Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

per ne viena kelyje kaip tik moko taisyklingai sedyne susireguliuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 26, 18:11)
per ne viena kelyje kaip tik moko taisyklingai sedyne susireguliuoti smile.gif

as prisistumiu kuo arciau...kitaip sunku pedalus pasiekti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 01 23, 18:59)
o reikejo nenumot ranka. as tokiai mergai buvau issaiskinus.. is namo..
pasakiau.. esi jauna.. grazi... turi rankas kojas..BET... jei nesizvalgysi ..ir eisi per gatve lyg karaliene... gali atsitikt taip,kad liksi darzove.geriausiu atveju..nesuprasi kas aplink daros.. blogiausiu ..protas liks... ir suprasi ,kad pora sekundziu padare visam laikui, nepakeiciamu dalyku. suzalosi gyvenima sau.. ir tam zmogui,kuris gal Taves tamsoje nepastebes.. ar nebus galimybes stabdyti.Kam gera padarysi... ,kad reikes sudus Tavo valyti.. nes pati to negalesi padaryt..
Supyko labai. nekalba su manim...nesisveikina.. bet maciau ,kad kai ejo per pereja.. tai buvo sustojus ir apsizvalge.
Tokiems zmonem reikia viska vaizdingai ir be uzuolanku aiskinti.  ax.gif
Galinio lango negramdau.. nes tam yra funkcija... kur atitirpdo langa smile.gif soniniu galiniu irgi negramdau. ner tikslo.issivalau priekini ir soninius smile.gif
Manau, kad jei iš realaus įvykio diedukas nepasidarė išvadų, tai mano žodžiai išvis kaip žirniai į sieną. O jūs drąsi, aš vat kaimynei labai mandagiai ir gražiai pasakiau, kad nereiktų mašinos per dvi vietas parkuoti, tai nepamenu, ar kas nors mane yra siuntęs taip toli biggrin.gif

QUOTE(denaxa @ 2014 01 23, 19:15)
Viskas puikiai matosi per soninius,iki siol dar nera buve(tfu tfu tfu...),kad ko nors nepamatyciau...salyga viena-veidrodziai turi buti tinkamai sureguliuoti... smile.gif O kaip,tavo manymu,tada vazineja,autobusai,furos,arba lengvosios krovinines? ax.gif  beje,jei pro kairi veidrodi nesimato to vaziuojancio arciau kelkrascio-juk jis matomas pro desiniji,tai kur tada cia rizika?
Tai taip ir važinėja krovininės, jos blogiau mato. Na, gerai, o kaip dėl greitumo? Juk daug greičiau pakelti akis į centrinį veidrodį, nei paskuti galvą į kairę, o po to dar į dešinę? Na, nesiginčiju, nes niekada nebandžiau vien šoninių pagalba važiuoti.

QUOTE(denaxa @ 2014 01 24, 19:37)
O jei vaira laikai per istiestas rankas-man kazkada instruktorius pro langa parode vaizdeli,sako-ziurek,jei jai dabar kas ivaziuos i gala taip vaira laikant-100 proc. stuburo trauma ir didele tikimybe likti darzove ant patalo...
Papildyta:
Kodėl?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 27 sausio 2014 - 16:10
Šiandien vel atidaviau mašinuką į servisą, vakar žiuriu po mašina kaip ir deme kažkokia, pasižiurejau lašo kažkas, o gi antifrizas jau mažiau normos, pasirodo radiatorius prakiuro, nedaug bet lašo, teks keisti verysad.gif ,vat taip, 2 metus beveik neinvestavau į mašiną, viskas gerai buvo, tik smulkmenos, o dabar prasidejo...,neseniai 1000 Lt palikau, dabar vel verysad.gif

P.s O aš pedante esu, man reikia kad visi langai butu nuvalyti, ir galinio vaizdo veidrodelį aš megstu pasižiuret, ypač kai rošiuosiu praleisti iš šalutinio ką nors, visad turiu matyt visą vaizdą už nugaros
Sedžiu aš irgi arti vairo, kitaip sankabos nepasiekiu, mano ugis 1,60 ir batų dydis 35-36, tai jei biški daugiau atsilošiu, visai nepasiekiu pedalu smile.gif
Atsakyti
Veja, pas tave ne polo karts?
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 27, 19:55)
Veja, pas tave ne polo karts?

