Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(aisvyde @ 2014 03 14, 16:19)
Aš kol kas nebuvau servise dėl ABS, nes nusprendžiau pažiūrėti, kaip bus pasikeitus padangas į vasarines, kažkas čia rašė, kad ir dėl minkštų padangų taip gali būti. Kaži, o ar pačiam galima pamatyti tą ABS žiedą nuėmus ratą? Ir kur žiūrėti? biggrin.gif


Tam nereikia nuimti rato-reikia duobes,is kitos puses matosi...Jei kartais skiles ziedas,ir toliau taip vazinesi-gali sugadinti davikli,tai geriau patikrinti...arba isvis atsijungti abs kol iki meistru "prisikasi" (as taip dariau blush2.gif ).Del minkstu padangu negali taip buti,jei danga neslidi...
Papildyta:
QUOTE(Vėja2 @ 2014 03 14, 16:49)
O žiedus mano irgi reikia su visu komplektu -granata pirkti, tai vienas komplektas 300LT, o mano abu skylo, tai kol kas nekeisiu, sake kad galiu dar ramiai važinet, tik ant mažo greičio daužo ABSas, gal prie progos kada nauduotus surasiu, nes dabar tai tiek pinigu atiduot  schmoll.gif
Papildyta:

Sumokejai nedaug uz tiek keitimo drinks_cheers.gif Del abs-jei labai dauzo,atsijunk isvis ji gal g.gif (tik tada stabdant ant slidaus/slapio pavirsiaus reikia nepamirsti,kad jo nera ir neleisti blokuotis ratams).Naudotus neapsimoka,po kazkiek laiko irgi skils,o ir granatos neaisku ar geros bus-gausis "skupus moka du kartus". O jie cia kaina sake su pakeitimu,ar tik detales? Nes kazkaip ryskiai per daug...galbut tiek kainuoja serviso parduotuvej,kur kainos dvigubai sukeltos?.
Pamegink pasiskambinti i koki Eolta,ar Intercars'a,ir pasiklausti,kokiu ir uz kokias kainas yra variantu tavo masinai-priklausomai nuo gamintojo kainos gali skirtis simtais...dar pasiklausk,ar yra atskirai ziedu pirkti (a vdrug nusiema? rolleyes.gif )...neblogos kokybes ir nedidelem kainom buna italisku ir lenkisku daliu,kinieciu tik neimk smile.gif
Tiesa,o kokia pas tave masina? Nepamenu... blush2.gif Jei koks japonas-gali tiek kainuoti,bet pasidometi irgi verta... ax.gif
Atsakyti
Man vintyliai nulakstė nuo ratų per duobes doh.gif Neseniai pyliausi benziną, žmogus kur pylė ampžiūrėjo ratus, sako kur važiuoji be vintylių doh.gif Susuko kol benzą užpylė, ir pinigų neprašė, bet arbatpinigių užmečiau wub.gif Gerai, kad pamatė, kai tik toli važiavau labai.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 03 14, 19:24)
Man vintyliai nulakstė nuo ratų per duobes  doh.gif  Neseniai pyliausi benziną, žmogus kur pylė ampžiūrėjo ratus, sako kur važiuoji be vintylių  doh.gif  Susuko kol benzą užpylė, ir pinigų neprašė, bet arbatpinigių užmečiau  wub.gif Gerai, kad pamatė, kai tik toli važiavau labai.

O cia tai geras... thumbup.gif na,mums cia kaip is fantastikos srities,kaip is filmo-laaabai neiprasta... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 14, 12:21)
O cia tai geras... thumbup.gif  na,mums cia kaip is fantastikos srities,kaip is filmo-laaabai neiprasta... ax.gif

Būna kartais gerų žmonių wub.gif Galvoja važiuoja višta vaikais apsikrovus, toli nenuvažiuos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 14, 18:18)
O jie cia kaina sake su pakeitimu,ar tik detales? Nes kazkaip ryskiai per daug...galbut tiek kainuoja serviso parduotuvej,kur kainos dvigubai sukeltos?.
Pamegink pasiskambinti i koki Eolta,ar Intercars'a,ir pasiklausti,kokiu ir uz kokias kainas yra variantu tavo masinai-priklausomai nuo gamintojo kainos gali skirtis simtais...dar pasiklausk,ar yra atskirai ziedu pirkti (a vdrug nusiema? rolleyes.gif )...neblogos kokybes ir nedidelem kainom buna italisku ir lenkisku daliu,kinieciu tik neimk smile.gif
Tiesa,o kokia pas tave masina? Nepamenu... blush2.gif Jei koks japonas-gali tiek kainuoti,bet pasidometi irgi verta... ax.gif

Čia tokia kaina man apytiksliai mechanikas pasake tik už detales, nenoriu atjungti ABS ,nes neipratus stabdyt pati su pertraukom, kokioj avarinej situacijoj galiu ir užmiršt kad jis atjungtas
Mano Renaut Megane, reikes bandyti pačiai pasiskambint į parduotuves, aš dar taip niekad pati nejieškojau detaliu, ačiu už patarima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 03 15, 00:33)
Čia tokia kaina man apytiksliai mechanikas pasake tik už detales, nenoriu atjungti ABS ,nes neipratus stabdyt pati su pertraukom, kokioj avarinej situacijoj galiu ir užmiršt kad jis atjungtas
Mano Renaut Megane, reikes bandyti pačiai pasiskambint į parduotuves, aš dar taip niekad pati nejieškojau detaliu, ačiu už patarima   4u.gif

