Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 02 06, 19:19)
mano dyzeliukas buvo nuduses per salcius. gerai, kad draudimas atvaziavo ir uzkure, dar naudingu dalyku suzinojau smile.gif pvz, kad neapsimoka masinos sildyt is vakaro-tipo uzkurt ir apvaziuot ratuka apie rajona  g.gif  kad uzkurimui dyzelis isnaudoja daugiau akumo energijos, nei paskui pasikrauna per ta ratuka ar du  unsure.gif


trumpai važiuojant nei akumuliatorius nepasikrauna, nei variklis sušyla. man meistriukas vienas aiškino, kad žiemą, kai sujungti visi šildymai, reikia bent 25-30 min. važiuoti, kad atkurti užkūrimui sunaudotą akumo energiją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 02 06, 21:34)
trumpai važiuojant nei akumuliatorius nepasikrauna, nei variklis sušyla. man meistriukas vienas aiškino, kad žiemą, kai sujungti visi šildymai, reikia bent 25-30 min. važiuoti, kad atkurti užkūrimui sunaudotą akumo energiją  smile.gif

As del sitos priezasties per salcius nejudinau darbo dienom isvis masinos,vazinejau tik visuomeniniu,sia savaite pirma pamaina,norisi pusvalandziu daugiau pamiegoti,tai jau vaziuoju su saviske,bet jei butu koks -15,nejudinciau ir toliau...bet vis tiek kol minusas,variklis susyla tik jau prie pat darbo praktiskai,prie paskutines sankryzos pradeda rodykle kilti.Kad susiltu greiciau-nejungiu visai sildymo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 01 31, 23:07)
brangiai atsieis... blush2.gif

Pirmadieni dabar sutariau, o kazin kiek tas pagrindinis diržas ir jo keitimas maždaug kainuoja? nu, kad galeciau orentuotis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2014 02 07, 08:21)
Pirmadieni dabar sutariau, o kazin kiek tas pagrindinis diržas ir jo keitimas maždaug kainuoja? nu, kad galeciau orentuotis  g.gif

keiciau savo sharanui,tai su darbu sumokejau 1000lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2014 02 07, 09:21)
Pirmadieni dabar sutariau, o kazin kiek tas pagrindinis diržas ir jo keitimas maždaug kainuoja? nu, kad galeciau orentuotis  g.gif

priklauso ir nuo masinos,serviso...
Atsakyti
... kažkada neperseniausiai šioj temoj buvo įdėtas šis video, čia istorijos tęsinys: http://www.delfi.lt/...s.d?id=63948186
Atsakyti
QUOTE(Geila @ 2014 02 07, 08:35)
keiciau savo sharanui,tai su darbu sumokejau 1000lt 4u.gif

eina sau.....rimtai ??? doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 06, 20:41)
As del sitos priezasties per salcius nejudinau darbo dienom isvis masinos,vazinejau tik visuomeniniu,sia savaite pirma pamaina,norisi pusvalandziu daugiau pamiegoti,tai jau vaziuoju su saviske,bet jei butu koks -15,nejudinciau ir toliau...bet vis tiek kol minusas,variklis susyla tik jau prie pat darbo praktiskai,prie paskutines sankryzos pradeda rodykle kilti.Kad susiltu greiciau-nejungiu visai sildymo ax.gif

Na, čia jau "pereboras". Mes abiem savo dyzeliukais per šalčius kasdien nuvažiuodavome tik po 10-20km per dieną su tarpiniais 4-5 variklio gesinimais - nu ir nieko, akumai iki tiek, kad neužvestų mašinų nenusėdo.
Tiesa, prieš šalčius abiejų savo mašinų akumuliatorius pakrovėme, taip sakant pasiruošėme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lituanus vulgaris: 07 vasario 2014 - 13:21
QUOTE(denaxa @ 2014 02 06, 20:41)
As del sitos priezasties per salcius nejudinau darbo dienom isvis masinos,vazinejau tik visuomeniniu,sia savaite pirma pamaina,norisi pusvalandziu daugiau pamiegoti,tai jau vaziuoju su saviske,bet jei butu koks -15,nejudinciau ir toliau...bet vis tiek kol minusas,variklis susyla tik jau prie pat darbo praktiskai,prie paskutines sankryzos pradeda rodykle kilti.Kad susiltu greiciau-nejungiu visai sildymo ax.gif


o man panašiai tiek ir gaunasi, nors tik 15 km, bet važiuoju apie 20-25 min. tai manau, kad akumas beveik pilnai atsigauna, plius lapkričio mėnesį jis buvo pilnai pakrautas, tai kol kas šalčius atlaikėm. tik džiaugiuosi, kad šiemet rimtos žiemos nebuvo, daugiausia nukritę buvo iki -19C.