Mano Renault smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MartiKarti @ 2014 01 24, 18:20)
Aš kai statau automobilį šonu prie šaligatvio, visada nuleidžiu žemyn dešinį veidrodėlį. Kitaip man nesimato kiek ratas priartėjo prie bordiūro ir negaliu pastatyt automobilio. Jeigu žiūriu, dažniausiai iš pirmo karto pastatau. Gal po kokių metų ar daugiau nebereikės jo ketaliot, bet kol kas kitaip neišeina...

as taip darydavau..nuleisdavau veidrodeli.. bet pas man nelektriniai..tai parkuojantys..reikejo per visa masina lenktis.. biggrin.gif nes is vairo puses dzyn.. pasistebi ir ziuri.
bet poto nusibodo tampytis taip.ir nusistaciau taip..kad reikia ismokti be sito veiksmo. ir kazkaip norma.
sonini kai varau... tai galu ivaziuoju i ta tuscia vieta.
kazkaip po truputi gereja man ten reikalai smile.gif
bet visada vengiu sito parkavimosi biggrin.gif

Denaxa..klausyk... ziek.. man per morozus .. rytais ..kol neapsila masina..blogai pavaros junginejas.. turiu pavazinet daugiau..,kad atbuline jungtusi... kas gali but? tepalas gal nelabai geras? ax.gif

As 5dieni variau is darbo..ir pagavau leda po ratais.. o taip skubejau.. matyt truputi sumeistravau nesamoniu.. kai pradejo mane metyt per visa kelia.. kazkur 5 metrus.. biggrin.gif makalavaus..kol istiesianu masina doh.gif buvo soniuniu prisiparkavusios kitos masinos.. bet matyt D. saugo.. nei vienos nekliudziau unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos panos, klausimuks toks.

Kai pasuku rakteli, t.y. įjungiu masę, palaipsniui užgesta visos kontrolinės lemputės, tada jau uzvedu. Syrit neuzgeso variklio alygos lempute, kai uzvedziau-uzgeso, ar tai jau zenklas, kad reikia pilti tepalus? suprantu, kad galiu paziureti, bet vat dabar sedziu darbe ir mastau ka darysiu.
jei pilti, tai kokius geriausia? pas mane bendzinas su dujom.

Ir kazin kur problema galetu buti jei trauka labai sunki, kol pajudu is vietos pati net linkstu pirmyn, kad ta masina greiciau pajudetu. Automatas pas mane. Ipatingai siandiena sunkiai, vakar is servizo parsivariau, akuma keite.

Gat turit kokiu minciu abiem klausimais. Aciu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 01 27, 17:09)
[size=1][/size]Tai taip ir važinėja krovininės, jos blogiau mato. Na, gerai, o kaip dėl greitumo? Juk daug greičiau pakelti akis į centrinį veidrodį, nei paskuti galvą į kairę, o po to dar į dešinę? Na, nesiginčiju, nes niekada nebandžiau vien šoninių pagalba važiuoti.


Taip,teisingai,greiciau-del tos priezasties kai skaudejo spranda del isvarzos buvau nustojusi visai desiniu veidrodziu naudotis,vietoj jo i vidurini ziurejau,atsipratinau sunkiai ir dabar stengiuosi neigyti vel kenksmingu iprociu ax.gif O siaip tai naudojuosi juo kaip pagalbiniu,akys,sukamos link desinio veidrodziu,pakeliui uzkabina ir vidurini...bet buvo,kad vidurinis buvo nusireguliaves,tai nezinau,kiek as taip vazinejau,kol susivokiau,kad neturiu salono veidrodzio doh.gif lotuliukas.gif Vnz,yra-gerai,nera-irgi gerai ax.gif Bet kazkaip viska matau,bet cia matyt nuo ipratimo matyti viska,nepriklausomai nuo matomumo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(aisvyde @ 2014 01 27, 17:09)
[size=1]Kodėl?


