Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(EXTRAA @ 2014 01 03, 20:51)
Tas tiesa, bet vandens 28-29 laipsniu tiketis neverta smile.gif O as ten is juros neislendu, praktiskai tik tam ir vaziuoju. Si karta teks daugiau valgyti ir gal kur uz viesbucio ribu islisti, kad ir iki tos pacios Alanijos smile.gif

Man asmeniškai gegužės viduryje jūra šalta buvo ir joje nesimaudžiau rolleyes.gif Rugsėjį ir spalį tiek jūra, tiek oras buvo tikrai geras. Aišku tiek rugsėjį, tiek spalį, tiek gegužės mėnesį gavome lietaus. Bet audros ir lietūs buvo trumpalaikiai, tik gegužės mėnesį lietaus buvo gausiau ir ilgiau.
Atsakyti
man tai labai keista kad pernai geguzes vidury buvo+16... nes tuo metu kretoje buvo+30..
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 01 04, 12:43)
man tai labai keista kad pernai geguzes vidury buvo+16... nes tuo metu kretoje buvo+30..

Kad Alanijoje sausi apie +16 smile.gif
Paskaicius, atrodo, kad nuvaziavus geguzes viduryje oras prastesnis nei LT pasitiks.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 04, 13:46)
Kad Alanijoje sausi apie +16 smile.gif
Paskaicius, atrodo, kad nuvaziavus geguzes viduryje oras prastesnis nei LT pasitiks.

tai vat ir man kitu merginu komentarai keisti...
Atsakyti
Šiais metais vasara išeis atostogų.....Šilumos mėgėjos evakuosimės i Afriką lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, o mes vyksime balandzio 19 i Botanika, ir labai tikiuosi ir saules, ir silumos smile.gif . Karstis nebutinas smile.gif . Suprantu, kad tuo metu rizikinga su orais, bet... atostogu laiko pakeist siemet neimanoma, tad kas belieka... Bet kokiu atveju, manau, geriau rizikuoti, nei LT praleisti atostogas namie gaminant, tvarkant, skalbiant mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aciu visoms kurios atsakete ir patarete smile.gif kelione jau uzsakyta bigsmile.gif is to dziaugsmo eisiu gerti sampes biggrin.gif

QUOTE(pukepuke @ 2014 01 03, 20:25)
Papildyta:


Papildyta:

Ziurint, kokie jusu poreikiai  . Zinoma is sio visbucio nesitikekit per daug, matosi kad eko  3* vertas  Bet is kitos puses, kaina  Jau geriau uz tokia kaina ilsetis Turkijoje, nei Palangoje gaudyti saule


Oij musu poreikiai visiskai nedideli, Svarbu lova ir pavalgyt butu smile.gif gi kambary nesedesim. O be to neturim ir su kuo palyginti.Ai gi galiu palyginti sia vasara savaite buvom Palangoje.. Visa savaite lijo net nepasideginau isleidom gal apie 3000 lt ir grizau su sloga.... Vat


QUOTE(Briunete*** @ 2014 01 03, 21:39)
Mes į šį viešbutį lekiam birželio pr. 2+2 su visom paslaugom 3436lt  gryžusi galėsiu brūkštelt kas per viešbutukas mirksiukas.gif ,bet faktas,kad 5* neatitiks,bet mes neišrankūs,o biudžetas ne guminis tai manau bus labai liuks lepintis šiluma ..Turim nuostabią kelionių agentę kuria jau ne pirmą kartą pasikliaujam visada suranda palankius mums pasiūlymus kur kas pigiau nei visuose netiniuose psl,jei kam reikės galėsiu parekomeduot biggrin.gif

100proc drinks_cheers.gif


O taip tikrai labai lauksiu atsiliepimu smile.gif

QUOTE(bruc @ 2014 01 04, 01:52)

iki pasimatymo lektuve ir prie baro  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif 
viskas bus OK  kaina nerealiai gera, tai ko cia metytis, turi kelione ir lauki, planuoji, zygius deliojiesi 


Oij kaip smagu kad bus zmogus dar vienas lektuve su kuriuo bent siek tiek busiu pabendravus cionais biggrin.gif


Nes kadangi as niekada neskridus ir nebuvus svecioje salyje tai mane jau dabar ima panika (toks vaizdas kad tik as skrisiu ir lektuvas nukris ) biggrin.gif
Tuo labiau net neisivaizduoju kaip vyksta visas procesas nuvaziavus su ekskursijom registracijom ir pinigu emimu is bankomato. Nu as siaip nedurna bet panikuot anksciau laiko megeja esu biggrin.gif Tai va biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hekate:* @ 2014 01 04, 15:06)
gi kambary nesedesim.


