Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

O jei kazkas cypia po kapotu pradejus vaziuoti, kas tai galetu buti? Gazuoju ir cypia, biski atleidziu gaza pastabdau mazeja, paskui gazuoju vel cypia, siek tiek pavaziavus nustoja. Kokiu minciu turit?

Beje,vakar pakeite variklio alyva su visais filtrais, sake baisi juoda lipni ji jau buvo, o keista tik pries metus buvo, kiba bloga kokia supylė g.gif

Dar reik išsprest beda su tuo, kad ner traukos, sunkiai pradeda vaziuoti, kuro filtras sake geras, pavaru dezej tepalai normaliai, nu koks biesas cia?
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2014 01 30, 08:12)
O jei kazkas cypia po kapotu pradejus vaziuoti, kas tai galetu buti? Gazuoju ir cypia, biski atleidziu gaza pastabdau mazeja, paskui gazuoju vel cypia, siek tiek pavaziavus nustoja. Kokiu minciu turit?

Beje,vakar pakeite variklio alyva su visais filtrais, sake baisi  juoda lipni ji jau buvo, o keista tik pries metus buvo, kiba bloga kokia supylė  g.gif
Kai man taip buvo, tai kaltas buvo atsilaisvinęs dirželis (o kuris tiksliai - nebepamenu biggrin.gif, gal variklio?), pora minučių darbo ir viskas buvo gerai.

Man atrodo gali būti ir su pačiu varikliu kokios nors problemos, dėl ko alyva taip greitai pajuoduoja ir sutirštėja g.gif

Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 01 29, 18:09)
Čia su ta sąlyga, kad dyzeliukas yra prieštvaninis, kur vien mechanika ir jokios elektros. Bet, speju, kad net pirmi golfai dyzeliniai ir tie jau toliau pažengę.

drinks_cheers.gif Itariu,taip-nes nesu girdejusi,kad kam nors siais laikais taip butu atsitike ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Domicele @ 2014 01 30, 09:12)
O jei kazkas cypia po kapotu pradejus vaziuoti, kas tai galetu buti? Gazuoju ir cypia, biski atleidziu gaza pastabdau mazeja, paskui gazuoju vel cypia, siek tiek pavaziavus nustoja. Kokiu minciu turit?

Beje,vakar pakeite variklio alyva su visais filtrais, sake baisi  juoda lipni ji jau buvo, o keista tik pries metus buvo, kiba bloga kokia supylė  g.gif

Dar reik išsprest beda su tuo, kad ner traukos, sunkiai pradeda vaziuoti, kuro filtras sake geras, pavaru dezej tepalai normaliai, nu koks biesas cia?


Tai,kas cypia-atsilaisvines generatoriaus dirzelis,reikia patempti.

Po metu naudojimo-normalu,kad alyva jau juoda.As savo masinai keiciu paprastai anksciau laiko,pradeda labiau tamseti ir pradeda reiket dapylinet-ir keiciu.

O tai servise nepatare nieko del traukos? Cia gali buti dezes problemos,o gali buti ir kazkas su elektronika,tokius gedimus surasti gali buti sudetinga...mes su darbine knisomes kol masina visai sustojo,niekas nieko nerado,keite daug ka,o paskui elektrikas surado kad pavaru dezeje kabelis papuves buvo ir kazkur trumpino... doh.gif

Atsakyti
aš mašiną taip sąžiningai prie bortelio pasistačiusi, kad kol išvažiuosiu vargo bus doh.gif
Atsakyti
Uztat susilsi,kol issisuksi biggrin.gif Irgi nemazas pliusas tokia salta diena mirksiukas.gif
O mano astrike ilsisi,i darba viesuoju vazineju,sestadieni meginsiu uzvesti ax.gif Dar reikia kuro siurbli iskrapstyti ir paziureti ar ko neprisitraukes,jei ne-reikes keisti,nusimato islaidos... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 01 30, 11:07)
Uztat susilsi,kol issisuksi  biggrin.gif  Irgi nemazas pliusas tokia salta diena  mirksiukas.gif
O mano astrike ilsisi,i darba viesuoju vazineju,sestadieni meginsiu uzvesti ax.gif Dar reikia kuro siurbli iskrapstyti ir paziureti ar ko neprisitraukes,jei ne-reikes keisti,nusimato islaidos... schmoll.gif


au dabar is nervu sukaitus esu.
neissuksiu. nezinau ka darysiu. nebent kaimynas isvaziuos, tada kaip nors... bet kol kas tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 30, 12:49)
au dabar is nervu sukaitus esu.
neissuksiu. nezinau ka darysiu. nebent kaimynas isvaziuos, tada kaip nors...  bet kol kas tai  doh.gif


Issuksi biggrin.gif 5cm i viena puse,vaira iki galo,5cm i kita puse...it t.t....svarbiausia-ramiai ir be panikos,ir issuksi pamazu.. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 01 30, 12:08)
Issuksi biggrin.gif 5cm i viena puse,vaira iki galo,5cm i kita puse...it t.t....svarbiausia-ramiai ir be panikos,ir issuksi pamazu.. biggrin.gif  4u.gif


kazin ar suksis tuos 5 cm. doh.gif
nu duok D. atlaisvins prieki ar gala, tada gal kaip nors
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 30, 13:10)
kazin ar suksis tuos 5 cm.  doh.gif
nu duok D. atlaisvins prieki ar gala, tada gal kaip nors


Tada po 2cm biggrin.gif vnz.,sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 01 30, 08:38)
Kai man taip buvo, tai kaltas buvo atsilaisvinęs dirželis (o kuris tiksliai - nebepamenu biggrin.gif, gal variklio?),


QUOTE(denaxa @ 2014 01 30, 10:25)
O tai servise nepatare nieko del traukos?

kita savaite keisiu pagrindini dirza, tada klausiu ir del traukos, ziuresim ka pasakys.
Aciu, mergaites smile.gif
Atsakyti
Na, kaip sekasi lapeliams važinėtis ekstremalesniais orais?
Nežinau kaip kitur, bet Klaipėdoje nebloga pūga buvo, staigia smulkaus sauso sniego prinešė, tai visai smagu buvo gatvėse smile.gif Šiek tiek panešiojo, į šonus pamėtė, mačiau porą avarijų, bet va į užmiesty tokiomis sąlygomis nenorėčiau...

Ir dar tikėjausi, kad šiandien vieną rebusą išspręsiu, bet deja ne... Kažkuris priekinis ratas šlepsi važiuojant (kuo greičiau važiuoji, tuo dažniau šlepsėjimas girdisi). Nuvariau pas važiuoklininką savo mėgstamiausią, pakabino jis tą mano senolį, apžiūrėjo viską, nu viskas tvarkoj - padangos ok, niekas niekur nesiremia, iškrapštė porą akmenukų iš protektorių. Neturi prie ko prikibti, glaimos priežasties negalėjo įvardinti, o šlepsėjimas liko. Lauksiu, kol kažkas bus biggrin.gif Ir dėl vairo brūžinimosi pamiršau paklausti, nes kitkas buvo galvoje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2014 01 30, 12:43)
kita savaite keisiu pagrindini dirza, tada klausiu ir del traukos, ziuresim ka pasakys.
Aciu, mergaites  smile.gif

brangiai atsieis... blush2.gif
Atsakyti