Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Ar bandėt dar kas nors tą programėlę? Aš niekaip nerandu, kaip tuos video į kompą persikrauti doh.gif

Buvau šiandien treniruotėj bigsmile.gif Nerealiai patiko - šį kartą slalomiuką raitėm, uf kaip pavargau maloniai. Ir dabar tikrai suprantu, kodėl denaxa padangas saugo ir kodėl važiuoklė turi būti nepavargusi lotuliukas.gif Kaip bebūtų keista, aš teisingiau viską dariau iš esmės tik esant didesniam greičiui biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 23 vasario 2014 - 19:21
QUOTE(Little feet @ 2014 02 23, 20:19)
Buvau šiandien treniruotėj  bigsmile.gif Nerealiai patiko - šį kartą slalomiuką raitėm, uf kaip pavargau maloniai. Ir dabar tikrai suprantu, kodėl denaxa padangas saugo ir kodėl važiuoklė turi būti nepavargusi lotuliukas.gif Kaip bebūtų keista, aš teisingiau viską dariau iš esmės tik esant didesniam greičiui biggrin.gif


NEERZIIIIIINK!!!!!!!!!! doh.gif lotuliukas.gif Blyn,jei sia savaite nesnigs-maunuos vasarines,nu kiek gi galima "badauti"... doh.gif Tiesa,man irgi yra variantas-nusitempti priekaba ir su priekaba pasitampyti (slalomo trasa ta pacia,tik atbulai biggrin.gif ),tai ir padangos nesigadina,ir pavargsti taip normaliai iki nebegalejimo vaira susukti...biggrin.gif
Atsakyti
Neturėtų snigti, o po šios savaitės jaučiu dar šilčiau bus g.gif
Su priekaba ir dar atbulomis? blink.gif blink.gif Nu tu duodi doh.gif biggrin.gif
Mane tik kiek nustebino, kad tiek prieš mane, tiek po manęs besitreniravę vaikinai atvažiavo su panelėmis, kurios kantriai laukė sėdėti nuosavuose automobiliuose. Gi nuobodu turėtų būti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 02 23, 22:16)
Neturėtų snigti, o po šios savaitės jaučiu dar šilčiau bus  g.gif
Su priekaba ir dar atbulomis?  blink.gif  blink.gif Nu tu duodi  doh.gif biggrin.gif
Mane tik kiek nustebino, kad tiek prieš mane, tiek po manęs besitreniravę vaikinai atvažiavo su panelėmis, kurios kantriai laukė sėdėti nuosavuose automobiliuose. Gi nuobodu turėtų būti  g.gif

Labai idomu-su priekaba thumbup.gif be priekabos atbulomis beveik tas pats kas i prieki,o va su priekaba-jau yra kas veikti,labai yra biggrin.gif
Del tu paneliu-gal ir nenuobodziauja...gal joms idomu pasiziureti kaip vaziuoja... ax.gif As irgi megstu po treniruotes dar biski uzsilaikyti-tiesiog pabuti,atsipalaiduoti...ramu ten taip... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 23, 21:35)
Labai idomu-su priekaba  thumbup.gif be priekabos atbulomis beveik tas pats kas i prieki,o va su priekaba-jau yra kas veikti,labai yra  biggrin.gif
Del tu paneliu-gal ir nenuobodziauja...gal joms idomu pasiziureti kaip vaziuoja... ax.gif As irgi megstu po treniruotes dar biski uzsilaikyti-tiesiog pabuti,atsipalaiduoti...ramu ten taip... rolleyes.gif
Aš net neabejoju, kad labai įdomu su priekaba, bet turėtų būti labai sunku, ypač pačioje pradžioje perprasti manevravimo niuansus smile.gif
Man asmeniškaii įdomu stebėti nebent varžybas, palaikyti saviškius, o vat tokį važiavimą g.gif Dabar būtų įdomu, nes pati išbandžiau ir galėčiau palyginti save su kitais, bet vis tiek labiausiai norėtųsi pačiai baranką sukioti rolleyes.gif Ir ***** blemba, kaip vėl noriu pakartoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 02 24, 11:42)
Aš net neabejoju, kad labai įdomu su priekaba, bet turėtų būti labai sunku, ypač pačioje pradžioje perprasti manevravimo niuansus smile.gif
Man asmeniškaii įdomu stebėti nebent varžybas, palaikyti saviškius, o vat tokį važiavimą  g.gif Dabar būtų įdomu, nes pati išbandžiau ir galėčiau palyginti save su kitais, bet vis tiek labiausiai norėtųsi pačiai baranką sukioti  rolleyes.gif Ir ***** blemba, kaip vėl noriu pakartoti  biggrin.gif

