Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Aidos @ 2014 02 14, 13:59)
Aš būčiau už tą mokestį,nesvarbu kas lems,tarša ar galingumas variklio,jei jausčiau naudą dėl to kaip vairuotoja,tikrai mokėčiau ir negailėčiau,nu bet dabar  unsure.gif jau matau kaip tuoj pasipils skelbimai,diedukai iš garažų stums bažnyčiai naudojamus žigulius ir mėgins parduot  biggrin.gif

Kad su ziguliukais dabar toli grazu ne diedukai vazineja,daugelis ju jau seniai pereje i megeju rankas,daugiausiai jaunimo ax.gif O ir nenusipirksi labai pigiai normalaus zigulio ax.gif
Atsakyti
Dėl to mokesčio.
Kai buvo dar tik kalbama apie jį kaip apie prabangos mokestį, žiūrėjau tikrai teigiamai - jei žmogus gali sau leisti nusipirkti super duper tralialia mašiną už šimtines tūkstančių, tai gali susimokėti ir šiek tiek papildomai. Bet kai prakalbo apie siūlymą padaryti jį visuotinį ir priklausomą tik nuo variklio litražo, nusivyliau eilinį kartą valdžiažmogiais. Nu susietų bent jau su galingumu, jau bent kažkiek geriau būtų. Ir dabar tikrai bus taip, kad eiliniai darbininkėliai, jaunimėlis ir tie patys pensininkai susimokės didžiausias sumas. Apskritai jie viena šneka, kita daro, o tikrieji ketinimai ko gero dar kitokie. Bandoma prisidengti taršos mažinimu, nenaudojamų automobilių utilizavimu, bet realiai šito nepasieks šitas mokestis. Nenaudojamų auto utilizavimas šitokiu būdu iš viso skamba juokingai - gi neseniai patvirtino taisykles, kad be draudimo ir TA automobiliai bus išregistruoti ir savininkai gali gauti rimtas baudas. Kam čia tą sviestą besviestuoti.

Tiesa, mano vairo girgždesys sumažėjo, dabar vos vos besigirdi smile.gif O ratas vis dar šlepsi biggrin.gif Ir nusipirkau V. Miliaus knygą, reiks paskaityti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 14 vasario 2014 - 13:45
QUOTE(denaxa @ 2014 02 14, 11:38)
tas ministras tai bukas visiskai,apie technika nei bum bum ir aiskina tokias nesamones apie tarsa,bet juk kas liecia naujas masinas kubatura nera lygu tarsai...laida per tv klausiau,tai zurnalistas megino jam paaiskinti tuos techninius dalykus,o tas sako kad technikoj nieko nesupranta ir vis tiek savo isikibes laikosi... doh.gif
Ir,beje,kam jie ruosiasi ta mokesti panaudoti-cia jau juokinga...pensininkai,turintys daugelis nemazos kubaturos senas masinas,patys susimokes uz pensiju atstatyma... doh.gif  lotuliukas.gif
Tas ministras ir mane nustebino, aš irgi pagalvojau, na, nesupranti, nežinai, tai bent atmintinai išmok bent kažkiek įtikinamus atsakymus į standartinius klausimus, bet kur tau, kam jam vargintis. O dėl pensininkų - gerai pastebėta biggrin.gif

QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 02 14, 13:56)
seimoj du vairuotojai, bet trys masinos ir tu paciu normaliai pasistatyt nemoka.
Aš irgi pastebėjau, kad tvarkingas / netvarkingas mašinos parkavimas yra visos šeimos tradicija, yra Pataikauskų į linijas ir Skersauskų šeimos biggrin.gif
Atsakyti
Kas čia per mokestis ? Kokioje formoje jis reikalaujamas ? Ta prasme kai perkamas automobilis, ar kas menesį/metus ?

Nemanau, kad būtų teisinga uždėti kažkokius papildomus mokesčius tiems, kas perka brangesnes mašinas. Jau gana to, kad PVM kokį suploja žmogus pirkdamas tą mašiną, tai kam dar labiau žmogų nugręžinėti ?
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 02 14, 21:26)
Kas čia per mokestis ? Kokioje formoje jis reikalaujamas ? Ta prasme kai perkamas automobilis, ar kas menesį/metus ?

