Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Na va,mano astrikes laukia variklio kapitalinis-surasta skyle,pro kuria pabega arkliai,+ visi atsakymai i paskutiniu metu kilusius "kokio velnio...?",vienas cilindras be kompresijos...dabar reikia ieskoti,kas nebrangiai ir gerai sutvarkytu... g.gif
Atsakyti
denaxa, nepavydžiu, tikriausiai teks patuštinti kišenes 4u.gif

mano vectros irgi laukia remontai: duslintuvas barška ir generatoriaus dirželis cypia karts nuo karto. MB apžiūrėjo ir nusprendė, kad pats sutvarkys, kai nugaros nebeskaudės, tai tik detalės kainuos, jei jų reikės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 04, 18:52)
Na va,mano astrikes laukia variklio kapitalinis-surasta skyle,pro kuria pabega arkliai,+ visi atsakymai i paskutiniu metu kilusius "kokio velnio...?",vienas cilindras be kompresijos...dabar reikia ieskoti,kas nebrangiai ir gerai sutvarkytu... g.gif

Del to tau ir kuro sanaudos tikriausiai kosmines buvo, ar imanoma tą skylę užlopyt
Denaxa ar negalvoji vis gi apie kitos mašinos pirkimą, remontas ko gero nepigiai išeis
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 03 05, 17:39)
Del to tau ir kuro sanaudos tikriausiai kosmines buvo, ar imanoma tą skylę užlopyt
Denaxa ar negalvoji vis gi apie kitos mašinos pirkimą,  remontas ko gero nepigiai išeis

Sitos masinos rinkos verte 1000lt,o sutvarkyta ji idealiai-ka nusipirksi uz 1000? neapsimoka keisti... schmoll.gif Kuro sanaudos dideles del kitko-paaiskejo dar vienas dalykas,nedirba ipurskimo kuro slegio reguliatorius,nelaiko slegio ir leidzia kura,tai gali buti del to...kol kas dar nezinau,ka darysiu...rytoj paaiskes,kas is tiesu kaltas del kompresijos-ar voztuvas (tada apsimoketu perrinkinet),ar ziedas-tada remontuot neapsimoketu,nes reiktu ir cilindrus slifuoti,o jau vien to kaina 700...jei voztuvas-isipaisyciau i tukstanti uz remonta...Va dabar skambinejausi,Marijampolej lyg tai turi toki varikli,kaina-700,su permetimu.dar yra variantas pirkti visa masina,permesti varikli,o kitka i lauza...rytoj gal ka nuspresiu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 05, 18:58)
Sitos masinos rinkos verte 1000lt,o sutvarkyta ji idealiai-ka nusipirksi uz 1000? neapsimoka keisti... schmoll.gif 

Už 1000 tai aišku nieko nenupirksi, bet tau dar koki 1000 investuoti reikia, o dar kokiu pora štuku prideti tai galma kažka ir pirkti jau, aišku kad loterija, kaip pasiseks tas pirkimas...
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 05, 09:58)
Sitos masinos rinkos verte 1000lt,o sutvarkyta ji idealiai-ka nusipirksi uz 1000? neapsimoka keisti... schmoll.gif  Kuro sanaudos dideles del kitko-paaiskejo dar vienas dalykas,nedirba ipurskimo kuro slegio reguliatorius,nelaiko slegio ir leidzia kura,tai gali buti del to...kol kas dar nezinau,ka darysiu...rytoj paaiskes,kas is tiesu kaltas del kompresijos-ar voztuvas (tada apsimoketu perrinkinet),ar ziedas-tada remontuot neapsimoketu,nes reiktu ir cilindrus slifuoti,o jau vien to kaina 700...jei voztuvas-isipaisyciau i tukstanti uz remonta...Va dabar skambinejausi,Marijampolej lyg tai turi toki varikli,kaina-700,su permetimu.dar yra variantas pirkti visa masina,permesti varikli,o kitka i lauza...rytoj gal ka nuspresiu... g.gif

Viskas byra, kur jau ten idealiai. Stiprūs tavo nervai denaxa.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 03 05, 18:18)
Viskas byra, kur jau ten idealiai. Stiprūs tavo nervai denaxa.

Tai kad niekas ten nebyra,tik variklis vieno cilindro kompresija pamete smile.gif masina geresnes bukles nei daugelis gerokai jaunesniu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vėja2 @ 2014 03 05, 18:13)
Už 1000 tai aišku nieko nenupirksi, bet tau dar koki 1000 investuoti reikia, o dar kokiu pora štuku prideti tai galma kažka ir pirkti jau, aišku kad loterija, kaip pasiseks tas pirkimas...