Kambaryje ir mes nesedesim, o ir vietoj standarte musu nelabai jauciu sedeti bus biggrin.gif
Jums gali buti minusas kad viesbutis laukuose, nebus kur iseiti, o paciame viesbutije gali buti nedaug pramogu. Bet bet kuriuo atveju, pasikartosiu, uz tokia kaina thumbup.gif
Atsakyti
mes 2011m. buvom balandžio 18-25d., tai vanduo buvo laabai šaltas, aš laukiausi, tai nedrysau lysti į vandenį...ir praktiškai tik Pamukalėj vaikščiojom trumom rankovėm, o pajury (buvom Kemere) buvo šalta, reikėjo nors ir trikotažinės, bet ilgom rankovėm bliuskutės...na bet kai orai šitaip keičiasi, tai nesuprasi, kada čia šiemet sušils..
Atsakyti
Mes vykstam i Amara geguzes 12d. Truputi bijau del oro, nes esu didele silumos megeja, bet vykstam su kompanija tai teko prie visu derintis...
Pukepuke kaip suprantu jus ten pat tuo paciu metu? As tave is kitos temos atsimenu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2014 01 04, 16:23)
Mes vykstam i Amara geguzes 12d. Truputi bijau del oro, nes esu didele silumos megeja, bet vykstam su kompanija tai teko prie visu derintis...
Pukepuke kaip suprantu jus ten pat tuo paciu metu? As tave is kitos temos atsimenu  4u.gif


Jo mes 14 d. skrendam 4u.gif Ir as is kovinuku atsimenu tave 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hekate:* @ 2014 01 04, 14:06)
Nes kadangi as niekada neskridus ir nebuvus svecioje salyje tai mane jau dabar ima panika (toks vaizdas kad tik as skrisiu ir lektuvas nukris ) biggrin.gif
Tuo labiau net neisivaizduoju kaip vyksta visas procesas nuvaziavus su ekskursijom registracijom ir pinigu emimu is bankomato. Nu as siaip nedurna bet panikuot anksciau laiko megeja esu biggrin.gif Tai va biggrin.gif

Pamatysit, keliones artejimo dziaugsma pradesit just, kai deliosites daiktus i lagamina. Iskart patarsiu - nedarykit klaidos "ai, reik isidet, gal to prireiks, gal anas nepamaisys - 5 sortai, 10 maikiu, 15 sijonu ir visos turimos suknios biggrin.gif". Nereikes tiek visko, pora maikiu, sortai, sijonukas, pora vasariniu sukneliu, lengvas megztukas del visa ko, dar kokia papludimio tunika, ir viskas. Pasilikit svorio rezervo lagamine, nes tikrai kazko noresis parsivezt atsiminimui. Registracija - elementaru, su autobusu visi busit atvezti i viesbuti, su atspausdintais viesbucio vauceriais, pasais stosit i eilute ir paeiliui registruos, gausit numerio raktus ir busit palydeti. Gali tekti truputi palaukti, jei netycia jusu numeris dar nebus sutvarkytas po ankstesniu sveciu. Ekskursijos - kelioniu agente greiciausiai paskirs laika (dazniausiai buna sekancia diena po atvaziavimo apie pietus arba ta pacia, jei jus i visbuti atvezami ryte), kada visi turistai rinksis viesbuty ir bus informuoti apie visas siulomas ekskursijas, kainas. Jos vyksta konkrecia savaites diena, tai derinkit pagal savo keliones data. As asmeniskai niekad neimu ekskursiju pirma ir paskutine keliones diena, taikau i viduri, taip pat neimu intensyviu ekskursiju dvi dienas is eiles, nes pavargstama. Pinigu emimas is bankomato - kur artimiausias, jumis apsvies keliones agente arba viesbucio registraturoj. Bankomate pasirinksit anglu kalba, ir toliau viskas elementariai, kaip ir Lietuvoj. Uz pinigu isemima vietine valiuta Swedbank man nuskaiciavo 10lt mokesti, tai geriau preliminariai primesti savo planus, islaidas ir vienu kartu nusiimti visa reikiama suma. Jei sugalvosite keistis pinigus, nedarykit oro uoste ar viesbuty, ten nedekingas kursas.
Atsakyti