Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Little feet, is manes pora diedu stebejosi, ko as taip vairuoju po vairo palindusi, ale man taip patogiau. nemoku guledama, "rema ismetusi" vairuot doh.gif lotuliukas.gif
bet taip, tokioj pozoj gal nugara labiau itempta, nes buna, kad ir man paskauda.

o kojos tai ir mano trumpos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vaniliukė*: 24 sausio 2014 - 18:01
QUOTE(denaxa @ 2014 01 24, 17:52)
* Pabandyk,vis tiek bus geriau negu nieko...mane Andrejus ir ismoke kazkada taip susireguliuot smile.gif 
* As mieste irgi siek tiek per daug atsilenkus vaziuoju-vairo virsus ant istiestu ranku buna kazkur per nyksciu pagalveles,bet aiksteleje nusistatau kaip reikia,per riesus,nes nu kitaip nepavairuosi ten,o ir nugara pavargsta...Siaip tai man geriau sedeti taip kaip priklauso-del kaklo ir stuburo problemu
* kai labai arti-nepatogu i veidrodzius ziureti,labai daug reikia galva sukti... biggrin.gif
* Ok, įkalbėjai biggrin.gif
* Oi, tai čia gana nemažai atsilošusi, jei tik pirštų pagalvėlėm vairą sieki, aš tiek stipriai neatsilošiu. Man Andrejus minėjo, kad paprastai su nugara problemų turintiems taisyklingas susireguliavimas naudingesnis nugarai, bet mano problema gana nestandartinė ir specifinė. Dar pačioje pradžioje tai važiuodavau visai vos ne pusiaugulom, nes nugara paskausdavo jau po 15 min sėdėjimo
* aha biggrin.gif man tas irgi labai nepatiko
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 24, 17:57)
Little feet, is manes pora diedu stebejosi, ko as taip vairuoju po vairo palindusi, ale man taip patogiau. nemoku guledama, "rema ismetusi" vairuot  doh.gif  lotuliukas.gif
Didžioji dalis vyrų sėdi labai neteisingai ir dar drįsta juoktis iš moterų, kurios sėdi arti vairo.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 01 24, 14:52)
Pirmą kartą girdžiu, kad kas nors keistų veidrodžių sureguliavimus atsižvelgiant į tokias trumpalaikes aplinkybes, kaip parkavimasis  g.gif

Aš kai statau automobilį šonu prie šaligatvio, visada nuleidžiu žemyn dešinį veidrodėlį. Kitaip man nesimato kiek ratas priartėjo prie bordiūro ir negaliu pastatyt automobilio. Jeigu žiūriu, dažniausiai iš pirmo karto pastatau. Gal po kokių metų ar daugiau nebereikės jo ketaliot, bet kol kas kitaip neišeina...
Atsakyti
QUOTE(MartiKarti @ 2014 01 24, 18:20)
Aš kai statau automobilį šonu prie šaligatvio, visada nuleidžiu žemyn dešinį veidrodėlį. Kitaip man nesimato kiek ratas priartėjo prie bordiūro ir negaliu pastatyt automobilio. Jeigu žiūriu, dažniausiai iš pirmo karto pastatau. Gal po kokių metų ar daugiau nebereikės jo ketaliot, bet kol kas kitaip neišeina...


as irgi taip daryciau turedama elektrinius veidrodelius drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 01 24, 19:09)
* Ok, įkalbėjai biggrin.gif
* Oi, tai čia gana nemažai atsilošusi, jei tik pirštų pagalvėlėm vairą sieki, aš tiek stipriai neatsilošiu. Man Andrejus minėjo, kad paprastai su nugara problemų turintiems taisyklingas susireguliavimas naudingesnis nugarai, bet mano problema gana nestandartinė ir specifinė. Dar pačioje pradžioje tai važiuodavau visai vos ne pusiaugulom, nes nugara paskausdavo jau po 15 min sėdėjimo
* aha biggrin.gif man tas irgi labai nepatiko
Didžioji dalis vyrų sėdi labai neteisingai ir dar drįsta juoktis iš moterų, kurios sėdi arti vairo.


