Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(aisvyde @ 2014 03 19, 13:19)

dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 03 19, 20:17)
Niekam šudniekiai nereikalingi, juokauti saugę žmonės šitaip nejuokauja, o vaikų be priežiūros paprasčiausiai nėra ir nebūna.
Kiti du irgi prasisukę, užvežiau. Tai gal dar ir tuos kažkas specialiai atlaisvino ? Nėr pas man jokių priešų, kas šitaip juokautų. Parduotuvės aikštelėje neįsivaizduoju jokios tetos ar dėdės, stumiančio vežimą produktų, varančio man ventylius sukinėti. Absurdas  doh.gif


taip taip, žinom žinom, Amerikoj niekas nieko nevogia, nežudo, vaikų be priežiūros nepalieka, niekas neserga, senukai nemiršta ir visi gyvena ilgai ir laimingai, nes juk tai AMERIKA... biggrin.gif ironizuoju, aišku.

bet gal nusileiskim ant žemės, m? visur visko būna. jokia šalis nėra išskirtinė tuo, kad joje niekas nieko nevagia.
Atsakyti
O cia is pavydo, kad ji amerikoj, o likusios lietuvoj sitokios kalbos?
fui.


man TA geguzes viduryje tai reiktu pradet ruostis...
vaziuot dujas uzregistruot...
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 03 19, 20:17)
Nėr jokio detektyvo, jūs sugalvojat jį. Nukrito, nes kelias dideles duobes paėmiau.
Nu nekrenta tie ventilių kalpokai nei per jokias duobes važiuojant. Jei jie kristų, tai mes, Lietuvoje gyvenantys, nespėtume jų sukti.

QUOTE(Taurė @ 2014 03 19, 20:17)
Niekam šudniekiai nereikalingi, juokauti saugę žmonės šitaip nejuokauja, o vaikų be priežiūros paprasčiausiai nėra ir nebūna.

Eikit sau. O savo vaikus jūs ir į savo namo kiemą už rankos išvedate ir nepaleidžiate? Ar vis tik namo kieme vaikai patys žaidžia? Pagal jūsu prierašą jūsų jauniausiam vaikui ~7 - vaisai gali būti, kad ėmė ir sugalvojo nusukti kalpokėlius, tiesiog įdomu jam buvo.

QUOTE(Taurė @ 2014 03 19, 20:17)
Kiti du irgi prasisukę, užvežiau. Tai gal dar ir tuos kažkas specialiai atlaisvino ? Nėr pas man jokių priešų, kas šitaip juokautų. Parduotuvės aikštelėje neįsivaizduoju jokios tetos ar dėdės, stumiančio vežimą produktų, varančio man ventylius sukinėti. Absurdas  doh.gif
Absurdas yra tai, kad jūs nepripažįstate akivaizdaus. Nu ėjo pro šalį koks nors degradas/narkomanas ir nusisuko. Nurs, bendrai, ten juk pas jus amerikoje nėra nei vagių, nei narkomanų, nei šiaip piktos valios žmonių...

QUOTE(Taurė @ 2014 03 19, 20:17)
Vienitelis varijantas, kad mb gal kada orą pūtė ir blogai užsuko, bet išvis koks skirtumas, nukrito, uždėjo. Vėl nukris, vėl uždės. Jei dažnai kritinės, mašiną pakeisiu, ir rinksiuos pagal kokybiškiausius kalpokus  cool.gif

Beje, šitas fleimas apie kalpokėlius prasidėjo dėl to, kad jūs atkakliai neigiate labiausiai tikėtinus scenarijus ir tikite mažiausiai tikėtinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 03 20, 01:23)
taip taip, žinom žinom, Amerikoj niekas nieko nevogia, nežudo, vaikų be priežiūros nepalieka, niekas neserga, senukai nemiršta ir visi gyvena ilgai ir laimingai, nes juk tai AMERIKA...  biggrin.gif ironizuoju, aišku.

bet gal nusileiskim ant žemės, m? visur visko būna. jokia šalis nėra išskirtinė tuo, kad joje niekas nieko nevagia.

Jei tikrai viską žinotumėt, tai žinotumėt, kad JAV yra labai dideli skirtumai tarp gyvenviečių. Vienoje baisu, kitoje sunku patikėti kaip skiriasi. Visi normalūs žmonės gyvena kuo toliau nuo blogų vietų. Aš kaip tik labai toli. Čia žmonėms kalpokai nereikalingi, tikrai nevogs. Buvau pametus iphona išlipdama iš mašinos. Tai kažkas rado, paskambino į paskutinį rinktą numerį ir pasakė, kad nunešė į banką, prie kurio ir pamečiau. Nuėjau ir pasiėmiau. Arba mb piniginę gavo paštu, nors net neprisiminė kur pametė. Kažkas rado ir atsiuntė adresu rastu pagal asmens dokumentą. Arba man mašinos pirkimo dokumentus atvežė žmonės, nes jiems nusiuntė sumaišę adresą. Ir dar daug dalykų yra nutikę.
Galų gale, man tuos kalopkus už dyką uždėjo neprašytas žmogus, kuris dar ir pats pažiūrėt sugalvojo tuos ratus mano. Tai ar tikrai jie kažkam reikalingti ?

Galėjo atsilaisvinti. Mes nesukinėjam jų. Ratai stovi originalūs. Pūtė kažkurį ratą prieš metus. Ir metus važinėjau baisiais miesto keliais, duobėtais, skylėtais. Tikrai netikrinau kalpokų niekad. Kalpokai neužkriošę, todėl lengvai sukinėjasi. Dabar visus privežiau ir žinosiu patikrinti, o seniau į galvą neatėjo tokia mintis.

