Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

biggrin.gif pinas kojytes smile.gif

as nesenai bauda pirma savo gavau.. nemalonu seip labai... rolleyes.gif aisku susimokejo keleiviai.. bet uzfiksuota kad as padariau ...
per daug keleiviu veziau masinoje...
ir jei ne vienas girtas durnas keleivis..butume isvenge tos baudos. reikejo nuo fabu iki sesku pavezet.. sulipo.. vaziuoju...sakau o dabar ramiai sedim ..policija is galo... ir vienas sugalvojo juos pafotkinti... doh.gif doh.gif doh.gif nu debilizmas. kai supykus buvau.
ir dar prie mamos namu... sustapde..
priejo..prisistate.. paprase dokumentu..sakau bagazineje.. na leido pasiimt.. nusivedei masina biggrin.gif patikrino ar vartojau alkogoli.. sedejau ir pastoviai juokiaus.. kad i mane jie vis sziurejo.. ir patys juokes biggrin.gif pagalvojo,kad apsirukius biggrin.gif
o pas man jei stresuoju isijungia toks kvailas juokas... doh.gif
paprasiau isvaryt tuos girtus keleivius..
policininkas pagasdino juos visus.. kad baudos 600 biggrin.gif
gal 15 min sedejau masinoje.. kalbejomes ir juokemes biggrin.gif kad vienas jau pagalvojo,kad cia mano draugai dirba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 01 01, 20:02)
Denaxa kur sugalvojai mokytis

vgtu,pirmas kursas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 01 01, 21:04)

as nesenai bauda pirma savo gavau.. nemalonu seip labai... 

Oficialiai užraše? Kiek sumokejai?
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 01 01, 19:11)
Oficialiai užraše? Kiek sumokejai?

Jop.oficialiai. 50lt. susimokejau pries Kaledas.. perlo terminale smile.gif
negaliu pamirst. ir mane nervas ima.. kad norejau padet..ir tik pakenkiau sau. prisizadejau,kad niekada taip nesielgsiu.. tai pries pora dienu susipykau su drauge.. kai kategoriskai atsisakiau vezti per daug zmoniu... rolleyes.gif mazdaug kas pastebes.. naktis.. nervina .
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2014 01 01, 19:11)
vgtu,pirmas kursas smile.gif

O moterie.. ka studijuoji primink smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 01 01, 21:11)
vgtu,pirmas kursas smile.gif

Oho, o kokia specialybe, jaučiu kokia transporto inžinerija, kaip sugalvojai, gal yra galimybe kopti karjeros laiptais ,pirmas kursas...tai daug kantrybes linkiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dark Elf @ 2014 01 01, 21:14)
Jop.oficialiai. 50lt. susimokejau pries Kaledas.. perlo terminale smile.gif
negaliu pamirst. ir mane nervas ima.. kad norejau padet..ir tik pakenkiau sau. prisizadejau,kad niekada taip nesielgsiu.. tai pries pora dienu susipykau su drauge.. kai kategoriskai atsisakiau vezti per daug zmoniu... rolleyes.gif mazdaug kas pastebes.. naktis.. nervina .
Papildyta:


Nu jo, jai tai nieko, o tau prisikaups baudu, žiurek sugalvos paskui kokius kursus keičiant VP
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 01 01, 20:04)
biggrin.gif pinas kojytes smile.gif

as nesenai bauda pirma savo gavau.. nemalonu seip labai...  rolleyes.gif aisku susimokejo keleiviai.. bet uzfiksuota kad as padariau ...
per daug keleiviu veziau masinoje...


Geras nuotykis smile.gif Kiek vezei? As kazkada veziau kelis kolegas pakeliui paemusi (prie Akro sustojo sugedusi budinti masina,is jos islipo kruva zmoniu,visiems darban reikia,kelis paeme pries mane su savo masina vaziaves kolega)-keturi stambus vyrai salone ir du nelabai stambus bagazineje,perkrova buvo tokia,kad vyrukai sedejo beveik nekvepuodami ir visa kelia speliojo-suluz/nesuluz...o man baisu buvo kad policijos ekipazas patruliuojantis nepasipainiotu-zmones bagazinej... biggrin.gif Prie darbo buvo geras vaizdelis-atsidaro absoliuciai visos masinos durys,iskaitant bagazine,ir is jos byra zmones... biggrin.gif
Dar teko vezti dukros draugus-penkis beveik dvimetrinius ant galines sedynes,kudi buvo,tai kazkaip susitalpino biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dark Elf @ 2014 01 01, 20:14)
negaliu pamirst. ir mane nervas ima.. kad norejau padet..ir tik pakenkiau sau. prisizadejau,kad niekada taip nesielgsiu.. tai pries pora dienu susipykau su drauge.. kai kategoriskai atsisakiau vezti per daug zmoniu... rolleyes.gif mazdaug kas pastebes.. naktis.. nervina .