Tada neatjunginek,bet stenkis stabdytis svelniau...smile.gif Daliu pamegink pasiklausinet Siaures miestelyje Eolte,Kubiliaus g.-jie paprastai pasiulo ivairiu variantu ivairiu gamintoju-tik rinkis,jei neturi kazko-uzsako ir atveza,jei ko netures-greta ant kampo intercarsas yra.Tam Eolte tokie labai neblogi berniukai dirba,dar neteko nusivilti,+ su cekiu galima grazinti/apkeisti detale,jei netinka (tik turi buti neisdraskyta pakuote)-su situo niekad problemu nebuvo,yra buve kad kelis variantus imdavau ir netinkamus vezdavau atgal... ax.gif Tikrai turetu kainuoti pigiau...
Man kazkada keiciant amortikus serviso pardej uzgiedojo atraminiu gumu kaina tokia kad net zagtelejau,stipriai brangiau uz pacius amortikus,tai nuvariau i Eolta ir vos ne perpus pigiau gavau neblogo gamintojo... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 15 kovo 2014 - 00:26
[quote=denaxa,2014 03 14, 17:18]
Tam nereikia nuimti rato-reikia duobes,is kitos puses matosi...Jei kartais skiles ziedas,ir toliau taip vazinesi-gali sugadinti davikli,tai geriau patikrinti...arba isvis atsijungti abs kol iki meistru "prisikasi" (as taip dariau blush2.gif ).Del minkstu padangu negali taip buti,jei danga neslidi...
Papildyta:Tai kaip suprantu, čia sekundžių reikalas tą žiedą patikrinti? Nieko nereikia ardyti? O tie žiedai prie kurių ratų būna? Prie visų?

[quote=denaxa,2014 03 14, 20:21]
O cia tai geras... thumbup.gif na,mums cia kaip is fantastikos srities,kaip is filmo-laaabai neiprasta... ax.gif
[/quote]Kas neįprasta? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 03 15, 20:07)


Taip,ardyt nieko nereikia,tik apziureti is apacios,rata pasukant-mechaniniai gedimai matosi.Jei gedimas ne mechaninis-reikia diagnostikos. Abs turi visi ratai,tai yra ant visu.

Nu neiprasta-isivaizduok,atvaziuoji piltis benzino,is masinos net nelipi,tau jo uzpila,dar tuo paciu ratus apziuri,ir dar ventiliu kamstelius nemokamai naujus susuka... doh.gif Pas mus juk nebuna taip? a ne? bigsmile.gif

O as buvau siandien treniruotej...isvaziavus uz miesto paaiskejo kad suvedimas issimuses (mieste buvo kile itarimu arba del jo,arba del vairo traukiu antgaliu,bet uz miesto islindo tiksliau),o treniruoteje pameciau vieno priekinio rato balanso svareli... schmoll.gif abs veikia,velniai zino,kas jam ten vakar buvo uzeje-gal kontakto kazkur nebuvo... g.gif Suvedima darysiu jau po variklio remonto,nera reikalo dabar sau smegenu sukti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 15 kovo 2014 - 21:09
Ateinu ir aš į jūsų temą blush2.gif jau turiu teises, mašina tiesa tik dabar servise...
Pasakykit išmanančios, ar dar pasilikti man šitam servise, ar ieškoti kito g.gif
Ar gal dar bandyti derėtis unsure.gif
Žodžiu, paskambino man meistras - toyotos remontas bus 1000 lt, o į tai įeitų: vieno parūdijusio slenksčio tvarkymas (prikniedys sakė ir užteps graviteksu, nes virinant paskui gali dar labiau rūdyt toliau), keis amortizatorius ir galinius stabilizatorius, žvakes, tepalus, visus filtrus, užvirins duslintuvą. Kažkaip man atrodo lyg ir didoka suma, bet detalių kainų nežinau, reiks turbūt pradėt domėtis ir pačiai mokytis kur kas ir kaip blink.gif Vis tik preliminariai - ar smarkiai permokėsiu?
Atsakyti
jauciu,kad cia normali kaina...nu bet pasakys,kas labiau ismano 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 03 14, 18:24)
Man vintyliai nulakstė nuo ratų per duobes  doh.gif  Neseniai pyliausi benziną, žmogus kur pylė ampžiūrėjo ratus, sako kur važiuoji be vintylių  doh.gif  Susuko kol benzą užpylė, ir pinigų neprašė, bet arbatpinigių užmečiau  wub.gif Gerai, kad pamatė, kai tik toli važiavau labai.

Turbūt vis tik ne ventiliai, o ventilių kalpokėliai? Išvis abejoju ar jie ten nulakstė patys per duobes važiuojant, gal kokie gražūs buvo ir kažkas juos tiesiog nusuko?
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 03 18, 09:35)
Turbūt vis tik ne ventiliai, o ventilių kalpokėliai? Išvis abejoju ar jie ten nulakstė patys per duobes važiuojant, gal kokie gražūs buvo ir kažkas juos tiesiog nusuko?

gal ir kalpokėliai, nežinau detalių pavadinimų. Nenusuko, mašina privačiam kieme stovi, nukritę tik nuo dėšinės pusės, būt visus nuėmę. Ir kam tokį šūdniekį nuiminėt ?
Duobių daug po sniego. Buvau pagavus kelias, kai galvojau ratai nulakstys. Oro netrūko ratuose, tikriausiai neseniai nukritę buvo.
Atsakyti