Matai,dar pora stukiu pridejus,o paskui skaiciuok-pagrindinis dirzas su filtrais,tepalai-jau 1000 grubiai imant,paskui amortikai,stabdziai,traukiu antgaliai,galbut ismetimas ir t.t. ir pan...o turint galvoje,kad naujesniu masinu dalys ir remontas atsieina net iki keliu kartu brangiau... ax.gif Vnz.,pigiau man bus varikli susitvarkyti... ax.gif
Atsakyti
Na ka,siandien mazdaug primetem variklio remonto samata,tai grubiai imant,jei nereikes slifuoti cilindru ir imti viso motoro lauk-apie 1500lt (su viskuo),kadangi detales visas pirksiu pati,tai kazkur 100lt(arba daugiau) susitaupys ir nusiminusuos -siandien buvau pardej ir susirasiau kainas visko(skaiciavom mazmeninem kainom)...dar reikia ipurskimo srote pieskoti,ko gero,teks del jo vaziuot i Marijampole g.gif ,bet jei jau vaziuosiu-pasiknisiu ko jie ten turi ir gal dar kokiu daliu prigriebsiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 06, 18:55)
Na ka,siandien mazdaug primetem variklio remonto samata,tai grubiai imant,jei nereikes slifuoti cilindru ir imti viso motoro lauk-apie 1500lt (su viskuo),kadangi detales visas pirksiu pati,tai kazkur 100lt(arba daugiau) susitaupys ir nusiminusuos -siandien buvau pardej ir susirasiau kainas visko(skaiciavom mazmeninem kainom)...dar reikia ipurskimo srote pieskoti,ko gero,teks del jo vaziuot i Marijampole g.gif ,bet jei jau vaziuosiu-pasiknisiu ko jie ten turi ir gal dar kokiu daliu prigriebsiu... ax.gif

Jooo, Denaxa, menkas malonumas doh.gif Beje, turėjau senesnę mašiną, jau taip užkniso taisyt ir leist pinigus, kad nusipirkau naujesnę, tai šitą taisau lygiai taip pat, tik, kad dvigubai didesnėm kainom biggrin.gif

O aš norėjau paklausti, kas čia yra, kad vos truputį stipriau stabdant - įsijungia ABS, nei šlapia danga, nei ledas, nei sniegas, nesuprantu, ar čia kažkas genda, o gal tiesiog seniai lietaus nebuvo ir dėl to gatvėse daug smėlio dalelių, dulkių? Dabar pati galvoju, kas tos smėlio dalelės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 03 07, 11:17)
Jooo, Denaxa, menkas malonumas doh.gif Beje, turėjau senesnę mašiną, jau taip užkniso taisyt ir leist pinigus, kad nusipirkau naujesnę, tai šitą taisau lygiai taip pat, tik, kad dvigubai didesnėm kainom biggrin.gif

O aš norėjau paklausti, kas čia yra, kad vos truputį stipriau stabdant - įsijungia ABS, nei šlapia danga, nei ledas, nei sniegas, nesuprantu, ar čia kažkas genda, o gal tiesiog seniai lietaus nebuvo ir dėl to gatvėse daug smėlio dalelių, dulkių? Dabar pati galvoju, kas tos smėlio dalelės biggrin.gif


Tai ir yra ta priezastis,del kurios nekeiciu masinos-geriau remontuotis mazesnemis kainomis biggrin.gif O turint galvoje,kad masinos nuo 2000m. mazdaug gamintojo paskaiciuotos tik 5m. ekslpoatacijai... ax.gif

Reikia tikrint abs,neturetu jungtis,neslidu juk...man taip buvo,kai buvo trukes abs ziedas (siuo atveju,laiku nepakeitus,trukes ziedas gali sugadinti abs davikli,o tada jau remontas bus bruuungus...davikliai brangiai kainuoja...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 07 kovo 2014 - 11:28
Sveikutės, ir aš jau maždaug pusantro mėnesio turiu teises ir mėnesį važinėju į darbą viena. Bet... baisu vis dar... verysad.gif Ryte dar nieko: vaikai, pasiruošimas išeit, skubėjimas, tai beveik nepajuntu, kaip nuvažiuoju, o kai reikia grįžti, jau pabaigoje darbo pradedu galvot ir bijot... Jau tikriausiai reiktų maršrutą plėst, o aš sakytum įstrigau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 03 07, 12:17)
O aš norėjau paklausti, kas čia yra, kad vos truputį stipriau stabdant - įsijungia ABS, nei šlapia danga, nei ledas, nei sniegas, nesuprantu, ar čia kažkas genda, o gal tiesiog seniai lietaus nebuvo ir dėl to gatvėse daug smėlio dalelių, dulkių? Dabar pati galvoju, kas tos smėlio dalelės biggrin.gif

Man ligiai tas pats, lig ir nestipriai spaudžiu stabdi, ir sausa danga, o ABS isijungia, bet aš jau pradejau galvot gal kad žiemines padangos, sausa lietaus ilgai nebuvo, o žiema čia bele žino ką barste gatvese,gal likičiai to barstimo liko, nu nežinau ka galvot, bet nevisada taip isijungia, gal vis gi praslista ratai del kokios nors priežasties g.gif
Atsakyti