Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(denaxa @ 2014 02 19, 22:08)
Ten gal tiesiog toks isvirtimas padarytas...specialiai...smile.gif
Neee... automobilis paprastai stovi vidury sankryžos su įjungtom avarinėm šviesom, o vairuotojas tuo tarpu išlipęs nervingai laksto aplink automobilį ir kažką kažkam labai intensyviai aiškina telefonu, spėju, kad jis tuo metu nesako, brač, koks specialus mano rato išlinkimas biggrin.gif O koks būna specialus išvirtimas? Čia kaip Mercedesų priekiniai ratai išsiverčia posūkio metu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 19, 21:08)

Kad nelabai smile.gif O tikrai zinai kad iskrito ar speji tik? Nes turi matytis,yra ten ji ar ne biggrin.gif


Apžiūrėjo, tai sakė taip ir yra. Diskam irgi prieš paskutinė, bet važinėt šiek tiek dar leido
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 02 19, 22:16)
Neee... automobilis paprastai stovi vidury sankryžos su įjungtom avarinėm šviesom, o vairuotojas tuo tarpu išlipęs nervingai laksto aplink automobilį ir kažką kažkam labai intensyviai aiškina telefonu, spėju, kad jis tuo metu nesako, brač, koks specialus mano rato išlinkimas biggrin.gif O koks būna specialus išvirtimas? Čia kaip Mercedesų priekiniai ratai išsiverčia posūkio metu? biggrin.gif

Nee...buna i sonus issinese ratai,taip blatnai-galvojau tu apie tai kalbi...smile.gif jei sugedes-tai jo,pusasiai buna isluze...tam,kad taip neatsitiktu,reiketu bent karta metuose vaziuokle apsiziureti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 02 19, 22:27)
Apžiūrėjo, tai sakė taip ir yra. Diskam irgi prieš paskutinė, bet važinėt šiek tiek dar leido


Blyn doh.gif As tai su tokia masina,ko gero,bijociau ir iki serviso nuvaziuot doh.gif Gal,sakyciau,nerizikuok geriau...pasikeisk viska ir bus ramu,vazinesi saugiai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 02 19, 21:16)
O koks būna specialus išvirtimas? Čia kaip Mercedesų priekiniai ratai išsiverčia posūkio metu? biggrin.gif
pvz, pvz2 ir t.t. Man asmeniškai negražu schmoll.gif
QUOTE(denaxa @ 2014 02 19, 21:33)
Blyn doh.gif  As tai su tokia masina,ko gero,bijociau ir iki serviso nuvaziuot doh.gif Gal,sakyciau,nerizikuok geriau...pasikeisk viska ir bus ramu,vazinesi saugiai... ax.gif
Aš tą patį pagalvojau drinks_cheers.gif Jei ir kaladėlės byra lauk, ir diskai vos gyvi, taigi baisu. O stabdžiai yra viena svarbiausių sistemų mašinoje, brrr....

Sekmadienį vėl važiuosiu į treniruotę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 19 vasario 2014 - 21:49
QUOTE(Little feet @ 2014 02 19, 22:48)
Sekmadienį vėl važiuosiu į treniruotę  ax.gif

thumbup.gif O as kol kas nesitreniruoju-padangu zieminiu gaila,suvaryciau jas per viena karta... doh.gif As megstu ten taip pasidraskyti,kad jos zviegtu,man toks malonumas nuo to... ax.gif O kitaip neissikraunu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 02 19, 22:48)
pvz, pvz2 ir t.t. Man asmeniškai negražu  schmoll.gif
Pirmą kartą matau tokius ratus, hm, o apskritai man gražiausias automobilis yra toks, koks išrieda iš gamyklos, nes dažniausiai savininkui vietoj tiuningo išeina tiurlingas. O dar man juokingai atrodo, kai suaugę žmonės užsikiša už stiklo tuos žaislinius numerius su savo vardu. Tiesa, kartą mačiau tokį numerį prikabintą prie vaikiško vežimėlio, tai atrodė super biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 02 19, 22:12)
O dar man juokingai atrodo, kai suaugę žmonės užsikiša už stiklo tuos žaislinius numerius su savo vardu. Tiesa, kartą mačiau tokį numerį prikabintą prie vaikiško vežimėlio, tai atrodė super biggrin.gif


