Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Ateinu su klausimu g.gif vis dar ieškausi geriausio,ta prasme pigiausio varianto draudimui biggrin.gif ir nugirdau tokį dalyką,na keista man iš tiesų g.gif man siūlo registruot automobilį mamos vardu,bet esmė tame,kad realiai teisių ji net neturi,bet sako draudimas vistiek pigesnis bus vien dėl kitos amžiaus grupės g.gif na bet vistiek žiūrės jauniausiojo vairuotojo stažą/amžių aš manau. Bet ar išvis galimas toks variantas? Ar avarijos atveju,draudimas pilnai padengtų žalą,nebūtų dalinis ar kažkas panašaus? kas dar kliūtų tokiu atveju g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2014 02 25, 03:40)

O su tais maršrutais (kad būtų į temą) - tai aš irgi bandau "programuotis", dar ir maps.lt visą vakarą studijuoju ir iš arčiau ir iš toliau, ir kelius, ir miškus...  biggrin.gif  o paskui vis tiek nuvažiuoju ne ten  doh.gif  nes realybėj man kažkaip kitaip viskas šviečia, ir viskas blush2.gif

Navigaciją galima per telefoną pasileisti ie nereikės niekur aplink važinėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2014 02 25, 18:12)
Ateinu su klausimu  g.gif vis dar ieškausi geriausio,ta prasme pigiausio varianto draudimui  biggrin.gif ir nugirdau tokį dalyką,na keista man iš tiesų  g.gif man siūlo registruot automobilį mamos vardu,bet esmė tame,kad realiai teisių ji net neturi,bet sako draudimas vistiek pigesnis bus vien dėl kitos amžiaus grupės  g.gif na bet vistiek žiūrės jauniausiojo vairuotojo stažą/amžių aš manau. Bet ar išvis galimas toks variantas? Ar avarijos atveju,draudimas pilnai padengtų žalą,nebūtų dalinis ar kažkas panašaus? kas dar kliūtų tokiu atveju g.gif


Jei mama teisiu neturi-kazin,ar draudimas bus pigesnis,ir kazin,ar kas ir draus,jei aiskiai vazines tik jaunesnis asmuo...As kazkada tokiu variantu domejausi,tariausi su draudike,tai ji sake,kad labai rizikingi tokie sanderiai ir tikrai neverta,nes kazkam atsitikus gali kilti problemu,draudimo kompanija net gali atsisakyti duoti ismoka...Cia anksciau taip darydavo,kazkada seniai,bet dabar draudimuose ne durniai dirba,o pinigus visi siais laikais skaiciuoja,draudimo kompanijos irgi...Draudimo kaina tikrai taip smarkiai nesiskirs,kad butu verta rizikuoti...As dukrai ieskau masinos,registruosiu,aisku,ant saves,ji bus irasyta kaip mazai stazo turintis vairuotojas (su dabar turimos masinos draudimu leidziama vazineti asmenims,turintiems ne mazesni kaip 10m. staza,nors as pati dar jo tiek neturiu doh.gif ),bet tai visai kitas reikalas,nes as su teisem ir ta masina ko gero abi naudosim,bent jau i servisus varineti tai cia jau mano darbas bus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2014 02 25, 17:12)
Ateinu su klausimu  g.gif vis dar ieškausi geriausio,ta prasme pigiausio varianto draudimui  biggrin.gif ir nugirdau tokį dalyką,na keista man iš tiesų  g.gif man siūlo registruot automobilį mamos vardu,bet esmė tame,kad realiai teisių ji net neturi,bet sako draudimas vistiek pigesnis bus vien dėl kitos amžiaus grupės  g.gif na bet vistiek žiūrės jauniausiojo vairuotojo stažą/amžių aš manau. Bet ar išvis galimas toks variantas? Ar avarijos atveju,draudimas pilnai padengtų žalą,nebūtų dalinis ar kažkas panašaus? kas dar kliūtų tokiu atveju g.gif


kai aš domėjausi, tai tam, kad draust mamos vardu jos vardu ir auto reikėjo registruoti.
dabar gal kažkas pasikeitė.

Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 02 26, 08:56)
kai aš domėjausi, tai tam, kad draust mamos vardu jos vardu ir auto reikėjo registruoti.
dabar gal kažkas pasikeitė.
Jei neklystu ne savininko vardu galima drausti tik lizinguojamą automobilį.
Ir teisingai denaxa sako - dabar visada prie duomenų klausiama, ar automobilį vairuos jaunesnis nei XX amžiaus asmuo ir/arba mažesnį nei x m stažą turintis asmuo. O jei savininkas apskritai neturi teisių, papildomas naudotojas turi trumpą stažą, tai tikrai abejoju, kad kaina labai jau keisis. Bandyčiau dar su kokiu draudimo brokeriu pakalbėti, nes skirtingos draudimo kompanijos skirtingus duomenis vertina skaičiuodami kainas.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 02 26, 11:12)
Jei neklystu ne savininko vardu galima drausti tik lizinguojamą automobilį.
Ir teisingai denaxa sako - dabar visada prie duomenų klausiama, ar automobilį vairuos jaunesnis nei XX amžiaus asmuo ir/arba mažesnį nei x m stažą turintis asmuo. O jei savininkas apskritai neturi teisių, papildomas naudotojas turi trumpą stažą, tai tikrai abejoju, kad kaina labai jau keisis. Bandyčiau dar su kokiu draudimo brokeriu pakalbėti, nes skirtingos draudimo kompanijos skirtingus duomenis vertina skaičiuodami kainas.


Aš irgi nagrinėjausi visokius variantus - tai jei įrašomas vairuotojas jaunesnis ir su mažu stažu, kaina iškart šokteli, kieno vardu beregistruotum. Pirkau mašiną neturėdama teisių - galvojom gal vyro vardu registruot, jo stažas didelis, bet kadangi aš įsirašau kaip naudotoja - jaunesnė ir be stažo, tai tuoj kaina pašoka beveik tiek, kaip ir savo vardu drausčiau, tai jokio skirtumo pasirodo...
Dar toks juokingas yra dalykas, kad dauguma bendrovių be teisių savininką įrašo kaip BE STAŽO, kaina iškart pakyla iki maximumo (bet reikai konkrečiai eit ir klaust, gal yra ir kur kitaip skaičiuoja), tai jei mama nesiruošia teisių laikytis - sakyčiau, išvis neapsimoka taip daryti, nes visą laiką mokėsit kainą kaip be stažo doh.gif
O kad nekiltų problemų jei kas atsitiks - registruojant mašiną įsirašykit visus, kas žada vairuoti mašiną (paplidomai ten keli litai kainuoja, ir be savininko mašinos dokumentuose įrašo dar kitus naudotojus). Mes taip ir padarėm... O draudžiausi savo vardu, tuo pačiu įrašydama sutarty ir vyrą. Darudimą skaičiavo kaip aš su 0 metų stažu (nors teisių neturiu dar) + vyro stažas ir amžius kažkiek numušė kainą.
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2014 02 25, 17:12)
Ateinu su klausimu  g.gif vis dar ieškausi geriausio,ta prasme pigiausio varianto draudimui  biggrin.gif ir nugirdau tokį dalyką,na keista man iš tiesų  g.gif man siūlo registruot automobilį mamos vardu,bet esmė tame,kad realiai teisių ji net neturi,bet sako draudimas vistiek pigesnis bus vien dėl kitos amžiaus grupės  g.gif na bet vistiek žiūrės jauniausiojo vairuotojo stažą/amžių aš manau. Bet ar išvis galimas toks variantas? Ar avarijos atveju,draudimas pilnai padengtų žalą,nebūtų dalinis ar kažkas panašaus? kas dar kliūtų tokiu atveju g.gif


pas MB panaši situacija: auto jo mamos vardu įregistruotas, o draudimą jis ant savęs daro, nes jei būtų mamos vardu draudimas, o jis padarytų avariją, tai jam draudimas tik 50 proc. padengtų, o kitą pusę jis pats turėtų dengt, būtent dėlto, kad yra skirtingos amžiaus grupės ir stažas. mamos vardu be abejo jam pigiau kainuotų draust
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2014 02 25, 18:12)
Ateinu su klausimu  g.gif vis dar ieškausi geriausio,ta prasme pigiausio varianto draudimui  biggrin.gif ir nugirdau tokį dalyką,na keista man iš tiesų  g.gif man siūlo registruot automobilį mamos vardu,bet esmė tame,kad realiai teisių ji net neturi,bet sako draudimas vistiek pigesnis bus vien dėl kitos amžiaus grupės  g.gif na bet vistiek žiūrės jauniausiojo vairuotojo stažą/amžių aš manau. Bet ar išvis galimas toks variantas? Ar avarijos atveju,draudimas pilnai padengtų žalą,nebūtų dalinis ar kažkas panašaus? kas dar kliūtų tokiu atveju g.gif