o šildymą aš įsijungiu tik nuvažiavus keletą km, nes jei iš karto jungiu, tai labai šaltą orą pučia - tik dar šalčiau pasidaro, o jei truputį variklis apšyla, tada jau ir šildymas "veikia" biggrin.gif

per pietus važiavom su kolegės mašina, tai pastebėjau, kad labai keistai jos variklis dirba - garsiai "riaumoja", o pati mašina tiesiog dreba, kai ant laisvos pavaros dirba g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 02 07, 15:49)
o man panašiai tiek ir gaunasi, nors tik 15 km, bet važiuoju apie 20-25 min. tai manau, kad akumas beveik pilnai atsigauna, plius lapkričio mėnesį jis buvo pilnai pakrautas, tai kol kas šalčius atlaikėm. tik džiaugiuosi, kad šiemet rimtos žiemos nebuvo, daugiausia nukritę buvo iki -19C.

o šildymą aš įsijungiu tik nuvažiavus keletą km, nes jei iš karto jungiu, tai labai šaltą orą pučia - tik dar šalčiau pasidaro, o jei truputį variklis apšyla, tada jau ir šildymas "veikia"  biggrin.gif

per pietus važiavom su kolegės mašina, tai pastebėjau, kad labai keistai jos variklis dirba - garsiai "riaumoja", o pati mašina tiesiog dreba, kai ant laisvos pavaros dirba  g.gif

Minimaliai turi buti bent 6km,kad akumo bent jau neiskrauti,o man iki darbo 4km, 5 min vaziavimo...tiesa,jau apie 10 vaziuoju-buvo priciupusi policija viena karta veluojancia uzsimiegojusia,atsibudau iskart doh.gif issiprasiau,parodziau darbo pazymejima,sakau-veluoju,paleido,o as pazadejau kad cia paskutinis kartas bigsmile.gif O kadangi pazadu lauzyti nesu linkusi,tai nebeskraidau jau doh.gif
Koleges masina reikia tvarkyti...gal ne visi cilindrai dirba...o gal be tepalu jau? biggrin.gif as tai taip nevazineciau... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lituanus vulgaris @ 2014 02 07, 14:19)
Na, čia jau "pereboras". Mes abiem savo dyzeliukais per šalčius kasdien nuvažiuodavome tik po 10-20km per dieną su tarpiniais 4-5 variklio gesinimais - nu ir nieko, akumai iki tiek, kad neužvestų mašinų nenusėdo.
Tiesa, prieš šalčius abiejų savo mašinų akumuliatorius pakrovėme, taip sakant pasiruošėme.

Ne pereboras-man iki darbo tik 4km ax.gif labai neapsimoka finansiskai,ir ne del akumuliatoriaus-mono ipurskimas "ant salto" ima labai daug kuro-apie 16l taupiai vaziuojant (susilus varikliui apie 9-10 mieste ziema),+ variklineje alyvoje kaupiasi kondensatas del nespejusio isilti variklio-tik spek balta kose is po dangtelio krapstyti,o kiek jos dar zemyn sukrenta...Vnz.,masinos kankinimas cia...ieskojau pirkti su pilnu ipurskimu,buvau del to perspeta,deja,tokios,kokios man reikejo,su pilnu neradau,va dabar ir kankinuosi ziemom ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 07 vasario 2014 - 17:07
QUOTE(denaxa @ 2014 02 07, 17:12)
Minimaliai turi buti bent 6km,kad akumo bent jau neiskrauti,o man iki darbo 4km, 5 min vaziavimo...tiesa,jau apie 10 vaziuoju-buvo priciupusi policija viena karta veluojancia uzsimiegojusia,atsibudau iskart doh.gif issiprasiau,parodziau darbo pazymejima,sakau-veluoju,paleido,o as pazadejau kad cia paskutinis kartas  bigsmile.gif O kadangi pazadu lauzyti nesu linkusi,tai nebeskraidau jau  doh.gif
Koleges masina reikia tvarkyti...gal ne visi cilindrai dirba...o gal be tepalu jau? biggrin.gif as tai taip nevazineciau... smile.gif


supratingi pareigūnai pasitaikė drinks_cheers.gif

o kolegė turi vyrą, jei jam viskas ten normaliai atrodo, tai čia jau jo asmeninė tragedija. aš užsiminiau, kad man labai keistas garsas, o ji jau pati tegu sprendžia, ar gilintis į tai ar ne... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2014 02 07, 14:04)
eina sau.....rimtai ??? doh.gif  doh.gif

Priklauso nuo to,kokia masina ir koks variklis,pvz.,mano opeliukui sita procedura kainuoja su detalemis apie 250lt ax.gif
Atsakyti