Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(aisvyde @ 2014 03 07, 10:17)
O aš norėjau paklausti, kas čia yra, kad vos truputį stipriau stabdant - įsijungia ABS, nei šlapia danga, nei ledas, nei sniegas, nesuprantu, ar čia kažkas genda, o gal tiesiog seniai lietaus nebuvo ir dėl to gatvėse daug smėlio dalelių, dulkių? Dabar pati galvoju, kas tos smėlio dalelės biggrin.gif

Visiskai normaliai stabdo, jokių anomalijų nejaučiu.
Atsakyti
QUOTE("Milda" @ 2014 03 07, 06:19)
Sveikutės, ir aš jau maždaug pusantro mėnesio turiu teises ir mėnesį važinėju į darbą viena. Bet... baisu vis dar...  verysad.gif Ryte dar nieko: vaikai, pasiruošimas išeit, skubėjimas, tai beveik nepajuntu, kaip nuvažiuoju, o kai reikia grįžti, jau pabaigoje darbo pradedu galvot ir bijot... Jau tikriausiai reiktų maršrutą plėst, o aš sakytum įstrigau...  doh.gif

Vienintelis vaistas, važinėti daug ir naujais maršrutais, kito nežinau. Tik taip atsiranda patirtis ir dingsta baimė.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 03 07, 19:48)
Vienintelis vaistas, važinėti daug ir naujais maršrutais, kito nežinau. Tik taip atsiranda patirtis ir dingsta baimė.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 03 07, 10:17)
Beje, turėjau senesnę mašiną, jau taip užkniso taisyt ir leist pinigus, kad nusipirkau naujesnę, tai šitą taisau lygiai taip pat, tik, kad dvigubai didesnėm kainom biggrin.gif

O aš norėjau paklausti, kas čia yra, kad vos truputį stipriau stabdant - įsijungia ABS, nei šlapia danga, nei ledas, nei sniegas, nesuprantu, ar čia kažkas genda, o gal tiesiog seniai lietaus nebuvo ir dėl to gatvėse daug smėlio dalelių, dulkių? Dabar pati galvoju, kas tos smėlio dalelės biggrin.gif
Oi kaip aš šito bijau biggrin.gif Seną keikiu ir remontuoju, bet bent jau pigu smile.gif

Aš nepastebėjau tokių dalykų g.gif
Atsakyti
O aš laukiu,kol išlėksiu į gatves bigsmile.gif tik reikia iki tol pasitaupyt visokiom smulkmėm - draudimui,akumuliatoriui ir greičiausiai jau ir padangų reiks naujų,kai susipirksiu viską dry.gif
Atsakyti
QUOTE("Milda" @ 2014 03 07, 14:19)
Sveikutės, ir aš jau maždaug pusantro mėnesio turiu teises ir mėnesį važinėju į darbą viena. Bet... baisu vis dar...  verysad.gif Ryte dar nieko: vaikai, pasiruošimas išeit, skubėjimas, tai beveik nepajuntu, kaip nuvažiuoju, o kai reikia grįžti, jau pabaigoje darbo pradedu galvot ir bijot... Jau tikriausiai reiktų maršrutą plėst, o aš sakytum įstrigau...  doh.gif

pusantro menesio dar labai nedaug, as va 4 menesiai kaip be pertrauku vazineju, tik dabar drasiau jaustis kely pradejau, bet jei tenka vaziuot nauju, nezinomu marsrutu, vis dar panikuoju, ypac baisu man kur masina reikes priparkuot, man iki siol nera baisesnio dalyko nei siauri kiemai, siauros aiksteles, kuriose masina reikia per milimetra parkuoti, tokiu vietu vengiu, jau geriau statau vos ne uz kilometro ir einu pesciomis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 03 09, 19:49)
pusantro menesio dar labai nedaug, as va 4 menesiai kaip be pertrauku vazineju, tik dabar drasiau jaustis kely pradejau, bet jei tenka vaziuot nauju, nezinomu marsrutu, vis dar panikuoju, ypac baisu man kur masina reikes priparkuot, man iki siol nera baisesnio dalyko nei siauri kiemai, siauros aiksteles, kuriose masina reikia per milimetra parkuoti, tokiu vietu vengiu, jau geriau statau vos ne uz kilometro ir einu pesciomis  blink.gif