arba kokį minkštą pūkuotą žaislą lotuliukas.gif teko matyt mieste ir pas merginą, ir pas vyruką, ant galinio vaizdo veidrodėlio prikabintus pūkuotus žaisliukus
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 19, 21:53)
thumbup.gif  O as kol kas nesitreniruoju-padangu zieminiu gaila,suvaryciau jas per viena karta... doh.gif  As megstu ten taip pasidraskyti,kad jos zviegtu,man toks malonumas nuo to... ax.gif  O kitaip neissikraunu... blush2.gif
Mano padangos praėjusią treniruotę normaliai atlaikė, o ir nebaisiai gaila dabar, nes vis tiek keisiu jau mašiną. Pažvieginti padangas su automatu biški sunkiau, tai nepergyvenu biggrin.gif Man baisiau, kad pavarų dėžė nesudurniuotų.
QUOTE(aisvyde @ 2014 02 19, 22:12)
apskritai man gražiausias automobilis yra toks, koks išrieda iš gamyklos, nes dažniausiai savininkui vietoj tiuningo išeina tiurlingas.
Yra ir tikria skoningų tiuningų, tik jie dažnai būna nekrentantys į akis iš pirmo žvilgsnio. O tie visi tiurlingai dažniausiai būna jaunų pacaniokų darbo vaisius doh.gif
QUOTE(Gemma @ 2014 02 20, 08:34)
arba kokį minkštą pūkuotą žaislą  lotuliukas.gif teko matyt mieste ir pas merginą, ir pas vyruką, ant galinio vaizdo veidrodėlio prikabintus pūkuotus žaisliukus
Pas mane šitas kabo, dar vienas žaisliukas kabo ant mašinos raktų ir dar viename slepiu USB raktą, kuriame sutalpinta vairavimo muzika smile.gif

Taigi atėjau pasidalinti šviežiu atradimu sau pačiai. Nebūtina pirkti videoregistratorių, jei turi išmanųjį telefoną - yra spec. programėlių tam, tik reik turėti talpią atminties kortelę smile.gif Šiandien išbandžiau važiuodama iš parduotuvės namo nelabai vykusiai, nes reikia sugalvoti, kaip tą telefoną įtvirtinti taip, kad vaizdas gerai matytųsi ir tvirtinimo elementai neužstotų kameros g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 20 vasario 2014 - 15:35
Pas mane kabo bokso pirštinės margintos Lietuvos vėliava, nedidukės. Kadangi klijuoti ant mašinos nieko nenoriu, tai bent taip pasižymiu lietuvybę bigsmile.gif

Man labai nejauku matyti rožančius mašinoje ...
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 02 20, 15:32)
Taigi atėjau pasidalinti šviežiu atradimu sau pačiai. Nebūtina pirkti videoregistratorių, jei turi išmanųjį telefoną - yra spec. programėlių tam, tik reik turėti talpią atminties kortelę smile.gif Šiandien išbandžiau važiuodama iš parduotuvės namo nelabai vykusiai, nes reikia sugalvoti, kaip tą telefoną įtvirtinti taip, kad vaizdas gerai matytųsi ir tvirtinimo elementai neužstotų kameros  g.gif


bet spidometro parodymų nerodo?
pasidalink programėlės pavadinimu biggrin.gif


lentelės su vardais man nekliūva.
pati tokią užsidėčiau jei pirkt pamatyčiau :
user posted image

ant veidrodėlio niekas netabaluoja. pradžioj buvau lyg kvapus pakabinusi, bet blaškė dėmesį blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vaniliukė*: 20 vasario 2014 - 15:43
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 02 20, 15:42)
bet spidometro parodymų nerodo?
pasidalink programėlės pavadinimu biggrin.gif

pati tokią užsidėčiau jei pirkt pamatyčiau :
Rodo ir laiką, ir greitį, galima ir GPS koordinates net uždėti, jei tik nori smile.gif
Aš peržiūrėjusi kelis variantus androidui parsisiunčiau DailyRoads Voyager

Būna panašių lipdukų, skirtų kėbului ar stiklui, man tai tie numeriai nelabaiii, o dažnai būna ir su klaidom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 02 20, 15:47)
Rodo ir laiką, ir greitį, galima ir GPS koordinates net uždėti, jei tik nori smile.gif
Aš peržiūrėjusi kelis variantus androidui parsisiunčiau DailyRoads Voyager

Būna panašių lipdukų, skirtų kėbului ar stiklui, man tai tie numeriai nelabaiii, o dažnai būna ir su klaidom smile.gif


dėkui, reiks vakare panaršyt thumbup.gif
Atsakyti