Uzsikabliavai... biggrin.gif O zinai,sita liga nepagydoma... lotuliukas.gif Del priekabos tai as gi dirbu su ilga,ir E kat. turiu,bet va vis norisi moketi viska dar geriau,nes tikrai igudziu truksta... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 24, 12:42)
Uzsikabliavai... biggrin.gif O zinai,sita liga nepagydoma... lotuliukas.gif  Del priekabos tai as gi dirbu su ilga,ir E kat. turiu,bet va vis norisi moketi viska dar geriau,nes tikrai igudziu truksta... ax.gif
Tikrai užsikabliavau, labai puikiai žinau, kad šitos ligos nepagydomos - ne pirma mano gyvenime laugh.gif Nors kiti klausia - o kam tau to reikia? g.gif
Na taip taip, tobulumui ribų nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 02 24, 17:12)
Tikrai užsikabliavau, labai puikiai žinau, kad šitos ligos nepagydomos - ne pirma mano gyvenime laugh.gif Nors kiti klausia - o kam tau to reikia?  g.gif
Na taip taip, tobulumui ribų nėra smile.gif

Tai tas kas nepabando, tas ir nesupranta kam mum to reikia,nepajaučia to adrenalino smile.gif
Aš tai irgi nevažiuoju, biški laukiu kol finansai prades daugintis, negaliu dabar remontuot mašinos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 24, 13:42)
Uzsikabliavai... biggrin.gif O zinai,sita liga nepagydoma... lotuliukas.gif  Del priekabos tai as gi dirbu su ilga,ir E kat. turiu,bet va vis norisi moketi viska dar geriau,nes tikrai igudziu truksta... ax.gif
Atsiprašau, kad ne visai "į temą", hm, gal sukurti temą pavadinimu: Toms, kurios nori viską žinoti, viskas apie autobusus biggrin.gif Ar tiesa, kad autobusų vairuotojai kasdien gauna vis naują maršrutą? Kažkokia nesąmonė biggrin.gif Kodėl negali tas pats vairuotojas visą laiką važiuoti tuo pačiu maršrutu? O tai paskui ir būna, kad ne į tą stotelę nuvažiuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 02 24, 22:15)
biggrin.gif Ar tiesa, kad autobusų vairuotojai kasdien gauna vis naują maršrutą? Kažkokia nesąmonė biggrin.gif Kodėl negali tas pats vairuotojas visą laiką važiuoti tuo pačiu maršrutu? O tai paskui ir būna, kad ne į tą stotelę nuvažiuoja biggrin.gif