Nemanau, kad būtų teisinga uždėti kažkokius papildomus mokesčius tiems, kas perka brangesnes mašinas. Jau gana to, kad PVM kokį suploja žmogus pirkdamas tą mašiną, tai kam dar labiau žmogų nugręžinėti ?

METINIS MOKESTIS visiems gyventojams turintiems automobili,kiek senas/naujas neturi reiksmes...nes mokesti nori skaiciuoti pagal galinguma doh.gif
tikiuos nepriims to istatymo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 02 14, 20:26)
Kas čia per mokestis ? Kokioje formoje jis reikalaujamas ? Ta prasme kai perkamas automobilis, ar kas menesį/metus ?

Nemanau, kad būtų teisinga uždėti kažkokius papildomus mokesčius tiems, kas perka brangesnes mašinas. Jau gana to, kad PVM kokį suploja žmogus pirkdamas tą mašiną, tai kam dar labiau žmogų nugręžinėti ?
"Finansų ministro teigimu, iki 1,5 l variklio tūrio automobiliai būtų apmokestinami 90 Lt metiniu mokesčiu, o 1,5-2 l – 170 Lt.
Didėjant variklio tūriui, mokestis taip pat didėtų. Pavyzdžiui, iki 2,5 l tūrio automobilio savininkas turėtų sumokėti 240 Lt, iki 3 l - 310 Lt, iki 3,5 l – 380 Lt, iki 4 l – 450 Lt, iki 5 l – 520 Lt, daugiau nei 5 l – 590 Lt.
Darbo grupės nuomone, apmokestinami turėtų būti ir motociklai. Taigi iki 0,5 l darbinio variklio tūrio motociklo savininkas per metus turėtų mokėti 70 Lt, 0,5-1 l – 130 Lt, 1,1,5 l – 190 Lt, daugiau nei 1,5 l – 250 Lt."
Mokama kartą per metus. Tiesa, jau kalbama, kad gal neįves visgi šio mokesčio - matyt valdžiai nepatiko žmonių pasipiktinimas.
O prabangias mašinas dažnai perka per įmones ir PVM nemoka, ir dar kurą pilasi pigiau. Tad nereikia lialia, kad jiems būtų sunkiau, nei eiliniam žmogui sukrapštyti dar papildomus ~200 lt/m. Blyn, draudimas gi panašiai kainuoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 14 vasario 2014 - 21:09
QUOTE(Little feet @ 2014 02 14, 14:07)
"Finansų ministro teigimu, iki 1,5 l variklio tūrio automobiliai būtų apmokestinami 90 Lt metiniu mokesčiu, o 1,5-2 l – 170 Lt.
Didėjant variklio tūriui, mokestis taip pat didėtų. Pavyzdžiui, iki 2,5 l tūrio automobilio savininkas turėtų sumokėti 240 Lt, iki 3 l - 310 Lt, iki 3,5 l – 380 Lt, iki 4 l – 450 Lt, iki 5 l – 520 Lt, daugiau nei 5 l – 590 Lt.
Darbo grupės nuomone, apmokestinami turėtų būti ir motociklai. Taigi iki 0,5 l darbinio variklio tūrio motociklo savininkas per metus turėtų mokėti 70 Lt, 0,5-1 l – 130 Lt, 1,1,5 l – 190 Lt, daugiau nei 1,5 l – 250 Lt."
Mokama kartą per metus. Tiesa, jau kalbama, kad gal neįves visgi šio mokesčio - matyt valdžiai nepatiko žmonių pasipiktinimas.
O prabangias mašinas dažnai perka per įmones ir PVM nemoka, ir dar kurą pilasi pigiau. Tad nereikia lialia, kad jiems būtų sunkiau, nei eiliniam žmogui sukrapštyti dar papildomus ~200 lt/m. Blyn, draudimas gi panašiai kainuoja.

