Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Little feet @ 2014 01 31, 17:01)
Ir dar tikėjausi, kad šiandien vieną rebusą išspręsiu, bet deja ne... Kažkuris priekinis ratas šlepsi važiuojant (kuo greičiau važiuoji, tuo dažniau šlepsėjimas girdisi). Nuvariau pas važiuoklininką savo mėgstamiausią, pakabino jis tą mano senolį, apžiūrėjo viską, nu viskas tvarkoj - padangos ok, niekas niekur nesiremia, iškrapštė porą akmenukų iš protektorių. Neturi prie ko prikibti, glaimos priežasties negalėjo įvardinti, o šlepsėjimas liko. Lauksiu, kol kažkas bus biggrin.gif Ir dėl vairo brūžinimosi pamiršau paklausti, nes kitkas buvo galvoje  doh.gif


Geras garsas visada anksciau ar veliau islenda i dienos sviesa...biggrin.gif As va irgi vaziuosiu darban,susitinkam su porininku,varysimes ant duobes ir aiskinsimes neaiskiu garsu kilme,o tada galbut remontui duosim biggrin.gif
Einu megint astra uzvest,savaite stovejo nejudinta... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 01, 10:47)
Geras garsas visada anksciau ar veliau islenda i dienos sviesa...biggrin.gif
Man meistras kitaip sakė: geras garsas pats dingsta laugh.gif

Šiaip būtų dzin, bet už 3 sav vėl reiks į Vilnių važiuoti, o po to Klaipėda-Palanga maršrutas kelis kartus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 02 01, 17:19)
Man meistras kitaip sakė: geras garsas pats dingsta laugh.gif

Šiaip būtų dzin, bet už 3 sav vėl reiks į Vilnių važiuoti, o po to Klaipėda-Palanga maršrutas kelis kartus  g.gif


Sakyciau-pasidaryk del sventos ramybes vaziuokles diagnostika ir,jei nieko neras-bent jau vazinesi ramia galva.Tuo paciu ir vaira paziuretu.20lt servise toks dalykas kainuoja.
Musu darbineje vairo kolonele cypia i kaire sukant,siandien su porininku uzsivare ant duobes galu ieskojom,ir nieko blogo neradom... rolleyes.gif Lauksim,kol atsils,paskui ziuresim ka daryti... ax.gif
Atsakyti
Nu ka, teko ilgokai su servisu diskutuoti doh.gif doh.gif doh.gif
Nuvažiavau keisti radiatoriu, radiatorius turejo buti apie 170-230 Lt, plius darbas 120 LT,o važiuoju atsiimti, man kaina vos ne dvyguba laužo gun_bandana.gif ,atseit anas netiko, o darbas-su kondicionierium mašinai brangiau, sakau kodel nepaskambinot ir nepranešet apie kainas-atsakymo nera, sakau jei aš moteris ir blondine galyt daryt ka noryt, vien žo ilgai bariausi, (manau tam darbuotojui dabar alergija nuo blondiniu), nu padare tipo nuolaida nemaža, bet vistiek 50 Lt permokejau ...,bet turiu dabar patirties su jais gun_bandana.gif
Vakar per '' Keliai,mašinos žmones" apie ekstremalu vairavima pasakojo, pareigunas sake kad labai baudžiamas visoks ekstremalas prekybcentru aikštelese ir šiaip idomi laida buvo, sako yra kur tuščiose aikštelese pasivažinet, tai kad nera tu aikšteliu schmoll.gif
Mano diržas irgi cipia, jau du kartus užtemdavau, po keliu men. vel pradeda cipti, ypač kai dregna ir šalta, kodel g.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 02 01, 16:33)
Sakyciau-pasidaryk del sventos ramybes vaziuokles diagnostika ir,jei nieko neras-bent jau vazinesi ramia galva.Tuo paciu ir vaira paziuretu.20lt servise toks dalykas kainuoja.
O jos metu važiuoklę iškrato taip, kaip per TA ar gal dar išsamiau? g.gif Kainą žinau, nugirdau, kai bosch'e man ratų suvedimą darė smile.gif
QUOTE(Vėja2 @ 2014 02 01, 17:18)
* sako yra kur tuščiose aikštelese pasivažinet, tai kad nera tu aikšteliu  schmoll.gif
* Mano diržas irgi cipia, jau du kartus užtemdavau, po keliu men. vel pradeda cipti, ypač kai dregna ir šalta, kodel  g.gif
* Nu tikrai nelabai yra g.gif Netoli Klaipėdos yra viena nedidukė, kur paprastai tai daroma, bet nereiškia, kad ten legalu schmoll.gif O senokai buvo dar viena, kur net besimokančius vairuotojus instruktoriai veždavosi, bet viską sulygino ir pastatė logistinį kažkokį kompleksą ten, nes netoli uosto visų reikalų.
* Kai man paveržė, tai jau kokie metai tfu tfu tfu nė garso iš jo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 02 01, 18:18)
Nu ka, teko ilgokai su servisu diskutuoti  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Nuvažiavau keisti radiatoriu, radiatorius turejo buti apie 170-230 Lt, plius darbas 120 LT,o važiuoju atsiimti, man kaina vos ne dvyguba laužo  gun_bandana.gif  ,atseit anas netiko, o darbas-su kondicionierium mašinai brangiau, sakau kodel nepaskambinot ir nepranešet apie kainas-atsakymo nera, sakau jei aš moteris ir blondine galyt daryt ka noryt, vien žo ilgai bariausi, (manau tam darbuotojui dabar alergija nuo blondiniu), nu padare tipo nuolaida nemaža, bet vistiek 50 Lt permokejau ...,bet turiu dabar patirties su jais  gun_bandana.gif
Vakar per '' Keliai,mašinos žmones" apie ekstremalu vairavima pasakojo, pareigunas sake kad labai baudžiamas visoks ekstremalas prekybcentru aikštelese ir šiaip idomi laida buvo, sako yra kur tuščiose aikštelese pasivažinet, tai kad nera tu aikšteliu  schmoll.gif
Mano diržas irgi cipia, jau du kartus užtemdavau, po keliu men. vel pradeda cipti, ypač kai dregna ir šalta, kodel  g.gif

