Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Gemma @ 2014 02 06, 20:34)
trumpai važiuojant nei akumuliatorius nepasikrauna, nei variklis sušyla. man meistriukas vienas aiškino, kad žiemą, kai sujungti visi šildymai, reikia bent 25-30 min. važiuoti, kad atkurti užkūrimui sunaudotą akumo energiją  smile.gif

man ta pati aiskino, jei uzkurei, tai jau vaziuok.. bent 20 km smile.gif
bet vaziavom iskart i vyro teviske, 220km, tai pasikrove, manau smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif na,po truputi panašu,kad metus palaikius teises stalčiuje,dabar jau sėsiu už vairo rolleyes.gif kol kas mašiniukas kieme dar ne stovi,bet jau buvo apžiūrėtas,ketinu sėst už Fiat Punto vairo. Nieko stebuklingo,bet pradžiai bus kaip tik.

Dabar susidomėjau draudimu. Žinau,kad internete yra skaičiuoklės draudimui pasiskaičuoti,jos patikimos? Norėtusi kuo pigiau apsidrausti,stažo neturiu,amžiaus irgi,spėju teks papurtyt kišenę gerokai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2014 02 08, 10:33)
Dabar susidomėjau draudimu. Žinau,kad internete yra skaičiuoklės draudimui pasiskaičuoti,jos patikimos? Norėtusi kuo pigiau apsidrausti,stažo neturiu,amžiaus irgi,spėju teks papurtyt kišenę gerokai  unsure.gif


galima čia pasižiūrėti apytikriai, kiek gali kainuoti draudimas: Manodraudimas. kai prieš kiek daugiau nei pusmetį draudžiausi, tai panašiai ir mokėjau, kiek čia siūlė. na, gal kokį 20lt daugiau. nors dabar žiūriu, kainos truputį sukilę... g.gif

geriausia ieškoti kokio nepriklausomo pažįstamo brokerio, jie paprastai gali visokių nuolaidų pritaikyti
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2014 02 08, 11:33)
Sveikos  4u.gif na,po truputi panašu,kad metus palaikius teises stalčiuje,dabar jau sėsiu už vairo  rolleyes.gif kol kas mašiniukas kieme dar ne stovi,bet jau buvo apžiūrėtas,ketinu sėst už Fiat Punto vairo. Nieko stebuklingo,bet pradžiai bus kaip tik.

Dabar susidomėjau draudimu. Žinau,kad internete yra skaičiuoklės draudimui pasiskaičuoti,jos patikimos? Norėtusi kuo pigiau apsidrausti,stažo neturiu,amžiaus irgi,spėju teks papurtyt kišenę gerokai  unsure.gif

Pasiskaiciuok ir internete,ir pas brokerius irgi pasidomek-issirinksi tinkamiausia varianta...Nes man,pvz.,pas brokere iseina gana stipriai pigiau nei internetu kad butu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 08, 18:21)
Pasiskaiciuok ir internete,ir pas brokerius irgi pasidomek-issirinksi tinkamiausia varianta...Nes man,pvz.,pas brokere iseina gana stipriai pigiau nei internetu kad butu... ax.gif

kas per blatas? bigsmile.gif ištikimai pas ją vaikštai,kad didesnes nuolaidas duoda?
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2014 02 08, 20:03)
kas per blatas?  bigsmile.gif ištikimai pas ją vaikštai,kad didesnes nuolaidas duoda?

Absoliuciai jokio blato,tiesiog zmogus labai gerai ismano savo darba ir labai stengiasi del kliento. Del to-taip,istikimai pas ja vaikstau,nes geresniu variantu dar niekas man nera pasiules...labai patinka tai,kad ji apsvarsto visa galimas aplinkybes,pataria,kaip geriau,kad kazkam atsitikus zmogus paskui neliktu "ant ledo"-draudziantis internetu kai kuriu subtilybiu gali nezinoti ir paskui "nudegti".Ir tikrai paiesko pacio pigiausio varianto-man kiekvienais metais vis kita draudimo bendrove iseina... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2014 02 08, 21:03)
kas per blatas?  bigsmile.gif ištikimai pas ją vaikštai,kad didesnes nuolaidas duoda?

