Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

user posted image


Neturint dviejų metų vairavimo stažo privaloma vairuoti automobilį, paženklintą klevo lapo skiriamuoju ženklo kairėje automobilio pusėje.


Oficialus Regitros internetinis tinklapis.

user posted image

Atsakyti
Sveikos naujose namučiuose 4u.gif
Šilto ir ramaus Kučių vakaro, gražiu Šv.Kalėdų smile.gif ,saugaus kelio, gražaus oro, supratingų vairuotojų ax.gif
Atsakyti
Saugaus kelio ir greičio naujais metais. 4u.gif


Gal kas turite pasiūlyti Vitoldo Miliaus "Vairuotojo vadovą"? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2013 12 27, 15:02)
Saugaus kelio ir greičio naujais metais. 4u.gif
Gal kas turite pasiūlyti Vitoldo Miliaus "Vairuotojo vadovą"? 4u.gif
O per leidyklą neina nusipirkti? Neseniai žiūrinėjau jų puslapį, reiks ir man kada pasiimti šią knygą smile.gif

Aš kitą savaitgalį pasimokysiu ekstremalaus vairavimo VSVC kursuose. Taip netikėtai visos tos šventės ir planai supuolė, kad jau bijojau, jog teks jų atsisakyti, nes važiuoklė su bėdom buvo, o mano etatinis meistrelis susirgo doh.gif . Bet šiandien pagaliau radau, kas sutvarkė man ją, o ir rado dar porą problemų, tai galėsiu ramiai važiuoti į Vilnių ir į tuos kursus. Labai nekantrauju bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 27 gruodžio 2013 - 16:28
QUOTE(Victorious @ 2013 12 27, 15:02)
Saugaus kelio ir greičio naujais metais. 4u.gif
Gal kas turite pasiūlyti Vitoldo Miliaus "Vairuotojo vadovą"? 4u.gif


Sena.lt galima įsigyti pigiau nei knygyne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2013 12 27, 18:26)
...galėsiu ramiai važiuoti į Vilnių ir į tuos kursus. Labai nekantrauju  bigsmile.gif

Šaunuole kad susiruošei, aš tai praeita karta taip ir nedavažiavau verysad.gif , nors buvau susitarus, sankryžoj pradejo begiai strigti, negalejau pirmo ijungti, tai beveik jau prie išvažiavimo iš miesto apsisukau ir grižau namo, išsigandau kad jei ten kur užstrig kas, tai nebegryšiu ir nebus kam partemti, teko į mašiną investuot nemažai doh.gif , bet jau pasiilgau tu pamoku, noriu kada vel važiuot
Šiandien vyras mirtinai išgasdino doh.gif , papraše nuvežti į baliuką darbe, tamsu, nepažistamas maršrutas, matau greitoji už manes taip tyliai važiuoja, tik mirgalkes ijungtos, aš rikiuotis į 1 juosta, o vyras vos ne už vairo griebti blink.gif , pradejo šaukti ka darai, kur važiuoji, mat jis tos greitosios nemate, aš išsigandau, pagalvojau gal aš čia patamsi nepažistamoj vietoj į priešprieša kur iššokau, nu vien žodžiu , aš už vairo ir vyras šalia du nesuderinami dalykai blink.gif , ir vis pristabdyk, ne taip greitai, stabdyk, tempsiu jį kitą kartą į varžybas ,tegu pažiuri kaip ten vairuoja
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2013 12 27, 21:17)
Šiandien vyras mirtinai išgasdino  doh.gif  , papraše nuvežti į baliuką darbe, tamsu, nepažistamas maršrutas, matau greitoji už manes taip tyliai važiuoja, tik mirgalkes ijungtos, aš rikiuotis į  1 juosta, o vyras vos ne už vairo griebti  blink.gif , pradejo šaukti ka darai, kur važiuoji, mat jis tos greitosios nemate, aš išsigandau, pagalvojau gal aš čia patamsi nepažistamoj vietoj į priešprieša kur iššokau, nu vien žodžiu  , aš už vairo ir vyras šalia du nesuderinami dalykai  blink.gif  , ir vis pristabdyk, ne taip greitai, stabdyk, tempsiu jį kitą kartą į varžybas ,tegu pažiuri kaip ten vairuoja

