Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Veja2 console.gif as vakar ta pati isgirdau, vyras nuveze savo masina pas meistrus, o pats isvyko i uzsieni darbo reikalais, pasake, kad sutare, kad reikes moketi 300 lt (ka tvarke nezinau, o dave mano nr ir pasake, kad zmona pasiims masina, nes jis isvyksta) tai skambina man vakar meistras is sako: vietoj sutartu 400 lt (nors buvo sutarta 300lt), kaina isaugo iki 750 lt, nes dar ta ir ana tvarkiau, keiciau,(pradejo jis man vardint) jusu vyras prase, tai sakau, palaukit, jei jus sutaret viena suma, kaip galit nepaskambint ir neperspet, kad suma isauga, g.gif doh.gif sakau, gris uz poros dienu vyras ir pats pasiims masina, nieko as jums nemokesiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 01, 20:38)
As siaip pries ilgesnes keliones,pries atostogas,ar siaip jei kyla kokiu itarimu-varau kad vaziuokle iskratytu,20lt nera daug,turint galvoje tai,kad moki uz sauguma... ax.gif
Nuvažiavau šiandien ir ką - ogi nieko biggrin.gif Važiuoklė tvarkoj, tik prieky kairėj čiut kaladėlės barška, reik paveržti. Ir iš greičių dėžės tepalas čiut varva. Sako, kad gal tas šlepsėjimas nuo pavarų dėžės, bet neįisivaizduoju, kaip tai įmanoma g.gif Tuo labiau, kad jis ne visada vienodai girdisi.
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 02 01, 21:31)
kokie akumai jusu masinose/?
Nerandu čekio-garantinio dabar, bet kaip ir denaxa ėmiau iš pigesniųjų, lygtai slovakišką, ką patarė specializuotos akumų parduotuvės berniukas, kainavo panašiai apie 160-180 Lt, keičiau pernai vėlyvą rudenį, veikia be problemų.
QUOTE(denaxa @ 2014 02 04, 15:07)
Zmonems nera kur pasimokyti,paskui nereikia stebetis,kad vos kiek pasidarius slidziau-visi masiskai dauzosi,nes nemoka vaziuoti esant slidziai dangai... verysad.gif  ta skundika i muila reiketu...nu koks cia chuliganiskas vairavimas-ne gatveje juk...pirmiau tegu irengia aikstele kur galetu visi norintys pasitreniruoti,o paskui jau baudom svaistosi... schmoll.gif Vilniuje tas pats-nera kur... schmoll.gif
Tai va, pernai žiemą važiavau ir aš ten pasibandyti savo mašinos ant sniego ir sniego+ledo. Privažiavimų ir aikštelių prie jūros yra tikrai nemažai aplinkui, jeigu ka snori pasivaikščioti, šalia tos aikštelės niekas negyvena, tad tikrai ten gana saugus variantas.
Atsakyti
QUOTE(spin2liux @ 2014 02 05, 00:28)
, nieko as jums nemokesiu  doh.gif

Ir ka Jis i tai atsake? g.gif

Atsakyti
QUOTE(spin2liux @ 2014 02 05, 01:28)
Veja2  console.gif as vakar ta pati isgirdau, vyras nuveze savo masina pas meistrus, o pats isvyko i uzsieni darbo reikalais, pasake, kad sutare, kad reikes moketi 300 lt (ka tvarke nezinau, o dave mano nr ir pasake, kad zmona pasiims masina, nes jis isvyksta) tai skambina man vakar meistras is sako: vietoj sutartu 400 lt (nors buvo sutarta 300lt), kaina isaugo iki 750 lt, nes dar ta ir ana tvarkiau, keiciau,(pradejo jis man vardint) jusu vyras prase, tai sakau, palaukit, jei jus sutaret viena suma, kaip galit nepaskambint ir neperspet, kad suma isauga,  g.gif  doh.gif sakau, gris uz poros dienu vyras ir pats pasiims masina, nieko as jums nemokesiu  doh.gif

Ale kur jus,merginos,tokius servisus randate...siaubelis... blink.gif doh.gif schmoll.gif va taip jei vienas,kitas atsisakytu moketi jei daugiau sutartos sumos,dar vartotoju teisems apskusti-ir apsiramintu greitai su tokiais plesikavimais...
man dar nebuvo taip pasitaike-tfu tfu tfu... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Little feet @ 2014 02 05, 15:04)
Nuvažiavau šiandien ir ką - ogi nieko biggrin.gif Važiuoklė tvarkoj, tik prieky kairėj čiut kaladėlės barška, reik paveržti. Ir iš greičių dėžės tepalas čiut varva. Sako, kad gal tas šlepsėjimas nuo pavarų dėžės, bet neįisivaizduoju, kaip tai įmanoma  g.gif Tuo labiau, kad jis ne visada vienodai girdisi.

Nu bent jau vazineti ramiai galesi...o gal cia padanga kalta? gal deformuota kokia? g.gif Vnz.,suzinosi,kai i vasarines pasikeisi... doh.gif Net idomu pasidare,kas ten per garsas... rolleyes.gif
Maniskeje tai buna jei vaziuoji ant sankabos tik labai nelygia duobeta vieta,ne tiesiai,o manevruojant-toks garsas,dzerzgesys is po pedalo eina,jau keli metai taip,ie niekas nieko taip ir nerado,viskas,sako,tvarkoje... doh.gif
Atsakyti

as suprantu, kad sutarta suma gali siek tiek isaugt.
jei keite detale, pamate kokia nusidevejusia tarpine, pakeite, nu lai buna tie plius 10 lt.

Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 05, 17:47)
Nu bent jau vazineti ramiai galesi...o gal cia padanga kalta? gal deformuota kokia? g.gif Vnz.,suzinosi,kai i vasarines pasikeisi... doh.gif Net idomu pasidare,kas ten per garsas... rolleyes.gif
Ramiai - nea, bet ramiau smile.gif Jei net du važiuoklės specai apžiūrėjo padangas ir nieko nerado, o ir aš iš išorės ne kartą žiūrėjau, tai manau, kad ne padanga smile.gif
Nekeisiu į vasarines - kieto mišinio žiemines naudoju ištisus metus, nes nuvažiuojami atstumai nedideli, daugiausia mieste smile.gif Galima būtų pabandyti tą garsą įrašyti, bet kažin, ar girdėsis biggrin.gif
Atsakyti
Nu vat is tikruju labai smalsu pasidare,koks ten slepsius tavo masinoj apsigyveno...kai jau surasi-parasyk,smalsu gi ax.gif
O zinok,is tikruju gali buti kokia smulkmena...man su darbine buvo cia pries kelis metus-atsirado girgzdesys,toks su dundejimo priemaisom,toks jausmas,kad kabina sugrius,kad kazkas po kabina negerai,apsiziurejau apacia ant duobes uzsivarius,apziurejau viduj-viskas gerai,vyrukams besisukiojantiems netoliese pasakiau,vienam is ju irgi panasiai buvo,sako-gal koks dangtis blogai uzsifiksaves,tai jie man priekyje per visas skardas perejo,paspaude vyriskom jegom,padarinejo,padauze-ir dingo tie vaiduokliski garsai...o kas idomiausia-kad girdejosi jie visiskai kitoj vietoj,nei kad ju saltinis buvo doh.gif I galva nebuvo ateje ieskoti ju kitur nei kad girdejosi doh.gif
Atsakyti
Dark Elf, nieko del to nesake, susitarem, kad lauks vyro doh.gif

O siandien grizes vyras nuvaziavo, tai tas dar meluoti pradejo, kad jis dar nebuvo sutvarkes, kad tik konsutavosi ar taisyti, o as pasakiau, kad taisyti doh.gif nu zaltys tai ne tas zodis. Grizes vyras apstauge mane, o kai paaiskinau, kaip buvo is tikruju, tai zodziu siandien visi pykomes doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 02 05, 14:04)
Važiuoklė tvarkoj, tik prieky kairėj čiut kaladėlės barška, reik paveržti.
Stabdžių kaladėlės barška, reikia paveržti?!
Na, aš gal ko nežinau, bet čia arba jūs sugedusio telefono vaidmenį atlikote arba bėgti nuo tokių "meistrų" reikia kuo toliau...
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 02 06, 09:27)
Stabdžių kaladėlės barška, reikia paveržti?!
Na, aš gal ko nežinau, bet čia arba jūs sugedusio telefono vaidmenį atlikote arba bėgti nuo tokių "meistrų" reikia kuo toliau...
Labiau tikėtinas antras variantas, nes pas mane priekyje diskiniai stabdžiai g.gif O servise gana triukšminga buvo, galėjau ir neteisingai nugirsti. Apie barškėjimą pasakė po testo, kai ratus pakrato ant vibruojančios tokios platformos, jei suprantamai nupasakojau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 06 vasario 2014 - 09:52
QUOTE(Little feet @ 2014 02 06, 09:49)
Labiau tikėtinas antras variantas, nes pas mane priekyje diskiniai stabdžiai  g.gif O servise gana triukšminga buvo, galėjau ir neteisingai nugirsti. Apie barškėjimą pasakė po testo, kai ratus pakrato ant vibruojančios tokios platformos, jei suprantamai nupasakojau.

Na, diskiniai stabdžiai nėra jokia egzotika, jau daug dešimtmečių kitokių priekyje lengvuosiuose automobiliuose ir nebūna wink.gif

O esmė tame, kad stabdžių kaladėlės nėra niekaip veržiamos, jos tiesiog įstatomos į suportą ir jame laisvai slankioja. Na ir barškėti jos niekaip negali, nebent prastos kaladėlės buvo sudėtos ir frikcinis mišinys nuo pagrindo atšokęs. Bet tada ne kažką veržti reikia, o kaladėles naujas dėti.
Atsakyti
sveikos gyvos 4u.gif
uz brangius remontus 4u.gif 4u.gif

mano dyzeliukas buvo nuduses per salcius. gerai, kad draudimas atvaziavo ir uzkure, dar naudingu dalyku suzinojau smile.gif pvz, kad neapsimoka masinos sildyt is vakaro-tipo uzkurt ir apvaziuot ratuka apie rajona g.gif kad uzkurimui dyzelis isnaudoja daugiau akumo energijos, nei paskui pasikrauna per ta ratuka ar du unsure.gif

dabar isminus sankaba ir pamanervarus vairu girdisi kazkoks siurenimas - kiba isminajam guoliu kapiec g.gif
Atsakyti