Atsakant valkata nikui. Mano mergaitei 7 metai. Ji nesitrina aplink mašiną viena, niekados. Gal jums ir keista, bet taip yra. Mes gyvenam ne pagal Lietuvos standartus, o pagal šalies, kurioje gyvenam. Jei jums tai nesuvokiama, tiesiog nesigilinkit ir nesiskaudinkit galvos. Norint diskutuoti apie kitos šalis gyvenimo standartus, visų pirma reikia turėti tolerancijos, kurios nei jus, nei Gemma neturi, todėl diskusija šia tema iš mano pusės baigta.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 03 20, 16:30)
Atsakant valkata nikui. Mano mergaitei 7 metai. Ji nesitrina aplink mašiną viena, niekados. Gal jums ir keista, bet taip yra. Mes gyvenam ne pagal Lietuvos standartus, o pagal šalies, kurioje gyvenam. Jei jums tai nesuvokiama, tiesiog nesigilinkit ir nesiskaudinkit galvos. Norint diskutuoti apie kitos šalis gyvenimo standartus, visų pirma reikia turėti tolerancijos, kurios nei jus, nei Gemma neturi, todėl diskusija šia tema iš mano pusės baigta.

ai, tik nereikia čia lia-lia. gyvenau aš ir Amerikoje ir ne tik Amerikoje. Žinau, kad ten vaiku vienų negalima palikti. Bet tai pat žinau, kad vaikas, žaidžiantis privataus namo kieme tėvams esant name nesiskaito vaiko palikimas be priežiūros ir tikrai nemanau, kad jūs jūsų vaikams išėjus į kiema pažaisti, viską metate ir einate kartu su jais.

Taip pat yra labai naivu tikėti, kad net ir idiliškoje aplinkoje gyvenant nepasitaiko vagių. Galų gale tai gali būti žmogus su psichine negalia, koks nors hoarderis ar kleptomanas wink.gif Norvegijoj ten irgi žiauriai saugu ir t.t. (nepalyginamai saugiau nei JAV), bet net ir ten opa ir atsirado Breivikas.

Beje, man ir Lietuvoje buvo, kad ir telefoną, ir pinigine sugrąžino. Kaip ant ko pataikysi wink.gif
Atsakyti
Skaitau-skaitau,ir nesuprantu, ko jus visi prie tu kalpoku prisikabinot lotuliukas.gif ,nu atsisuko, galejo-negalejo, koks skirtumas, nu prisuko, labai gerai lotuliukas.gif ,ko tai aš nesuprantu ryšio kalpoku su Breiviku
Atsakyti
Veja2, ne mums suprast mastau.gif
Atsakyti
sveikutės smile.gif
Pasiskaičiau apie kalpokus, įdomu, bet niekai... Geriau pasakykit, gal žinot, kas yra frančizės draudimas? Ar jis daug brangesnis?
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 03 20, 18:41)
Skaitau-skaitau,ir nesuprantu, ko jus visi prie tu kalpoku prisikabinot  lotuliukas.gif  ,nu atsisuko, galejo-negalejo, koks skirtumas, nu prisuko, labai gerai  lotuliukas.gif  ,ko tai aš nesuprantu ryšio kalpoku su Breiviku


Nu tai zinai-pradedama nuo muses,o prieinama prie dramblio... lotuliukas.gif tai taip pat ir nuo kalpoku iki Breiviko doh.gif lotuliukas.gif

O as jau pasiemiau masina po variklio remonto,varikli gavau svelniai pagerinta,vaziuojasi labai maloniai smile.gif dar kitam servise pasidariau suvedima,galiniu stabdziu profilaktika ir suremontuota kulise-pinigu sukisau dafiga su trupuciu,bet dabar turiu praktiskai nauja masinyte,tik desine arka liko sutvarkyti rolleyes.gif Na ir-1500km ramiai,po 1000-keisti tepalus smile.gif Nzn.,kaip as ta ramiai istversiu- bus sunku... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 20 kovo 2014 - 18:25
QUOTE("Milda" @ 2014 03 20, 20:13)
sveikutės smile.gif
Pasiskaičiau apie kalpokus, įdomu, bet niekai... Geriau pasakykit, gal žinot, kas yra frančizės draudimas? Ar jis daug brangesnis?

Draudimine frančizė tai pinigų suma, kuria tu pati turesi padengti, jei bus draudiminis atvejis (sudaužyta/pavogta mašina) ,virš šitos sumos padengia draudimo kompanija, jei pvz. frančize 600Lt., o už mašinos remonta paskaičiavo 2000, tai draudimas tau sumoka 1400 skirtuma, francizes gali buti skirtingos, kuo mažesne francize, tuo didesnis draudimas ,
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2014 03 20, 20:19)
O as jau pasiemiau masina po variklio remonto,varikli gavau svelniai pagerinta,vaziuojasi labai maloniai smile.gif

Tai čia mašinukui kaip antras gimtadienis biggrin.gif ,dabar ramiai važinesi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 20 kovo 2014 - 18:59
QUOTE(Vėja2 @ 2014 03 20, 20:00)
Tai čia mašinukui kaip antras gimtadienis  biggrin.gif  ,dabar ramiai važinesi


Taip,naujai uzgimusi,su atnaujinta sirdute thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 20 kovo 2014 - 19:34