Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

As siandien akivaizdziai linksminuosi lotuliukas.gif Temoje-"kas nervina kelyje"... hihihi.gif trolinu hihihi.gif
Atsakyti
Nieko ten linksmo denaxa nematau. Skaitydama tas žinutes matau, kad niekad nebus ramybės LT keliuose, kai žmonės gerkles vienas kitam kanda.

Ir tas tavo dramatiškas, su pasidižiavimu rašymas, kaip susirenki mašiną iš dalių man atrodo liūdnai.Kol neskaičiau temų šitų, buvau išvis užmiršus, kad taip būna, ir esu šoke, kad dar atsiranda kas tuo didžiuojas.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 03 13, 01:47)
Nieko ten linksmo denaxa nematau. Skaitydama tas žinutes matau, kad niekad nebus ramybės LT keliuose, kai žmonės gerkles vienas kitam kanda.

Ir tas tavo dramatiškas, su pasidižiavimu rašymas, kaip susirenki mašiną iš dalių man atrodo liūdnai.Kol neskaičiau temų šitų, buvau išvis užmiršus, kad taip būna, ir esu šoke, kad dar atsiranda kas tuo didžiuojas.


Hmm...kur tu cia matai kazkoki didziavimasi? ir kuo? g.gif Tiesiog pasakiau,kad pirkau dalis,pasidziaugiau,kad beveik viska pavyko gauti (nes mano masinai toli grazu ne viska gali taip lengvai gauti,ir dvi uzsakytos detales dar neatvaziavo)...o kaip,tavo manymu,man varikli be detaliu suremontuos-darant variklio kapitalini keiciamos dalys,is oro tai ju neisgimdys servisas... g.gif Aplamai bet kokiam remontui reikalingos naujos detales,kas cia gali kelti bent kazkokias emocijas? masinos is daliu kaip konstruktoriaus as nesurinkineju,perku dalis,reikalingas remontui,kas cia negerai ir ko cia sokiruotis? Ar kad masina priziurima ir patikimai man tarnauja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 12, 17:58)
Hmm...kur tu cia matai kazkoki didziavimasi? ir kuo? g.gif  Tiesiog pasakiau,kad pirkau dalis,pasidziaugiau,kad beveik viska pavyko gauti (nes mano masinai toli grazu ne viska gali taip lengvai gauti,ir dvi uzsakytos detales dar neatvaziavo)...o kaip,tavo manymu,man varikli be detaliu suremontuos-darant variklio kapitalini keiciamos dalys,is oro tai ju neisgimdys servisas... g.gif Aplamai bet kokiam remontui reikalingos naujos detales,kas cia gali kelti bent kazkokias emocijas? masinos is daliu kaip konstruktoriaus as nesurinkineju,perku dalis,reikalingas remontui,kas cia negerai ir ko cia sokiruotis? Ar kad masina priziurima ir patikimai man tarnauja?  g.gif

denaxut, jau sakiau, tavo nervai stiprūs šitam reikale.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 03 13, 02:11)
denaxut, jau sakiau, tavo nervai stiprūs šitam reikale.

Taure wub.gif ,nebuvo stiprus-pripratau,uzsigrudinau... smile.gif kai atejau i parka,buvau soke nuo to kas gatvese darosi ir nuo daug ko kito,paskui supratau,kad arba sutvarkau nervus,arba dirbti negalesiu...kadangi savo darba megstu-sutvarkiau nervus...kolegos labai palaike moraliskai,vis moke,kaip reikia nesinervuoti ir sveikata saugoti...O yra,kas mieste dirbti negali,vazineja po uzmiesti uz gerokai mazesne alga,i miesta ju ir varu neivarysi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 13, 01:58)
.o kaip,tavo manymu,man varikli be detaliu suremontuos-darant variklio kapitalini keiciamos dalys,is oro tai ju neisgimdys servisas... g.gif Aplamai bet kokiam remontui reikalingos naujos detales... Ar kad masina priziurima ir patikimai man tarnauja?  g.gif

Seniai žaviuosi denaxa, kad aš nors pusė tiek išmanyčiau apie mašinas! Tada galėčiau ir toliau važinėti su savo zafyra (buvo sugedus, tai man liko įtarimas, kad per daug sumokėjau, nes nieko neišmanau, ką darė sad.gif )... O dabar vis dažniau pagalvoju, gal geriau naujesnė, gal mažiau taisyt reiktų... Kai visas problemas tenka spręsti pačiai (nebegali pasitart su vyru), viskas kitaip pradeda atrodyt...
Atsakyti
Milda-as irgi pradejau nuo to,kad nezinojau nieko,net kaip tepalus patikrint ir kad juos keisti reikia masina nusipirkus... doh.gif Bet masina gedo,tampiausi su ja po visokius garazus ir pamazu mokiausi-bet kam sugedus,klausinejau,kas tai,kaip veikia,kaip tvarkoma,meistriukai paprastai labai noriai papasakoja,jei mato,kad is tikruju domiesi... ax.gif darbe irgi-sugedus masinai,visada pasidomiu,kas,kaip ir kodel...taip ir ziniu atsiranda... ax.gif
Del naujesnes-zinok,kuo naujesne masina,tuo brangesnes dalys ir remontas,o masinos nuo mazdaug 1999-2000m. gamintojo paskaiciuotos tik 5m. eksploatacijai,paskui viskas daugiau ar maziau pradeda byreti ir reikia investuoti i remontus.Darbu kainos priklauso nuo to kur tvarkaisi-gali skirtis dvigubai ir daugiau,kas toli grazu nereiskia kokybes...jei nori taisyt maziau-reikia imti is salono su garantija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 03 13, 00:47)
Nieko ten linksmo denaxa nematau. Skaitydama tas žinutes matau, kad niekad nebus ramybės LT keliuose, kai žmonės gerkles vienas kitam kanda.

