Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(denaxa @ 2014 02 07, 22:32)
Priklauso nuo to,kokia masina ir koks variklis,pvz.,mano opeliukui sita procedura kainuoja su detalemis apie 250lt  ax.gif

as berods sumokejau 450 lt kazkada smile.gif

su saviske prie minus 20 kuriau sildziau..o iki darbo irgi 4-5km... rolleyes.gif ir nebuv pavedus ji manes! uzsikurdavo is antro karto aisku... bet as anksciau keliaus..ir aplink fabus pravaziuodavau biggrin.gif tai pas man po kokiu 4km jau silo.. ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

pasibaigus 2 metams laikino vairuotojo pažymėjimui, ar reikia iš naujo fotografuotis einant darytis nuolatines teises ?
Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 02 12, 00:43)
su saviske prie minus 20 kuriau sildziau..o iki darbo irgi 4-5km... rolleyes.gif ir nebuv pavedus ji manes! uzsikurdavo is antro karto aisku... bet as anksciau keliaus..ir aplink fabus pravaziuodavau biggrin.gif tai pas man po kokiu 4km jau silo.. ax.gif


Tai maniske irgi kuresi,ir prie -25,ir is pirmo karto,ir pavedus nebuvo,bet kai kuro sanaudos salto variklio apie 17-18l (taip priklauso maniskes varikliui,toks jis yra is gamintojo-reiketu sildyti,bet trecia val. atsikelus koks ten sildymas doh.gif ),o pavasari teko tris kartus tepalus pakeisti kol is variklio susikaupes kondensatas(nuo vazinejimo saltu varikliu trumpais atstumais) issiplove-nu tai nafig man tokios islaidos,pigiau kainuos kai ji pastoves ir pamiegos per salcius rolleyes.gif Tai kai buvo salta tik per iseigines su ja varinejau smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(OVM @ 2014 02 12, 09:28)
Sveikos,

pasibaigus 2 metams laikino vairuotojo pažymėjimui, ar reikia iš naujo fotografuotis einant darytis nuolatines teises ?
Dėkoju  4u.gif


nebūtinai. galima palikt senąją arba pasidaryt naują.
pasirinktinai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 02 12, 11:32)
nebūtinai. galima palikt senąją arba pasidaryt naują.
pasirinktinai smile.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, šiemet mano baleikai antra žiema, bet tokia extremali doh.gif Mašina gerai atlaiko -20 ir daugiau, bet aš pati tai tik mokausi važiuoti ledu. Vienu metu lėkdama autoestradoje dideliu greičiu, po viaduku, naktį, pamiršau, kad ten gali būti apledėjimas. Jaučiau kaip užnešė. Įtariu išsigelbėjo tik keturi varomi, kitaip būčiau ėjus į kuvietą. Ten toks lankas kaip tik po tuo viaduku, ir greitis nemažintas visai ... Gavau pirmą krikštą važinėti prie minuso, šiktelėjau į kelnes labai rimtai.
Paskui ir sniegais važinėjau ir šiandien vėl teks, vėl sninga doh.gif
Žiema klaiki, manau šaltesnė šiemet nei Lietuvoje.

Benzino sąnaudos matau kaip padidėjo kai pastoviai minusinė temperatūra, bet netaupau. Ryte užvedu geras 20min. prieš važiuojant ir sėdu jau į prikaitusį auto. Kadangi sergu ištisai šią žiemą, tikrai netaupysiu sveikatos kaina. Mano organizmui šokas tokia arktinė žiema, n metų nepatyriau tiek ilgai tokio šalčio. .
Atsakyti
Taure,sveika parsiradus 4u.gif Kur pradingus buvai? jau ir pasiilgau,neprapuldinek taip ilgam... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 13, 04:09)
Taure,sveika parsiradus 4u.gif  Kur pradingus buvai? jau ir pasiilgau,neprapuldinek taip ilgam... bigsmile.gif