Nakti kaip tik yra didesne galimybe pakliuti,pilnas miestas patruliuojanciu policininku,visus pravaziuojancius atidziai nuziuri,buna,jie tiesiog is niekur atsiranda... doh.gif gerai padarei,kad atsisakei...
Papildyta:
QUOTE(Vėja2 @ 2014 01 01, 20:17)
Oho, o kokia specialybe, jaučiu kokia transporto inžinerija, kaip sugalvojai, gal yra galimybe kopti karjeros laiptais ,pirmas kursas...tai daug kantrybes linkiu  4u.gif

Tiksliai sita,atspejai smile.gif Su techninem specialybem visada yra galimybe kopti karjeros laiptais,cia gi ne kokia teise ar vadyba smile.gif bet kolkas nieko negalvoju,mokausi labiau del ziniu,del saves,kaip blondine-noriu buti biski protingesne,tarkim... bigsmile.gif Na,dar yra ir rizika islekti po pirmos sesijos,bet jei issilaikysiu-tada jau traukinys vaziuos pirmyn tikrai biggrin.gif
Atsakyti
Tiesiog pyktis paeme.sakau nedarysiu tokios klaidos .nevesiu. jau gavau bauda. uzteks man ju. antri tik metai eina stazo. kita iskart paklause.. o kiek gavai...sakau 50.. a tai cia niekis. doh.gif nu kam niekis kam nemalonumai.
sakau taksa issikvieskit sharana ir vaziuokit kur tik norit. o amnes nemaldaukit nes tikrai nevesiu.
Taisingai sakai Denaxa.. nakti masinu beveik nera... tai ten 100proc. nuziuretu ta mano masina. blush2.gif

Tai Denaxa juokas paeme..kai atsidariau bagazinepasiimt dokumentu.. jis prileke.. paziurejo ir sako... nagi nagi kas bagazineje.. gal dar pora keleiviu biggrin.gif
doh.gif
o tie galejo bent langus atsidaryt.. policininkas priejo.. atsidare langas o is ten toks peregaras... unsure.gif
esme. daugiau nesielgsiu taip..

Nu bet Tu irgi pavarai. as gale veziau savo mazoje masinyteje 4.. biggrin.gif dvimetriniai.. kaip sutilpo nezinau.. galvojau irgi masina suluz doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 01 01, 21:26)
...du nelabai stambus bagazineje,

lotuliukas.gif
Aš vakar 4 susodinau gale, bet buvo 2 vaikai tokie jau paaugliukai, tai duris reikejo iš lauko uždaryt, kaip silke lotuliukas.gif ,bet jau beveik prie namų važiavom, tai šansu su polocija susitikt buvo labai mažai
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2014 01 01, 21:26)
mokausi labiau del ziniu,del saves,kaip blondine-noriu buti biski protingesne,tarkim... bigsmile.gif 

Tai jau Denaxa galutinai sugadinsi blondines reputacija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 01 01, 19:39)
lotuliukas.gif
Aš vakar 4 susodinau gale, bet buvo 2 vaikai tokie jau paaugliukai, tai duris reikejo iš lauko uždaryt, kaip silke  lotuliukas.gif  ,bet jau beveik prie namų važiavom, tai šansu su polocija susitikt buvo labai mažai
Papildyta:

Tai jau Denaxa galutinai sugadinsi blondines reputacija  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif visiskai sugadino jau biggrin.gif

Uz sita nusizengima nera ispejimo.. tai iskarto knysa bauda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 01 01, 20:40)
Uz sita nusizengima nera ispejimo.. tai iskarto knysa bauda smile.gif


Net jeigu ir duoda ispejima-tai vis tiek registruojasi policijoje kaip baustumas,o tos besikaupiancios nuobaudos-nieko gero...nes su kiekvienu sekanciu baustumu skiriamos didesnes baudos,o ir lengvatinio apsimokejimo nebera... schmoll.gif
Bet tai ir drauges "geros",kokios cia drauges,jei tik savo naudos ziuri,o kad tau bus blogai-tai pofig,by tik jom gerai... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Dark Elf @ 2014 01 01, 20:32)
o tie galejo bent langus atsidaryt.. policininkas priejo.. atsidare langas o is ten toks peregaras... unsure.gif


prisiminiau,is medicinkes laiku...darem cementovke,susirinkom visos mergos,prisiliuobem kiek lindo iki iskritimo,vnz.,paskui grupioke pasakojo kaip namo vaziavo...mane parveze kitos grupiokes draugas kartu su ja,nes pakeliui buvo,o kitos grupiokes draugas atvaziaves susirinko panas is bendrabucio,visos mirtinai girtos,kiek ju ten buvo-nezinau,bet lyg dviem aukstais sedejo gale...naktis...susistabdo policija,atidaro policininkas galines dureles kad paziureti kas ten darosi,o ten kruva girtu mergu,viena tik atsidarius durelems iskrito tiesiai jam po kojom... lotuliukas.gif smarve nereali,durys apvemtos... doh.gif lotuliukas.gif Tai vyriokas ir bauda uz per daug keleiviu mokejo,ir dar kita diena apvemta masina turejo plautis... lotuliukas.gif
Atsakyti
Dark Elf, tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aš irgi blogietė tokia...
Viena mama prašė, kad jos vaiką nuvežčiau į treniruotę kartu su saviškiu ( lanko tą patį darželį), o aš atsisakiau. nevešiu be kėdutės nei savo, nei svetimo vaiko. tai šita supyko, kitos irgi paburbėjo... Aceit, ką gaila? sunku?
Nei sunku, nei gaila, tačiau....
Atsakyti
O aš vežiau draugės vaikus be kėdutės ne kartą, nes tai yra saugiau, nei važiuoti autobusu, mano galva.
Atsakyti