Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Little feet @ 2014 02 28, 18:28)
Mano šlepsinčio rato liga pasikeitė po slalomo biggrin.gif Dabar garsas panašesnis į stuksenimą, kuris dingsta, kai nuspaudžiu ant stabdžių. Oi kaip jau atsibodo ir kaip paranojinausi grįžinėdama vakar iš Vilniaus  unsure.gif

Hmm...sakyciau,reiketu nuemus rata ardyti ir ziureti kas ten...gal kas su stabdziais... g.gif Kada nors islys,ale bet va vazineti taip nervuojantis kai neaisku kas... g.gif O dar gali buti kad tiesiog ratas kazka kabina-servise ant keltuvo to gali nepamatyti,nes kai masina pakabinta-ratai nusileidzia... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 02 28, 17:50)
Little feet, nebijot važinėti nežinodama kas vyksta ?
Žinoma, kad baisoka. Savame mieste tai dar niekis, jeigu ką surasiu, kas padės, bet baisiausia buvo autostrada važiuoti.
QUOTE(denaxa @ 2014 03 01, 13:04)
Hmm...sakyciau,reiketu nuemus rata ardyti ir ziureti kas ten...gal kas su stabdziais... g.gif  Kada nors islys,ale bet va vazineti taip nervuojantis kai neaisku kas... g.gif O dar gali buti kad tiesiog ratas kazka kabina-servise ant keltuvo to gali nepamatyti,nes kai masina pakabinta-ratai nusileidzia... g.gif
Nu va, kad dabar toks metas, kai nei šiaip, nei taip. Vakar laiko neturėjau, savaitgaliais nelabai dirba, o aš pirmadienį išvykstu Palangon, grįžinėsiu tik savaitgaliais trumpam namo ir taip beveik iki mėnesio galo. Nu žiūrėsiu, kaip čia toliau su tais garsais, bet tikrai erzina.
Atsakyti
labas 4u.gif teises turiu jau mėnesiukas, važinėju mažai, savaitgaliais tik verysad.gif bet kuo toliau tuo geriau.. tik kaip atprasti be reikalo spaudinėti sankabą? doh.gif jau tiek bara kiek mokina kad nespaust be reikalo, nu negaliu neišeina man kitaip. šį savaitgaly net pasvilinau ją blush2.gif doh.gif unsure.gif labai noriu savo mašinytės pigios kad ne gaila būtų..
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2014 03 03, 15:00)
labas  4u.gif  teises turiu jau mėnesiukas, važinėju mažai, savaitgaliais tik  verysad.gif  bet kuo toliau tuo geriau.. tik kaip atprasti be reikalo spaudinėti sankabą?  doh.gif  jau tiek bara kiek mokina kad nespaust be reikalo, nu negaliu neišeina man kitaip. šį savaitgaly net pasvilinau ją  blush2.gif  doh.gif  unsure.gif labai noriu savo mašinytės pigios kad ne gaila būtų..

bigsmile.gif bigsmile.gif nusipirkau pigia masina.. bet ir tos man gaila smile.gif kai nusvilinsi sankaba..ar sugadinsi ja.. pamatysi kiek idet reikes.. bus gaila ir tos pigios smile.gif
kas man negaila tai kebulo smile.gif jau saka kabinau.. tai truputi nubrozdinau smile.gif bet cia fignia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2014 03 03, 16:00)
labas  4u.gif  teises turiu jau mėnesiukas, važinėju mažai, savaitgaliais tik  verysad.gif  bet kuo toliau tuo geriau.. tik kaip atprasti be reikalo spaudinėti sankabą?  doh.gif  jau tiek bara kiek mokina kad nespaust be reikalo, nu negaliu neišeina man kitaip. šį savaitgaly net pasvilinau ją  blush2.gif  doh.gif  unsure.gif  labai noriu savo mašinytės pigios kad ne gaila būtų..

