Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Domicele @ 2014 01 28, 13:25)
o kokie tie visi filtrai? kiek ju yra? , kad zinociau, nu, kad visai nenusiblondint servise  blush2.gif

Oro (paduodamo i varikli),tepalo(sitas keiciasi kartu su tepalais bet kuriuo atveju) ir kuro. Servise zinos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 01 28, 12:38)
Oro (paduodamo i varikli),tepalo(sitas keiciasi kartu su tepalais bet kuriuo atveju) ir kuro. Servise zinos smile.gif

Aciu TAU 4u.gif
Atsakyti
pas mane pavaru dezej tepalai keisti pavasari, nes lasejo. reikejo keist ir tarpine.
db prie minus 3 man begis uzsalo... palieku tik ant laisvo, taip ir prie minus 20 normaliai junginejasi.
bet vel kazkas lasa. neina pasilnnkus suprast vel tepalai ar antifryzas. siek tiek atsils ziuresiu kur "ant duobes" pasistacius apziuret normaliai
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2014 01 28, 13:39)
Aciu TAU  4u.gif

Nera uz ka,kad tik "pamacytu" 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 28, 13:50)
pas mane pavaru dezej tepalai keisti pavasari, nes lasejo. reikejo keist ir tarpine.
db prie  minus 3 man begis uzsalo... palieku tik ant laisvo, taip ir prie minus 20 normaliai junginejasi.
bet vel kazkas lasa. neina pasilnnkus suprast vel tepalai ar antifryzas. siek tiek atsils ziuresiu kur "ant duobes" pasistacius apziuret normaliai

Brukstelk pirstu per ta kas prilasa ir pamatysi,kas. Arba dar galima nakciai padeti koki kartona ar popieriaus lapa ten kur lasa -ant jo bus aiskiau matytis rezultatas,jei tepalai-tai matysis ir is kur,variklio ar greiciu dezes,jie skirtingi.
Antifrizas buna spalvotas ir saldus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 01 28, 13:16)
Nera uz ka,kad tik "pamacytu"  4u.gif
Papildyta:

Brukstelk pirstu per ta kas prilasa ir pamatysi,kas. Arba dar galima nakciai padeti koki kartona ar popieriaus lapa ten kur lasa -ant jo bus aiskiau matytis rezultatas,jei tepalai-tai matysis ir is kur,variklio ar greiciu dezes,jie skirtingi.
Antifrizas buna spalvotas ir saldus  biggrin.gif


aha, galvojau apie tai. lapa nupus, o db viskas geriasi i asfalta.
reik padoriai susiziuret ir kas lasa ir per kur.

antifryzas pas mane greit dingsta, bet ir begiai neusaltu prioe mazo salcio, jei butu viskas tvarkoj
Atsakyti
išsikalbėjom netyčia su MB apie mašinos pastatymo ypatumus. pasirodo, jis palieka įjungęs pirmą bėgį, bet neužtraukia rankinio. mane gi mokė, kad reikia statyt palikus laisvą bėgį ir užtraukus rankinį, nes jei paliksi ant pirmo, o mašina pariedės, tai dyzelis gali užsikurt rolleyes.gif kaži yra tame tiesos? ar čia mitas?

kaip jūs darote?
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 01 28, 13:34)
išsikalbėjom netyčia su MB apie mašinos pastatymo ypatumus. pasirodo, jis palieka įjungęs pirmą bėgį, bet neužtraukia rankinio. mane gi mokė, kad reikia statyt palikus laisvą bėgį ir užtraukus rankinį, nes jei paliksi ant pirmo, o mašina pariedės, tai dyzelis gali užsikurt  rolleyes.gif kaži yra tame tiesos? ar čia mitas?

kaip jūs darote?