Ne pirstu pagalvelemis,o nykscio apatine pagalvele,tai labai nedaug gaunasi... ax.gif
taisyklingas sureguliavimas-taip,naudingesnis nugarai,ir kai man buna paumejimas-sedziu kaip priklauso,bet,jei pas tave golfas-normalu,kad skauda,golfuose sedynes nepatogios,neatitinka fiziologijos,uztat ir skauda,man dar juose ir koja ant gazo paskausta jei kur toliau reikedavo pavaziuot... ax.gif As tai su opeliu vazineju ir nieko man neskauda,viskas idealiai susireguliuoja,sedyne kaip prilipusi,vaziuoti belekiek gali-nepavargsi... thumbup.gif
O arti vairo sedeti-taip,negerai,nu bet ka daryti trumpakojams,kaip kitaip pedalus pasieksi... ax.gif O negerai todel,kad avarijos atveju didesne suzalojimu tikimybe,bet sedynes atlosimas atgal to niekaip neitakoja-kojos juk vis tiek pritrauktos... doh.gif Vnz.,kai sedi taisyklingai-tada ir vairuoti lengviau,ir sureguoji greiciau,ir matomumas stipriai geresnis nei tu,kurie atsigule vazineja... ax.gif Bet as esu maciusi kita krastutinuma-moteriske sedejo tikra to zodzio prasme i vaira sulindusi-rankos sulenktos,ant virsaus,o alkunes ant vairo guli,nes joms jau vietos nebera... blink.gif Nu tokiu atveju sansu greitai issukti vaira prireikus-absoliuciai jokiu... g.gif O jei vaira laikai per istiestas rankas-man kazkada instruktorius pro langa parode vaizdeli,sako-ziurek,jei jai dabar kas ivaziuos i gala taip vaira laikant-100 proc. stuburo trauma ir didele tikimybe likti darzove ant patalo...
Papildyta:
QUOTE(MartiKarti @ 2014 01 24, 19:20)
Aš kai statau automobilį šonu prie šaligatvio, visada nuleidžiu žemyn dešinį veidrodėlį. Kitaip man nesimato kiek ratas priartėjo prie bordiūro ir negaliu pastatyt automobilio. Jeigu žiūriu, dažniausiai iš pirmo karto pastatau. Gal po kokių metų ar daugiau nebereikės jo ketaliot, bet kol kas kitaip neišeina...

Elektriniu veidrodeliu pliusas smile.gif O as islipus pasiziuriu,ir jei ne prie pat bordiuro prispausta-pataisau vel isedusi... smile.gif kaire puse pastatau idealiai is karto,o desine kazkiek sudetingiau,nes prie didesniu gabaritu pripratus,tai automatiskai jei uzsisvajoju daugiau ir palieku... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 24 sausio 2014 - 18:31
as daznai nervinuosi del to soninio parkavimosi. buna, kad arba ivaziuoji gerai, arba.... nes prie darzelio parkuojuosi pagr. gatvej, tai arba normaliai isipaisau taro dvieju masinu... jei pradedu taisytis tai nors zliumk, su tais milimetrais... issukt siknos ar priekio i vaziuojama dali ir tada taisytis praktiskai be sansu buna
Atsakyti
Vaniliuke-kad nereikia siknos gatven vel kisti...taisaisi vietoje-vaira iki galo/kelis cm pavaziuoji ir vaziuodama vaira iki kito galo,paskui atgal tas pats biggrin.gif ...nu ir kuitiesi taip kol prie krasto priarteji tvarkingai,pirmyn/atgal... biggrin.gif As visada taip darau jei per toli krasto bunu...ir jei isvaziuot reikia ,o is abieju pusiu milimetrovkes-lygiai taip pat po biski issistumdai smile.gif ramiai taip,be nervu (kam jie?) stumdaisi sau va taip niekam netrukdydama... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 24 sausio 2014 - 20:48
nu tai ir as taip... tos vietos gal ciut ir daugiau realiai, ale veidrodeliai, tai atrodo, kad tuoj bakstelesi doh.gif
nu nekenciuuu doh.gif
idealu buna pataikyt kai laisvos vietos dviem masinom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 24, 21:52)
nu tai ir as taip... tos vietos gal ciut ir daugiau realiai, ale veidrodeliai, tai atrodo, kad tuoj bakstelesi  doh.gif
nu nekenciuuu  doh.gif
idealu buna pataikyt kai laisvos vietos dviem masinom biggrin.gif