jei tenka važiuot nauju maršrutu, tai išsistudijuoju žemėlapius, dar labai geras dalykas yra google streetview. juk vis tiek visiškai nežinoma būna tik dalis maršruto, tad ją pasižiūriu, išanalizuoju orientyrus, kad nepražiopsot posūkių smile.gif jei visai nežinai vietos, į kurią važiuoji, tai google.maps ir kelis galimus maršrutus pasiūlo. porąkart teko pasinaudot - puikiai gavosi thumbup.gif

dar vienas dalykas, niekuomet nepasitikėt nevairuojančiais šturmanais/kelio aiškintojais, nes pro VT langą viskas atrodo kitaip
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 03 09, 20:49)
vis dar panikuoju, ypac baisu man kur masina reikes priparkuot, man iki siol nera baisesnio dalyko nei siauri kiemai, siauros aikstele

Tai va, čia mano irgi silpnoji vieta: darbe mes dalijamės kiemu su teisininkais, jų mašinos galit įsivaizduot kokios, o jau dydis! Vos išvairuoju, visa šlapia būnu jau pradėdama važiuot namo... O dar šiandien ant Karaliaus Mindaugo tilto sukau į kraštinę kairę juostą norėdama važiuoti paupiu, o prieš mane išniro didžiulis juodas džipas, kirtęs dvigubą ištisinę juostą, lenkdamas kitas mašinas... Vos spėjau vairą suktelėt į dešinę...


QUOTE(Gemma @ 2014 03 09, 20:59)
jei tenka važiuot nauju maršrutu, tai išsistudijuoju žemėlapius

Teiks ryžtis, niekur nedingsi... ax.gif
Atsakyti
Man liepos 13 bus 2 metai vairavimo.
Nuo praito rugpjūčio gyvenu kur nebereikia parkuoti per milimetrą, kur keliai platūs, mašinų mažiau ir tt. Atrodo gyvenk ir džiaukis. Bet vakar nuvažiavau į seną miestą ir rajoną, kur pirmus metus po teisių išlaikymo po prakaitu važinėjau, kur mašiną "per marytės" plauką stačiau. Ir galiu pasakyti, kad pasiilgau to wub.gif Kaip gera buvo vėl "šachmatais" žaisti, važiuoti kaip žaidimų lentoje, pastoviai svarstai, stebi, darai kažką. Galvojau būsiu pamiršusi paralelinį parkingą, bet ni velnio, iš pirmo karto įstačiau. Labai džiaugiuosi, kad pirmi metai buvo pravažinėti judriose, siaurose Niujorko gatvėse.

O dabar kur gyvenu, atsisėdu už vairo pamiegoti. Mašiną statau prie namo aikštelėje, kur 6 telpa be vargo. Prie parduotuvių visur patogios aištelės, didelės, vietos visados yra, stok nors skersas.

Keliai labai suprastėjo po žiemos, daug duobių ir visokių bangų ant asvalto. Vakar lekiant greitkeliu vos vairą spėjau sulaikyti "bangą" pagavus. Jautrus vairas pas mane labai
Atsakyti
Po intika klaidzioja va toks va dalykas,dedu cia,kad nepasimautumet ant sitos nesamones... ax.gif
http://www.fuelsavin...com/lt7KbZ5lZs/
Atsakyti
[quote=Taurė,2014 03 10, 20:20]
Ir galiu pasakyti, kad pasiilgau to wub.gif Kaip gera buvo vėl "šachmatais" žaisti, važiuoti kaip žaidimų lentoje, pastoviai svarstai, stebi, darai kažką.

O dabar kur gyvenu, atsisėdu už vairo pamiegoti. Mašiną statau prie namo aikštelėje, kur 6 telpą be vargo. Prie parduotuvių visur patogios aištelės, didelės, vietos visados yra, stok nors skersas...."


O man nepatinka "šachmatais" žaist, gal kad pas mus pats gyvenimas tarsi realybės šou (bent jau aš taip gyvenu, todėl teko ir vairuot mokytis)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Milda": 11 kovo 2014 - 17:37
Pastoviai važinėti ten nebenorečiau ir aš, tam ir išsikėlėm į "miegantį" miestelį/kaimą. Bet, kad kraujas greičiau venom pradėjo tekėti grįžus į didmiestčio gatves, tai faktas. Smagu buvo bigsmile.gif

Mėnesio gale vėl važiuosiu.
Atsakyti