Kai turesi savo masinyte ir pakeisi sudeginta sankabos komplekta-tai ir atprasi,smugis per kisene geriausiai gydo nuo tokiu dalyku... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos ir sveiki 4u.gif jungiuosi ir aš prie šviežiai iškeptų šoperiukių smile.gif Teises turiu jau mėnesį, o vairavimo stažas 19 dienų ax.gif Labai stengiuosi tvarkingai važinėt, nelendu ten kur važiuoja greičiau už mane, kasdien dar vis darau klaidas, ir jau kai grįžtu namo, prisiekiu sau, kad daugiau taip nedarysiu blush-anim-cl.gif Apipypino tik du kartus taksistai anądien ir dar kažkas šiandien, net užgesau prieš įsukdama į savo kiemą verysad.gif , taip negerai ant dūšios, eina peklon... unsure.gif Atrodė, kad visas namas juokiasi išmanęs verysad.gif Prisisparkavau šiaip ne taip ir nupėdinau namo unsure.gif Stengiuosi važiuoti kasdien, kad geriau išmokčiau, pažinčiau savo mašiniuką, pasitaiko labai supratingų vairuotojų, ir praleidžia ir neskubina good.gif , kol kas tik linktelnu galvą su šypsena iki ausų, kai įgusiu, tai dėkosiu kaip visi ax.gif Šiaip pirmom dienom važiavau kaip robotas biggrin.gif ,juk nėra šalia instruktoriaus su pedalais... negirdėjau ką ten radijoj kalba, tik visiškas susikaupimas, kad tik viską padaryčiau teisingai, kad tik niekam netrukdyčiau, kad tik...O jau dabar viskas daug geriau, bet dar vis mokausi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2014 03 03, 08:00)
labas  4u.gif  teises turiu jau mėnesiukas, važinėju mažai, savaitgaliais tik  verysad.gif  bet kuo toliau tuo geriau.. tik kaip atprasti be reikalo spaudinėti sankabą?  doh.gif  jau tiek bara kiek mokina kad nespaust be reikalo, nu negaliu neišeina man kitaip. šį savaitgaly net pasvilinau ją  blush2.gif  doh.gif  unsure.gif  labai noriu savo mašinytės pigios kad ne gaila būtų..

Kodėl jūs norit pigios mašinos ? Jei dėl to, kad tik tiek kišenė neša, suprantu.

Bet jei tik dėl to, kad nauja vairuotoja, tai tada nesuvokiu tokio savęs skriaudimo umn.gif:
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 03 03, 23:54)
Kodėl jūs norit pigios mašinos ? Jei dėl to, kad tik tiek kišenė neša, suprantu.

Bet jei tik dėl to, kad nauja vairuotoja, tai tada nesuvokiu tokio savęs skriaudimo umn.gif:

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 03 03, 23:54)
Kodėl jūs norit pigios mašinos ? Jei dėl to, kad tik tiek kišenė neša, suprantu.

Bet jei tik dėl to, kad nauja vairuotoja, tai tada nesuvokiu tokio savęs skriaudimo umn.gif:

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 03 03, 20:34)
Kai turesi savo masinyte ir pakeisi sudeginta sankabos komplekta-tai ir atprasi,smugis per kisene geriausiai gydo nuo tokiu dalyku... mirksiukas.gif

gali būt blush2.gif

QUOTE(Optiva @ 2014 03 03, 21:50)
Sveikos ir sveiki  4u.gif jungiuosi ir aš prie šviežiai iškeptų šoperiukių  smile.gif Teises turiu jau mėnesį, o vairavimo stažas 19 dienų  ax.gif .O jau dabar viskas daug geriau, bet dar vis mokausi  4u.gif

Tau gerai kad turi galimybę važinėt, aš tik savaitgaliais gaunu pavažiuot . su laiku neskubant ir būsi šauni vairuotoja 4u.gif

QUOTE(Taurė @ 2014 03 03, 23:54)
Kodėl jūs norit pigios mašinos ? Jei dėl to, kad tik tiek kišenė neša, suprantu.