dauguma tai ne visi. Toks jūsų pasisakymas parodo keistą pasipiktinimą prabangiau gyvenančiais žmonėmis. Žmogus susimoka PVM, kaip ir visi, ir labai didelį pvm. perkant brangią auto, tai kam jį dar bausti ? Maždaug per daug turi, reik truputį apšvarinti blink.gif

Todėl man nenuostabu, kad LT kuriami tokie įstatymai vėju paremti, kaip tas už litražą doh.gif Mano mašina tik 2l, tai dar gerai prasisukčiau su tuo nauju mokesčiu, nors ir prabangi pagal LT mastymą.

Papildyta:
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 02 14, 14:05)
METINIS MOKESTIS visiems gyventojams turintiems automobili,kiek senas/naujas neturi reiksmes...nes mokesti nori skaiciuoti pagal galinguma doh.gif
tikiuos nepriims to istatymo doh.gif

tikiuosi nepriims. Užjaučiu panos dėl tokių nesamonių verysad.gif


Aš dabar nusikėliau į kitą valstiją. Seniau eidavau technikinę kasmet, reikdavo aišku ir susimokėti, nors mažai labai, simboliškai kai nusipirkau baleiką, nes baleikų taisykloje viskas nemokamai, tai tehcnikinė tik dėl akių sumelė. Kol baleikos nebuvo, tai visai ne pigiai mokėdavo mb už technikinę. Tai va prie reikalo. Dabar kitoje valstijoje jei mašina nauja, technikinės nereikia eiti 5 metus cool.gif Nors nebe nauja mano, pusantrų metų, bet modelio pavadinime parašyta 2013, ir technikinę ėjau persikėlus tais metais, tai ir įkalė lipduką penkiems metams. Jau nebeturėsiu mašinos tos, o technikinės dar nereiks eiti ... gėris.

Noriu keisti mašiną, tik nežinau į ką. Arba perbrangu, arba netraukia kaip baleikutė. O keisti noriu, nes noriu didelio tanko doh.gif
Atsakyti
mano auto irgi tik 2litru,o kaina butu apie 170 doh.gif vos ne antras draudimas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 02 14, 14:36)
mano auto irgi tik 2litru,o kaina butu apie 170 doh.gif vos ne antras draudimas... doh.gif

tikrai nesamonė, labai liūdna. Bet gal nepriims, nors kur čia nepriims, kai yra proga papildyti kišenes.

Man deja persikėlus pakėlė draudimą, ir taip riebiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 02 14, 21:29)
dauguma tai ne visi. Toks jūsų pasisakymas parodo keistą pasipiktinimą prabangiau gyvenančiais žmonėmis. Žmogus susimoka PVM, kaip ir visi, ir labai didelį pvm. perkant brangią auto, tai kam jį dar bausti ? Maždaug per daug turi, reik truputį apšvarinti  blink.gif
Gal taip tik atrodo, kad aš piktinuosi - toli gražu mirksiukas.gif Kartoju - anksčiau automobilių mokestį įvardindavo kaip prabangos mokestį, tad atrodytų logiška, kad jį turėtų mokėti tik tie, kas turi prabangias mašinas, ar ne? mirksiukas.gif
Man tikrai negaila, kai žmonės daug turi, jokiais būdais, bet iš artimesnės aplinkos žinau, kokiais ne visai teisingais būdais dažnas tą "daug" susikrauna smile.gif Todėl kartais ir atrodo visai teisingas tas Robin Hudo principas, bet tema ne apie tai smile.gif
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 02 14, 21:36)
mano auto irgi tik 2litru,o kaina butu apie 170 doh.gif vos ne antras draudimas... doh.gif
va va, mano 1,8, irgi tektų mokėti 170 Lt, o draudimas čiut virš 200 Lt, ot gražu
Atsakyti
pas mane 1,4, bet mokėt vis tiek nenoriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 02 12, 01:25)
kuris cia servisas?
]

Čia Tanagros servisas Dzukų g.
Papildyta:
Denaxa ar nedalyvavai autobusu slalome?
Atsakyti