drinks_cheers.gif Aha,kai dviem-priekiu ivaziuoji laisvai ir beveik taisytis nebereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 01 24, 13:15)
pas mane ne eletroniniai, tai saviski lengvai reguliuot galiu, o desiniojo vairuodama reguliuot negaliu  blush2.gif

pas mane irgi neelektroniniai, bet stovint juk galima susireguliuoti dar prieš važiavimą. man kartais tiesiog kyla noras truputį paeksperimentuot su matymo kampu.
o dabar, žiemą, rytais gremžiant jie išsijudina, tai tenka vis iš naujo pasireguliuoti.

QUOTE(Little feet @ 2014 01 24, 13:52)
Tas uždangalas dedamas iš vidaus ar iš išorės?  g.gif

iš išorės, vidus man dar nebuvo apšalęs. jis užsideda tiesiai ant stiklo, kraštus prispaudžiu durelėmis, apačią valytuvais. išeina dviguba nauda ir langas švarus ir valytuvai neprišąla prie stiklo. bandžiau nete ieškot, tai panašiausias būtų šis: apdangalas. iš vienos pusės ten tokia kaip folija, iš kitos kažkas panašaus poroloną. labai pasiteisino thumbup.gif tiesa, savąjį gavau dovanų, tai nežinau, kur pirktas blush2.gif

QUOTE(zuikis5 @ 2014 01 24, 14:46)
Įsiterpsiu truputį, nors kol kas priklausau tik besimokančiųjų temai...  blush2.gif
Šiandien besimokant išklausiau instruktoriaus paskaitą, kad važiuojant atbuliniu BŪTINA pasižiūrėti atsisukus, o jei reikia - tai ir išlipus iš mašinos - tiek parkuojantis, tiek įvažiuojant kur...

Uždangalas ir mane labai sudomino - ar turit tokią plėvelę, ar "adijalą"? mačiau internete parduodami, bet vis galvoju ar man jo reikia  g.gif

nemokėčiau važiuoti atbula atsisukus, nes tada mašinos šonų nejausčiau rolleyes.gif

pas mane nei plėvelė, nei "adijalas", kaip minėjau, ten vienoj pusėj medžiaga panaši į foliją, kitoj pusėj kažkas panašaus į poroloną.

QUOTE(denaxa @ 2014 01 24, 17:12)
Soninius nusistatai taip,kad labai stipriai iki galo atsilosus sedyneje matytum vos vos krasteli savo masinos,o vidurinis turi buti nustatytas taip kad matytum nuo puses mazdaug galini sonini langa desinej...bet sitas bajeris gali ir neisdegti jei veidrodziai mazi ir netike,pvz.,teko man kazkada menesiuka su antru golfu pasivazineti,tai ten nesusireguliavo taip,kad aklos zonos nebutu...nu bet su naujesnem negirdejau kad butu tokiu problemu... smile.gif

dėl galinio - reiks išbandyt. nes dabar pas mane galinio lango vaizdą rėmina abiejų statramsčių vaizdas biggrin.gif
Atsakyti
Ne, ne, nesukinesu as veidrodeliu smile.gif kol nusistacuau,tai budavi, kad srovint gerau atrodo, isvaziuoji ir ziu, kad matai ne tai ka reikia.

Jauciu pas mane namie uz radiatoriu tas pats, ka dedi ant stiklo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 01 25, 19:20)
dėl galinio - reiks išbandyt. nes dabar pas mane galinio lango vaizdą rėmina abiejų statramsčių vaizdas  biggrin.gif

Siuo atveju-kai remina statramscius-buna didele akla zona is desines...pabandyk kiek kitaip... ax.gif
Atsakyti