Bet jei tik dėl to, kad nauja vairuotoja, tai tada nesuvokiu tokio savęs skriaudimo umn.gif:

Dėl abiejų priežasčių ax.gif beto namie yra gera nauja mašina, draugo jinai ir bus pagrindinė.. smile.gif sau pigios noriu kad pramokt, kad va ir su ta pačia sankaba normaliai elgtis išmokt.. doh.gif jau taip sugadino mane mano pirmas instruktorius kad siaubas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Optiva @ 2014 03 03, 20:50)
Sveikos ir sveiki  4u.gif jungiuosi ir aš prie šviežiai iškeptų šoperiukių  smile.gif Teises turiu jau mėnesį, o vairavimo stažas 19 dienų  ax.gif Labai stengiuosi tvarkingai važinėt, nelendu ten kur važiuoja greičiau už mane, kasdien dar vis darau klaidas, ir jau kai grįžtu namo, prisiekiu sau, kad daugiau taip nedarysiu blush-anim-cl.gif Apipypino tik du kartus taksistai anądien ir dar kažkas šiandien, net užgesau prieš įsukdama į savo kiemą  verysad.gif , taip negerai ant dūšios, eina peklon...  unsure.gif Atrodė, kad visas namas juokiasi išmanęs  verysad.gif Prisisparkavau šiaip ne taip ir nupėdinau namo unsure.gif Stengiuosi važiuoti kasdien, kad geriau išmokčiau, pažinčiau savo mašiniuką, pasitaiko labai supratingų vairuotojų, ir praleidžia ir neskubina  good.gif , kol kas tik linktelnu galvą su šypsena iki ausų, kai įgusiu, tai dėkosiu kaip visi  ax.gif Šiaip pirmom dienom važiavau kaip robotas  biggrin.gif ,juk nėra šalia instruktoriaus su pedalais... negirdėjau ką ten radijoj kalba, tik visiškas susikaupimas, kad tik viską padaryčiau teisingai, kad tik niekam netrukdyčiau, kad tik...O jau dabar viskas daug geriau, bet dar vis mokausi  4u.gif

šaunuolė, kad važinėji kiekvieną dieną drinks_cheers.gif o tų klaidelių ir labai patyrę vairuotojai pridaro, kiti dar ir nachališkai nesąmones daro. svarbu iš savo klaidų pasimokyti mirksiukas.gif po truputį jų mažės ir atsiras pasitikėjimas savimi smile.gif
sėkmės ir mažiau kreipk dėmesį kas ką galvoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2014 03 04, 08:51)
gali būt blush2.gif
Tau gerai kad turi galimybę važinėt, aš tik savaitgaliais gaunu pavažiuot  . su laiku neskubant ir būsi šauni vairuotoja  4u.gif
Dėl abiejų priežasčių  ax.gif  beto namie yra gera nauja mašina, draugo jinai ir bus pagrindinė.. smile.gif sau pigios noriu kad pramokt, kad va ir su ta pačia sankaba normaliai elgtis išmokt..  doh.gif  jau taip sugadino mane mano pirmas instruktorius kad siaubas  doh.gif

Ai, kai gavau teises, dar galvojau iki vasaros nepirkt mašinos, bet po to apsigalvojau ir nusipirkau, juk viską paskui pamiršiu, ir vėl samdytis instruktorius, pamokėlės nepigios nors instruktorius thumbup.gif Iš pradžių ir galvojau apie pigią, kad neskaudėtų širdies dėl BUM biggrin.gif ax.gif , bet kai pamačiau, jau dabar savo, MAZDUKĘ bigsmile.gif , o dar kai visi nugyrė, kad labai neblogas variantas, tai ir jamiau mirksiukas.gif O kaip ten bus ateity su ja - bus matyt.
Papildyta:
QUOTE(Gemma @ 2014 03 04, 09:18)
šaunuolė, kad važinėji kiekvieną dieną  drinks_cheers.gif o tų klaidelių ir labai patyrę vairuotojai pridaro, kiti dar ir nachališkai nesąmones daro. svarbu iš savo klaidų pasimokyti  mirksiukas.gif po truputį jų mažės ir atsiras pasitikėjimas savimi  smile.gif
sėkmės ir mažiau kreipk dėmesį kas ką galvoja  4u.gif

Ačiū už padrąsinimus drinks_cheers.gif , labai gerai, kad yra ši tema, aš asmeniškai dar kai mokiausi čia dažnai užeidavau pasiskaitinėt, labai gerų nuorodų radau apie viską, kas liečia mašinas, pagrinde yotube daug pamokėlių, nors ir rusiškai, bet man labai pravertė smile.gif dar ir dabar ten naršau. Man tai patiko toks vieno instruktoriaus pasakymas : - Nu nei vienas dar negimė su vairu.
Atsakyti