Rankos isiremusios i vaira,todel visa smugio jega tenka stuburui.Sedint taisyklingai traumu nebutu visai arba jos butu minimalios...
Papildyta:
QUOTE(Vėja2 @ 2014 01 27, 18:49)
Šiandien vel atidaviau mašinuką į servisą, vakar žiuriu po mašina kaip ir deme kažkokia, pasižiurejau lašo kažkas, o gi antifrizas jau mažiau normos, pasirodo radiatorius prakiuro, nedaug bet lašo, teks keisti  verysad.gif  ,vat taip, 2 metus beveik neinvestavau į mašiną, viskas gerai buvo, tik smulkmenos, o dabar prasidejo...,neseniai 1000 Lt palikau, dabar vel  verysad.gif 


Tai as praeita ziema nieko neinvestavau,dziaugiausi labai,o pavasari vien servise virs 1000lt palikau,o dar daliu kiek pirkau tai ne tas zodis... doh.gif Masiniukas vis tiek savo atsiims,anksciau ar veliau... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dark Elf @ 2014 01 28, 00:53)
Denaxa..klausyk... ziek.. man per morozus .. rytais ..kol neapsila masina..blogai pavaros junginejas.. turiu pavazinet daugiau..,kad atbuline jungtusi... kas gali but? tepalas gal nelabai geras? ax.gif

Jo,cia del tepalo-sustingsta nuo salcio,uztat ir jungiasi sunkiai...bet vis del to turetu jungtis... g.gif jei seniai nekeitei dezes tepalu-pasikeisk,juos retkarciais reiketu keisti... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Domicele @ 2014 01 28, 09:19)
Sveikos panos, klausimuks toks.

Kai pasuku rakteli, t.y. įjungiu masę, palaipsniui užgesta visos kontrolinės lemputės, tada jau uzvedu. Syrit neuzgeso variklio alygos lempute, kai uzvedziau-uzgeso, ar tai jau zenklas, kad reikia pilti tepalus? suprantu, kad galiu paziureti, bet vat dabar sedziu darbe ir mastau ka darysiu.
jei pilti, tai kokius geriausia? pas mane bendzinas su dujom.

Ir kazin kur problema galetu buti jei trauka labai sunki, kol pajudu is vietos pati net linkstu pirmyn, kad ta masina greiciau pajudetu. Automatas pas mane. Ipatingai siandiena sunkiai, vakar is servizo parsivariau, akuma keite.

Gat turit kokiu minciu abiem klausimais. Aciu  4u.gif

Del alyvos-del salcio gali buti visokiu "fintu",alyva buna susalusi ir sutirstejusi...jei pries ziema pasikeitei-jaudintis nereiketu,del sventos ramybes galima tik alyvos filtra pasikeisti,bet jei keista seniai,o alyva tamsi,pajuodusi-reiketu pasikeisti.Siaip yra rekomenduojama pries ziema pakeisti tepalus,filtrus,antifriza...

Del traukos-priezasciu automatui gali buti daug,gali buti kalta pavaru deze,kuro siurblys,o gal kokia smulkmena...o kaip jungiasi pavaros? Del ko sunkiai isjudi is vietos-ar del to,kad nepersijungia 2 pavara,ar nesusikelia apsukos,ar nepaduoda pakankamai kuro? Kas darosi su masina? Ir-kada buvo keisti kuro,oro filtrai ir tepalai pavaru dezeje? Per salcius islenda paprastai visi nesutvarkyti masinos "sliekai"... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 01 28, 09:39)
* Del alyvos-del salcio gali buti visokiu "fintu",alyva buna susalusi ir sutirstejusi...jei pries ziema pasikeitei-jaudintis nereiketu,del sventos ramybes galima tik alyvos filtra pasikeisti,bet jei keista seniai,o alyva tamsi,pajuodusi-reiketu pasikeisti.Siaip yra rekomenduojama pries ziema pakeisti tepalus,filtrus,antifriza...

** el traukos-priezasciu automatui gali buti daug,gali buti kalta pavaru deze,kuro siurblys,o gal kokia smulkmena...o kaip jungiasi pavaros? Del ko sunkiai isjudi is vietos-ar del to,kad nepersijungia 2 pavara,ar nesusikelia apsukos,ar nepaduoda pakankamai kuro? Kas darosi su masina? Ir-kada buvo keisti kuro,oro filtrai ir tepalai pavaru dezeje? Per salcius islenda paprastai visi nesutvarkyti masinos "sliekai"... ax.gif

Aciu Denaxa smile.gif
* alyva keiciau prie 1,5 metu, kai masina pirkau ir filtrus tuo paciu keite.
galvoju, kad ten gal dapilti ju reikia. Susiskambinau vaziuosiu pažiureti ar ten ko netruksta.