drinks_cheers.gif Saunuole thumbup.gif kad nesidavei maustoma thumbup.gif As tai is anksto juos perspeju,kad daugiau nei cento nemokesiu smile.gif Tiksliau-taip budavo anksciau,o kai dabar pastoviai ten pat taisausi tai galutiniam rezultate kaina iprastai buna mazesne nei sutarem smile.gif
Dirza gal keisti reikia jau,jei taip greitai issitampo... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Little feet @ 2014 02 01, 19:24)
O jos metu važiuoklę iškrato taip, kaip per TA ar gal dar išsamiau?  g.gif Kainą žinau, nugirdau, kai bosch'e man ratų suvedimą darė smile.gif

Issamiau... ax.gif Daro viska taip pat kaip per TA,bet ziuri atsakingiau-matai,servisas suinteresuotas,kad tu pas juos remontuotumeis,tai jau stengiasi pamatyti kas negerai smile.gif O TA tai ka as zinau...man vienais metais nepastebejo atsilaisvinusio vairo traukes antgalio ir supuvusiu stabdziu vamzdeliu gale(pastebejo visai atsitiktinai pazistamas,kai uzsivare ant duobes apziurinejom kuro baka,o servise jau ir klibanti antgali uzrode man)...galejau likti be stabdziu stipriau paspaudus...arba be vairo posukyje...nepasitikiu as ta kontora... schmoll.gif As siaip pries ilgesnes keliones,pries atostogas,ar siaip jei kyla kokiu itarimu-varau kad vaziuokle iskratytu,20lt nera daug,turint galvoje tai,kad moki uz sauguma... ax.gif
Atsakyti
sveikutes,kokie akumai jusu masinose/? manasis baigia nudusti....reik naujo...galvoju apie, varta, g.gif kazi,ar geri jie rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 02 01, 22:31)
sveikutes,kokie akumai jusu masinose/? manasis baigia nudusti....reik naujo...galvoju apie, varta, g.gif kazi,ar geri jie rolleyes.gif

As net nezinau,koks biggrin.gif Kazkoks lenkiskas,tai,kas buvo pigiausio,parduotuves berniukai sake,kad mano varikliui jo uzteks (po savaites stovejimo uzsivede be problemu),mokejau 160lt (su nuolaida).Pries tai stovejo irgi kazkada rastas pigiausias variantas,net nezinau,kieno gamybos,tarnavo man be problemu beveik 7 metus,nei karto nebuvo issikroves,nuduso staigiai si rudeni-po darbo nebeuzvedziau (kolegos uzstume,ir is karto nuvaziavau i parde nusipirkau kita ax.gif ).Apie Varta nieko blogo nesu girdejusi,perka juos zmones ir vaziuoja,bet tik nepirk prekybcentriuose-imk specializuotoje parduotuveje,tada busi tikra,kad ir neuzsigulejes belenkiek,ir pakrautas,ir garantija jau turesi rimta.na,ir parinks pagal kataloga kas priklauso masinai (tik butu gerai didesne startine srove-geriau vesis per salcius).
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 02 01, 17:18)
o darbas-su kondicionierium mašinai brangiau

Variklio aušinimo ir oro kondicionavimo sistemos viena su kita nėra susijusios, ar su kondicionieriumi ar be, radiatoriaus keitimo procedūra tokia pati. Nebet mašinos konstrukcija tokia, kad keičiant radiatorių reikia ir kondicionieriaus kompresorių nuiminėti, bet labai tuo abejoju.


Papildyta:
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 02 01, 21:31)
sveikutes,kokie akumai jusu masinose/? manasis baigia nudusti....reik naujo...galvoju apie, varta, g.gif kazi,ar geri jie rolleyes.gif

Exide iš Jutos.
Atsakyti
Baus aikštelėje besisukinėjusius, tai yra vienintelė man žinoma aikštelė netoli Klaipėdos, kur būdavo galima gana ramiai pasisukinėti. Visi apie tai žino - mažiausiai 15 m ten esant sniegui mašinos sukinėjasi.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 02 04, 14:59)
Baus aikštelėje besisukinėjusius, tai yra vienintelė man žinoma aikštelė netoli Klaipėdos, kur būdavo galima gana ramiai pasisukinėti. Visi apie tai žino - mažiausiai 15 m ten esant sniegui mašinos sukinėjasi.

Zmonems nera kur pasimokyti,paskui nereikia stebetis,kad vos kiek pasidarius slidziau-visi masiskai dauzosi,nes nemoka vaziuoti esant slidziai dangai... verysad.gif ta skundika i muila reiketu...nu koks cia chuliganiskas vairavimas-ne gatveje juk...pirmiau tegu irengia aikstele kur galetu visi norintys pasitreniruoti,o paskui jau baudom svaistosi... schmoll.gif Vilniuje tas pats-nera kur... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 02 01, 22:31)
sveikutes,kokie akumai jusu masinose/? manasis baigia nudusti....reik naujo...galvoju apie, varta, g.gif kazi,ar geri jie rolleyes.gif

Varta tikrai geri,ilgai tarnauja,ir gaminami vokietijoi,pas mane jau 4 metai. 4u.gif
Atsakyti