garaze,o ne dazu kameroje-150-200lt. Matyt,pas ji didesne francize ir pagal kasko neapmoketu tokios sumos-400lt... ax.gif Bet apmoketu drauges draudimas-jei butu pilde deklaracija,tik tada draugei pabrangtu draudimo imokos ir butu sugadinta draudimo istorija ilgam.
Papildyta:
QUOTE(Taurė @ 2014 03 21, 18:23)
*Dark Elf* išsiregistravo  g.gif

g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 21 kovo 2014 - 21:00
[quote=denaxa,2014 03 21, 22:07]
400lt uz ibrezima normali kaina-tiek kainuoja vienos detales perdazymas servise,jei dazyti garaze,o ne dazu kameroje-150-200lt. Matyt,pas ji didesne francize ir pagal kasko neapmoketu tokios sumos-400lt... ax.gif Bet apmoketu drauges draudimas-jei butu pilde deklaracija,tik tada draugei pabrangtu draudimo imokos ir butu sugadinta draudimo istorija ilgam.
[b[/b]

Na, vadinasi viskas tvarkoj smile.gif Šiaip draugei liko pusmetis iki laikinųjų teisių pasikeitimo, tai norėjo išvengti nemalonumų...
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 03 21, 19:23)
*Dark Elf* išsiregistravo  g.gif

Gal prisiregistruos kokiu kitu nicu g.gif
Atsakyti
QUOTE("Milda" @ 2014 03 22, 00:00)
Na, vadinasi viskas tvarkoj smile.gif Šiaip draugei liko pusmetis iki laikinųjų teisių pasikeitimo, tai norėjo išvengti nemalonumų...


As taip ir supratau smile.gif Nemalonumai draudimo pavidalu jai butu kainave gerokai daugiau negu tie 400lt,ir testusi ne vienerius metus,taip kad gali nuraminti,kad sutaupe gerokai smile.gif
Atsakyti