Taip,tiesa smile.gif Yra,kas ir pastoviai ant vieno dirba,bet as taip negaleciau ir nenoreciau,isproteciau kokioj trecioj dienoj nuo monotonijos,ir aplamai-cia jau,manau,visiska profesine degradacija butu-kai sugebi tik vienu marsrutu vaziuot... ax.gif Troleibusistai tuo paciu vazineja visa gyvenima-gal uztai ir tokie pikti ant to gyvenimo biggrin.gif Kad ne ten nuvaziuoti-taip,buna,paskui su ilga masina cirkus kreti vidury gatves apsisukinedama kad grizti i marsruta,keleiviai tada vieni pyksta,kiti juokiasi (situ buna daugiau nei piktu biggrin.gif ) Blogiau buna,kai is rezervo issiuncia i visiskai nezinoma marsruta,kur net keliu nezinai ir supratimo zalio neturi kur vaziuot,i zabludiskes,vnz... doh.gif Teko man taip i treciuka isvaziuot,buvo slapdriba,kelio nezinau,bet,aciu Dievui-uzsiklinijo ir uzsidege ratas ir daugiau vaziuot nebereikejo,uzgesinau ir 4val. laukiau pagalbos patenkinta,kad vaziuot nebereikia,ir kad uzgesint pavyko biggrin.gif Va tik zmoniu gaila buvo-kazkur peskom nuejo,o ten miskas buvo,ir slapdriba...Pagalbos laukiau apie 4 val. kazkur-kol mane ten surado miskuose,mano pasakytos koordinates buvo-kazkur miske tarp tos ir tos stoteliu biggrin.gif Darbas tikrai nenuobodus,ka ir besakytum... rolleyes.gif O del tu nuvaziavimu ne ten-ju profilaktikai as darau toki dalyka-mintyse nusistatau/prasivaziuoju sios dienos marsruta,"uzsiprogramuoju",taip sakant,nurodau sau kad vaziuosiu va ten ir ten,ir dazniausiai pavyksta...Daug vairuotoju sita metoda naudoja smile.gif O ten,kur marsrutai sakojasi-svarbiausia laiku prisiminti,kokiu siandien vaziuoji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 25, 11:57)
Teko man taip i treciuka isvaziuot,buvo slapdriba,kelio nezinau,bet,aciu Dievui-uzsiklinijo ir uzsidege ratas ir daugiau vaziuot nebereikejo,uzgesinau ir 4val. laukiau pagalbos patenkinta,kad vaziuot nebereikia,ir kad uzgesint pavyko biggrin.gif Va tik zmoniu gaila buvo-kazkur peskom nuejo,o ten miskas buvo,ir slapdriba...
Darbas tikrai nenuobodus,ka ir besakytum... rolleyes.gif O del tu nuvaziavimu ne ten-ju profilaktikai as darau toki dalyka-mintyse nusistatau/prasivaziuoju sios dienos marsruta,"uzsiprogramuoju",taip sakant,nurodau sau kad vaziuosiu va ten ir ten,ir dazniausiai pavyksta...Daug vairuotoju sita metoda naudoja  smile.gif O ten,kur marsrutai sakojasi-svarbiausia laiku prisiminti,kokiu siandien vaziuoji  biggrin.gif


Ai, jei trečias - tai ten narkomanai į taborą važiuoja doh.gif jie taip ir eina miškais - išlipa ir varo, gal jiems nebuvo nieko keisto biggrin.gif aš Salininkuose gyvenu, tai tenka kartais važiuot "trojka", kaip vadina ją vietiniai smile.gif ... nors vengiu jos, dažniau laukiu 19 ar 42... be to ji ir neužsuka man prie namų, pravažiuoja pro šalį, galėtum kada ir užsukt pasiklydus, jei dar teks važiuot biggrin.gif
Būna pas mus irgi, kad ne toj stotelėj autobusas laukia - žmonės vienoj gatvės pusėj, o žmonės - kitoj lotuliukas.gif įdomiai ten taip tos galinės stotelės sugalvotos, šiaip jau unsure.gif
O su tais maršrutais (kad būtų į temą) - tai aš irgi bandau "programuotis", dar ir maps.lt visą vakarą studijuoju ir iš arčiau ir iš toliau, ir kelius, ir miškus... biggrin.gif o paskui vis tiek nuvažiuoju ne ten doh.gif nes realybėj man kažkaip kitaip viskas šviečia, ir viskas blush2.gif
Atsakyti
Tai as sugedau ne prie taboro-cia miestas,o konkreciai miskuose,ten jau uz Salininku,gelzkelis netoli...vnz.,kol mane surado tech.pagalba... doh.gif Sake,pabludinejo dar gerokai... doh.gif
Atsakyti