Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(denaxa @ 2014 02 17, 20:23)
Pavydziu... ax.gif  As sia ziema tiek daug norejau visko ismokti,+pagerinti igudzius,o sniego nera...o kadangi privalu vazineti su zieminem padangom-treniruotis visai negaliu,nes neliks tu padangu... verysad.gif  Jei dar nesnigs-kita menesi viskas,mausiuos vasarines,nes nebeislaikysiu ilgiau be treniruociu... verysad.gif

Aš tai irgi norejau šiais metais butinai per sniega pavažinet aikštelej, bet kol buvo sniego negalejau, o ir trumpai jis buvo, o dabar kažkaip nesaugiai jaučiuosi su savo mašina, vel ten kažkas barška, vajei doh.gif ,nesaugu man taip į aikštele važiuot, kad nesubyrėtu
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 17, 11:23)
Pavydziu... ax.gif  As sia ziema tiek daug norejau visko ismokti,+pagerinti igudzius,o sniego nera...o kadangi privalu vazineti su zieminem padangom-treniruotis visai negaliu,nes neliks tu padangu... verysad.gif  Jei dar nesnigs-kita menesi viskas,mausiuos vasarines,nes nebeislaikysiu ilgiau be treniruociu... verysad.gif

Mūsų kieme sniegas jau kelių sluoksniu. Ir ryt dar snigs. Kad jį kur galas. Visur kalnai sniego, šaligatvių nuo kelio nesimato. Nusibodo verysad.gif Vienintelis pliusas iš to, kad šuns erkės nepuola kol sniegas doh.gif

Neturiu jokio malonumo važiuoti sniegu. Jau prasideda duobės ant kelių, gilios ir netikėtos. Bijau ratus palikti. Paskui prasidės kamščiai, nes kelius lopys. Žodžiu pasaka be galo, geriau gyventi kur sniego išvis nėra.
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 02 17, 19:43)
Aš tai irgi norejau šiais metais butinai per sniega pavažinet aikštelej, bet kol buvo sniego negalejau, o ir trumpai jis buvo, o dabar kažkaip nesaugiai jaučiuosi su savo mašina, vel ten kažkas barška, vajei  doh.gif  ,nesaugu man taip į aikštele važiuot, kad nesubyrėtu

Varyk i servisa ir tvarkyk tuos barskalus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 16, 01:18)
Musu buvo apie 40,bet dabar daug troleibusisciu persikvalifikavo i autobusistes,tai net nezinau tikro skaiciaus ax.gif  Vairuoti troleibusa siaip yra labiau kenksminga sveikatai-juk visa diena po elektros srove sedi,as asmeniskai nenoreciau truliko vairuoti,man tai isvis ne masina,vien tai,kad priristas... schmoll.gif ... doh.gif Siaip tie visi troleibusistai "paziuoze" gerokai (blogaja prasme),bet,kaip kolegos sako-negali ant ju labai pykti,nes nuo elektros sroves matyt jiems taip su galva nebegerai pasidaro... doh.gif
Tai nemažai moterų, kažkaip įsivaizdavau, kad kokios penkios. Pamenu, būdavo tokia viena troleibuso vairuotoja dideliais baltais plaukais, kuri visada stengdavosi ką nors durimis priverti ir šiaip mėgdavo parėkaut ant keleivių, tai, pasirodo, čia elektros šalutinis poveikis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 02 17, 22:19)
[size=1][/size]Tai nemažai moterų, kažkaip įsivaizdavau, kad kokios penkios. Pamenu, būdavo tokia viena troleibuso vairuotoja dideliais baltais plaukais, kuri visada stengdavosi ką nors durimis priverti ir šiaip mėgdavo parėkaut ant keleivių, tai, pasirodo, čia elektros šalutinis poveikis biggrin.gif

Jo jo,elektros biggrin.gif
Atsakyti
jungiuosi prie "kažkas barška". verysad.gif
greičiausiai stabdžių kaladėlė iškrito... važiuot šitaip galima?
Atsakyti
Nejuokinkite su tokiomis diagnozėmis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 02 19, 10:55)
Nejuokinkite su tokiomis diagnozėmis smile.gif


o jum panašu, kad juokauju?
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 02 19, 10:32)
jungiuosi prie "kažkas barška".  verysad.gif
greičiausiai stabdžių kaladėlė iškrito... važiuot šitaip galima?


Jei iskristu stabdziu kaladele-vienas ratas visai nestabdytu,labai abejoju,ar sitaip vaziuotum ir ar isvis pavaziuotum... smile.gif Uztat Valkatai ir juokinga... ax.gif
Nors-mieste yra teke matyti pamestu kaladeliu...bet nelabai neisivaizduoju,ant kiek reikia apleisti masina,kad stabdzius pamesti... rolleyes.gif
Atsakyti
Taigi ne viena kaladele tera. Antra kazkiek dar atlieka savo darba.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 19, 20:02)
Jei iskristu stabdziu kaladele-vienas ratas visai nestabdytu,labai abejoju,ar sitaip vaziuotum ir ar isvis pavaziuotum... smile.gif Uztat Valkatai ir juokinga... ax.gif
Nors-mieste yra teke matyti pamestu kaladeliu...bet nelabai neisivaizduoju,ant kiek reikia apleisti masina,kad stabdzius pamesti... rolleyes.gif
O aš paskutiniu metu jau kelintą mašiną matau posūkyje su iškrypusiu-išlinkusiu ratu, spėju, tas iškrypimas-išlinkimas turi kažką bendro su žodžiu šarnyras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 02 19, 21:57)
O aš paskutiniu metu jau kelintą mašiną matau posūkyje su iškrypusiu-išlinkusiu ratu, spėju, tas iškrypimas-išlinkimas turi kažką bendro su žodžiu šarnyras biggrin.gif

Ten gal tiesiog toks isvirtimas padarytas...specialiai...smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 02 19, 21:27)
Taigi ne viena kaladele tera. Antra kazkiek dar atlieka savo darba.

Kad nelabai smile.gif O tikrai zinai kad iskrito ar speji tik? Nes turi matytis,yra ten ji ar ne biggrin.gif
Atsakyti