** del pajudejimo, nu toks jausmas, kad netraukia, gazuoju, o ji baubia, norisi net paciai linktelt i prieki, kad greiciau pajudetu smile.gif . 2 pavara persijungia grubokai, su tokiu truktelejimu. Apsuku skydelis pas mane neveikia, ten kazkokia detale (nepamenu kaip vadinasi) sugedusi, reik pirktis nauja, o ji brangoka, tai tempiu guma. Tepalai pavaru dezeje isviso berods neikeisti, o ar tai galiu pamatyti atsidariusi kapota? gal ju ten truksta?

ech... nesigaudau nifiga as kur ten kas randasi ir kas su kuo valgoma doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2014 01 28, 11:53)
Aciu Denaxa  smile.gif
* alyva keiciau prie 1,5 metu, kai masina pirkau ir filtrus tuo paciu keite.
galvoju, kad ten gal dapilti ju reikia. Susiskambinau vaziuosiu pažiureti ar ten ko netruksta.

** del pajudejimo, nu toks jausmas, kad netraukia, gazuoju, o ji baubia, norisi net paciai linktelt i prieki, kad greiciau pajudetu  smile.gif . 2 pavara persijungia grubokai, su tokiu truktelejimu. Apsuku skydelis pas mane neveikia, ten kazkokia detale (nepamenu kaip vadinasi) sugedusi, reik pirktis nauja, o ji brangoka, tai tempiu guma. Tepalai pavaru dezeje isviso berods neikeisti, o ar tai galiu pamatyti atsidariusi kapota? gal ju ten truksta?

ech... nesigaudau nifiga as kur ten kas randasi ir kas su kuo valgoma  doh.gif

Jei alyvos nekeitei 1,5 metu-jokiu dapylimu,butinai pasikeisk!!! Ja reikia keisti,jei nenuvaziuoji reikiamo kilometrazo,bent karta per metus,pageidautina-pries ziema,tuo paciu pasikeisk visus filtrus,ir tepala greiciu dezeje-pagal pozymius panasu,kad jo ten truksta,bet jei nuo masinos isigijimo nesi keitusi-reiketu pakeisti.Patikrinimui turetu buti kazkokia matuokle,atsidariusi turetum rasti-deja,automatus pazistu tik sunkiasvores,lengvuskese nezinau kaip ten viskas atrodo... blush2.gif Jei toliau taip tempsi-gali suvaryti deze,remontas afigenai brangus...Vnz.,jei trumpai drutai-netempk gumos,vaziuok i servisa ir pasikeisk viska-variklio ir pavaru dezes tepalai ir visi filtrai...jei deze dar nesugadinta-turetu pagelbeti tepalu pakeitimas...
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 01 28, 11:20)
Jei alyvos nekeitei 1,5 metu-jokiu dapylimu,butinai pasikeisk!!! Ja reikia keisti,jei nenuvaziuoji reikiamo kilometrazo,bent karta per metus,pageidautina-pries ziema,tuo paciu pasikeisk visus filtrus,ir tepala greiciu dezeje-pagal pozymius panasu,kad jo ten truksta,bet jei nuo masinos isigijimo nesi keitusi-reiketu pakeisti.Patikrinimui turetu buti kazkokia matuokle,atsidariusi turetum rasti-deja,automatus pazistu tik sunkiasvores,lengvuskese nezinau kaip ten viskas atrodo... blush2.gif  Jei toliau taip tempsi-gali suvaryti deze,remontas afigenai brangus...Vnz.,jei trumpai drutai-netempk gumos,vaziuok i servisa ir pasikeisk viska-variklio ir pavaru dezes tepalai ir visi filtrai...jei deze dar nesugadinta-turetu pagelbeti tepalu pakeitimas...

o kokie tie visi filtrai? kiek ju yra? , kad zinociau, nu, kad visai nenusiblondint servise blush2.gif
Atsakyti