Aš tai irgi draudžiuosi per brokeri, jinai ivertina visokius punktus (amžius, stažas ir t.t.) ir pasiulo tinkamesni varianta, kiekvienais metais kompanija gali keistis, šiemet Lietuvos draudime pasiule tinkamiausia varianta
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2014 02 05, 19:47)
Ale kur jus,merginos,tokius servisus randate...siaubelis... blink.gif  doh.gif 

Pasirido čia dar ne viskas buvo, mano antifrizas vistiek lašo, tai vel nuvežiau į tą servisą, pasirodo kažkur ne iki galo priveržta buvo, dar burbejo tas mechanikas blink.gif ,o paskui tipo "ant kavos "galetumet duoti, o po keliu dienu variklis man pradejo kaisti, tai pasirodo ventiliatoriu ne visus laidus pajunge, bet jau vyras pats krapštesi, nors tu primušk tokius... doh.gif ,kur čia tas sarašas"juodu"servisu, eisiu atsiliepimus rašyt
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 02 09, 18:36)
Pasirido čia dar ne viskas buvo, mano antifrizas vistiek lašo, tai vel nuvežiau į tą servisą, pasirodo kažkur ne iki galo priveržta buvo, dar burbejo tas mechanikas  blink.gif  ,o paskui tipo "ant kavos "galetumet duoti, o po keliu dienu variklis man pradejo kaisti, tai pasirodo ventiliatoriu  ne visus laidus pajunge, bet jau vyras pats krapštesi, nors tu primušk tokius... doh.gif  ,kur čia tas sarašas"juodu"servisu, eisiu atsiliepimus rašyt

Man tik idomu,is ko tie servisai gyvena,ir kas pas juos remontuotis gali vaziuoti... g.gif As tai jau po pirmo kazko "nedaverzimo",ypac jei man dar pabambetu,nusispjauciau ir daugiau kojos ten nekelciau... doh.gif Pasitaikyt gali visiems klaidu,bet normaliam servise atsiprasys ir sutvarkys nebambeje,o kad "ant kavos" servise prasytu-tai sito dar nesu girdejusi... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 09 vasario 2014 - 18:16
Na, va uz variklio tepalu, filtru keitima, pagrindinis dirzas, itempejai, generatoriaus dirzas suplojau 600Lt, gal ir normaliai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2014 02 11, 09:08)
Na, va uz variklio tepalu, filtru keitima, pagrindinis dirzas, itempejai, generatoriaus dirzas suplojau 600Lt, gal ir normaliai?  g.gif

Normaliai,nedaug dar cia...biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 11, 11:09)
Normaliai,nedaug dar cia...biggrin.gif

nuraminai biggrin.gif
Atsakyti
Domicele...tikrai normaliai bigsmile.gif neapiplese.. biggrin.gif

as nekenciu durnu zmoniu...kurie vaziuoja su ilgosiom... savaitgali vaziavau uzmiestyje.. o apuokai negali isjungti savo ilguju.. ar jie pamirsta..ar kas aniems daros.taip ir norisi atgal ijungti.. gal kokiom 6 masinom mirksejau ilgosiom.. kad atsijungtu.. tai vos ne pries nosi atsijungia.. o kelias vingiuotas.. nepazistamas.. taip ir nulekti galima... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Vėja2 @ 2014 02 09, 17:36)
Aš tai irgi draudžiuosi per brokeri, jinai ivertina visokius punktus (amžius, stažas ir t.t.) ir pasiulo tinkamesni varianta, kiekvienais metais kompanija gali keistis, šiemet Lietuvos draudime pasiule tinkamiausia varianta
Papildyta:

,kur čia tas sarašas"juodu"servisu, eisiu atsiliepimus rašyt

kuris cia servisas?
as BTA draudziaus.. pirma karta brangiai buvo...antra karta sumazejo kaina ant 200 ax.gif
Atsakyti