Ir tas tavo dramatiškas, su pasidižiavimu rašymas, kaip susirenki mašiną iš dalių man atrodo liūdnai.Kol neskaičiau temų šitų, buvau išvis užmiršus, kad taip būna, ir esu šoke, kad dar atsiranda kas tuo didžiuojas.


tai jau drinks_cheers.gif
visur visažinė biggrin.gif

man guolis kauuukia doh.gif
ale TA į pabaigą, tai kai pradėsiu ją judint tuo pačiu ir pasikeisiu:D
Atsakyti
Mano mechanikas paskambino, pasirodo priekinių kaladelių visai neturiu, man šokas, galvojau kad turetu buti kokie kosminiai garsai, užesiai, nu gi nieko įpatingo, tai kaip gaunasi Denaxa, prašviesk, aš be stabdžiu galejau likti g.gif ,galiniai tai pakeisti, ar to užtenka ?
Dar čia kažkuria mergaite raše kad ABSas kala neslidžiam kelyje, tai ir man taip buvo, tai pasirodo vis gi žiedas skyles, tai kad reikia keisti, bet naujas brangus, mano meistras patare iš devetu pasiješkot
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 03 13, 23:11)
Mano mechanikas paskambino, pasirodo priekinių kaladelių visai neturiu, man šokas, galvojau kad turetu buti kokie kosminiai garsai, užesiai, nu gi nieko įpatingo, tai kaip gaunasi Denaxa, prašviesk, aš be stabdžiu galejau likti  g.gif  ,galiniai tai pakeisti, ar to užtenka ?
Dar čia kažkuria mergaite raše kad ABSas kala neslidžiam kelyje, tai ir man taip buvo, tai pasirodo vis gi žiedas skyles, tai kad reikia keisti, bet naujas brangus, mano meistras patare iš devetu pasiješkot

Su stabdziais-taip,jie taip tyliai ramiai buna ir nusibaigia...visai be stabdziu nebutum likus,stabdytu metalas ir gadintu diskus,bet jau garsai girdetusi...na,ir galiniai juk veikia...kai sezonui keiti ratus servise-pasinaudok proga kol ratai nuimti ir pasiziurek profilaktiskai kiek ten tu stabdziu like,as taip darau,apsiziuriu prisitaikius kas rupi...paklausi to kur ratus keicia kur ziuret,parodys ax.gif Man pernai taip su galiniais buvo-nueme bugnus,o ten stabdziu degesiu likuciai nukrito ant zemes... unsure.gif Isivaizduok-stabde,aikstelej gi ant rankinio sukiojausi... doh.gif ten ir sutryniau juos doh.gif

Kiek kainuoja abs ziedas taviskei? Maniskei isvis nera atskirai jo pirkti,reikejo kartu su granata keisti... doh.gif O siandien vaziuojant namo is miesto uzsidege abs lempute,ir nezinau koks velnias,grizus namo pajudinau laiduka prie abs dezutes po kapotu,isemiau ir vel idejau saugikli (geras buvo),uzvedziau-lempute uzgeso,taip nieko ir nesupratau,...rytoj ziuresiu,jei vel uzsidegs-reiks prasytis i servisa ant keltuvo... g.gif
Man rodos,Aisvyde rase del abs,idomu,ar susitvarke ir kas buvo... g.gif
Atsakyti
Aš kol kas nebuvau servise dėl ABS, nes nusprendžiau pažiūrėti, kaip bus pasikeitus padangas į vasarines, kažkas čia rašė, kad ir dėl minkštų padangų taip gali būti. Kaži, o ar pačiam galima pamatyti tą ABS žiedą nuėmus ratą? Ir kur žiūrėti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 14, 00:24)
Su stabdziais-taip,jie taip tyliai ramiai buna ir nusibaigia...visai be stabdziu nebutum likus,stabdytu metalas ir gadintu diskus,

Tai vat jau ir diskai buvo sutrinti, pakeite diskus ,kaladeles, generatoriaus diržiuka, dar kažka duslintuve užvirino, sumokejau 300 Lt, manau kad visai žmoniškai aš čia sumokejau, ax.gif ir visas sugadintas detales parode, paaiškino

O žiedus mano irgi reikia su visu komplektu -granata pirkti, tai vienas komplektas 300LT, o mano abu skilo, tai kol kas nekeisiu, sake kad galiu dar ramiai važinet, tik ant mažo greičio daužo ABSas, gal prie progos kada nauduotus surasiu, nes dabar tai tiek pinigu atiduot schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(aisvyde @ 2014 03 14, 17:19)
Aš kol kas nebuvau servise dėl ABS, nes nusprendžiau pažiūrėti, kaip bus pasikeitus padangas į vasarines, kažkas čia rašė, kad ir dėl minkštų padangų taip gali būti. Kaži, o ar pačiam galima pamatyti tą ABS žiedą nuėmus ratą? Ir kur žiūrėti? biggrin.gif

Nežinau ar galma pačiam ji pamatyt, rode jis nuimta nuo kitos mašonos, mačiau tik kaip atrode,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 14 kovo 2014 - 16:10