mano masina taip uzregistruota, ant anytos, o ji teisiu neturi, as kaip antras vairuotojas draudime figuruoju (pas mane stazas vos keli menesiai biggrin.gif) , man draudimas 4 men 150 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 25, 10:57)
Kad ne ten nuvaziuoti-taip,buna,paskui su ilga masina cirkus kreti vidury gatves apsisukinedama kad grizti i marsruta,keleiviai tada vieni pyksta,kiti juokiasi (situ buna daugiau nei piktu biggrin.gif )
Man tai patikdavo, kai autobusas ne ten nuvažiuodavo, vis šiokia tokia atrakcija biggrin.gif O kaip su autobusu, kuris atitenka, tuo ir važiuoji, ar kiekvienas arba keli vairuotojai turi "savo" autobusą?
QUOTE(zuikis5 @ 2014 02 25, 11:40)
Ai, jei trečias - tai ten narkomanai į taborą važiuoja  doh.gif  jie taip ir eina miškais - išlipa ir varo, gal jiems nebuvo nieko keisto  biggrin.gif 
O su tais maršrutais (kad būtų į temą) - tai aš irgi bandau "programuotis", dar ir maps.lt visą vakarą studijuoju ir iš arčiau ir iš toliau, ir kelius, ir miškus...  biggrin.gif
Spėju, tie, iš "troikės" išlipę, toliau 16 troleibusu važiuoja, nes ten irgi visuomet pagerinta publika būna biggrin.gif Man tai Google street view labai padeda, gali net kelio ženklus apžiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 02 27, 19:43)
Man tai patikdavo, kai autobusas ne ten nuvažiuodavo, vis šiokia tokia atrakcija biggrin.gif O kaip su autobusu, kuris atitenka, tuo ir važiuoji, ar kiekvienas arba keli vairuotojai turi "savo" autobusą?

Jo,keleiviams atrakcija,o vairuotojui stresas toks kad neduok,Dieve... doh.gif lotuliukas.gif
Turim "savo",ir jas priziurim.Bet jei sugenda ir remontuojama-vaziuoji su tuo ka duoda (kazka is tuo metu laisvu masinu,kazkieno "kito").

Man vakar vaikai galine sedeyne padege,Gerai,kad laiku uzjutau,o tai butu masina supleskejusi...vaikigaliai pradinukai,is prestizinio kvartalo...cia jau tevams reiketu ausis rauti... schmoll.gif
Atsakyti
Mano šlepsinčio rato liga pasikeitė po slalomo biggrin.gif Dabar garsas panašesnis į stuksenimą, kuris dingsta, kai nuspaudžiu ant stabdžių. Oi kaip jau atsibodo ir kaip paranojinausi grįžinėdama vakar iš Vilniaus unsure.gif
Atsakyti
Little feet, nebijot važinėti nežinodama kas vyksta ?

Man akmuo langą įskėlė savaitgalį. Kolkas mikroskopinė žymė, bet gali pradėti platėti. Mb mašinai taip buvo, iš mikroskopinio įskėlimo išaugo voratinklis per visą langą blink.gif
Papildyta:
Paskaičiau temą apie automatines pavaras ir prisiminiau kas buvo neseniai doh.gif

Yra tokia sankryža T formos, be šviesoforo, įkalnė. Sustojau už lengvosios mašinos, palikus normalų tarpą, nei per arti, nei toli. Laukiu kol anas nusuks į kairę, man į dešinę. Tai gerai, kad nežiūrėjau į dešinę, o į priekyje stovinčią mašiną. Tas asilo beretė matyt pamiršo, kad vairuoja mechaninę ir pradėjo riedėti man į nosį blink.gif gerai, kad mano nuostabusis automatas reaktyvinis ir gale dar mašina nespėjo arčiau privažiuoti, kai dėjau atbula umn.gif: Asilo berėtė spėjo nutepti slides kol atsigavau, būčiau išvilkus iš mašinos ir gerai paglamčius jam bliuską. Tokių lopinių dar nemačiau.
Atsakyti