Ismesciau is masinos iskart-jei zmogus nesupranta,kad tokiu savo elgesiu gasdindamas vairuotoja gali sukelti avarine situacija arba ir eismo ivyki-tegu kulniuoja savo kojomis... biggrin.gif Jo,temk ji i varzybas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Little feet @ 2013 12 27, 17:26)
Aš kitą savaitgalį pasimokysiu ekstremalaus vairavimo VSVC kursuose. Taip netikėtai visos tos šventės ir planai supuolė, kad jau bijojau, jog teks jų atsisakyti, nes važiuoklė su bėdom buvo, o mano etatinis meistrelis susirgo  doh.gif . Bet šiandien pagaliau radau, kas sutvarkė man ją, o ir rado dar porą problemų, tai galėsiu ramiai važiuoti į Vilnių ir į tuos kursus. Labai nekantrauju  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif As jau pusantro menesio nevaziavau-nera kada ir nera uz ka,tai tik po egzaminu sesijos galesiu sau leisti...nebegaliu,kaip pasiilgau aiksteles,treniruociu...na, neiseina visko uzsigriebti ko norisi... verysad.gif
Atsakyti
Denaxa ar išsiaiškinai kodel mašina tiek kuro ryjo
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2013 12 28, 17:00)
Denaxa ar išsiaiškinai kodel mašina tiek kuro ryjo

Ne...Siaip jai priklauso daug ryti vazinejant saltu varikliu,nes mono ipurskimas,ne pilnas (t.y.,vienas purkstukas ant visu variklio cilindru,o ne atskiras ant kiekvieno-mono sistemoj nera pribumbaso,liesinancio misini esant saltam varikliui,todel variklis ima daug benzino ir mazai oro),bet ne tiek daug...atsijungiau egr voztuva(geriau traukia-maziau reikia spausti gaza-siek tiek maziau kuro),uzsikisau kartono gabala uz radiatoriaus...vienintelis,kas netvarkoje-blogai dirbantis vidurinis ismetimo bakelis,reiketu ji pakeisti ir tada ziureti kaip,bet kol kas nera uz ka keisti ir nera tam laiko...dar yra noras vaziuokle patikrinti,nuojauta persekioja,kad ne viskas ten tvarkoj (nors jokiu akivaizdziu pozymiu dar nera),nu bet nera laiko remontams,to laiko atsiras tik vasario menesi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 12 28, 20:16)
Ne...Siaip jai priklauso daug ryti vazinejant saltu varikliu,...

Bet tu gi ir anksčiau važinejai šaltu varikliu, kiek dabar tau ima mašinukas?
Mano tai irgi daug ryja, kiek bandžiau ieškoti priežasčiu, taip ir neradau, dabar kai truputi atšalo, tai +1,5 litro jau ryja daugiau, nej vasara, o kas bus kai bus -20 šalčio sunku pasakyti g.gif ,baisiai gaila tu pinigu kurui g.gif ,norejau vasara pardavinet, bet pasikeite planai, o dabar kai tiek pinigų sukišau į remontus tai išvis neapsimoka pardavinet už kapeikas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2013 12 29, 00:26)
Bet tu gi ir anksčiau važinejai šaltu varikliu, kiek dabar tau ima mašinukas?
Mano tai irgi daug ryja, kiek bandžiau ieškoti priežasčiu, taip ir neradau, dabar kai truputi atšalo, tai +1,5 litro jau ryja daugiau, nej vasara, o kas bus kai bus -20 šalčio sunku pasakyti  g.gif  ,baisiai gaila tu pinigu kurui  g.gif  ,norejau vasara pardavinet, bet pasikeite planai, o dabar kai tiek pinigų sukišau į remontus tai išvis neapsimoka pardavinet už kapeikas  schmoll.gif

Nu anksciau ziema i 10 litru isipaisydavau,vaziuojant pagal ekovairavimo principus (jei ne pagal juos-tai kazkur 14-15 budavo)...dabar kazkur apie 14 iseina stengiantis labai taupiai vaziuoti...bet praeita ziema ismetimo sistema dar normaliai veike... g.gif Ziema jei bus labai salta jauciu pastatysiu ir nevazinesiu,bus tik kaip masina iseiginems...
Atsakyti
Tai 14 jau nemažai verysad.gif ,mano paskutini karta apskaičiavau 11,5 ,bet tai labai apitiksliai ,ir į darbą dabar 10 km važiuoju, variklis speja išilti, tuo labiau Ukmerges plentu, ten nei kamščiu, nei šviesoforu g.gif ,o vat magistralei 6-7 km ima, nu toks skirtumas tai man nesuprantamas
Atsakyti