Visuomet mažai rašau ir skaitau forumą rudenį ir žiemą, nes darbo sezonas sunkus. Greit galėsiu daugiau laiko skirti forumui smile.gif

Šiandien vėl užsnigo verysad.gif
Atsakyti
Ir kaip jums planuojamas automobilių mokestis? Mane tai pyktis "jama", savaime toks mokestis gal ir būtų neblogas dalykas, jei pinigai būtų skirti dalykams, susijusiems su automobiliais, o dabar išeina taip, reikia pinigų, kažkieno klaidoms padengti, tai sugalvokim mokestį iš lempos, kažkoks kaip apiplėšimas išeina, o dar tas skaičiavimas pagal variklio tūrį, tai jei aš turiu DPF filtrą, kuriam nusporgus turbūt ne vieną tūkstantį turėčiau sumokėti už jo pakeitimą, mano automobilis žymiai mažiau teršia, nei to paties variklio tūrio automobiliai be DPF filtro, nu, blyyyn, palaukit, išsipjausiu aš tą filtrą lauk, jei jau toks reikalas, tfu, ant visų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 02 14, 10:28)
Ir kaip jums planuojamas automobilių mokestis? Mane tai pyktis "jama", savaime toks mokestis gal ir būtų neblogas dalykas, jei pinigai būtų skirti dalykams, susijusiems su automobiliais, o dabar išeina taip, reikia pinigų, kažkieno klaidoms padengti,  tai sugalvokim mokestį iš lempos, kažkoks kaip apiplėšimas išeina, o dar tas skaičiavimas pagal variklio tūrį, tai jei aš turiu DPF filtrą, kuriam nusporgus turbūt ne vieną tūkstantį turėčiau sumokėti už jo pakeitimą, mano automobilis žymiai mažiau teršia, nei to paties variklio tūrio automobiliai be DPF filtro, nu, blyyyn, palaukit, išsipjausiu aš tą filtrą lauk, jei jau toks reikalas, tfu, ant visų biggrin.gif

drinks_cheers.gif Mane irgi apmaudas jama...as uz tai,kad butu skaiciuojama pagal tarsa...mano masinoj ispjautas katalizatorius,bet tarsa maza,nes variklis labai gerai priziurimas,o cia gaunasi,kad uz savo 1,6 netraukiancia masinike turesiu moketi kaip ir 2,0l doh.gif Skirtumas tai koks...dar yra vilciu,kad bus kitaip nusvarstyta,gal seimas ir Grybauskaite nepritars...bet tas ministras tai bukas visiskai,apie technika nei bum bum ir aiskina tokias nesamones apie tarsa,bet juk kas liecia naujas masinas kubatura nera lygu tarsai...laida per tv klausiau,tai zurnalistas megino jam paaiskinti tuos techninius dalykus,o tas sako kad technikoj nieko nesupranta ir vis tiek savo isikibes laikosi... doh.gif
Ir,beje,kam jie ruosiasi ta mokesti panaudoti-cia jau juokinga...pensininkai,turintys daugelis nemazos kubaturos senas masinas,patys susimokes uz pensiju atstatyma... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o as ryte kaimyna apiputojau. vakar grizes autobusa belekaip pasimete, tai ryte kankinausi isvazinedama... ale tik isvazivau, ziu isejo kaimynas...
nu tai nepraleidau progos issakyt savo nepatenkinima biggrin.gif

seimoj du vairuotojai, bet trys masinos ir tu paciu normaliai pasistatyt nemoka.

buna, kad kieme ju visos trys stovi, o grizes ir tos savo vienos nebeturi kur ikist doh.gif
Atsakyti
Aš būčiau už tą mokestį,nesvarbu kas lems,tarša ar galingumas variklio,jei jausčiau naudą dėl to kaip vairuotoja,tikrai mokėčiau ir negailėčiau,nu bet dabar unsure.gif jau matau kaip tuoj pasipils skelbimai,diedukai iš garažų stums bažnyčiai naudojamus žigulius ir mėgins parduot biggrin.gif
Atsakyti