vasara palieku laisvu ir uztrauktu rankiniu. ziena palikdavau tik ijuntu begiu.
dabar kieme savam palieku ir laisvu begiu, ir netrauktu rankiniu.
nes kaip jau sakiau, jei palieku kazkuriam begy ir uzsala, tai reikia ismynus sankaba sedet, kol atsils ir begis persiungs
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 01 24, 19:37)
O jei vaira laikai per istiestas rankas-man kazkada instruktorius pro langa parode vaizdeli,sako-ziurek,jei jai dabar kas ivaziuos i gala taip vaira laikant-100 proc. stuburo trauma ir didele tikimybe likti darzove ant patalo...
Nebesuprantu, tai juk taip ir reikia sėdėti, t. y. per ištiestas rankas, kad riešai būtų ties vairu. Bet dabar pažiūrėjau Ne vienas kelyje laidos ištrauką, ten aiškina, kad reikia sėdėti per sulenktas rankas, tai kaip iš tikrųjų?
Atsakyti
jei vairuociau per istiestas rankas, tai guleciau, ne sedeciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 01 28, 14:34)
išsikalbėjom netyčia su MB apie mašinos pastatymo ypatumus. pasirodo, jis palieka įjungęs pirmą bėgį, bet neužtraukia rankinio. mane gi mokė, kad reikia statyt palikus laisvą bėgį ir užtraukus rankinį, nes jei paliksi ant pirmo, o mašina pariedės, tai dyzelis gali užsikurt  rolleyes.gif kaži yra tame tiesos? ar čia mitas?

kaip jūs darote?
Žiemą palieku tik įjungus bėgį ir be rankinio, nes prišąla stabdžių kaladėlės, išbandytas reikalas biggrin.gif Nebent trumpam palieku automobilį ir dar nuokalnėj / įkalnėj, tada užtraukiu rankinį, o jei ilgesniam laikui nuokalnėj / įkalnėj, tada įremiu ratus į šaligatvį arba susuku ratus taip, kad atsiremtų automobilis į šaligatvį, jei staiga pradėtų riedėti. O dėl to užsivedimo, tai koks skirtumas, ar ji nuriedės užsivedus ar neužsivedus, vis tiek žalos gali nemažai pridaryti. Tiesa, ne visos mašinos užsiveda be sankabos pedalo. O aš norėjau paklausti, per kiek laiko prišąla tie stabdžiai, tarkim, pusvalandžiui žiemą galiu palikti su rankiniu? Spėju, per tiek laiko negali prišalti? Ir dar klausimas, tos mašinos, kur turi plaukiojantį smagratį, girdėjau, kad negerai palikti "ant" bėgio, nes kažkokios ten spyruoklės išsitampo, kitur rašo, kad nieko tam plaukiojančiam smagračiui neatsitinka, kaip yra iš tiesų?
Atsakyti
as palieku ir pusantros val rankini uztraukus. neusalo dar.
tik nakciai netraukiu.
bet jei tik apsipirk palieku uztraukta ramiai
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 01 28, 14:34)
išsikalbėjom netyčia su MB apie mašinos pastatymo ypatumus. pasirodo, jis palieka įjungęs pirmą bėgį, bet neužtraukia rankinio. mane gi mokė, kad reikia statyt palikus laisvą bėgį ir užtraukus rankinį, nes jei paliksi ant pirmo, o mašina pariedės, tai dyzelis gali užsikurt  rolleyes.gif kaži yra tame tiesos? ar čia mitas?

kaip jūs darote?

visada uztraukiu rankini ir imetu 1 begi (jei masina stovi lygioje vietoje arba ikalneje) arba atbulini begi (jei masina stovi nuokalneje)
Papildyta:
QUOTE(aisvyde @ 2014 01 28, 14:51)
[size=1][/size]Nebesuprantu, tai juk taip ir reikia sėdėti, t. y. per ištiestas rankas, kad riešai būtų ties vairu. Bet dabar pažiūrėjau Ne vienas kelyje laidos ištrauką, ten aiškina, kad reikia sėdėti per sulenktas rankas, tai kaip iš tikrųjų?

as sedziu per sulenktas rankas, patogiausia padetis, jei sedeciau per istiestas , negaleciau vairuoti biggrin.gif
Atsakyti